Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 26.2.2020
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Čím více miluješ, tím více trpíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dnes mě nic špatného nepotká. ”


Myšlenky moudrých

Aristoteles

Přítel je ten, kdo se spolu raduje z dobra, jehož se dostane druhému, a kdo spolu s ním cítí bolest, když má zármutek, ne snad z nějakého jiného důvodu, nýbrž pouze kvůli němu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Andělská pošta

zpět Vložte svůj dopis


1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 3407


Jana / 30619
Anjelickovia pokorne prosim pomôžte mi dnes zohnat alebo vyhrať peniažky. Dakuje
Miroslava / 30618
Prosím andělé ,moje dceruška bojuje o život , moc prosím pomozte jí zachránit :-(
Hanale / 30617
Andělé prosím ať se vyřeší naše situace a ať bydlíme s R. spolu.
michaela / 30616
andele prosim o ohromnu vyhru .....dakujnem z celého môjho srdca
Ria / 30615
Archanjeli prosim vyrieste tento problem . Dakujem
e / 30614
Prosím ,ať nás sousedé nechají žít,dcera ať se vzpamatuje,není zlá,syn je zdravý a pomáhá lidem,na nás nezapomíná,prosím o zdraví a sílu,děkuji
Mária / 30613
Andílci prosím vás pomozte mi ochranujte mého syna Gabka a mého manžela Petra od všeho zlého a pomozte mi abych se brzy vyléčila a začala znovu chodit a prosím vás pomozte mi prosím zbavit se strachu a deprese děkuji vám za vaši ochranu a pomoc dejte mi prosím sílu abych všechno zvládla děkuji
L štěsti / 30612
Andílci moji strážní mooc vás prosím aby aby byl tento týden úspěšny jak po pracovni stránce tak v osobním životě aby se moje finanční stránka mooc zlepšila a aby už byl klid prosím o splněni mých přání mooc děkuji
T. / 30611
Andílci prosím o další trpělivost, znamení, sílu a naději na láskyplný život s Martinem. Ať mu chybím stejně jako on mně a zdá se mu o mně. Sbližujeme se a milujeme se. Děkuji.

1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ... | 3407


Články s tématem andělů:
Poznejte sílu Anděla strážného i vy!Cherubíni - nejdéle známí a nejdůležitější anděléSedmé nebe
Který anděl nad vámi drží ochrannou ruku?Terapie s pomocí andělůAndělská věštba


Diskutujte na téma :
Dajda
(23.02.20 / 16:36)
Milá Renatko, opravdu věřím, že vše překonáte a čeká Vás určitě nějaký pěkný vztah. Jen je potřeba to udělat s odstupem, aby člověk neporovnával, což se stalo mě. Máte velkou výhodu, že Vám je o 20 let méně a k tomu máte svoje lidi, kteří Vás drží. Prostě si pomalu a jistě krok po kroku řešte nejpalčivější problémy a až to vyřešíte, tak se věnujte sama sobě. Budete pak připravena na nový vztah a určitě si ho vychutnáte a nenecháte sebou manipulivat, protože budete hrdá sama na sebe a budete si sebe Vážit. Moc Vám to přeji a držím Vám pěsti.
Anonym Renáta
(23.02.20 / 15:21)
Milá Dajdi. Mám podobný scénář. Můj muž o mě usiloval 2 roky, nechtěla jsem ho, protože byl mladší. Pak jsem svolila. Měli jsme krásný vztah, všichni kolem nechápali, že se máme tak rádi a že se k sobě tak hezky chováme. Měli jsme všechno, krásný vztah, zdravé děti, peníze, krásný byt. Pak se najednou začal měnit. Ptala jsem se co se děje, říkal, že nic. Bylo to pořád horší a pak prostě odešel. Zbyly mi mé milované děti a velká hypotéka. V prvních měsících jsem myslela, že to nezvládnu, ale nic jiného mi nezbylo a kvůli dětem jsem prostě musela fungovat. Naštěstí se kolem mě začali objevovat moc hodní lidé a já jsem stále tady a funguju. Nejsem úplně šťastná, ale třeba se to jednou zase spraví. Ve 44 začínám zase od začátku, je to těžké..
Jsem ale vděčná za svou rodinu a své děti, s kterými mám krásný vztah a moc mi pomáhají.
Mějte se moc krásně, přeji vám vše dobré a spokojený život ve zdraví a lásce.
Dajda
(19.02.20 / 20:30)
Renatko, karma pracuje zdarma, to si pamatujte. Ten přítel, co mě opustil se ke mě choval předtím tak krásně, pomáhal mi, jezdili jsme na výlety, byl něžný, kupoval mi dárečky. Udělal mi hodně věcí v bytě. Když jsem měla narozeniny, nebo byl nějaký svátek, vymýšlel pro mne originální dárek. V posteli jsme si rozuměli, jako nikdo na světě. Nejdříve jsem ho nechtěla, protože byl o dost mladší a ani se mi nelíbil, ale on se nevzdal a po 9 měsících jsem to nevydržela. 4,5 roku jsem po těch životních útrapách byla jako v ráji a i s maminkou, když mi umírala mi výrazně pomáhal. Rok po její smrti se začal pomalu měnit a já si toho ani nevšimla, když jsem si všimla, tak už bylo pozdě a já jsem se z ráje dostala rovnou do pekla. Nedávno jsem ho poprvé potkala, v autě měl úplně jinou ženskou. Byl pohublý a dost vystresovaný. Já byla v pohodě a veselá. Jsem ráda, že jsem neskončila v bohnicích a že mě zase baví žít. Tady s tím přítelem jsme si vlastně zbyli, jemu se stalo něco podobného. Vůbec nám nepasovalo k sobě nic a začali jsme spíš jako kamarádi. Všechno se postupně začalo zlepšovat a dnes nám říkají lidé, že jsme pěkný pár. Nikdy bych tomu nevěřila, ale beru to jako dar, že to takhle dopadlo i když s tím dřívějším vztahem se to nedá srovnat u tohohle vím, že už je životem dostatečně poučený, že by mohla přijít jakákoliv ženská a on by jí odbyl a přitom mi poskytuje osobní svobodu. S tou hypotékou to určitě nějak vyřešíte, moje známá jí platí, protože ten její přítel po tom, co jí dostal na dno spáchal sebevraždu. Váš manžel si to už v tuto chvíli uvědomuje, co ztratil, ale zatím si to nechce přiznat. Až Vám to přijde říci, tak už Vám to bude jedno, protože Vy už budete dávno někde jinde. Jen to musíte vydržet a být silná. Máte okolo sebe hodné lidi, kteří Vás podporují, to je výhra. Tak se držte.
Anonym Renáta
(19.02.20 / 17:28)
Jste obdivuhodná Dajdi, zvládla jste toho hodně. Moc Vám přeji už jen všechno krásné. Já už jsem se taky dost posunula. Manžela už zpátky nechci, přestala jsem se kvůli něj trápit a jsem šťastná se svými dětmi. Mám obavu jen s financemi. Máme hypotéku a tu já sama s třemi dětmi nezaplatím, ale ono se vyřeší i toto. Nějak to dopadne a já věřím, že dobře. Vždy existuje nějaké řešení. Jsem šťastná, že teď už máte život hezký a já si ten svůj dám taky brzy do pořádku a třeba se stanou ty zázraky :) :) Mějte se moc hezky
Dajda
(18.02.20 / 21:12)
Milá Renatko, mám Vás taky moc ráda. Vše co jsem napsala jsem jen shrnula do bodů, skutečnost byla daleko horší. Z těžkých depresí jsem se léčila sama, pomocí vizualizací, přírodních doplňků, cvičením ve fitku atd. Ke všemu jsem skončila v zaměstnání, odchod do důchodu a to člověk ztratí další kontakty. Doma bylo hrozné dusno a beznaděj a to pěkně dlouho. Dost mi pomáhal tento web a každodenní přání, která se mi krok po kroku plnila. Když mi bylo 35 rozváděla jsem se se dvěma dětmi po 8 letech s despotickým psychopatem, který mě pronásledoval ještě 10 let po rozvodu. Z toho jsem se nakonec vyhrabala taky i když to bylo po revoluci a byla strašná inflace. Přesto jsem měla štěstí na dobré lidi, kteří mě mají rádi, ale také spoustu nepřátel, teď se aspoň nemusím s takovými vůbec stýkat. S přítelem se vidíme o víkendu a je nám spolu dobře, občas někam jdeme, divadlo, koncert, výlet, procházka s posezením, dovolená u moře. Pomáháme si a podporujeme se navzájem a vy budete taky v pohodě. Až si vyřešíte ty nejhorší problémy a dáte se dohromady, tak uvidíte ty zázraky.
Anonym Renáta
(17.02.20 / 20:58)
Milá Dajdi, moc Vám děkuji za tu podporu. Moc si toho vážím. Hezky se to čte, když vám někdo napíše, že na vás myslí. Vím, že to asi časem bude lepší a možná na mě ještě čeká něco krásného. Jsem vděčná za to, že mám milující rodiče a své úžasné tři děti. Všichni jsou mou velkou oporou. Obdivuji, jak jste to všechno zvládla a vím, že to musím zvládnout taky. Přeji vám už jen všechno krásné, ať vás už nikdy nepotká nic špatného, protože si zasloužíte jen dobro a lásku. Jste úžasný člověk. Mám vás ráda :)
Anonym Marie
(17.02.20 / 12:13)
Jesiko, neřešte to , chlapi jsou prostě takoví.Co mají, toho si neváží, přijdou na to až je pozdě
Tohle se přesně mě ptala moje dcera. Do hlavy nevidíte.
Přestaňte se trápit, nezaslouží si Vás, čeká na Vás jiný, který si bude vážit toho, jaká jste.
Hlavně nepřemýšlejte nad tím, jestli jste neudělala něco špatně. Nic jste neudělala, chyba ve vás není, on se tak rozhodl, tak ho nechte jít.
Zase bude dobře, to je život.
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)