English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad - porod

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad - porod

emontily
04.09.21
06:07
Reg. před 2016

Dobrý den,
ráda bych kohokoli, kdo by byl ochotný požádala o výklad k tomu, zda už někdy v dohledné době a přirozeně proběhne porod. Termín proběhl, dítko stále v bříšku. Je možné udělat něco proto, aby vše proběhlo spontánně a přirozeně? Děkuji za odpověď,
Lucie, 22.2.1989 11:55, místo narození Čeladná
 
Andrian
04.09.21
19:48
Reg.21.10.20

Milá Luci, neposkytnu sice věštbu. Ale byla jsem v podbné situaci... a hrozně se mi to od plánovaného termínu vleklo. Je spousta babských rád... pít maliníkový čaj na silné stahy, ale s tím se musí začít třeba 2 týdny před terminem... nebo sklenku červeného vína. Ostré jídlo... mně z toho nic nezabralo. Až mi doktorka poradila držet jeden den půst, pohyby střev pak nastartují stahy dělohy... šlo to pak jak po másle... asi nemusím zdurazňovat, že to lze zkoušet jen pokud jste vy i miminko v pořádku. A samozřejmě na každého funguje něco jiného. Švagrové zabral svařák (samozřejmě z pravého kořeni a dobrého vína;) Hodně štěstí a hlavně zdraví, ať se brzy radujete z miminka. Andrea
 
Hermit
06.09.21
19:28
Reg.17.7.21

Milá Lucie,
mám zánět šlach v pravé ruce, tak jsem tu pár dní nebyla... .a možná je už všechno hotovo:)
Přeji vám a vašemu dítku pevné zdraví a pohodu.
Hermit
 
Emontily
06.09.21
19:53
Nereg.

IP: 109.80.170.*
Moc děkuji za odpovědi,máte pravdu už je vše zdárně hotovo.Jeste jednou moc díky a hodně zdraví všem.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)