Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 22.10.2017
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor.Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Geomantie

zpět

Geomantie prošla od dob svého vzniku mnoha změnami. Původně se zabývala životem země nebo písku. V dávných dobách věštci předpokládali, že země je živá. Narýsovali na zemi kruh a házeli do něj kameny, nebo dělali do země náhodné značky, ze kterých potom četli budoucnost.

Nejoblíbenější způsob věštění představuje výklad náhodných čar na papíru, které dohromady tvoří geomantický symbol.

Vezměte si list papíru a napište na něj svou otázku. Nahodile na něj dále nakreslete čtyři řádky krátkých čárek. (Na každém řádku musí být vždy několik krátkých čárek.) Při kreslení je však v žádném případě nepočítejte.Diskutujte na téma Geomantie:
Janaaa
(06.04.17 / 13:50)
jestli je to pravda,tak mi konečně vyjde |Kanada....snad,musí...
děkuji za novou naději.....
Anonym merlin
(28.03.17 / 11:27)
Geomantie

ACQUISITIO


Přírůstek nebo přínos, jak zní překlad z latiny, ale nejčastěji spojen s penězi nebo majetkem. Také se může týkat slávy, cti nebo pozemských citů. Vaše tužby k nimž se otázka vztahuje, budou vyplněny.

Ačkoli tato figura ovlivňuje především finanční oblast, možná dosáhnete uznání a úspěchů na jiném poli. I když jste 'pouhými' hledači vědění, určitě brzy přijde, a po něm budou následovat peníze.

Figura je nejčastěji přiřazována Jupiteru, zvěstovateli štěstí a rozmachu. Je velmi obtížné selhat, obzvláště máte-li podporu veřejnosti. Jestliže se určitou činnost, určitě se dostaví úspěch.
Anonym Anonym A
(18.02.17 / 17:20)
to by bylo štěstí.
Anonym Verča
(19.01.17 / 14:27)
MOC děkuji :-) CONJUNCTION
Anonym Lidka
(18.01.17 / 14:14)
CONJUNCTION-super,děkuji
Anonym Hana
(26.11.16 / 06:40)
Cauda
Anonym Katy
(26.08.16 / 15:48)
U mě se to týkalo lásky, takže super.
Bohužel, Amissio, v překladu ztracený, nevěští nic dobrého. To se naštěstí týká jen financí, ne citů. V každém případě materialisticky pouvažujte nad tím, zda se dá žít jenom z lásky.

Doporučuje se ještě jednou zkontrolovat otázku, protože chybně položená otázka někdy vede právě k figuře Amissio. V obchodní oblasti si dejte pozor na omyly, podvody a úskoky. Můžete se stát obětí zloděje nebo ztratit nějakou cennost.

Pokud je pro vás nejdůležitější láska, tato figura vám zvěstuje úspěch. Toužíte-li hlavně po materiálních statcích, zamyslete se nad svými motivy.
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)