Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 28.1.2023
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 28.1.2023
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava.


Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Horoskop na dnes

zpět

Aktuální horoskopy na každý den! Náš horoskop napoví, čemu by se jednotlivá znamení měla vyvarovat.
Mimo obecný popis znamení zvěrokruhu lze z hvězd vyčíst i aktuální denní prognózu.
Horoskop pro vaše znamení na vás čeká pod konkrétní ikonou.

Vyberte znamení horoskopu:

Beran
(21.3.-20.4.)

Býk
(21.4.-21.5.)

Blíženci
(22.5.-21.6.)

Rak
(22.6.-22.7.)

Lev
(23.7.-22.8.)

Panna
(23.8.-22.9.)

Váhy
(23.9.-23.10.)

Štír
(24.10.-22.11.)

Střelec
(23.11.-21.12.)

Kozoroh
(22.12.-20.1.)

Vodnář
(21.1.-20.2.)

Ryby
(21.2.-20.3.)


Horoskop na dnes - 28.1.2023

Beran / (21.3.-20.4.)

Budete ochotni být k dispozici druhým lidem? Někdo ve vašem okolí se vám bude potřebovat svěřit. Jestli vám vadí povrchnost výměny, pochopíte, o co jde v atmosféře dnešního dne. Ano jste k dispozici, ale ne pro cokoliv. Nejste v náladě, kdy byste byli ochotni plýtvat svým časem.
» Beran horoskop na zítra..

Býk / (21.4.-21.5.)

Mějte pochopení pro ty, kdo dnes potřebují upustit trochu páry. Nebuďte překvapeni, že lidé čekají za vašimi dveřmi hodinu i dvě, jen aby měli šanci si s vámi promluvit. Vaše mysl je bystrá. Budete schopni dostat se k jádru jakékoliv problému, který před vás předloží. Více než kdy před tím, budete schopni porozumět věcem přímo intuitivně. Lidé udělají dobře, když přijmou vaši radu, ať už se bude týkat čehokoliv.
» Býk horoskop na zítra..

Blíženec / (22.5.-21.6.)

Dnes se může vyskytnout mírné zhoršení stavu věcí v části vašeho života, což vás vyburcuje k činu. Může to být to, že jste přespříliš emocionální vůči určitému problému, a tedy potřebujete, na základě jistých informací, uvažovat s chladnou hlavou, o co vlastně běží. Možná přehlížíte něco očividného, jenom proto, že jste natolik pohrouženi do svých emocí.
» Blíženec horoskop na zítra..

Rak / (22.6.-22.7.)

Konečně jste na vzestupu. Lehčí zdravotní obtíže, které vás v poslední době vyčerpávaly, pomalu ustávají a vy konečně znovu nabíráte energii. Jestliže se ale budete rozmazlovat, je možné, že vaše energie vás začne znovu opouštět. Kdyby nic jiného, alespoň dostanete cennou lekci, jak důležité je umět být skromný, zejména teď. Takže nic nepřehánějte!
» Rak horoskop na zítra..

Lev / (23.7.-22.8.)

Až elektrizující přitažlivost k někomu, koho jste právě potkali, může způsobit, že dnes už nebudete myslet na nic jiného než na sex a romantiku. Jestli to bude možné, připravte si romantický večer se svým milostným partnerem. Jestli na vás ale dnes večer nebude mít čas, běžte sami na nějakou emotivní hru nebo romantický film, který vás přivede až k slzám. Filmy ve vás dnes mohou vzbuzovat zvláštní zájem, možná právě proto, že jste nedávno četli o tom, jak je výroba filmu zajímavá.
» Lev horoskop na zítra..

Panna / (23.8.-22.9.)

Nečekejte dnes od lidí žádné valné reakce, i kdybyste vyprávěli ty nejvtipnější historky na světě. Ostatní mohou být odměření a napjatí. Pro většinu denní předpověď volá po konzervativní a malé šanci mrzutosti. Nejlepší způsob, jak to vyřešit, je zapojit se do aktivit, které vyžadují disciplínu, držet se při zemi a výkonnost. Dokončete svou práci a na večer si naplánujte zábavu.
» Panna horoskop na zítra..

Váhy / (23.9.-23.10.)

Dnes můžete být zavaleni lidumilnými myšlenkami. Vaše vědomí je nestálé a vy se pravděpodobně nebudete schopni postarat o více než o detaily nejbližších událostí. Jste volnomyšlenkáři, což je inspirováno vaším smyslem pro spravedlnost. Můžete se dokonce ocitnout v situaci, kdy budete muset hrát roli 'osvíceného' rozhodčího, kterou si ale velmi rádi zahrajete.
» Váhy horoskop na zítra..

Štír / (24.10.-22.11.)

Když se vám nepodaří uspět napoprvé, nevzdávejte to a zkoušejte to znovu - to bude vaší zásadou pro dnešní den. Co jste udělali v nedávné době pro zlepšení vašeho života? Uvažovali byste o nějakém divokém dobrodružství, aniž byste se ohlíželi zpět? Dnes se možná setkáte s lidmi, kteří ve vás takovou touhu vzbudí. Jsou to dobrodruzi, kteří vyhledávají různá vzrušení a mrazení i se všemi riziky, která se s nimi pojí.
» Štír horoskop na zítra..

Střelec / (23.11.-21.12.)

Dnes je čas na to, abyste se zeptali sami sebe, jestli jste spokojeni. Jaký je váš osobní život? Splňují lidé ve vašem okolí vaše požadavky nebo se cítíte stále nespokojeni? Možná je pravý čas na to, abyste udělali pár důležitých změn ve vašem životě. Co je pro vás doopravdy důležité? Možná dnes naleznete odpovědi na některé důležité otázky.
» Střelec horoskop na zítra..

Kozoroh / (22.12.-20.1.)

Máte sklon utíkat od konfrontací, ale dnes vám nebude dovoleno se tomu vyhnout. Je možné, že váš partner nebo člen rodiny na vás vyvine nátlak. Možná už jste sami začali pracovat na odstranění tohoto problému. Řekněte partnerovi to, co chce slyšet, což vám umožní, že si později budete moci dělat, co chcete.
» Kozoroh horoskop na zítra..

Vodnář / (21.1.-20.2.)

Přemýšlejte o dnešním dni jako o zaslouženém odpočinku. Obvykle býváte tím, na koho se lidé obracejí, když potřebují útěchu. Dnes se zdá, že navzdory napětí, které visí ve vzduchu, se vaše slova míjí účinkem. Nechte pro změnu ostatní lidi, ať se o sebe postarají sami. Svůj volný čas pak můžete strávit v klidu například nad dobrou knihou. Odpočinete si u toho víc, než kdybyste se zamíchali do něčího dramatu, které se navíc zdá být více smyšlené, než opravdové.
» Vodnář horoskop na zítra..

Ryby / (21.2.-20.3.)

Sdělujte ostatním své pocity hned od brzkého rána, protože k večeru se můžete cítit už natolik vyčerpaní, že nebudete chtít s nikým ani mluvit. Užijte ukázněného a střízlivého projevu, abyste od přátel dostali objektivní pohled na problém, který máte. Při řešení jakékoliv situace zaujímáte vyrovnaný a profesionální postoj. Zvolte pomalou a dobře promyšlenou strategii, abyste překonali každou překážku, která se vyskytne na vaší cestě.
» Ryby horoskop na zítra..


Vyzkoušejte také:
ZvěrokruhDenní horoskopTýdenní horoskopLáskaKariéraRodinaOsobnostHoroskopy 2023


Články na téma zvěrokruhu:Jak se zamiluje žena podle jejího znamení zvěrokruhu?Vztah na dálku? Čtyři znamení, kterým to rozhodně nevyjdeTajemství šťastného manželstvíZnamení kamarádky prozradí, zda to bude přátelství na celý životZhubněte rychle za pomoci hvězdPartnerské vztahy podle živlůDiskutujte na téma :

Anonym Akuna / (28.11.22)
Děkuji

Anonym sasawa / (14.10.22)
dk

Anonym / (05.06.22)
Ďakujem verím ❤ ️ 🙏 ❤ ️ ❤ ️Nebo pokračujte třeba na:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)