English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 26.5.2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 26.5.2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar.
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Jaspis červený - popis vlastností kamene

zpětJaspis červený

Popis:

Jaspisy byly ceněny už v dobách starověkých civilizací po celém světě. Vždy to byly posvátné a mocné kameny ochrany jak fyzické tak duchovní povahy. Název pochází z arabštiny, perštiny a hebrejštiny. Jaspisy byly odnepaměti ceněny lékaři, kouzelníky, básníky, vědci a učenci. Červená odrůda jaspisu je neprůhledná, mikrokrystalická varianta křemene s velkými, zrnitými krystalky. Ty se vyskytují na povrchu kamene v uzlinách nebo jako výplně v prasklinách.

Využití:

Nošení červeného jaspisu mírní stres a znovuobnovuje pozitivní energii. Jeho čistící efekt odstraňuje negativitu a vrací ji ke zdroji. Je to ideální kámen pro zklidnění nervů a obnovení rovnováhy. Červený jaspis je úžasný pro očištění mysli během meditace nebo motlitby. Jeho vysoká duchovní energie pomáhá udržet koncentraci během dlouhých obřadů či praktik. Je to vynikající kámen pro šamanské putování a astrální cestování. Jako velmi nápomocný se červený jaspis ukázal také v případě ochrany před fyzickým ohrožením. Doporučuje se vozit jeden v autě pro zabránění nehodám nebo odcizení majetku.

Léčebné účinky fyzické:

Červený jaspis pomáhá regulovat metabolické energie, které poskytují sílu a vitalitu, a tím také zvyšuje fyzickou odolnost. Je to výhodné zejména pro toho, kdo potřebuje zvláštní podporu během dlouhodobé nemoci nebo úrazu. Vzhledem ke své schopnosti pomáhat vytvářet svalové tkáně se hodí zejména pro kulturisty ke zvýšení účinku cvičení.

Červený jaspis dále podporuje oběhový systém, detoxikuje krev a odstraňuje potíže jater a žlučových cest. Posiluje také srdce a zlepšuje krevní oběh a může být užitečný při léčbě anémie, vyčerpání nebo onemocnění srdce.

Léčebné účinky emocionální:

Červený jaspis je kámen zplnomocnění, přináší sílu odolávat emocionální nadvládě ostatních a dodává odvahu čelit násilí. Pomáhá také těm, kteří se stali oběťmi sexuálního násilí. Červený jaspis je perfektní kámen odvahy a síly pro dítě, které je obětí školní šikany. Tento minerál může znovu aktivovat vášeň k životu, pokud je člověk bez emocí a bez nadšení. Pomáhá také při uvolnění studu nebo nízkého sebevědomí. Červený jaspis pomáhá udržovat rovnováhu a emoční stabilitu v těžkých časech, jako jsou nemoci nebo chudoba.

Spirituální energie:

Červený jaspis je pozoruhodný krystal, který probudí vaši energii a poskytne silný duchovní zážitek, zároveň posiluje čakry a dá vám infúzi životně důležité energie. Tento kámen vás naladí na frekvenci férovosti a snahy pomoci druhým. Meditace s tímto minerálem poskytuje vhled na problémy, které by se měly co nejdříve vyřešit. Energie červeného jaspisu sděluje poselství, že každý může inspirovat druhé k tomu, aby zlepšili svět kolem sebe samotných.

Způsob nošení:

Uchovávejte červený jaspis v autě, abyste zabránili nehodám nebo krádežím. Stejně tak může kámen pomoci doma, kde bude absorbovat elektromagnetické a environmentální znečištění. Noste dva nebo tři malé krystalky červeného jaspisu v sáčku u sebe a ochráníte se tak před psychickými útoky násilných nebo jinak narušených jedinců.

Vhodné pro znamení

- panna, vodnář, ryby

Kategorie využití

- cílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úraz


Jeden ze způsobů výběru kamene je ten, že jednoduše vyberete takový, který se vám zdá na první pohled nejzajímavější. Vybrat ale můžete i podle vašeho znamení či požadované účinnosti.

Veškeré zde uvedené informace jsou shromažďovány z různých zdrojů a nemají za cíl nahradit radu vašeho lékaře. Pokud máte nějaké zdravotní či jiné potíže, doporučujeme se v prvé řadě obrátit na něj. Z uvedených důvodů nemůžeme ručit za uzdravení nebo jinou vlastnost drahých kamenů a neneseme ani zodpovědnost za žádné vámi učiněné rozhodnutí.Diskutujte na téma :

Anonym Jola / (25.09.19)
Dobrý den, růženín by neměl být vystaven slunečním paprskům, jestli Vám Petro vyblednul, tak už tak zůstane. Mám stejnou zkušenost s olivínem. Zesvětlal.

Anonym Petra H. / (13.05.19)
Nevíte prosím někdo, jak znovu obnovit růžovou barvu kamene růženínu, který vybledl od slunce? Nebo je to nevratné?

Red / (23.02.19)
Ziiii: běžná věc, labradorit je velmi citlivý na tlak a může velmi snadno prasknout.. pozor při veškeré manipulaci, na šperku tím spíšeJaspis červenýVyberte jiný kámen:

AchátAchátcílevědomost, kolektiv, láska, odvaha, úrazAmazonitAmazonitelektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sexualita, strach, úrazAmetystAmetystpráce, psychická zátěž, srdce, umělecAngelitAngelitkolektiv, krevní oběh, regenerace, srdce, úrazAvanturínAvanturíncílevědomost, dítě, elektromagnetický smog, kolektiv, krevní oběh, mobilní telefon, nemoc/nehoda, práce, psychická zátěž, srdceCitrínCitríncílevědomost, duševní vyčerpanost, minulostFluoritFluoritbolesti krku, elektromagnetický smog, mobilní telefon, ochranaHematitHematitcévní problémy, duševní vyčerpanost, krevní oběhChalcedonChalcedonbolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, ochrana, řečník, řidič, strachChryzoprasChryzoprasochrana, řečník, sexualita, spánek, srdceJadeitJadeitnemoc/nehoda, práce, sexualitaJaspis australskýJaspis australskýcévní problémy, dítě, práce, regenerace, řečníkJaspis červenýJaspis červenýcílevědomost, dítě, duševní vyčerpanost, krevní oběh, odvaha, řidič, sebevědomí, úrazJaspis epidotJaspis epidotminulost, nemoc/nehoda, spánek, úrazJaspis leopardíJaspis leopardíochrana, regenerace, řidičKarneolKarneolcévní problémy, krevní oběh, odvaha, sexualita, umělecKřišťálKřišťálcílevědomost, duševní vyčerpanost, elektromagnetický smog, mobilní telefon, nemoc/nehoda, sebevědomíLabradoritLabradoritcévní problémy, duševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěž, strachLapis lazuliLapis lazulibolesti krku, bolesti kříže a zad, dítě, krevní oběh, odvaha, psychická zátěž, sebevědomíMagnezitMagnezitduševní vyčerpanost, minulost, psychická zátěžMalachitMalachitelektromagnetický smog, mobilní telefon, řidič, sexualita, strachMěsíční kámenMěsíční kámenláska, ochrana, regenerace, řidič, sexualita, spánekObsidiánObsidiánbolesti kříže a zad, duševní vyčerpanost, nemoc/nehoda, ochranaOpálOpálcévní problémy, krevní oběh, minulost, odvaha, sebevědomíRodonitRodonitbolesti kříže a zad, cílevědomost, kolektiv, krevní oběh, láska, minulost, práce, regenerace, sebevědomíRubínRubíncévní problémy, krevní oběh, láska, odvaha, psychická zátěž, sebevědomí, sexualita, srdceRůženínRůženíndítě, krevní oběh, láska, spánek, srdceRyolitRyolitláska, minulost, regenerace, řečník, sebevědomíSmaragdSmaragdcílevědomost, láska, regenerace, umělecSodalitSodalitbolesti krku, kolektiv, nemoc/nehoda, práce, regenerace, řečník, spánek, umělecTurmalínTurmalínbolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, mobilní telefon, práce, srdce, strach, umělecTygří okoTygří okobolesti krku, duševní vyčerpanost, regenerace, spánekTygří železoTygří železokrevní oběh, odvaha, práce, umělecTyrkysTyrkysbolesti krku, elektromagnetický smog, láska, mobilní telefon, psychická zátěž, psychická zátěž, řečník, úrazZáhnědaZáhnědabolesti kříže a zad, elektromagnetický smog, kolektiv, kolektiv, mobilní telefon, psychická zátěž, řidičZlatý avanturínZlatý avanturíncílevědomost, strach, umělec
Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...

Magizzle.com in English:
Tarot Yes or No

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)