English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



emontily
04.09.21
06:07
Reg. před 2016

Dobrý den,
ráda bych kohokoli, kdo by byl ochotný požádala o výklad k tomu, zda už někdy v dohledné době a přirozeně proběhne porod. Termín proběhl, dítko stále v bříšku. Je možné udělat něco proto, aby vše proběhlo spontánně a přirozeně? Děkuji za odpověď,
Lucie, 22.2.1989 11:55, místo narození Čeladná
 
Andrian
04.09.21
19:48
Reg.21.10.20

Milá Luci, neposkytnu sice věštbu. Ale byla jsem v podbné situaci... a hrozně se mi to od plánovaného termínu vleklo. Je spousta babských rád... pít maliníkový čaj na silné stahy, ale s tím se musí začít třeba 2 týdny před terminem... nebo sklenku červeného vína. Ostré jídlo... mně z toho nic nezabralo. Až mi doktorka poradila držet jeden den půst, pohyby střev pak nastartují stahy dělohy... šlo to pak jak po másle... asi nemusím zdurazňovat, že to lze zkoušet jen pokud jste vy i miminko v pořádku. A samozřejmě na každého funguje něco jiného. Švagrové zabral svařák (samozřejmě z pravého kořeni a dobrého vína;) Hodně štěstí a hlavně zdraví, ať se brzy radujete z miminka. Andrea
 
Hermit
06.09.21
19:28
Reg.17.7.21

Milá Lucie,
mám zánět šlach v pravé ruce, tak jsem tu pár dní nebyla... .a možná je už všechno hotovo:)
Přeji vám a vašemu dítku pevné zdraví a pohodu.
Hermit
 
Emontily
06.09.21
19:53
Nereg.

IP: 109.80.170.*
Moc děkuji za odpovědi,máte pravdu už je vše zdárně hotovo.Jeste jednou moc díky a hodně zdraví všem.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)