Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 15.8.2020
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 15.8.2020
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym.
Tajemno:Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sen o bývalé přítelkyni13.08.20 / lek v Sny
Sen o mrtvé mamince13.08.20 / Dajda v Sny
Opakující se sen kde utikám.11.08.20 / Dracizena v Sny
Hodně zvláštní sen10.08.20 / Posel v SnyŽivot je jako kniha. Nehodnotí se podle počtu stran, ale podle obsahu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Každá zrada se odrazí směrem ke svému strůjci. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Fosterův zákon: Jediní lidé, kteří nacházejí to, co v životě hledají, jsou notoričtí šťouralové.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

Reiki - léčitelská metoda vycházející z východních filozofií

zpět

Reiki je léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako zakladatel/objevitel je uváděn dr. Mikao Usui. Skutečný počátek Reiki vysledovat patrně nelze, a to z toho důvodu, že jsou zde podobnosti s ještě staršími metodami.Diskutujte na téma :

Anonym Blanka Fujdová / (08.01.20)
Miluji Reiki, nedám na něj dopustit! Je to něco tak úžasného a s Boží pomocí nebo s pomocí Univerza, jak chcete, funguje báječně!

pajko11 / (17.05.19)
Sám jsem prošel zasvěcení do Reiki, pokouším se sám se zbavit děsných bolestí které mám, žádám ostatní o léčbu reiki ale zatím nic nepomáhá.

vědma 1 / (03.06.12)
Zdravím právě dnes jsem objevila tuto novou diskuzi.To je dobře,že to někoho napadlo to zavést.Zabývám se REIKI už asi 5 let.Mám druhý stupen amám s tím i dobré zkušenosti a dalo by se říci ,že i úspěchy.
Léčím pomocí REIKI ,ale jen v rámci svých známých pokud oni o to požádají. Velmi dobré výsledky mám s léčením CRONOVY CHOROBY.
Moje kamarádka Anička má tuto chorobu a před asi třemi roky na tom byla velice zle. Tato nemoc jí dostala do takového stavu,že skončila vyhublá pod kapačkama v nemocnici a téměř nevnímala své okolí ,lékaři jí nedávali moc velkou naději.
Začala jsem za ní chodit do nemocnice a dávala jí REIKI a ještě léčím pomocí ORGONITU a tak jsem jí dva ORGONITY přinesla do nenocnice .S jejím svolením jsem požádala další ,kteří reiki umí léčit a společně jsme 10 dní posílali REIKI na dálku a když jsem přišla po této době na návštěvu za Aničkou do nemocnice už jsem jí nenašla na JIP pod kapačkama,ale už ležela o patro výše na normálním pokoji a snažila se už sama přijímat potravu a její oči už zase měly tu krásnou Jiskru života.Asi po půl roce po této události mi Anička pak řekla,že jí nakonec doktor řekl když už byla ze všeho v pořádku ,že doslova utekla Hrobníkovi z lopaty. Od té doby je v pohodě ,samozřejmě se léčí ,ale už na tom není tak moc špatně.Největší radost jsem měla z toho ,že se uzdravila tedy v rámci své nemoci, je to v normě.
--------------------------------------------------------------------
Jiný příběh Mám já tomu říkám Reiki dítě.
Kamarádka mojí dcery nemohla otěhotnět a když už tak do třech měsíců potratila. Oběhala a vyzkoušela všechno a všechny doktory a léčebné metody.Stále se nedařílo otěhotnět.Tak jsempo dceří té její kamarádce vzkázala ,že kdyby ona chtěla můžem zkusit za pomoci REIKI a další jiné čakrové metody zkusit léčení a snad se to podaří. Ta kamarádka mojí dcery souhlasila a tak jakmile mi dala vědět,že je těhotná začala jsem střídavě já nebo můj muž posílat REIKI a podařilo se .Narodila se holčička a dnes už je asi 4 roky stará.Je šikovná a její maminka je štastná,že jí má.
Vědma1


Nebo pokračujte třeba na:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)