English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 31.5.2023
Svátek slaví Kamila, zítra Laura.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 31.5.2023
Svátek slaví Kamila, zítra Laura.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Vrátí se ke mě? 30.05.23 / Milena Karolína R. v Láska
co se psem? prosim o radu. prosim prosim10.04.23 / Havlíček v Praktické věštění
Vrátí se ke mě? 02.04.23 / marie. nosterska @seznam. cz v Láska
Vztahy 02.04.23 / Cecilia Nadova v LáskaČasto je velmi těžké se pohnout z místa. Ale jakmile se pohnete, uvědomíte si, že je to to nejlepší rozhodnutí, které jste kdy udělali.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vyřeším snadno potíže, které mě sužují. ”


Myšlenky moudrých

Shakespeare

Zábava a činnost dělají hodiny krátkými.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deSmaragd - popis vlastností kamene

zpětSmaragd

Popis:

Smaragd je nejslavnější zeleně zbarvený drahý kámen. Jeho krásné barvy, v kombinaci s trvanlivostí a vzácností, z něj dělají jeden z nejdražších drahokamů. Nejvíce požadovanou barvou smaragdu je tmavě zelená. Světleji zbarvené kameny mají obvykle menší hodnotu. Velmi světlé kameny nejsou obvykle smaragdy, ale nazývají se Green Beryl. Často jsou tepelně opracované, což způsobuje, že jejich barva postupně zmodrá.

Využití:

Smaragd je vynikající kámen pro oživení vášně a pomáhá navrátit dávno zašlou lásku. Smaragd má uklidňující účinek na emoce, ale zároveň povzbuzuje myšlení, reflexi a filozofii. Je to úžasný krystal pro aktivaci umělecké tvořivosti, a pro zvýšení intenzity soustředění. Smaragd je pozoruhodný kámen pro podporu na pracovišti. Zvyšuje duševní bystrost, posiluje paměť a inspiruje majitele k sebevědomí. Zvyšuje úspěch v podnikání především u starších žen a je zvláště vhodný pro pomoc v oblasti právních záležitostí, zkoušek a vedení sporů.

Léčebné účinky fyzické:

Smaragd je ideální v boji proti stárnutí, znovu oživuje unavené orgány. Je to silný léčitel srdce, plic, jater, žlučníku, slinivky a ledvin. Pomáhá také při léčbě páteře a svalového systému. Zlepšuje zotavení po infekční nemoci a jeho silný zelený paprsek může pomoci při léčení zhoubných onemocnění. Předpokládá se, že smaragd pomáhá také odvrátit epilepsii, horečky, bolesti hlavy či alergie. Zmírňuje ekzémy, vyrážky a podráždění kůže.

Léčebné účinky emocionální:

Smaragd je krystalem srdce, zmírňuje tíhu emocionálního těla a vyživuje auru díky energii naděje, povzbuzení a hojnosti. Léčí žal, dává sílu potřebnou k překonání neštěstí života a zmírňuje negativní pocity. Je to kámen regenerace a rekondice, přináší svěžest a vitalitu, lásku a soucit. A to jak pro osoby, které žijí sami, tak pro rodiny nebo páry.

Spirituální energie:

Smaragd je kamenem aspirace a inspirace, otevírá srdce a posiluje propojení s Božskou láskou. Podporuje život a jednání v souladu se srdcem a nabízí soucit v každodenním životě a vztazích. Zároveň jeho majitele činí více otevřeným vůči druhým.

Smaragd stimuluje nejen naději na bohatství ve smyslu finančním, ale umožňuje, aby jeho nositel zažil skutečnou hojnost duševní a emocionální. Naučí ho schopnosti přijímat dary a projevy lásky s vděčností. Podporuje důvěru v to, že vesmír poskytne nekonečné množství svého bohatství.

Způsob nošení:

Smaragd noste na prstech pravé ruky (hlavně na malíčku nebo prsteníčku) nebo u srdce. Lze jej také položit na místo, které chcete vyléčit. Nedoporučuje se však nosit dlouhodobě, protože by mohl uvolnit negativní myšlenky.

Vhodné pro znamení

- býk, blíženci, váhy

Kategorie využití

- cílevědomost, láska, regenerace, umělec


Jeden ze způsobů výběru kamene je ten, že jednoduše vyberete takový, který se vám zdá na první pohled nejzajímavější. Vybrat ale můžete i podle vašeho znamení či požadované účinnosti.

Veškeré zde uvedené informace jsou shromažďovány z různých zdrojů a nemají za cíl nahradit radu vašeho lékaře. Pokud máte nějaké zdravotní či jiné potíže, doporučujeme se v prvé řadě obrátit na něj. Z uvedených důvodů nemůžeme ručit za uzdravení nebo jinou vlastnost drahých kamenů a neneseme ani zodpovědnost za žádné vámi učiněné rozhodnutí.Diskutujte na téma :

Anonym Jola / (25.09.19)
Dobrý den, růženín by neměl být vystaven slunečním paprskům, jestli Vám Petro vyblednul, tak už tak zůstane. Mám stejnou zkušenost s olivínem. Zesvětlal.

Anonym Petra H. / (13.05.19)
Nevíte prosím někdo, jak znovu obnovit růžovou barvu kamene růženínu, který vybledl od slunce? Nebo je to nevratné?

Red / (23.02.19)
Ziiii: běžná věc, labradorit je velmi citlivý na tlak a může velmi snadno prasknout.. pozor při veškeré manipulaci, na šperku tím spíšeSmaragdVyberte jiný kámen:

AchátAchátcílevědomost, kolektiv, láska, odvaha, úrazAmazonitAmazonitelektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sexualita, strach, úrazAmetystAmetystpráce, psychická zátěž, srdce, umělecAngelitAngelitkolektiv, krevní oběh, regenerace, srdce, úrazAvanturínAvanturíncílevědomost, dítě, elektromagnetický smog, kolektiv, krevní oběh, mobilní telefon, nemoc/nehoda, práce, psychická zátěž, srdceCitrínCitríncílevědomost, duševní vyčerpanost, minulostFluoritFluoritbolesti krku, elektromagnetický smog, mobilní telefon, ochranaHematitHematitcévní problémy, duševní vyčerpanost, krevní oběhChalcedonChalcedonbolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, ochrana, řečník, řidič, strachChryzoprasChryzoprasochrana, řečník, sexualita, spánek, srdceJadeitJadeitnemoc/nehoda, práce, sexualitaJaspis australskýJaspis australskýcévní problémy, dítě, práce, regenerace, řečníkJaspis červenýJaspis červenýcílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úrazJaspis epidotJaspis epidotminulost, nemoc/nehoda, spánek, úrazJaspis leopardíJaspis leopardíochrana, regenerace, řidičKarneolKarneolcévní problémy, krevní oběh, odvaha, sexualita, umělecKřišťálKřišťálcílevědomost, duševní vyčerpanost, elektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sebevědomíLabradoritLabradoritcévní problémy, duševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěž, strachLapis lazuliLapis lazulibolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, krevní oběh, odvaha, psychická zátěž, sebevědomíMagnezitMagnezitduševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěžMalachitMalachitelektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strachMěsíční kámenMěsíční kámenláska, ochrana, regenerace, řidič, sexualita, spánekObsidiánObsidiánbolesti kříže a zad, duševní vyčerpanost, nemoc/nehoda, ochranaOpálOpálcévní problémy, krevní oběh, minulost, odvaha, sebevědomíRodonitRodonitbolesti kříže a zad, cílevědomost, kolektiv, krevní oběh, láska, minulost, práce, regenerace, sebevědomíRubínRubíncévní problémy, krevní oběh, láska, odvaha, psychická zátěž, sebevědomí, sexualita, srdceRůženínRůženíndítě, krevní oběh, láska, spánek, srdceRyolitRyolitláska, minulost, regenerace, řečník, sebevědomíSmaragdSmaragdcílevědomost, láska, regenerace, umělecSodalitSodalitbolesti krku, kolektiv, nemoc/nehoda, práce, regenerace, řečník, spánek, umělecTurmalínTurmalínbolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, mobilní telefon, práce, srdce, strach, umělecTygří okoTygří okobolesti krku, duševní vyčerpanost, regenerace, spánekTygří železoTygří železokrevní oběh, odvaha, práce, umělecTyrkysTyrkysbolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úrazZáhnědaZáhnědabolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidičZlatý avanturínZlatý avanturíncílevědomost, strach, umělec
Nebo pokračujte třeba na:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)