Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sen o bývalé přítelkyni13.08.20 / lek v Sny
Sen o mrtvé mamince13.08.20 / Dajda v Sny
Opakující se sen kde utikám.11.08.20 / Dracizena v Sny
Hodně zvláštní sen10.08.20 / Posel v SnyMuž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mé tajemství nebude odhaleno. ”


Myšlenky moudrých

Montaigne

I kdybychom snad mohli být učení učeností druhého, moudrými můžeme být jen moudrostí vlastní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

Záhněda - popis vlastností kamene

zpětZáhněda

Popis:

Záhněda je už podle názvu hnědou zakouřenou odrůdou křemene. Pohybuje se v barevném spektru od světle hnědé až po téměř černou. Může být neprůhledný, ale běžnější jsou verze průhledné a to i v té nejtmavší variantě. Záhněda je poměrně běžným kamenem a nikdy nešlo o historicky cenný drahokam. V druidské mytologii však měl vždy posvátný význam a znamenal spojení se silou Země. V jiných kulturách je záhněda symbolizován jako průvodce mrtvých k posmrtnému životu.

Využití:

Záhněda je vhodný jako ochranná bariéra proti stresu a elektromagnetickému smogu. Je neocenitelný při rozvržení léčení v oblasti životního prostředí, pomáhá vylučovat škodlivé látky a detoxikovat tělo. Záhněda je však také mimořádným amuletem ochrany, který pomáhá střežit auta, domy a majetek proti odcizení nebo poškození. Záhněda také chrání proti stresu na cestách nebo proti agresivitě ostatních řidičů. Stejně tak napomáhá zvyšovat koncentraci a tím přispívá k bezpečnosti jízdy. Dokáže rovněž ochraňovat před nečekanými technickými závadami.

Záhněda poskytuje pozoruhodnou podporu při odvykání kouření a zároveň snižuje nutkání si znovu zapálit. Díky tomuto kamenu bude snazší žít běžný život bez cigarety.

Léčebné účinky fyzické:

Vzhledem k tomu, že je záhněda přirozeně ozářen, lze čerpat tuto energii a díky ní čelit negativním účinkům radiace, lékařského ozáření a chemoterapie. Je taky velmi cenný při bolesti hlavy, svalovým křečím a napětí ramen a zad, protože přináší úlevu a fyzickou pohodu. Stejně jako jiné formy křemene, záhněda může být použit při léčbě nadledvinek, slinivky břišní, ledvin a dalších orgánů. Pomáhá také vyplavovat toxiny a regulovat tak obsah tekutin v těle.

Léčebné účinky emocionální:

Záhněda lehce rozpouští negativní energie a emocionální blokády a místo nich nechá vyniknout pozitivní vibrace. Vede tak ke zmírnění stresu, hněvu, strachu a nelibosti. Je to vhodný kámen pro ty, kteří mají tendence k sebevražedným myšlenkám, pomáhá těm, kteří nemají rádi sami sebe a svoje tělo a v neposlední řadě pomáhá vyrovnat se s vlastními nedostatky. Záhněda přináší pomoc během těžkých časů a vede nositele k tomu, aby věci řešil s klidem a rozhodností.

Spirituální energie:

Záhněda poskytuje ochrannou bariéru kolem svého nositele a nabízí stabilitu při práci a životě. Pomáhá přijímat a využívat vysokofrekvenční světelné energie a je to pozoruhodný nástroj pro motlitby a hluboké meditace, duchovní obřady nebo rituály. Posiluje také komunikační schopnosti s ostatními světy. Záhněda má také sklon k éterické manifestaci. Ten, kdo nosí záhnědu, se může častěji setkat s různými nadpřirozenými jevy, jako jsou duchové, UFO nebo víly.

Způsob nošení:

Držte záhnědu v rukou pro zmírnění napětí a stresu, stejně tak pro zažehnání pocitů úzkosti nebo záchvatů paniky. Umístěte záhnědy v domácnosti nebo pracovním prostředí a odfiltrujete špatné nálady, zášť nebo pohrdavé poznámky. Záhněda dokáže chránit proti nepřátelství či pomluvami na pracovišti. Pro vytvoření klidné atmosféry v zaměstnání rozestavte na svém stole záhnědy do půlkruhu.

Vhodné pro znamení

- býk, střelec, kozoroh

Kategorie využití

- bolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidič


Jeden ze způsobů výběru kamene je ten, že jednoduše vyberete takový, který se vám zdá na první pohled nejzajímavější. Vybrat ale můžete i podle vašeho znamení či požadované účinnosti.

Veškeré zde uvedené informace jsou shromažďovány z různých zdrojů a nemají za cíl nahradit radu vašeho lékaře. Pokud máte nějaké zdravotní či jiné potíže, doporučujeme se v prvé řadě obrátit na něj. Z uvedených důvodů nemůžeme ručit za uzdravení nebo jinou vlastnost drahých kamenů a neneseme ani zodpovědnost za žádné vámi učiněné rozhodnutí.Diskutujte na téma :

Anonym Miluse / (12.08.20)
Co se říká o diamantu a Briliantu??

Anonym Jola / (25.09.19)
Dobrý den, růženín by neměl být vystaven slunečním paprskům, jestli Vám Petro vyblednul, tak už tak zůstane. Mám stejnou zkušenost s olivínem. Zesvětlal.

Anonym Petra H. / (13.05.19)
Nevíte prosím někdo, jak znovu obnovit růžovou barvu kamene růženínu, který vybledl od slunce? Nebo je to nevratné?ZáhnědaVyberte jiný kámen:

AchátAchátcílevědomost, kolektiv, láska, odvaha, úrazAmazonitAmazonitelektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sexualita, strach, úrazAmetystAmetystpráce, psychická zátěž, srdce, umělecAngelitAngelitkolektiv, krevní oběh, regenerace, srdce, úrazAvanturínAvanturíncílevědomost, dítě, elektromagnetický smog, kolektiv, krevní oběh, mobilní telefon, nemoc/nehoda, práce, psychická zátěž, srdceCitrínCitríncílevědomost, duševní vyčerpanost, minulostFluoritFluoritbolesti krku, elektromagnetický smog, mobilní telefon, ochranaHematitHematitcévní problémy, duševní vyčerpanost, krevní oběhChalcedonChalcedonbolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, ochrana, řečník, řidič, strachChryzoprasChryzoprasochrana, řečník, sexualita, spánek, srdceJadeitJadeitnemoc/nehoda, práce, sexualitaJaspis australskýJaspis australskýcévní problémy, dítě, práce, regenerace, řečníkJaspis červenýJaspis červenýcílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úrazJaspis epidotJaspis epidotminulost, nemoc/nehoda, spánek, úrazJaspis leopardíJaspis leopardíochrana, regenerace, řidičKarneolKarneolcévní problémy, krevní oběh, odvaha, sexualita, umělecKřišťálKřišťálcílevědomost, duševní vyčerpanost, elektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sebevědomíLabradoritLabradoritcévní problémy, duševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěž, strachLapis lazuliLapis lazulibolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, krevní oběh, odvaha, psychická zátěž, sebevědomíMagnezitMagnezitduševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěžMalachitMalachitelektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strachMěsíční kámenMěsíční kámenláska, ochrana, regenerace, řidič, sexualita, spánekObsidiánObsidiánbolesti kříže a zad, duševní vyčerpanost, nemoc/nehoda, ochranaOpálOpálcévní problémy, krevní oběh, minulost, odvaha, sebevědomíRodonitRodonitbolesti kříže a zad, cílevědomost, kolektiv, krevní oběh, láska, minulost, práce, regenerace, sebevědomíRubínRubíncévní problémy, krevní oběh, láska, odvaha, psychická zátěž, sebevědomí, sexualita, srdceRůženínRůženíndítě, krevní oběh, láska, spánek, srdceRyolitRyolitláska, minulost, regenerace, řečník, sebevědomíSmaragdSmaragdcílevědomost, láska, regenerace, umělecSodalitSodalitbolesti krku, kolektiv, nemoc/nehoda, práce, regenerace, řečník, spánek, umělecTurmalínTurmalínbolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, mobilní telefon, práce, srdce, strach, umělecTygří okoTygří okobolesti krku, duševní vyčerpanost, regenerace, spánekTygří železoTygří železokrevní oběh, odvaha, práce, umělecTyrkysTyrkysbolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úrazZáhnědaZáhnědabolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidičZlatý avanturínZlatý avanturíncílevědomost, strach, umělec
Nebo pokračujte třeba na:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)