For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Reiki - léčitelská metoda vycházející z východních filozofií

zpět

Reiki je léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako zakladatel/objevitel je uváděn dr. Mikao Usui. Skutečný počátek Reiki vysledovat patrně nelze, a to z toho důvodu, že jsou zde podobnosti s ještě staršími metodami.Diskutujte na téma :

Anonym Rheia / (31.03.21)
Zajímalo by mě, jestli to, co občas praktikuji asi dvacet let, má s reiki něco společného. Od tělesných i pychických obtíží jsem si pomáhala léčivými imaginacemi. Zřejmě mám dost živou představivost. Jednou v té představě za mnou sama od sebe poprvé přišla archetypální postava, které říkám Léčitelka. Myslím si, že to je nějaká složka mě samotné. Pomocí přikládání rukou, rozemnutých rostlin nebo rozpuštěného medu mi ulevovala od bolestí od páteře. Sama jsem si dopřávala léčení vodou ze studánky. Tuto imaginární postavu si občas přivolám. Například mi v představě čistila zanícené a nehojící se poranění na ruce, a tehdy nastal zásadní obrat v léčení. Občas mě pustila, abych se na krátkou chvilku jakoby stala jí samotnou a zapamatovala jsem si, jaké je to, být dokonale zdravá. Abych tou představou pak mohla působit na vlastní tělo. Výjimečně se mi snad podařilo představami zapůsobit i na zdravotní problémy členů nejbližší rodiny. Vedla mě intuice. Ale mohou to být všechno jen náhody, říká rozum.

Anonym Blanka Fujdová / (08.01.20)
Miluji Reiki, nedám na něj dopustit! Je to něco tak úžasného a s Boží pomocí nebo s pomocí Univerza, jak chcete, funguje báječně!


Nebo pokračujte třeba na:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)