English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 28.5.2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.5.2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Horoskop na dnes

zpět

Aktuální horoskopy na každý den! Náš horoskop napoví, čemu by se jednotlivá znamení měla vyvarovat.
Mimo obecný popis znamení zvěrokruhu lze z hvězd vyčíst i aktuální denní prognózu.
Horoskop pro vaše znamení na vás čeká pod konkrétní ikonou.

Vyberte znamení horoskopu:

Beran
(21.3.-20.4.)

Býk
(21.4.-21.5.)

Blíženci
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lev
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Váhy
(23.9.-23.10.)

Štír
(24.10.-22.11.)

Střelec
(23.11.-21.12.)

Kozoroh
(22.12.-20.1.)

Vodnář
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Horoskop na dnes - 28.5.2023

Beran / (21.3.-20.4.)

Dnes zvolte nekonvenční přístup. Jste schopni vyjednat skvělý kontrakt a stanovit zcela novou perspektivu vašemu projektu, a to jen díky tomu, že otevřete zeširoka vaše oči a všimnete si věcí, které běžně opomíjíte. Vaše emoce mohou být na hraně a i sebemenší problém vás může přivádět k šílenství. Snažte se ze všech sil zachovat si chladnou hlavu. Emocionální stabilita je klíčem ke zdravému životnímu stylu.
» Beran horoskop na zítra..

Býk / (21.4.-21.5.)

Dnes můžete očekávat menší neshody s vaším partnerem nebo přítelem. Pozor, abyste nereagovali přehnaně. Pokud zareagujete přehnaně, je to proto, že se v důsledku nálady panující během posledních dní, cítíte být víc bezbranní než obvykle. Když jste vystaveni napětí, míváte sklon vzdát se jako první. Pokuste se tentokrát nepodlehnout. Sebeobětování bývá často nákladné.
» Býk horoskop na zítra..

Blíženec / (22.5.-21.6.)

Dnes můžete podlehnout dojmu, že někdo z členů vaší rodiny před vámi něco skrývá. Atmosféra doma vám může připadat napjatá a nervózní. Máte přirozený sklon vždy zachraňovat situaci a tišit rozčeřené vody, ale tentokrát je pravděpodobné, že to nebude ten správný postup. Dejte věcem volný průběh. Ať už kdokoliv cokoliv skrývá, nemá v plánu to odtajnit.
» Blíženec horoskop na zítra..

Rak / (22.6.-22.7.)

Dnes máte ale podivnou náladu! Pravda, věci se dařily poslední dobou dobře, ale buďte ostražití a nebuďte pošetilí. Jak se říká, pýcha předchází pád. Dnes byste se měli chovat obezřetně vůči svému milenci. Chování vašeho partnera vás může vyděsit, ale jste to vy, kdo se ocitl mimo realitu. Buďte na pozoru před choulostivými tématy, které by mezi vámi mohly vyvolat hádku.
» Rak horoskop na zítra..

Lev / (23.7.-22.8.)

Dnes budete mít výbornou náladu a přesvědčíte se, že vaše pozitivní chování posiluje, když přicházíte do styku se stále více lidmi. Jediná věc, před kterou byste se dnes měli mít na pozoru, je lenost. Může se jí ve vašem okolí vyskytovat velké množství, především na vašem pracovišti. Neplýtvejte pozitivní energií na lelkování a nic nedělání, přestože se to zdá být tak lákavé.
» Lev horoskop na zítra..

Panna / (23.8.-22.9.)

Vyhoupněte se na 'palubu' rychlíku a sledujte, jak daleko vás odveze. Budete překvapeni, jak daleko se můžete dostat s minimálním úsilím. Váš šarm a dobré způsoby vám pomohou dojít až tam, kde chcete být. Jste lodí sami pro sebe a vane pro vás příznivý vítr, který se vám opře do plachet. K dosáhnutí cíle, použijte všechnu energii, kterou máte a nepřestávejte, dokud ho nedosáhnete.
» Panna horoskop na zítra..

Váhy / (23.9.-23.10.)

Dnes vám bude zřejmě připadat, že jsou k vám ostatní nepřátelští. Pokuste se ale si to nebrat osobně. Uvědomte si, že existují i jiní lidé a jiné situace, k nimž se můžete namanout a které vám pomohou posílit vaše ego, na místo, aby bylo sráženo. Navažte hlubší spojení se svým milencem prostřednictvím naplnění vašich milostných představ. Sdílení zkušeností se vám vyplatí.
» Váhy horoskop na zítra..

Štír / (24.10.-22.11.)

Mohlo by se zdát, že vaše senzitivita je v mírném rozporu s vaším jednáním. I nadále se řiďte svými pocity a uskutečněte vše, co jste si naplánovali, ač se zdá, že vaše srdce už po tom netouží. Neklaďte si otázku: proč? Důvodem je pouze to, že jste poslední dobou tvrdě pracovali a až následně přemýšleli. Dosáhli jste svých limitů a nyní je čas na zasloužený odpočinek.
» Štír horoskop na zítra..

Střelec / (23.11.-21.12.)

Pro rány boží, tak už se konečně rozhodněte! Čím déle budete otálet s rozhodnutím, kterou cestou jít, tím více je pravděpodobnější, že svou šanci propásnete. Máte všechny předpoklady, které potřebujete, tak už nic déle nečekejte. Jednou jste se rozhodli, tak buďte silní a hoďte všechny své starosti za hlavu. Vaše mysl bude pracovat jako počítač zpracovávající informace.
» Střelec horoskop na zítra..

Kozoroh / (22.12.-20.1.)

I přesto, že obvykle umíte dobře odhadnout lidský charakter, lidé, kteří vás znají tvrdí, že svoje názory zakládáte na osobních pocitech, které často ovlivňují váš jinak dobrý úsudek. Dnes jsou však vaši kritikové na omylu a vaše úsudky jsou tak přesné a objektivní, jak nejlépe mohou být. Dokonce vám mohou pomoci vyřešit zaseknutou situaci.
» Kozoroh horoskop na zítra..

Vodnář / (21.1.-20.2.)

Síla charakteru dnes bude vaším společníkem. Bude se zdát, jako byste kolem sebe měli auru, jejíž intenzita jedny děsí a jiné přitahuje. Vliv vašeho charakteru může být zdrojem některých nádherných pocitů a emocí pro lidi ve vašem okolí. Nesnažte se skrývat svoje pocity, jsou zdrojem vaší kreativity.
» Vodnář horoskop na zítra..

Ryby / (21.2.-20.3.)

Dnes není vhodný den dělat pevné závazky, zejména pokud jde o vztahy. Dnešní atmosféra přeje sjednocování a usmiřování, ale neberte to jako známku, že jde o závazek na celý život. Postupujte opatrně před tím, než uděláte nějaká rozhodnutí mající dlouhodobé důsledky. Jestliže se chystáte udělat velký krok v práci nebo v osobním životě, vyčkejte s konečným rozhodnutím do doby, kdy budete mít naprosto jasno.
» Ryby horoskop na zítra..


Vyzkoušejte také:
ZvěrokruhDenní horoskopTýdenní horoskopLáskaKariéraRodinaOsobnostHoroskopy 2023


Články na téma zvěrokruhu:Jaké negativní energie působí na jednotlivá znamení?Vánoční svátky z pohledu znamení. Čemu se raději vyhnout?Jaký jste řidič podle hvězd?Nevíte, jestli je ten pravý? Jeho znamení vám napoví...3 nejvíc nezávislé partnerky, podle znamení zvěrokruhuKdo je vaší spřízněnou duší?Diskutujte na téma :

Anonym ondřej / (07.02.23)
nevěřím, na zítra mám 3 písemky 2 úkoly a 4 prezentace

Anonym Akuna / (28.11.22)
Děkuji

Anonym sasawa / (14.10.22)
dkNebo pokračujte třeba na:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)