For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 5.3.2021
Svátek slaví Kazimir, zítra Miroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 5.3.2021
Svátek slaví Kazimir, zítra Miroslav.
Horoskop:Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Horoskop na dnes

zpět

Aktuální horoskopy na každý den! Náš horoskop napoví, čemu by se jednotlivá znamení měla vyvarovat.
Mimo obecný popis znamení zvěrokruhu lze z hvězd vyčíst i aktuální denní prognózu.
Horoskop pro vaše znamení na vás čeká pod konkrétní ikonou.

Vyberte znamení horoskopu:

Beran
(21.3.-20.4.)

Býk
(21.4.-21.5.)

Blíženci
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lev
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Váhy
(23.9.-23.10.)

Štír
(24.10.-22.11.)

Střelec
(23.11.-21.12.)

Kozoroh
(22.12.-20.1.)

Vodnář
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Horoskop na dnes - 5.3.2021

Beran / (21.3.-20.4.)

Vaše loď dnes pravděpodobně zažije nemalé vlnobití a vy můžete být i se svými věcmi hozen přes palubu. Buďte připraveni plavat k břehu. Držet se při zemi a stabilita, to je klíč, jak si udržet zdravý rozum, zvláště pokud jde o vždy nestále emoce. Otázky týkající se domovů a lidského vlastnictví jsou vždy citlivou oblastí. Odpovědi hledejte ve svém srdci.
» Beran horoskop na zítra..

Býk / (21.4.-21.5.)

Nečekaný, zneklidňující dopis nebo telefonát dnes může přijít. Není to pro dnešek ta nejhorší zpráva. Jde spíše o nepříjemný neúspěch, který vás stále více nutí sejít z vaší cesty, kterou jste plánovali jít. Mohou se vyskytnout problémy s počítači, mobilními telefony a jinou formou technologie. Zatněte zuby a udělejte vše, co je potřeba, abyste se pohnuli směrem kupředu. Bláznit nebude mít význam.
» Býk horoskop na zítra..

Blíženec / (22.5.-21.6.)

Příjemné sny mohou zažehnout jiskru představivosti a nastartovat vaše umělecké schopnosti. Můžete se toho spoustu naučit o sobě samém a o tom, co vás kdy omezovalo. Zapište si všechno, co vám přijde na mysl, abyste s tím mohli později pracovat, ale nesnažte se to dnes pochopit. Sečkejte chvíli a rozhodujte se o všem až ve více praktickém světle. Rozdíl vás překvapí.
» Blíženec horoskop na zítra..

Rak / (22.6.-22.7.)

Neváhejte nahlas vyslovit to, co je správné, i když to znamená čelit někomu mocnému. Budiž. Sebemenší nespravedlnost nesmí být tolerována. Když projevíte svůj názor, který jste nuceni vyjádřit, v ostatních to vyvolá respekt. Čekali jste na to dlouho a způsobilo to obrovské množství dobra.
» Rak horoskop na zítra..

Lev / (23.7.-22.8.)

Dnes se mohou objevit vztek a zlost, zapříčiněné minulými křivdami, které vás v minulosti přiváděli až k záchvatům pláče. Nebojujte s tím. Jen si najděte místo, kam se můžete uchýlit a nechte to vyjít ven. Je to pouze projev vašeho osobního a duchovního růstu. Oproštění se od minulosti, otvírá cestu průlomu v budoucnosti. Zítra můžete vstát a cítit se jako nový člověk.
» Lev horoskop na zítra..

Panna / (23.8.-22.9.)

Dnes budete pravděpodobně v perfektní shodě s nadcházejícím dnem. Ovšem, že vás to láká okamžitě utéct od reality a útrap. Ale v jiném okamžiku, když jste tak soucitní a je pro vás jednoduché naslouchat druhým, jako dnes, se život stává hodnotným. Lidé vnímají vaši společnost jako uklidňující a potěšující a rádi vám za to poděkují. Nejsou dny jako ten dnešní úžasné?
» Panna horoskop na zítra..

Váhy / (23.9.-23.10.)

Oblečte se dnes, jak nejlépe umíte. Nebojte se dnes obout podpatky a vyrazit do města. Je příhodný čas vyjít si s přáteli, navazovat přátelství a užívat si báječný čas. Odložte své starosti stranou a přidejte se ke svým přátelům a zažijte s nimi srdečnou zábavu a veselí. Nasaďte úsměv a uvidíte, jak se před vámi budou otevírat kterékoliv dveře, na které si ukážete.
» Váhy horoskop na zítra..

Štír / (24.10.-22.11.)

Dnes budete mít potřebu strávit trochu času o samotě a obnovit svůj chod. Vliv druhých lidí může prosakovat až do vaší duše. Neexistuje žádný důvod, abyste dělali nebo říkali to, co ostatní diktují. Vaše vnímavost vám pomáhá pochopit ostatní lidi, ale může vás také srazit na kolena, jestliže se necháte zatížit jejich břemeny. Pokuste se vyvážit tuto tendenci s využitím vaší energie.
» Štír horoskop na zítra..

Střelec / (23.11.-21.12.)

Nerozhodnost vás může zanechat bezmocné na křižovatce dnešního dne. Ostatní ve vašem okolí se mohou stejně nerozhodně ohlížet po jejich směru. Zároveň se můžete cítit pod tlakem, nutí vás pustit se okamžitě do činnosti, ale vy jste už unavení neustálým čekáním na druhé, až udělají první krok. Odpovědi hledejte v jednoduchých řešeních. Existuje víc, než jedna možná cesta, kterou se vydat. Vaše rozhodnutí bude vždy správné, pokud o něm budete přesvědčeni.
» Střelec horoskop na zítra..

Kozoroh / (22.12.-20.1.)

Možná jste v poslední době poněkud nerozhodní, pokud jde o lásku a romantiku. Pravděpodobně je vaše mysl připoutaná k jedné osobě, zatímco vaše srdce bije pro někoho jiného. Možná se pokoušíte ošidit svou mysl a snažíte se vidět jisté kvality v někom, přičemž ignorujete vlastnosti, které na něm nemáte rádi. Ujistěte se, že lidi přijímáte takové, jací doopravdy jsou, a nezaměřujete se pouze na části jejich osobnosti.
» Kozoroh horoskop na zítra..

Vodnář / (21.1.-20.2.)

Dnes možná zatoužíte po dovolené a budete si pohrávat s myšlenkami na nějaký letecký zájezd. Vaše mysl se může obracet k místům, jako jsou Indie, Egypt, Izrael nebo Irsko, protože by vás zajímalo, jaké to je vstoupit na posvátnou půdu v těchto zemích. Nepohrávejte si jen s tou myšlenkou. Už dávno máte nárok na dovolenou a takový výlet by vyhovoval vaší duchovní povaze.
» Vodnář horoskop na zítra..

Ryby / (21.2.-20.3.)

Teď je ten správný okamžik vymanit se ze vztahů, jimž už dávno odzvonilo. Nebude to snadné, ale musíte. Ve vašem profesním a soukromém životě, jste až příliš nerozhodní a těžko se zbavujete hnusných situací a závazků. Máte strach z toho, abyste lidem neubližovali a neštvali je. Ale nakonec ublížíte leda sobě. Přiřaďte větší váhu vašim potřebám a jděte svou vlastní cestou.
» Ryby horoskop na zítra..


Vyzkoušejte také:
ZvěrokruhDenní horoskopTýdenní horoskopLáskaKariéraRodinaOsobnostHoroskopy 2021


Články na téma zvěrokruhu:Co o vašem znamení prozradí Květinová astrologie?Známe 4 nejvěrnější znamení zvěrokruhu!Nakupujte dárky podle znamení. Budete s nimi mít úspěch!Hvězdy napoví, kdo vás zradí a komu můžete věřitCyklický horoskopJaké povahové rysy nám předurčují znamení zvěrokruhuDiskutujte na téma :

Anonym Akuna / (07.02.21)
Děkuji

Anonym Milka Krupičková / (08.01.21)
Anonimni diskusi prosim

Anonym N N / (07.01.21)
Děkuji mocNebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)