English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 2.12.2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 2.12.2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Reiki - léčitelská metoda vycházející z východních filozofií

zpět

Reiki je léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako zakladatel/objevitel je uváděn dr. Mikao Usui. Skutečný počátek Reiki vysledovat patrně nelze, a to z toho důvodu, že jsou zde podobnosti s ještě staršími metodami.Diskutujte na téma :

Anonym Rheia / (31.03.21)
Zajímalo by mě, jestli to, co občas praktikuji asi dvacet let, má s reiki něco společného. Od tělesných i pychických obtíží jsem si pomáhala léčivými imaginacemi. Zřejmě mám dost živou představivost. Jednou v té představě za mnou sama od sebe poprvé přišla archetypální postava, které říkám Léčitelka. Myslím si, že to je nějaká složka mě samotné. Pomocí přikládání rukou, rozemnutých rostlin nebo rozpuštěného medu mi ulevovala od bolestí od páteře. Sama jsem si dopřávala léčení vodou ze studánky. Tuto imaginární postavu si občas přivolám. Například mi v představě čistila zanícené a nehojící se poranění na ruce, a tehdy nastal zásadní obrat v léčení. Občas mě pustila, abych se na krátkou chvilku jakoby stala jí samotnou a zapamatovala jsem si, jaké je to, být dokonale zdravá. Abych tou představou pak mohla působit na vlastní tělo. Výjimečně se mi snad podařilo představami zapůsobit i na zdravotní problémy členů nejbližší rodiny. Vedla mě intuice. Ale mohou to být všechno jen náhody, říká rozum.

Anonym Blanka Fujdová / (08.01.20)
Miluji Reiki, nedám na něj dopustit! Je to něco tak úžasného a s Boží pomocí nebo s pomocí Univerza, jak chcete, funguje báječně!

pajko11 / (17.05.19)
Sám jsem prošel zasvěcení do Reiki, pokouším se sám se zbavit děsných bolestí které mám, žádám ostatní o léčbu reiki ale zatím nic nepomáhá.


Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)