English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 20.3.2023
Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 20.3.2023
Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Larvy, parazity17.03.23 / Monika40 v Sny
Vztahy 17.03.23 / Brigita v Láska
Láska 09.03.23 / Jana contractor v Praktické věštění
černý had05.02.23 / Biancca v Sny
Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Pascal

Čím víc je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deAndělská pošta

zpět

Nosíte v sobě radost nebo trápení a přejete si je sdílet se svým andělem? Uvolněte se, urovnejte své myšlenky a napište svému andělu dopis. Svěřte se, nebo požádejte o pomoc v řešení vaší situace. Je jen na vás, co bude obsahem vašeho dopisu. (více)

Vložte svůj dopis


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 6396


*Monika* / 57593
Drahý vesmíre, dnes vstávám s klidnou myslí a vděčností v srdci. Obklop mne svým světlem. Zahoj všechna má zranění, dovol mi opustit věci, které mi neslouží. Otevírám se tvému vedení. Veď mě skrze mé myšlenky, slova i činy.. skrze mou vděčnost. Právě teď vytvářím ZÁZRAK. Já vítám nádherný zázrak do mého života, který je pro mě právě teď připravený. Velké požehnání a zázrak je na cestě ke mně. Dnes večer, až budu uléhat, vstupuješ do mých snů, dáváš mi vedení a klid. A tak se staň a nebo ještě něco mnohem lepšího.. Děkuji.
Lenka / 57592
Děkuji za krásný víkend. Přeji zdraví, štěstí, finance a lásku všem.
Kk / 57591
Chybím ti, moc mě miluješ. Myslíš na mě každý den, každou vteřinu a chceš být jenom se mnou. Děkuji.
D / 57590
Prosím o zdraví, štěstí, ochranu a energii pro syna, vnuka i mě. Prosím o změnu myšlení a finanční stabilitu pro oba. Prosím o zdraví svého přítele. Děkuji.
S / 57589
Andělíčku,prosím,ať v práci se mi daří,zvládnu to.Noha mě nebolí,uzdraví se mi.Tomášek dopadne dobře,je v pořádku,opatruje Eli.Lubošek je šťastný,daří se mu v práci,ozve se mi.Prosím vyslyš moje prosby a pomoz mi.Zlo se konečně obrátí v dobro.Jsme šťastní,zdraví,začne se nám konečně dařit.Jarda mi neubližuje,nepije,má mě rád,dojede v poho.Netloustnu,neh se mi nelámou.Matylda je v pořádku,Jarda s ní dojede v poho,daří se nám.Vše mi dobře dopadne,dojedeme v pořádku,zvládneme to prosím.Nikdo mi neublíží,uzdravím se,zvládnu to v práci i v životě.Jsme šťastni a zdraví.Břicho mě nebolí,začnu konečně žít bez zdravotních potížích.Maminka se uzdraví i já,daří se mi prosím,musím to dát bez problémů.
Alenka 🙏🍀💗 / 57588
Milí andělé děkuji za vše krásné a pozitivní včerejšího dne🙏milí andělé přeji si a moc o to prosím🙏ať je maminka zdravá šťastná a spokojená a bráška v pohodě a v pořádku a pro mě se vždy vše otočí v můj prospěch a vždycky vše dopadne pro mě co nejlépe a podle mých představ🙏ať se nezhoršuje můj zdravotní stav🙏ať jsem v bezpečí a nikdo a nic mi nikdy neublíží🙏ať nenastanou žádné negativní události a já si žiju nadále šťastně a spokojeně a hlavně v klidu a v blahobytu🙏& se aktuální situace změní a ti dva začnou psát🙏ԁ se mi daří vše co řeším a dělám a jsem vždy ve všem maximálně úspěšná🙏 andělé opatrujte mě a pomáhejte mi prosím🙏milí andělé zařiďte má přání prosím🙏DĚKU VÁM🙏
Jana / 57587
Anjelickovia pokorne prosím o pomoc o zázrak. Vyhrať peniaze a vyrovnať dlhy. Prosím pomôžte mi. Ďakujem
Hana / 57586
Prosím moc o pomoc anděly aby Dana splatí la úvěr do konce roku ať už mám klid děkuji pěkně pěkně aby holky byly zdraví a úspěšný i já aby udělaly zkoušky děkuji aby Jakub byl v pohodě děkuji za přání aby Pája byl v pohodě děkuji za přání aby v práci byla pohoda děkuji za přání
Soňa / 57585
Andělíčku,prosím,ať v práci se mi daří,zvládnu to,nikdo se mi nemstí.Noha mě nebolí ani kloub a uzdraví se mi.Tomášek dopadne dobře,je v pořádku,opatruje Eli.Lubošek je šťastný,daří se mu v práci.Prosím vyslyš moje prosby a pomoz mi.Zlo se konečně obrátí v dobro.Jsme šťastní,zdraví,začne se nám konečně dařit.Jarda mi neubližuje,nepije,má mě rád.Netloustnu, nehty se mi nelámou.Matylda je v pořádku,Jarda s ní dojede v poho,daří se nám.Vše mi dobře dopadne,moc prosím,dáme to.Jarda to zvládne i já.Dojedeme v pořádku,zvládneme moc prosím, dáme to.Nikdo mi neublíží,uzdravím se,nevyhodí mě,pomohou mi.Jarda to zvládne, uzdraví se i já,vše dáme.Jarda je v pořádku 🙏

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 6396
Články s tématem andělů:Terapie s pomocí andělů11 důkazů, že se s vámi pokouší spojit váš anděl strážnýJak poznat pravou andělskou intuici3 znamení, že vás doprovází anděléDeset domněnek o andělech, které určitě neznáteNa křídlech andělůDiskutujte na téma :

Anonym monika / (19.03.23)
BOŽE 🙏 🏽prosim o ZAZRAK ❤ 🍀

Anonym emirates / (16.02.23)
zdravi, penizky

Anonym fatima / (16.02.23)
penizky...Nebo pokračujte třeba na:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)