For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 18.8.2022
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.8.2022
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.

Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Kouzlo pro štěstí

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Kouzlo pro štěstí

René71
15.06.18
12:12
Reg.14.6.18

Dobrý den, z celého srdce si přeji ať se mé děti dobře učí a já zvládnu vysokou.
Děkuji moc

Bedra
27.10.21
19:14
Nereg.

IP: 91.231.30.*
Pokud jsi to napsal úmyslně v čase 12:12 udělal jsi obrovskou chybu. Pokud to byla náhoda, věř, že se to stane. Je důležité mít tak malicherné přání? V dnešní době, člověk co se nikdy neučil má krásný život a je spokojený, člověk co má dvě vysoké nakonec zjistí, že celý život jen se honil za kariérou, a zjistil že z toho života nakonec nic neměl. Je třeba zamyslet se nad tím co si doopravdy přejeme,,
,,,Přeji si, aby me děti měly spokojený život, a byli jsme jako rodina šťastní,,,. ;)

iVANKA
01.11.21
09:43
Nereg.

IP: 86.49.236.*

Ať mám dnes, zítra a pozítří štěstí u doktorů a léčitelů. Prosím, prosím a děkuji za Vaši ochranu.

Ogie
02.11.21
19:24
Nereg.

IP: 84.180.245.*
Prosím,ať zítra je můj den který mi změní život k lepšímu

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)