Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je středa, 23.8.2017
Svátek slaví Sandra, zítra Bartoloměj.Tarot na 6 karet
Jednoduchý výklad tarotu pro jednoduchou otázku.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Osobní roční vibrace

zpět

Datum našeho narození je důležité nejenom pro vystavení rodného listu. Můžeme z něj s troškou soustředění vyčíst mnohem víc. Každé číslo vydává svoji vibraci, která mohou ve spojení s ostatními čísly v datu narození a jejich vibracemi vypovědět mnohé o našich osobních povahových rysech, vlastnostech a schopnostech. Takovému spojení říkáme osobní roční vibrace.

Každý lidský život probíhá v devítiletých cyklech. Jednotlivé cykly, které se střídají stále za sebou, obsahují devět různých osobních ročních vibrací. Jednotlivé osobní roční vibrace trvají vždy dvanáct měsíců, a to přesně od data narození, opět k dalším narozeninám. Po těchto dvanáct měsíců trvá vždy stejný, jedinečný účinek osobní roční vibrace.

Životní cykly by šlo přirovnat k jakési škole, kterou musíme projít, abychom na konci každého cyklu nabyli takové vědomí, které nám umožní postoupit k cyklu dalšímu. Může se nám zdát, že procházíme stále dokola podobnými, nebo dokonce stejnými zkouškami. Je to tak – zkoušky se mohou opakovat, ale to, jak dozráváme a učíme se, by mělo směřovat k tomu, že podobné situace budeme umět řešit pokaždé jinak a lépe.

Zadejte datum narození:

Datum narození:

Rozdělení osobních ročních vibrací

Není jistě žádným překvapením, že i osobní roční vibrace podléhá svému dělení, jako mu podléhají i ostatní životní cykly, kterými jsou roční období, měsíční fáze a s tím související příliv a odliv.

Účinnost vibrace pro daný rok začíná, ale i končí v době narozenin. Může se tedy stát, že v tomto období budete pozorovat slábnutí účinků vibrace předešlého roku a teprve pomalý příliv nové energie pro rok další. Nemusíte se obávat. Tento odliv energie potrvá pouze pár dní.

Jednotlivé části vaší osobní roční vibrace spadají na den vašeho narození a poté přesně o tři, šest a devět měsíců později. Můžete pozorovat, že právě v meznících těchto fází provádíte vždy zásadnější rozhodnutí, a celkově se starosti rozmotávají a problémy řeší snáz. Ve fázi po šesti měsících bude vliv vaší roční osobní vibrace největší. Po té, a hlavně v poslední čtvrtině roku, bude síla osobní roční vibrace pomalu slábnout.

Jestli jste tedy narozeni například prvního ledna, je první leden počátečním bodem vaší osobní roční vibrace. Další část přijde prvního dubna a pololetní vrchol vaší osobní vibrace přijde prvního července. Třetí část následuje prvního října. Od této chvíle až po vaše narozeniny bude osobní roční vibrace pro tento rok pomalu slábnout.


Diskutujte na téma :
Anonym Neznamy anony...
(21.08.17 / 18:47)
Dakujem
Anonym Marula
(21.08.17 / 00:35)
Děkuji !!!
Anonym
(20.08.17 / 19:47)
Ďakujem
Anonym jancasa
(20.08.17 / 19:33)
Úžasné.U mě to sedí.Minulý rok jsem změnila po dlouhé době zaměstnání
Anonym Iiv
(07.08.17 / 07:59)
Končí pro mě náročný rok, pred rojem jsem se rozhodla odejit z práce, od přítele a začít v cizím prostředí znovu. Je to osvobozující, úplně přesné sedí výklad .
Anonym Marie
(28.07.17 / 21:42)
Naprosto mě překvapilo, jak to sedí. To snad není,ani možné. Děkuji, pomůže mě to vyznat se.
Anonym
(24.07.17 / 22:21)
děkuji,opravdu pro mě byl devítkový rok pořádně těžký,ale už se blíží jeho konec a tak se vše zlepší.
Anonym Anonyym
(15.07.17 / 07:31)
Dakujem
Anonym
(13.07.17 / 17:53)
Neuvěřitelné! Děkuji
Anonym Petr
(09.07.17 / 20:27)
Velmi mě to povzbudilo děkuji
Anonym
(08.07.17 / 14:00)
Vše opravdu pravdivé..konečně se dočkám klidu...moc dekuji
Anonym
(26.06.17 / 10:27)
Ďakujem
Anonym Daniela
(25.06.17 / 18:36)
Dakujem pekne
Anonym Ivana
(25.06.17 / 17:50)
Moc děkuji,sedí to velmi správně
Anonym Jirka
(01.06.17 / 23:24)
To jsem tedy na zítřek velmi zvědav!!!

Zobrazuje pouze prvních 15 záznamů.


Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)