English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 27.5.2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 27.5.2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Anthonyho pravidlo síly: Nenamáhej se, najdi si větší kladivo.
Další myšlenky

Magizzle.com in English:
Tarot Yes or No

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl


Malachit - popis vlastností kamene

zpětMalachit

Popis:

Malachit je tmavě zelený neprůhledný drahokam s paralelními liniemi a soustředěnými kruhy, což mu dává jedinečný vzhled. Jeho význam se datuje od staroegyptské a řecké civilizace a je hojně používán po staletí. Malachit se používal především v domech ruských carů. Drahokam zosobňuje symboliku přírodního hojení a představuje přirozenou krásu květin, stromů, kořenů a rostlin.

Využití:

Malachit je ochranný kámen, který absorbuje negativní energii a pomáhá vyplavovat znečišťující látky z těla. Chrání před zářením všeho druhu a absorbuje elektromagnetické znečištění. Udržujte malachit poblíž mikrovlnné trouby nebo televize. Na pracovištích chrání malachit před hlukem, příliš jasným osvětlením a škodlivými paprsky z elektronických zařízení.

Jako kámen cestování chrání malachit cestovatele a překonává strach z létání. Pokud si vezmete s sebou kámen do auta, budete pod ochranou archanděla Rafaela. Malachit také pomáhá s problémy při změnách časových pásem a při cestování na přeplněných dálnicích.

Léčebné účinky fyzické:

Malachit je účinný lék na ženské problémy, zejména menstruačního cyklu a při zmírnění křečí. Malachit byl dříve nazýván kámen porodních sester a zmírňuje potíže před, během i po porodu, stejně jako problémy se sexualitou obecně.

Malachit zmírňuje studený pot, malárii, třes a Parkinsonovu chorobu. Pomáhá také při astmatu, střevních problémech a revmatických bolestech. Tento kámen léčí také ledviny či žlučové kameny. Posiluje paměť a pomáhá zejména těm, kteří mají problémy s krátkodobou pamětí, například těm, kteří mají problémy zapamatovat si jména.

Léčebné účinky emocionální:

Jako kámen transformace podporuje malachit změny a emocionální riskování. Ukazuje totiž na to, co blokuje váš duševní růst a pomáhá vám se tohoto bloku zbavit. Zároveň vybízí k vyjádření pocitů, zmírnění ostychu a učí člověka nést odpovědnost za své myšlenky a činy. Podporuje také přátelství a empatii pro ostatní lidi.

Malachit pomáhá bojovat s depresemi a úzkostí, posilňuje odolnost vůči citovému vydírání a léčí ty, kteří byli emocionálně zneužíváni především v dětství. Podporuje zdravé vztahy založené na lásce a pochopení. Malachit pomáhá překonávat strach z konfrontace a napomáhá člověku najít sílu k převzetí svých práv.

Spirituální energie:

Malachit má schopnost sloužit pro různé účely. Pomáhá při využívání vyšších energií pro humanitární cíle. Pokud hledáte spirituální čistotu, pak pomáhá zrcadlit do podvědomí to, co má být vyčištěno. Tento kámen je hustý a netransparentní, spíše absorbuje energii, než aby ji vysílal. Umístěte malachit na oblasti a místa, která jsou nemocná nebo bolestivá. Malachit může být důležitým spojencem pro ty, kteří čekají na podstatné změny. Stimuluje také sny a přináší vzpomínky na již zesnulé.

Způsob nošení:

Položte malachit na solar plexus a bude blokovat negativní energii. U novorozenců se umísťuje přímo jako ozdoba na kolébku/postýlku.

Vhodné pro znamení

- váhy, štír, střelec, kozoroh

Kategorie využití

- elektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strach


Jeden ze způsobů výběru kamene je ten, že jednoduše vyberete takový, který se vám zdá na první pohled nejzajímavější. Vybrat ale můžete i podle vašeho znamení či požadované účinnosti.

Veškeré zde uvedené informace jsou shromažďovány z různých zdrojů a nemají za cíl nahradit radu vašeho lékaře. Pokud máte nějaké zdravotní či jiné potíže, doporučujeme se v prvé řadě obrátit na něj. Z uvedených důvodů nemůžeme ručit za uzdravení nebo jinou vlastnost drahých kamenů a neneseme ani zodpovědnost za žádné vámi učiněné rozhodnutí.Diskutujte na téma :

Anonym Jola / (25.09.19)
Dobrý den, růženín by neměl být vystaven slunečním paprskům, jestli Vám Petro vyblednul, tak už tak zůstane. Mám stejnou zkušenost s olivínem. Zesvětlal.

Anonym Petra H. / (13.05.19)
Nevíte prosím někdo, jak znovu obnovit růžovou barvu kamene růženínu, který vybledl od slunce? Nebo je to nevratné?

Red / (23.02.19)
Ziiii: běžná věc, labradorit je velmi citlivý na tlak a může velmi snadno prasknout.. pozor při veškeré manipulaci, na šperku tím spíšeMalachitVyberte jiný kámen:

AchátAchátcílevědomost, kolektiv, láska, odvaha, úrazAmazonitAmazonitelektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sexualita, strach, úrazAmetystAmetystpráce, psychická zátěž, srdce, umělecAngelitAngelitkolektiv, krevní oběh, regenerace, srdce, úrazAvanturínAvanturíncílevědomost, dítě, elektromagnetický smog, kolektiv, krevní oběh, mobilní telefon, nemoc/nehoda, práce, psychická zátěž, srdceCitrínCitríncílevědomost, duševní vyčerpanost, minulostFluoritFluoritbolesti krku, elektromagnetický smog, mobilní telefon, ochranaHematitHematitcévní problémy, duševní vyčerpanost, krevní oběhChalcedonChalcedonbolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, ochrana, řečník, řidič, strachChryzoprasChryzoprasochrana, řečník, sexualita, spánek, srdceJadeitJadeitnemoc/nehoda, práce, sexualitaJaspis australskýJaspis australskýcévní problémy, dítě, práce, regenerace, řečníkJaspis červenýJaspis červenýcílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úrazJaspis epidotJaspis epidotminulost, nemoc/nehoda, spánek, úrazJaspis leopardíJaspis leopardíochrana, regenerace, řidičKarneolKarneolcévní problémy, krevní oběh, odvaha, sexualita, umělecKřišťálKřišťálcílevědomost, duševní vyčerpanost, elektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sebevědomíLabradoritLabradoritcévní problémy, duševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěž, strachLapis lazuliLapis lazulibolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, krevní oběh, odvaha, psychická zátěž, sebevědomíMagnezitMagnezitduševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěžMalachitMalachitelektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strachMěsíční kámenMěsíční kámenláska, ochrana, regenerace, řidič, sexualita, spánekObsidiánObsidiánbolesti kříže a zad, duševní vyčerpanost, nemoc/nehoda, ochranaOpálOpálcévní problémy, krevní oběh, minulost, odvaha, sebevědomíRodonitRodonitbolesti kříže a zad, cílevědomost, kolektiv, krevní oběh, láska, minulost, práce, regenerace, sebevědomíRubínRubíncévní problémy, krevní oběh, láska, odvaha, psychická zátěž, sebevědomí, sexualita, srdceRůženínRůženíndítě, krevní oběh, láska, spánek, srdceRyolitRyolitláska, minulost, regenerace, řečník, sebevědomíSmaragdSmaragdcílevědomost, láska, regenerace, umělecSodalitSodalitbolesti krku, kolektiv, nemoc/nehoda, práce, regenerace, řečník, spánek, umělecTurmalínTurmalínbolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, mobilní telefon, práce, srdce, strach, umělecTygří okoTygří okobolesti krku, duševní vyčerpanost, regenerace, spánekTygří železoTygří železokrevní oběh, odvaha, práce, umělecTyrkysTyrkysbolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úrazZáhnědaZáhnědabolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidičZlatý avanturínZlatý avanturíncílevědomost, strach, umělec
Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Magizzle.com in English:
Tarot Yes or No

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)