Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je sobota, 21.4.2018
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie.Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Věštba pomocí run

zpět

Runy byly vyrývány na různé věci - neboť jim byla přisuzována magická moc. Byla s nimi předpovídána budoucnost a rovněž s nimi byly invokovány sily, která mohly ovlivnit štěstí a osud člověka.
Nabízíme vám on-line verzi věštění z run.

Vyberte náhodně jednu runu:Runy pocházejí ze Severské oblasti Evropy, kterou za dávných časů obývali Vikingové, žijící v úzkém kontaktu se zemí a jejími tajemnými silami. Vikingové měli svůj vlastní systém náboženství a mytologie, který obsahoval množství božstev. Otec boha Thora, Odin, byl stvořitelem run a patří mezi jednu z nejdůležitějších postav Vikingských lidových tradic. Odin se jednou pověsil vzhůru nohama na větev stromu, aby tak se stal moudřejším a získal znalost pravých zákonů světa. Dříve než slezl, byl obeznámen s novým systémem nazvaným Runy. Tyto symboly byly užívány vysokými kněžstvem nejen k psaní, ale také k magii.

Existovaly runy, které ovlivňovaly počasí, úrodu, mohly zbavit či naopak přiřknout zakletí, mohly ovlivnit zdraví či různé mezilidské vztahy.

Přehled run: Fehu, Uruz, Thurisaz, Ansuz, Raido, Kaunaz, Gebo, Wunjo, Hagalaz, Nauthiz, Isa, Jera, Eihwaz, Pertho, Algiz, Sowelu, Teiwaz, Berkana, Ehwaz, Mannaz, Laguz, Inguz, Othila, Dagaz
 

Diskutujte na téma Runy:
Anonym
(14.04.18 / 13:29)
Ano je to tak sedí to
Anonym hana
(12.04.18 / 05:30)
děkuji, dobrý výklad, už nebudu odkládat rozhodnutí
Anonym Daria
(11.04.18 / 13:26)
Žijí ve Skandinávii a runy jsou tu důležité pro věštění budoucnosti.zajimav... Moc děkuji.
Anonym
(30.03.18 / 02:13)
100%VYKLAD
Anonym
(29.03.18 / 16:29)
Rádi se děláme lepši než jsme ,ale někdy to i přestřelíme.Demokra... není jenom to co si přejeme je to o vyslechnutím toho druhého a zaujmout nejlepší stanovisko.Je to důležité pro všechny.
Anonym Shiloh
(25.03.18 / 16:12)
To,co tedˇ prožívám na 100 % sedí.Díky.
Anonym
(20.03.18 / 20:19)
Člověk se učí celý život a a učí se i to že jsou lidi nepřejícní a já jsem na to došla až nedávno i z té závisti a nenávisti může člověk onemocnět . Ale přejme si Jsem zdravá a šťastná.Je mi víc o 7 roků jako Vám. A taky Libuska.
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)