For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 27.7.2021
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 27.7.2021
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Horoskop:Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
jedna a ta samá osoba20.07.21 / Pavucinka v Sny
Živý děs/můra o anomálii20.07.21 / hns v Sny
Tornado03.07.21 / jannna v Sny
Tornádo02.07.21 / Lamn v SnyNevyčítej životu, co ti nedal, ale uč se oceňovat, co ti dal.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Diderot

Je lépe se opotřebovat než zrezivět.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!Horoskop na dnes

zpět

Aktuální horoskopy na každý den! Náš horoskop napoví, čemu by se jednotlivá znamení měla vyvarovat.
Mimo obecný popis znamení zvěrokruhu lze z hvězd vyčíst i aktuální denní prognózu.
Horoskop pro vaše znamení na vás čeká pod konkrétní ikonou.

Vyberte znamení horoskopu:

Beran
(21.3.-20.4.)

Býk
(21.4.-21.5.)

Blíženci
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lev
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Váhy
(23.9.-23.10.)

Štír
(24.10.-22.11.)

Střelec
(23.11.-21.12.)

Kozoroh
(22.12.-20.1.)

Vodnář
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Horoskop na dnes - 27.7.2021

Beran / (21.3.-20.4.)

Až elektrizující přitažlivost k někomu, koho jste právě potkali, může způsobit, že dnes už nebudete myslet na nic jiného než na sex a romantiku. Jestli to bude možné, připravte si romantický večer se svým milostným partnerem. Jestli na vás ale dnes večer nebude mít čas, běžte sami na nějakou emotivní hru nebo romantický film, který vás přivede až k slzám. Filmy ve vás dnes mohou vzbuzovat zvláštní zájem, možná právě proto, že jste nedávno četli o tom, jak je výroba filmu zajímavá.
» Beran horoskop na zítra..

Býk / (21.4.-21.5.)

Nečekejte dnes od lidí žádné valné reakce, i kdybyste vyprávěli ty nejvtipnější historky na světě. Ostatní mohou být odměření a napjatí. Pro většinu denní předpověď volá po konzervativní a malé šanci mrzutosti. Nejlepší způsob, jak to vyřešit, je zapojit se do aktivit, které vyžadují disciplínu, držet se při zemi a výkonnost. Dokončete svou práci a na večer si naplánujte zábavu.
» Býk horoskop na zítra..

Blíženec / (22.5.-21.6.)

Dnes můžete být zavaleni lidumilnými myšlenkami. Vaše vědomí je nestálé a vy se pravděpodobně nebudete schopni postarat o více než o detaily nejbližších událostí. Jste volnomyšlenkáři, což je inspirováno vaším smyslem pro spravedlnost. Můžete se dokonce ocitnout v situaci, kdy budete muset hrát roli 'osvíceného' rozhodčího, kterou si ale velmi rádi zahrajete.
» Blíženec horoskop na zítra..

Rak / (22.6.-22.7.)

Když se vám nepodaří uspět napoprvé, nevzdávejte to a zkoušejte to znovu - to bude vaší zásadou pro dnešní den. Co jste udělali v nedávné době pro zlepšení vašeho života? Uvažovali byste o nějakém divokém dobrodružství, aniž byste se ohlíželi zpět? Dnes se možná setkáte s lidmi, kteří ve vás takovou touhu vzbudí. Jsou to dobrodruzi, kteří vyhledávají různá vzrušení a mrazení i se všemi riziky, která se s nimi pojí.
» Rak horoskop na zítra..

Lev / (23.7.-22.8.)

Dnes je čas na to, abyste se zeptali sami sebe, jestli jste spokojeni. Jaký je váš osobní život? Splňují lidé ve vašem okolí vaše požadavky nebo se cítíte stále nespokojeni? Možná je pravý čas na to, abyste udělali pár důležitých změn ve vašem životě. Co je pro vás doopravdy důležité? Možná dnes naleznete odpovědi na některé důležité otázky.
» Lev horoskop na zítra..

Panna / (23.8.-22.9.)

Máte sklon utíkat od konfrontací, ale dnes vám nebude dovoleno se tomu vyhnout. Je možné, že váš partner nebo člen rodiny na vás vyvine nátlak. Možná už jste sami začali pracovat na odstranění tohoto problému. Řekněte partnerovi to, co chce slyšet, což vám umožní, že si později budete moci dělat, co chcete.
» Panna horoskop na zítra..

Váhy / (23.9.-23.10.)

Přemýšlejte o dnešním dni jako o zaslouženém odpočinku. Obvykle býváte tím, na koho se lidé obracejí, když potřebují útěchu. Dnes se zdá, že navzdory napětí, které visí ve vzduchu, se vaše slova míjí účinkem. Nechte pro změnu ostatní lidi, ať se o sebe postarají sami. Svůj volný čas pak můžete strávit v klidu například nad dobrou knihou. Odpočinete si u toho víc, než kdybyste se zamíchali do něčího dramatu, které se navíc zdá být více smyšlené, než opravdové.
» Váhy horoskop na zítra..

Štír / (24.10.-22.11.)

Sdělujte ostatním své pocity hned od brzkého rána, protože k večeru se můžete cítit už natolik vyčerpaní, že nebudete chtít s nikým ani mluvit. Užijte ukázněného a střízlivého projevu, abyste od přátel dostali objektivní pohled na problém, který máte. Při řešení jakékoliv situace zaujímáte vyrovnaný a profesionální postoj. Zvolte pomalou a dobře promyšlenou strategii, abyste překonali každou překážku, která se vyskytne na vaší cestě.
» Štír horoskop na zítra..

Střelec / (23.11.-21.12.)

Dnes zvolte nekonvenční přístup. Jste schopni vyjednat skvělý kontrakt a stanovit zcela novou perspektivu vašemu projektu, a to jen díky tomu, že otevřete zeširoka vaše oči a všimnete si věcí, které běžně opomíjíte. Vaše emoce mohou být na hraně a i sebemenší problém vás může přivádět k šílenství. Snažte se ze všech sil zachovat si chladnou hlavu. Emocionální stabilita je klíčem ke zdravému životnímu stylu.
» Střelec horoskop na zítra..

Kozoroh / (22.12.-20.1.)

Dnes můžete očekávat menší neshody s vaším partnerem nebo přítelem. Pozor, abyste nereagovali přehnaně. Pokud zareagujete přehnaně, je to proto, že se v důsledku nálady panující během posledních dní, cítíte být víc bezbranní než obvykle. Když jste vystaveni napětí, míváte sklon vzdát se jako první. Pokuste se tentokrát nepodlehnout. Sebeobětování bývá často nákladné.
» Kozoroh horoskop na zítra..

Vodnář / (21.1.-20.2.)

Dnes můžete podlehnout dojmu, že někdo z členů vaší rodiny před vámi něco skrývá. Atmosféra doma vám může připadat napjatá a nervózní. Máte přirozený sklon vždy zachraňovat situaci a tišit rozčeřené vody, ale tentokrát je pravděpodobné, že to nebude ten správný postup. Dejte věcem volný průběh. Ať už kdokoliv cokoliv skrývá, nemá v plánu to odtajnit.
» Vodnář horoskop na zítra..

Ryby / (21.2.-20.3.)

Dnes máte ale podivnou náladu! Pravda, věci se dařily poslední dobou dobře, ale buďte ostražití a nebuďte pošetilí. Jak se říká, pýcha předchází pád. Dnes byste se měli chovat obezřetně vůči svému milenci. Chování vašeho partnera vás může vyděsit, ale jste to vy, kdo se ocitl mimo realitu. Buďte na pozoru před choulostivými tématy, které by mezi vámi mohly vyvolat hádku.
» Ryby horoskop na zítra..


Vyzkoušejte také:
ZvěrokruhDenní horoskopTýdenní horoskopLáskaKariéraRodinaOsobnostHoroskopy 2021


Články na téma zvěrokruhu:Znamení zvěrokruhu a jejich vliv na naše zdravíSymboly Čínské astrologieOživte vaši lásku podle vašeho znamení4 největší nevěrníci, podle znamení zvěrokruhuLéčíme zlomené srdce pomocí znamení zvěrokruhuJaká jsou nejvíc zkoušená znamení?Diskutujte na téma :

Anonym Akuna / (10.05.21)
Děkuji.

Anonym anonym / (19.04.21)
dakujem

Anonym -----abc-- / (24.03.21)
ďakujem, je to pravda to čo ma baví atď je to aj spomenuté v tých témach. verte tomuNebo pokračujte třeba na:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)