English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 30.5.2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 30.5.2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Často je velmi těžké se pohnout z místa. Ale jakmile se pohnete, uvědomíte si, že je to to nejlepší rozhodnutí, které jste kdy udělali.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nadřízený mi nebude dělat problémy. ”


Myšlenky moudrých

Šalda

Je jen jediný prostředek, kterým poznáš, co v kom vězí: pusť ho k práci.
Další myšlenky

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or NoHoroskop na dnes

zpět

Aktuální horoskopy na každý den! Náš horoskop napoví, čemu by se jednotlivá znamení měla vyvarovat.
Mimo obecný popis znamení zvěrokruhu lze z hvězd vyčíst i aktuální denní prognózu.
Horoskop pro vaše znamení na vás čeká pod konkrétní ikonou.

Vyberte znamení horoskopu:

Beran
(21.3.-20.4.)

Býk
(21.4.-21.5.)

Blíženci
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lev
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Váhy
(23.9.-23.10.)

Štír
(24.10.-22.11.)

Střelec
(23.11.-21.12.)

Kozoroh
(22.12.-20.1.)

Vodnář
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Horoskop na dnes - 30.5.2024

Beran / (21.3.-20.4.)

Flexibilita je dnes důležitá. Zvolte uvolněný, bezstarostný přístup. Snažit se razit své nápady za každou cenu, není tou nejlepší strategií. Ty protlačovací vize, které máte, vám nakonec mnohé překazí. Udržujte svou mysl otevřenou a buďte citliví vůči názorům a nápadům druhých. Na dosah ruky máte velké množství síly. Bylo by škoda ji promarnit tím, že nechcete vidět všechny možnosti, které se vám nabízejí.
» Beran horoskop na zítra..

Býk / (21.4.-21.5.)

Vaše ambice a vůle uspět dnes mohou být v rozporu s vašimi pocity. Možná, že jste pracovali tak tvrdě, že vám nezbýval dostatek času na vaši rodinu a přítele - a oni vás postrádají. Hlavně děti vám leží až příliš na srdci. Možná pochybujete o své schopnosti vykonat vše, co máte na starosti. Při rozmýšlení nad situací buďte objektivní, nedovolte vašim citům, aby vás ovládly.
» Býk horoskop na zítra..

Blíženec / (22.5.-21.6.)

Možná se dnes budete obtížně vyrovnávat se svými pocity, zvláště později k večeru. Zvažte, zda by nebylo vhodnější zvolit racionální přístup místo emocionálního. Vaše pocity vás mohou přivést k prudkému kolísání nálady, od jednoho konce spektra ke druhému. To, co zrovna potřebujete, zvláště dnes večer, je rovnováha. Připoutejte všechny uvolněné konce a nastolte větší rovnováhu.
» Blíženec horoskop na zítra..

Rak / (22.6.-22.7.)

Možná jste utráceli nebo naopak spořili až příliš mnoho peněz. Je jasné, že potřebujete znovu nastolit rovnováhu, abyste našli radost spíše než neustálou frustraci. Je to zvláštní jev. Je to jako byste ztratili kontakt s vaším tělem. Přesto je to právě ve vašem těle, kde najdete konečnou rovnováhu. Určitě ji nehledejte ve vaší hlavě!
» Rak horoskop na zítra..

Lev / (23.7.-22.8.)

Máte tendenci chtít vysvětlovat všechno, co se kolem vás děje. Jste schopni vysvětlit vše v jediném okamžiku, a své zkušenosti řadíte do skupin úžasných teorií. Ale po nějaký čas jste teď byli potichu. Je to, jakoby vám něco bránilo v mluvení. Dnes ze sebe konečně zase dostanete několik slov, tak žádný strach.
» Lev horoskop na zítra..

Panna / (23.8.-22.9.)

Váš hravý postoj bude vítanou změnou ve střízlivém až prostém tónu dne. Na druhou stranu, může se vám vyplatit být seriózním, abyste dotáhli do konce úkoly, které máte na starosti. Rozhodnutí je na vás. Bylo by však pravděpodobně moudré věnovat tento den práci a nezbytným pochůzkám, které jste po delší dobu odkládali.
» Panna horoskop na zítra..

Váhy / (23.9.-23.10.)

Mohlo by se zdát, jako by vám někdo na hlavu vylil kýbl vody. Váš vnitřní žár vyhasl. Mějte na mysli, že jde pouze o dočasnou záležitost a váš vnitřní plamen brzy znovu zažehne. Pro teď byste mohli využít čas k odreagování a zpomalení. Využijte to jako příležitost k přemýšlení a vylaďte vaši citlivou a starostlivou povahu. Nechte někoho jiného, aby převzal otěže.
» Váhy horoskop na zítra..

Štír / (24.10.-22.11.)

Rádi lidem dáváte rady a pomáháte jim nalézt směr v jejich životech - někdy i aniž by se vás ptali. Ale tentokrát je řada na vás, abyste se cítili lehce ztracení. Možná se budete potřebovat oprostit od všeho, abyste svému životu dali nový směr. Co takhle si vyrazit na výlet do nějaké vzdálenější destinace? Dnes je příznivá doba naplánovat si dovolenou.
» Štír horoskop na zítra..

Střelec / (23.11.-21.12.)

Máte ten dar být schopni předat vaše skvělé myšlenky druhým. V rodině jste možná tím, kdo učí vaše děti o životě a zodpovědnosti v něm. Dnes může pro změnu někdo naučit vás něco, co jste nevěděli. Nikdy nezapomínáte na to, že výuka znamená komunikaci a komunikace znamená výměnu myšlenek.
» Střelec horoskop na zítra..

Kozoroh / (22.12.-20.1.)

Dnes máte fantastický den. Měli byste si užít dobrou náladu a pozitivní zkušenosti s druhými. Je to nejpravděpodobněji transformační energie, která ve vašem životě právě ovlivňuje vaše emoce. Zjistíte, že vaše srdce je poháněno velkým množstvím ohně a vášně, tak buďte velkorysí a dotáhněte do konce vaše sliby.
» Kozoroh horoskop na zítra..

Vodnář / (21.1.-20.2.)

Postarejte se dnes o váš domov, jak fyzicky, tak citově. Ujistěte se, že vaše účty jsou zaplaceny a pokoje uklizeny. Nezapomeňte vymést prach z pod postele a vyhnat démony z vaší mysli. Uvědomte si, že možná fungujete na základě cizího operačního systému, který uvízl na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste ho nahradili svým vlastním softwarem, před tím, než budete pokračovat.
» Vodnář horoskop na zítra..

Ryby / (21.2.-20.3.)

Dnes budete mít těžký den, během kterého pro vás nebude lehké rozhodovat se o čemkoliv. Zdržte se jakýchkoliv významných kroků týkajících se financí nebo nemovitostí. Soustřeďte se na sebe a odpovědi na otázky vyjdou z vašeho nitra. Pokud přijde na vaše emoce, buďte realističtí a praktičtí. Dnes večer vám může připadat těžké navázat s kýmkoliv kontakt, tak zůstaňte doma a věnujte se vlastní duši.
» Ryby horoskop na zítra..


Vyzkoušejte také:
ZvěrokruhDenní horoskopTýdenní horoskopLáskaKariéraRodinaOsobnostHoroskopy 2023Horoskopy 2024


Články na téma zvěrokruhu:Symboly západní astrologieTři nejlepší kombinace znamení pro přátelstvíJaký bude váš partner otec? Podívejte se na jeho znamení!Obavy jednotlivých znamení zvěrokruhu ve vztazíchKrásné dárky na poslední chvíliPartnerské vztahy podle živlů
Diskutujte na téma :

Anonym Anonym willy xox... / (06.03.24)
Myluju astrologi chci bít kepler. To bil expert. Jupý.

Anonym Kouzelník Maxmiliá... / (30.09.23)
Tyto předpovědi mi naprosto změnily život. Chci se stát věštcem.

Anonym anonimička / (13.06.23)
Super! To naprosto sedí!Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)