For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 29.5.2022
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 29.5.2022
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand.Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Horoskop na dnes

zpět

Aktuální horoskopy na každý den! Náš horoskop napoví, čemu by se jednotlivá znamení měla vyvarovat.
Mimo obecný popis znamení zvěrokruhu lze z hvězd vyčíst i aktuální denní prognózu.
Horoskop pro vaše znamení na vás čeká pod konkrétní ikonou.

Vyberte znamení horoskopu:

Beran
(21.3.-20.4.)

Býk
(21.4.-21.5.)

Blíženci
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lev
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Váhy
(23.9.-23.10.)

Štír
(24.10.-22.11.)

Střelec
(23.11.-21.12.)

Kozoroh
(22.12.-20.1.)

Vodnář
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Horoskop na dnes - 29.5.2022

Beran / (21.3.-20.4.)

Dnes není vhodný den dělat pevné závazky, zejména pokud jde o vztahy. Dnešní atmosféra přeje sjednocování a usmiřování, ale neberte to jako známku, že jde o závazek na celý život. Postupujte opatrně před tím, než uděláte nějaká rozhodnutí mající dlouhodobé důsledky. Jestliže se chystáte udělat velký krok v práci nebo v osobním životě, vyčkejte s konečným rozhodnutím do doby, kdy budete mít naprosto jasno.
» Beran horoskop na zítra..

Býk / (21.4.-21.5.)

Dnes by vše mělo hrát ve váš prospěch. Vyrovnaná atmosféra, která dnes panuje, vám pomůže zklidnit vaše nervy. Není třeba dělat věci složitější, než ve skutečnosti jsou. Odpověď na otázky je ve skutečnosti velmi jednoduchá. Vše, po čem toužíte, máte na dosah ruky. Nemusíte chodit daleko, abyste dosáhli toho, po čem prahnete.
» Býk horoskop na zítra..

Blíženec / (22.5.-21.6.)

Pokud jde o vaši rodinu, nic není jednoduché. Pokud jste na to zapomněli, nedělejte si starosti, dnes vám to někdo připomene. Budete se muset potýkat s přetrvávajícími problémy, které máte s jistými rodinnými příslušníky. Přesvědčíte se, že máte všechnu potřebnou energii, abyste zdárně vyřešili spory, které vás už notnou chvíli stravovaly.
» Blíženec horoskop na zítra..

Rak / (22.6.-22.7.)

Zjistíte, že dnes máte svoje emoce plně pod kontrolou. Jste schopni nalézt šťastnou rovnováhu a vyvarovat se neobvyklým krajnostem, které ostatní snadno vystraší. Ve skutečnosti jsou lidé přitahováni vaší jistotou a schopností řídit záchranný člun na rozbouřených vlnách života. Jste velmi citliví a jste schopni okamžitě řešit jakoukoliv situaci.
» Rak horoskop na zítra..

Lev / (23.7.-22.8.)

Dnes se můžete cítit trochu unavení. Je vhodná doba provést inventuru vašeho života. Možná jste dostali zprávy o někom, kdo vám v životě způsobil hodně bolesti. V této chvíli se můžete spolehnout na svého partnera, jako na svou oporu. Budete mít možnost se dostatečně zregenerovat. Nechte ostatní, aby se o vás chvíli starali.
» Lev horoskop na zítra..

Panna / (23.8.-22.9.)

Jestli nebudete dost opatrní na energii, se kterou dnes zacházíte, zjistíte, že se všechna vrací, aby vás udeřila do obličeje. Ostatní lidé jsou pravděpodobně stejně paličatí jako vy, takže dnes jednejte opatrně. Čím víc se budete snažit ovládat ostatní a manipulovat s nimi, tím větší třenice se budou tvořit. Věci se vám mohou vymknout z rukou. Osvojte si přátelské vystupování a nesnažte se brát věci příliš vážně.
» Panna horoskop na zítra..

Váhy / (23.9.-23.10.)

Vneste stabilitu do vašich citů. Máte sklon zacházet do extrémů, houpete se do neuvěřitelných výšek a následně padáte do hlubokých propastí. Dopřejte oddech svému nervovému systému a uklidněte se. Vyjděte si na procházku do lesa. Ujistěte se, že všechny vaše činnosti jsou rozumné a dobře naplánované. Ubezpečte se, že máte své emoce pod kontrolou před tím, než přijdete do styku s lidmi.
» Váhy horoskop na zítra..

Štír / (24.10.-22.11.)

V průběhu dne vám věci půjdou mnohem snáz a budete je mít pod větší kontrolou. Jak se budou přibližovat večerní hodiny, povrchní lidské postoje a zbytečné tlachání vystřídají skutečné a smysluplné rozhovory. Dnes večer zjistíte, že je velice snadné dostat se k jádru věci a být upřímní a opravdoví ve svých emocích. Posuďte své pocity z praktického hlediska.
» Štír horoskop na zítra..

Střelec / (23.11.-21.12.)

Dnes budete mít den plný protikladů. Budete skákat od jedné věci k druhé. Zdá se, že vám nějak nic nevyhovuje, a proto své úsilí znásobíte. Snažte se být činorodí v situaci, která přijde, jako protiklad k té, ve které už jste byli. Můžete doslova zakopnout o dobrou příležitost, ale můžete ji také zcela promarnit, pokud nezareagujete dostatečně rychle.
» Střelec horoskop na zítra..

Kozoroh / (22.12.-20.1.)

Okolnosti dne mohou vyústit v choulostivou situaci. Můžete být chycení mezi dvěma mlýnskými kameny. Otázka, zda rozpoutat válku nebo se pokusit o nastolení míru, aniž máte stanovené východisko, vás činí roztěkanými. Na jednu stranu byste chtěli věci urovnat s využitím rozumného chování. Na druhé straně, vaše skryté já se nemůže dočkat, až rozpoutá atomovou válku.
» Kozoroh horoskop na zítra..

Vodnář / (21.1.-20.2.)

Dnes pro vás může být těžké dokončit rozdělané úkoly. Neshody s ostatními členy domácnosti vám mohou vnuknout myšlenku, že všichni jsou proti vám. Ale není to tak. Snažte se být objektivní a promyslete další možné úhly pohledu a nesnažte se to obrátit v zápas. Zůstaňte klidní, zhluboka dýchejte a zkuste komunikovat s ostatními. Výsledky se mohou ukázat jako mile překvapivé.
» Vodnář horoskop na zítra..

Ryby / (21.2.-20.3.)

Pomluvy, které dnes vyslechnete, vás mohou rozčílit. Byli byste raději, kdyby to nebyla pravda. Nic dnes neberte příliš osobně. Ověřte si fakta, dřív než vyvodíte závěry. Nespokojenost visí ve vzduchu, a když jsou lidé nespokojení, mají tendenci říkat věci, které ve skutečnosti nemyslí vážně. Vyhněte se pokušení pouštět se do sporů, jen by to věci zhoršilo. Pokud to bude možné, snažte se strávit nějaký čas o samotě.
» Ryby horoskop na zítra..


Vyzkoušejte také:
ZvěrokruhDenní horoskopTýdenní horoskopLáskaKariéraRodinaOsobnostHoroskopy 2022


Články na téma zvěrokruhu:Symboly Čínské astrologieJste vůdce nebo jeho následovník? Vše prozradí znamení!Znamení kamarádky prozradí, zda to bude přátelství na celý životJaké jsou matky podle jednotlivých znamení zvěrokruhu?Je větší, opravdu lepší?Jak se zamiluje žena podle jejího znamení zvěrokruhu?Diskutujte na téma :

Anonym Kiris / (20.05.22)
Verim a děkuji

Anonym / (24.04.22)
Ďakujem

Anonym Jana / (09.03.22)
DekujiNebo pokračujte třeba na:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2022
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2022?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)