Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 28.11.2022
Svátek slaví René, zítra Zina.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 28.11.2022
Svátek slaví René, zítra Zina.Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Andělská pošta

zpět Vložte svůj dopis


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 6153


J / 55370
Moc prosím o pokoj, o radost, ať mám milujiciho muže a rodinu, mají ke mně úctu. Peníze, ať splatime dluh, ať máme šťastný život ve zdraví prosím.
Járynka / 55369
Milý Bože ve jménu Jéžiše Krista moc tě prosím o zázrak at jsem zdravá. At dnes 26.11.2022 dostanu milou zprávu od muže kterého moc obdivuji, protože má úžasnou povahu dobré srdce. Děkuji a prosím o zázrak
Alenka 🙏 / 55368
Milí andělé děkuji za vše krásné a pozitivní včerejšího dne a za včerejší návštěvu 🙏🍀& milí andělé přeji si a moc chci a moc o to prosím 🙏 ať je maminka zdravá šťastná a spokojená a bráška v pohodě a v pořádku 🙏 ať jsem v bezpečí a nikdo a nic mi nikdy neublíží 🙏 ať již nenastanou žádné nečekané a negativní události a já si žiju nadále šťastně a spokojeně a hlavně v klidu a v blahobytu 🙏 ať se mi daří a jsem maximálně úspěšná ve všem co dělám a řeším 🙏 milí andělé opatrujte mě prosím a pomozte mi se splněním mých přání 🙏 ať mi nastávající advent přinese klid a nové a šťastné chvíle a spokojený život 🙏 milí andělé zařiďte má přání prosím 🙏 DĚKUJI VÁM 🙏🍀&
Andelska duše / 55367
Přeji jsi jen být konečně už šťastná a najít v sobě zas to dobro toho dobrého anděla který miloval a dával lásku a přeji jsi najít pravou lásku a hlavně aby kolem me lidi byli zdraví a šťastný jsem odlišná od ostatních a jsem za to rada ❤Přeji všem dobrým lidem až se jim splní to po čem touží ❤Věřte v dobro a v Ježíše Krista nebuďte zlý život je jen jeden a važte jsi ho i tenhle těžké době nesudte lidi podle barvy pleti ale podle srdce pomáhejte těm kteří nemají a vrátí se vám to o 1 více buďte usměvavý lidé z dobrou duši jinak nikdy nedosáhnete štěstí ❤
A / 55366
Miluješ mě znovu a více a jednou se vezmeme, budem společně bydlet, žít, děti mít a naše láska je úžasná, krásná, nekonečná. Jsme pro sebe stvoření. Děkuji.
Ali / 55365
Všemohoucí Bože, andělé prosím, o pomoc sílu, ať vlastní co mě čeká spolu s Vámi zvládnu. Hlavně finanční situace, kéž se zlepší, vyhrají. Vilda, ať mě neubližuje, nekřičí na mě, nic mi nevyčítá, pokud máme být spolu, ať slušně a bere mě takovou jaká jsem. Ať se na mě nepovyšuje, není arogantní, zlý a nevytahuje se. Prosím o zaslání pozitivní síly. Terezka ať je zdravá a vyštuduje. Pan M.nevím,zdali máme být spolu či ne, ať se stane, co se má stát. Bílá magie a pozitivní síly, ať mě pomáhají. Andělé, prosím vyslyšte mé modlitby a prosby. Amen. Děkuji Vám.
Ela / 55364
Andelíčku môj strážny ďakujem ti za pokoj vživote ,tiež za zlepšený zdravotný stav,potrebujem pomoc pri riešení čistoty studne,dobrý nápad vnuknutie,a tiež pomoc s riešením zákerností pár neľudí,a nech moje dnešné extenpore bude bez následkov,v tom prosím o pomoc,nech už všetky patálie nás budú míňať,pracujeme ,nikomu neubližujeme .Tak nech sa nám podarí žiť v pokoji a zdraví ,láske šťastí bezpečí ,hojnosti a radosti.Ďakujem
S / 55363
Andělíčku,prosím,ať v práci se mi daří,zvládnu to.Noha mě nebolí,uzdraví se mi.Tomášek dopadne dobře,je v pořádku,opatruje Eli.Lubošek je šťastný,daří se mu v práci.Prosím vyslyš moje prosby a pomoz mi.Zlo se konečně obrátí v dobro.Jsme šťastní,zdraví,začne se nám konečně dařit.Jarda mi neubližuje,nepije,má mě rád.Netloustnu, nehty se mi nelámou.Matylda je v pořádku,Jarda s ní dojede v poho,daří se nám.Vše mi dobře dopadne,moc prosím,dáme to.Uzdravím se.Dojedeme v pořádku,zvládneme moc prosím.Nikdo mi neublíží,uzdravím se,dáme to,zvládnu to v práci i v životě.Nemám zdravotní potíže,nevyhodí mě prosím,pomohou mi.Nehet se mi uzdraví,dám to prosím,začne se dařit.dojedeme v pořádku a dáme to.
il / 55362
prosim andele o zdravi pro celou rodinu,klid,lasku mezi cleny rodiny,at se proda prišti tyden muj byt.dekuji

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 6153


Články s tématem andělů:Duchovní průvodce - náš ochránce i rádce při cestě životemNa křídlech andělůAndělská louka - AnděláriumCherubíni - nejdéle známí a nejdůležitější anděléKterý anděl dokáže usměrnit naše špatné vlastnosti?Poznáte andělská znamení?


Diskutujte na téma :

Anonym / (28.11.22)
Jarynka,Soňa S. hrůza . A Soňa ta tu perlí už několik let,ti lidé potřebují nutné pomoc ,pořád dokola jako mlýnek .

Anonym / (24.11.22)
Pre Dámu,čo sem píše,ide vám o manžela,alebo o pána ktorého máte v ❤ ️ musíte sa rozhodnúť

Anonym / (15.11.22)
Jarynka,Jajinka ,Jarmilka ...už zase ...ani ten psychiatr vám nepomohl a synovi ?Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)