English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jak se chodí štěstí naproti?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Jak se chodí štěstí naproti?

-Den-D-A
13.02.24
10:19
Nereg.

IP: 213.155.227.*
Ahoj zdravím. Vedu celkem normální život, občas nějaké trauma z dětství atd. Pracuju, pomáhám lidem, snažím se žít pozitivně, koukat na lepší stránku věci, hledat řešení i tam, kde je obtížné je najít. Přesto mám v sobě obrovskou díru, kterou neumím naplnit. Vím, že mi něco chybí a mám pocit, že je to právě ten přítel. Mám 27 a poslední vztah jsem měla téměř před 5ti lety. Všichni říkají, že jsem vybíravá, nejsem znám jen své hodnoty. Jak jít naproti štěstí a potkat někoho? Už jsem vyzkoušela témř vše.
 
Dajda
14.02.24
11:19
Reg.29.6.18

Moje kamarádka mi kdysi, když jsem byla v podobné situaci, že po tom nemám tolik toužit. A vskutku, když jsem to hodila za hlavu a začala se více zabývat sama sebou, tak jsem najednou měla tolik zájemců, že mi to až bylo na obtíž. Spřízněnou duši můžete potkat doslova všude, v domě, v obchodě, na zastávce, na ulici, ale jít štěstí naproti znamená, chodit na veřejné akce, které vás vysloveně baví, s úmyslem si to užít a ne někoho najít. Také se nemusíte vyloženě držet své představy partnera a i z kamarádství může vzniknout pěkný vztah. Přeji hodně štěstí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)