English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 30.5.2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 30.5.2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Často je velmi těžké se pohnout z místa. Ale jakmile se pohnete, uvědomíte si, že je to to nejlepší rozhodnutí, které jste kdy udělali.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nadřízený mi nebude dělat problémy. ”


Myšlenky moudrých

Persius

Pěkné je, když na tě prstem ukáží a řeknou: Toť on!
Další myšlenky

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or NoChryzopras - popis vlastností kamene

zpětChryzopras

Popis:

Chryzopras je zelená odrůda chalcedonu. Jeho barevné spektrum se pohybuje od světlé, mátově zelené až do tmavě zelené. Unikátní barevné složení kamene je způsobeno nečistotami niklu, protože kámen lze nejčastěji nalézt blízko niklových ložisek. Chryzopras prý byl nejoblíbenějším drahým kamenem vojevůdce Alexandra Velikého.

Využití:

Chryzopras tradičně symbolizuje štěstí, podnikavost a obezřetnost. Je to mocný kámen, který přináší štěstí a prosperitu. Vštěpuje cit pro milosrdenství a pomůže vám rozpoznat jemnou krásu v sobě samých. Můžete se tak plně věnovat sebevyjádření pomocí plynulé řeči a duševní obratnosti.

Léčebné účinky fyzické:

Chryzopras je mocný kámen léčení, který nejčastěji pomáhá při potížích se zrakem a očima. Podporuje také správné fungování imunitního systému, pomáhá při problémech s plodností, dnou, duševními nemocemi a dokonce může pomoci ochránit před pohlavně přenosnými chorobami. Chryzopras může být vhodným pomocníkem při problémech se srdcem nebo emoční stránkou psychiky.

Léčebné účinky emocionální:

Z duševního hlediska pomáhá Chryzopras eliminovat odsuzující postoje k druhým, snižuje pocit nadřazenosti a komplexy méněcennosti. Pomůže vám také vyhnout se bezmyšlenkovité mluvě, a také výrokům vyřčeným v hněvu. Posiluje jasnost myšlení a kreativitu a pomáhá tak s úspěchem v novém podnikání nebo podporuje a zlepšuje věrnost mezi pracovníky v rámci podniku stávajícího.

Co se týká citové stránky, je Chryzopras nápomocný při léčení zlomeného srdce, zvyšuje sebevědomí a navozuje emoční rovnováhu. Chryzopras nás podporuje, abychom byli citlivější k sobě samým a také ke svému okolí.

Spirituální energie:

Chryzopras se používá jako bariéra proti negativní energii. Tento kámen položený přede dveřmi vašeho domu dovede navodit pocit bezpečí a dá vám pocit klidného spaní. Pokud chcete nosit Chryzopras jako šperk, doporučuje se vložit ho do stříbra a zároveň by měl mít tvar srdce. Jen tak totiž poskytne maximum pozitivní energie.

Způsob nošení:

Chryzopras se používá k urychlení hojení ran. Neměl by však být umístěn volně na tělo, ale být přiložen na konkrétní ránu. Stejně tak je vhodné a účinné nosit Chryzopras v kapse nebo tašce. Během spaní si nechte kámen blízko postele, aby byly jeho účinky co nejvýraznější.

Vhodné pro znamení

- panna, štír, ryby

Kategorie využití

- ochrana, řečník, sexualita, spánek, srdce


Jeden ze způsobů výběru kamene je ten, že jednoduše vyberete takový, který se vám zdá na první pohled nejzajímavější. Vybrat ale můžete i podle vašeho znamení či požadované účinnosti.

Veškeré zde uvedené informace jsou shromažďovány z různých zdrojů a nemají za cíl nahradit radu vašeho lékaře. Pokud máte nějaké zdravotní či jiné potíže, doporučujeme se v prvé řadě obrátit na něj. Z uvedených důvodů nemůžeme ručit za uzdravení nebo jinou vlastnost drahých kamenů a neneseme ani zodpovědnost za žádné vámi učiněné rozhodnutí.Diskutujte na téma :

Anonym Jola / (25.09.19)
Dobrý den, růženín by neměl být vystaven slunečním paprskům, jestli Vám Petro vyblednul, tak už tak zůstane. Mám stejnou zkušenost s olivínem. Zesvětlal.

Anonym Petra H. / (13.05.19)
Nevíte prosím někdo, jak znovu obnovit růžovou barvu kamene růženínu, který vybledl od slunce? Nebo je to nevratné?

Red / (23.02.19)
Ziiii: běžná věc, labradorit je velmi citlivý na tlak a může velmi snadno prasknout.. pozor při veškeré manipulaci, na šperku tím spíšeChryzoprasVyberte jiný kámen:

AchátAchátcílevědomost, kolektiv, láska, odvaha, úrazAmazonitAmazonitelektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sexualita, strach, úrazAmetystAmetystpráce, psychická zátěž, srdce, umělecAngelitAngelitkolektiv, krevní oběh, regenerace, srdce, úrazAvanturínAvanturíncílevědomost, dítě, elektromagnetický smog, kolektiv, krevní oběh, mobilní telefon, nemoc/nehoda, práce, psychická zátěž, srdceCitrínCitríncílevědomost, duševní vyčerpanost, minulostFluoritFluoritbolesti krku, elektromagnetický smog, mobilní telefon, ochranaHematitHematitcévní problémy, duševní vyčerpanost, krevní oběhChalcedonChalcedonbolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, ochrana, řečník, řidič, strachChryzoprasChryzoprasochrana, řečník, sexualita, spánek, srdceJadeitJadeitnemoc/nehoda, práce, sexualitaJaspis australskýJaspis australskýcévní problémy, dítě, práce, regenerace, řečníkJaspis červenýJaspis červenýcílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úrazJaspis epidotJaspis epidotminulost, nemoc/nehoda, spánek, úrazJaspis leopardíJaspis leopardíochrana, regenerace, řidičKarneolKarneolcévní problémy, krevní oběh, odvaha, sexualita, umělecKřišťálKřišťálcílevědomost, duševní vyčerpanost, elektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sebevědomíLabradoritLabradoritcévní problémy, duševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěž, strachLapis lazuliLapis lazulibolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, krevní oběh, odvaha, psychická zátěž, sebevědomíMagnezitMagnezitduševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěžMalachitMalachitelektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strachMěsíční kámenMěsíční kámenláska, ochrana, regenerace, řidič, sexualita, spánekObsidiánObsidiánbolesti kříže a zad, duševní vyčerpanost, nemoc/nehoda, ochranaOpálOpálcévní problémy, krevní oběh, minulost, odvaha, sebevědomíRodonitRodonitbolesti kříže a zad, cílevědomost, kolektiv, krevní oběh, láska, minulost, práce, regenerace, sebevědomíRubínRubíncévní problémy, krevní oběh, láska, odvaha, psychická zátěž, sebevědomí, sexualita, srdceRůženínRůženíndítě, krevní oběh, láska, spánek, srdceRyolitRyolitláska, minulost, regenerace, řečník, sebevědomíSmaragdSmaragdcílevědomost, láska, regenerace, umělecSodalitSodalitbolesti krku, kolektiv, nemoc/nehoda, práce, regenerace, řečník, spánek, umělecTurmalínTurmalínbolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, mobilní telefon, práce, srdce, strach, umělecTygří okoTygří okobolesti krku, duševní vyčerpanost, regenerace, spánekTygří železoTygří železokrevní oběh, odvaha, práce, umělecTyrkysTyrkysbolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úrazZáhnědaZáhnědabolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidičZlatý avanturínZlatý avanturíncílevědomost, strach, umělec
Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)