English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 8.6.2023
Svátek slaví Medard, zítra Stanislava.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 8.6.2023
Svátek slaví Medard, zítra Stanislava.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Opakující se sny o duších07.06.23 / L. v Sny
Vrátí se ke mě? 03.06.23 / Zani v Láska
co se psem? prosim o radu. prosim prosim10.04.23 / Havlíček v Praktické věštění
Vrátí se ke mě? 02.04.23 / marie. nosterska @seznam. cz v LáskaUsměj se na život a on se na tebe usměje také.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

H. de Balzac

Nejlepší výchovy se dosahuje spíš tím, co se učíme v životě, než tím, co se dočteme v knihách.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deTyrkys - popis vlastností kamene

zpětTyrkys

Popis:

Tyrkys je starobylý drahý kámen, známý v mnoha světových civilizacích. Byl hodně využíván ve starověku, především v perské říši nebo mezi indiány, kde byl populární jako okrasný drahokam. Dodnes je tyrkys jedním z nejznámějších a nejdražších neprůhledných drahých kamenů. Je velmi ceněný pro svou jedinečnou tyrkysově modrou barvu a zároveň má exkluzivní barvu, která je pojmenovaná po něm. Tyrkys je možná nejstarší drahý kámen v historii lidstva, odnepaměti je symbolem králů, šamanů a válečníků.

Využití:

Tyrkys pozitivně ovlivňuje fyzický stav každého, kdo jej nosí. Po staletí byl tyrkys ceněn pro svou vlastnost chránit jezdce před poraněním z pádů a nehod. Na pracovišti pomáhá tyrkys ke zlepšení vztahů a pomáhá zabránit majiteli v nerozumných investicích. Napomáhá také překonat tvůrčí blok u spisovatelů či scénáristů. Je zvláště vhodný pro ty, kteří pracují s právem nebo ve vládním sektoru. Tyrkys se také doporučuje pro účetní a operátory počítačů díky svému vlivu na duševní relaxaci. Dělníky chrání před úrazy a nehodami.

Léčebné účinky fyzické:

Tyrkys je kámen posílení, dobrý proti vyčerpání, depresím nebo záchvatům paniky. Zvyšuje fyzický a psychický imunitní systém a podporuje vstřebávání živin či zmírnění znečištění a virových infekcí. Je protizánětlivý a detoxikační, snižuje nadměrnou kyselost žaludku a působí proti dně a revmatismu.

Tyrkys také pomáhá proti problémům s mozkem, očima, ušima, krkem nebo v případě potíží s rovnováhou. Tyrkys je také užitečný pro dýchací systém a pomáhá při léčení alergií a poruch plic.

Léčebné účinky emocionální:

Tyrkys je vynikající léčitel emocí, poskytuje útěchu pro duši a pohodu pro tělo. Prospívá celkové náladě tím, že vyrovnává výkyvy emocí a navozuje pocit klidu a míru. Zmírňuje stres a přináší klid pro srdce. Pomáhá rozpoznat příčiny štěstí a neštěstí a zvládnout se s nimi vypořádat.

Je to kámen čištění, rozptyluje negativní energii a blokuje elektromagnetický smog. Pomáhá při řešení tvůrčích problémů, zklidňuje nervy a napomáhá těm, kteří často mluví na veřejnosti. Je také posilující, pokud máte pocit šikany nebo zneužívání. Vzhledem k tomu, že zklidňuje mysl, pomáhá při strachu z létání.

Spirituální energie:

Tyrkys tradičně symbolizuje spojení země a nebe a sdružuje ženské a mužské energie. Tyrkys stimuluje vznik romantického vztahu a podporuje spontánnost v otázkách lásky. Traduje se, že tyrkys dovede změnit barvu, aby upozornil nositele na blížící se nebezpečí.

Z duchovního hlediska je tyrkys kamenem léčení a čistí energetická centra společně s fyzickým tělem. Dokáže vyvolat moudrost a porozumění a zvyšuje důvěru, laskavost a uznání. Podporuje nás v tom, abychom štěstí, lásku a pocit svobody předávali i druhým. Díky síle tyrkysu dokážeme ostatním odpustit a přenést se přes neshody a rozdíly.

Způsob nošení:

Lze umístit skoro kamkoliv, ale doporučuje se hlavně na krk nebo solar plexus. Lze jej také použít ve formě elixíru.

Vhodné pro znamení

- beran, rak, střelec

Kategorie využití

- bolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úraz


Jeden ze způsobů výběru kamene je ten, že jednoduše vyberete takový, který se vám zdá na první pohled nejzajímavější. Vybrat ale můžete i podle vašeho znamení či požadované účinnosti.

Veškeré zde uvedené informace jsou shromažďovány z různých zdrojů a nemají za cíl nahradit radu vašeho lékaře. Pokud máte nějaké zdravotní či jiné potíže, doporučujeme se v prvé řadě obrátit na něj. Z uvedených důvodů nemůžeme ručit za uzdravení nebo jinou vlastnost drahých kamenů a neneseme ani zodpovědnost za žádné vámi učiněné rozhodnutí.Diskutujte na téma :

Anonym Jola / (25.09.19)
Dobrý den, růženín by neměl být vystaven slunečním paprskům, jestli Vám Petro vyblednul, tak už tak zůstane. Mám stejnou zkušenost s olivínem. Zesvětlal.

Anonym Petra H. / (13.05.19)
Nevíte prosím někdo, jak znovu obnovit růžovou barvu kamene růženínu, který vybledl od slunce? Nebo je to nevratné?

Red / (23.02.19)
Ziiii: běžná věc, labradorit je velmi citlivý na tlak a může velmi snadno prasknout.. pozor při veškeré manipulaci, na šperku tím spíšeTyrkysVyberte jiný kámen:

AchátAchátcílevědomost, kolektiv, láska, odvaha, úrazAmazonitAmazonitelektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sexualita, strach, úrazAmetystAmetystpráce, psychická zátěž, srdce, umělecAngelitAngelitkolektiv, krevní oběh, regenerace, srdce, úrazAvanturínAvanturíncílevědomost, dítě, elektromagnetický smog, kolektiv, krevní oběh, mobilní telefon, nemoc/nehoda, práce, psychická zátěž, srdceCitrínCitríncílevědomost, duševní vyčerpanost, minulostFluoritFluoritbolesti krku, elektromagnetický smog, mobilní telefon, ochranaHematitHematitcévní problémy, duševní vyčerpanost, krevní oběhChalcedonChalcedonbolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, ochrana, řečník, řidič, strachChryzoprasChryzoprasochrana, řečník, sexualita, spánek, srdceJadeitJadeitnemoc/nehoda, práce, sexualitaJaspis australskýJaspis australskýcévní problémy, dítě, práce, regenerace, řečníkJaspis červenýJaspis červenýcílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úrazJaspis epidotJaspis epidotminulost, nemoc/nehoda, spánek, úrazJaspis leopardíJaspis leopardíochrana, regenerace, řidičKarneolKarneolcévní problémy, krevní oběh, odvaha, sexualita, umělecKřišťálKřišťálcílevědomost, duševní vyčerpanost, elektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sebevědomíLabradoritLabradoritcévní problémy, duševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěž, strachLapis lazuliLapis lazulibolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, krevní oběh, odvaha, psychická zátěž, sebevědomíMagnezitMagnezitduševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěžMalachitMalachitelektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strachMěsíční kámenMěsíční kámenláska, ochrana, regenerace, řidič, sexualita, spánekObsidiánObsidiánbolesti kříže a zad, duševní vyčerpanost, nemoc/nehoda, ochranaOpálOpálcévní problémy, krevní oběh, minulost, odvaha, sebevědomíRodonitRodonitbolesti kříže a zad, cílevědomost, kolektiv, krevní oběh, láska, minulost, práce, regenerace, sebevědomíRubínRubíncévní problémy, krevní oběh, láska, odvaha, psychická zátěž, sebevědomí, sexualita, srdceRůženínRůženíndítě, krevní oběh, láska, spánek, srdceRyolitRyolitláska, minulost, regenerace, řečník, sebevědomíSmaragdSmaragdcílevědomost, láska, regenerace, umělecSodalitSodalitbolesti krku, kolektiv, nemoc/nehoda, práce, regenerace, řečník, spánek, umělecTurmalínTurmalínbolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, mobilní telefon, práce, srdce, strach, umělecTygří okoTygří okobolesti krku, duševní vyčerpanost, regenerace, spánekTygří železoTygří železokrevní oběh, odvaha, práce, umělecTyrkysTyrkysbolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úrazZáhnědaZáhnědabolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidičZlatý avanturínZlatý avanturíncílevědomost, strach, umělec
Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)