Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 27.1.2020
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie.Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Rozchod, děti a karma25.01.20 / Prokop 77 v Láska
Gramatické okénko24.01.20 / Krista 23 v Literatura
Rozchod, děti a karma24.01.20 / Prokop 77 v Láska
Odčarování23.01.20 / Listicka v Kouzla a magieDokud se člověk nevzdá, tvoří si sám svůj osud.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Člověk se musí smát dřív, než je šťastný, poněvadž jinak by mohl zemřít, aniž by se smál.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Andělská pošta

zpět Vložte svůj dopis


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 3286


Jana / 29588
Prosim at mam dnes mit Flo nadherne jizdy a nadherny den. Dekuji
S / 29587
Daří se nám,vše dobře dopadne,Lubík udělá zkoušku,prosím moc.Jarda mi neubližuje,nepije.V práci se mi daří, vše zvládnu prosím,uzdravíme se.Už se netrápím
Mária / 29586
Andělíčci děkuji vám za vaši ochranu a ochranu meho syna Gabriela a mého manžela Prosím dejte mi sílu a zdravia abych zvládla svou nemoc.Prosim abych se už naučila chodit abych vše zvládla a brzo se vyléčila děkuji vám za vaši ochranu a pomoc ámen
mirečka / 29585
Moji milí andělé děkuji Vám z celého srdce,že jste mi dali znamení a já našla lístek co jsem potřebovala.Prosím Archanděla Michaela svého strážného anděla,aby mistra popostrčil a vedl jeho mysl a ozval se mi,nezlobil se,nechal si mě na B8 co nejdéle dejte mi znamení,že vše dobře dopadne,holky jsou v pohodě,všechno zvládám,daří se mi děkuji mnohokrát,přeji si ,aby se Dankovi podařil pohovor a bavila ho práce ,kterou si vybere,pomozte mu andělé prosím.Děkuji Vám andělé za lásku,kterou mi dáváte a jste se mnou v každé situaci snažím se Vám naslouchat a dělat to co mi poradíte moc děkuji.Vyslyšte mé velké přání ať se mi daří zhubnout děkuji amen
Ivana / 29584
Prosím, ať zvládnu nový týden bez problémů doma i v práci. Moc si přeju urovnat vztahy v rodině, vyřešit finanční problémy a dokončit všechny resty, které pořád odkládám. Prosím, ať se mi daří, jsem zdravá a spokojená.
Alenka / 29583
Andělé prosím vás přeji si ať jsem šťastná spokojená a bez dluhů, přeji si ať je v práci vše v pořádku a v pohodě a přeji si ať potkám co nejdříve muže s kterým se budeme vzájemně moc milovat, a nic nám nebude bránit abychom spolu mohli žít a jsme spolu maximálně šťastný DĚKUJI
Pavlína / 29582
Klidný život a lásku. Děkuji.
Tomáš / 29581
Prosím o návrat Lenky zpět do mého života jako moje životní partnerka. Děkuji, děkuji, děkuji.
Soňa / 29580
Andělíčku,prosím,ať v práci se mi daří,moc prosím,zvládnu to,nikdo se mi nemstí.Kabinet mi zůstane,nikoho mi tam mimo asistentek nedají a mám konečně klid.Noha mě nebolí a uzdraví se mi.V práci se mi daří.Tomášek dopadne dobře ve škole,daří se mu,je v pořádku,opatruje holčičky.Lubošek je šťastný,daří se mu,zvládne zápočty a zkoušky.Může pokračovat dál ve studiu,prosím.Prosím vyslyš moje prosby a pomoz mi.Zlo se konečně obrátí v dobro.Jsme šťastni a začne se nám konečně dařit.Vše nám dobře dopadne.Jarda mi neubližuje,nepije,má mě rád.Dojedeme v pořádku,uzdravíme se,moc prosím.Netloustnu, nehty se mi nelámou.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 3286


Články s tématem andělů:
Cherubíni - nejdéle známí a nejdůležitější anděléAndělská věštbaKterý anděl nad vámi drží ochrannou ruku?
3 znamení, že vás doprovází anděléKterý anděl dokáže usměrnit naše špatné vlastnosti?Poznejte sílu Anděla strážného i vy!


Diskutujte na téma :
pavlusa
(15.01.20 / 17:37)
Anonym Marie
Děkuji za radu, Vy jste snad na mě napojená, já se o to snažím (zítra posezení s kamarádkou, pozítří lyžování na horách s přáteli ...). To je mi fakt dobře, ale pak doma ...? Doma se to těžko zvládá. Budu se snažit. Vždycky jsem hodně četla, v tomto období nejsem schopná vnímat, co čtu. Je před tím těžko uniknout a dostat to z hlavy... Moc mi pomohlo Vaše povzbuzení. Jste hodně empatická. Vůbec mě neznáte a přitom pomáháte. Přitom jistě máte sama svých starostí dost. Moc Vám děkuji.
Anonym Marie
(15.01.20 / 09:22)
Pavlínko, musíte se pořádně naštvat.
Najděte si právníka,nikdo Vás nesmí vyhánět!Nepropadejte stresu, to je jeho taktika. Pomalu a jistě Vás psychicky zničit , až Vás dožene k tomu, že to sama vzdáte.Buďte silná a řekněte si, tak a dost!
Začněte být nad věcí. Při kontaktu s ním se jen usmějte, nedávejte najevo žádnou slabost.
Buďte hrdá, zamyslete se nad sebou, zdraví máte jen jedno. Neničte si ho pro někoho, kdo Vám ubližuje a už vůbec za to nestojí. Uvidíte, že se všechno začne otáčet!
U něj , jako u každého je to jen počáteční euforie , která po čase vyšumí a ten člověk na to přijde, ale už bývá pozdě.
Jděte ven, sejděte se s kamarádkou,odjeďte na víkend, třeba hory. Je spousta možností. Vyčistěte si hlavu!
Začněte konečně myslet na sebe!
pavlusa
(14.01.20 / 23:14)
Anonym Marie: Moc děkuji za krásná slova. Ona ho jen chce využít, aby vyřešila svoje problémy a s nimi spojenou otázku bydlení, hraje na něj chudinku a on jí na to skočil a lituje jí. A já mám ze života peklo, protože mě nutí, abych já si našla jiné bydlení a odstěhovala se. Vyvíjí na mě strašný psychický nátlak, abych to vzdala a odešla. Atmosféra je doma tak dusná, že jsem už půl roku ve stresu, že ani pořádně nemohu jíst. Ale nechci se podřídit a vyhovět mu. Ať si spolu něco najdou, já ho za ruku nedržím, ale vyhnat mě by bylo pro ně pohodlnější a levnější. Snad to ustojím, ale trvá to moc dlouho. Navíc mě tíží osamělost, bez lásky ...
Anonym Marie
(14.01.20 / 19:57)
Pro Pavlínku
Pavlínk... Vy jste nesmírně dobrý člověk a je moc smutné co píšete.
Obdivuji Vás, že po tom všem jste nezanevřela a zůstává ve Vás ještě tolik citu a pochopení pro ty, kteří si to nezaslouží.
Nezn... Vaši finanční ani majetkovou situaci, ale jste velice silná, tak bojujte, nevzdávejte to a hlavně to nikomu neulehčujte. Máte před sebou ještě spoustu krásných let, které můžete prožít s člověkem, který si Vás bude vážit za to jaká jste a dá Vám ten pocit bezpečí a lásky, které si zasloužíte a to Vám přeji ze srdce.
pavlusa
(14.01.20 / 18:13)
Anonym Marie
Moc děkuji za povzbuzení, moc to potřebuji. Nikdy bych nepomyslela, že v den 31.výročí sňatku budu na tom takhle. Já mu nepřeji nic zlého, jenom, aby prozřel a pochopil, že se žene do záhuby! Vím, že se to mezi námi neslepí, ale nechci, aby jsme se rozešli ve zlém. Necítím k němu nic ani nenávist, je to ubožák, který má nakročeno k tomu, že zůstane sám. To mu nepřeji, sama zažívám nyní osamělost a to je to nejhorší, co mě mohlo potkat.
Anonym Marie
(14.01.20 / 14:41)
Pro Pavlínku
Pavlínk... ze srdce Vám přeji, aby se Vám brzy vše vyřešilo a věřte mi, vyřeší.
Karma se vrací a Váš manžel sklidí, to co zašel.
Dajda
(01.01.20 / 14:53)
Všem dobrým lidem přeji zdraví, štěstí a energii v roce 2020. Ať se vše, co si přejete podaří.
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)