English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Carnegie

Nejdůležitější způsob, jak získat přátelství lidí je zapamatovat si jejich jména a vzbudit v nich vědomí důležitosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Stále se opakující sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Stále se opakující sen

Kejtll
30.01.13
22:50
Nereg.

IP: 88.101.134.*
Stále se mi zdá dokola ten samý sen. Jsem někde na horské chatě se svojí třídou a naší učitelkou angličtiny. V tom snu jsem do své učitelky nějakým způsobem "zabouchnutá" a snažím se jí "zbalit". Nevíte co to znamená? Myslíte si že se mi třeba do snů promítá to jak to ve skutečnosti cítím, ale nedokážu si to sama přiznat? Prosím poraďte.
 
Dracizena
01.02.13
21:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vyciťuješ jen blízkost vašich minulých životů. Žili jste i v rodině, někde v horách a byli jste lovci. Další sny Ti poví více... Já tam vidím, otec a syn...
 
mojesny
17.05.13
07:47
Nereg.

IP: 88.103.188.*
Již týden se mi vrací stále stejný sen, kvůli němuž se ráno probouzím jako po flámu- unavená, zmládená, polooblečená. Zcela živě řeším, že jsem měla být někde na natáčení jakési píničky se skupinou tří dětí, ve snu se oblékám, hledám ony na mne čekající pohledem z otevřeného okna a hlavně se neustále budím strachy, že jsem to už propásla. Většinou se to dostaví kol jedné hodiny po půlnoci, a ještě v 5 hodin ráno si uvědomím, že se oblékám a jdu nevím kam. Jsou to úplně identické situace, až mě to děsí, každou noc totéž. Předtím se mi téměř každou noc něco zdálo a pořád ve snech něco řeším, je to únavné a vysilující, zvláště když se člověk musí soustředit druhý den na práci a nejhorší je, že i během dne se některé situace ze snů objeví v mysli... .co s tím? Děkuji.
 
Dracizena
18.05.13
12:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím Tě... Tvůj sen rozebereme na meilíku, jde hodně do hloubky, do uvědomování si, životně podstaných kroků... To otevřené okno a děti v něm, je odrazovým můstkem... ale jsou sny, které si nežádají svědky...
jsem na lidech v profilu dracizena... pááá
 
zuzazac
25.07.13
10:05
Reg. před 2016

také se mi zdá stále stejný sen pořád dokola několikrát za týden. Naše roční dcerka spí v postýlce s náma v ložnici, nikdy nespala s námi v posteli. Zdá se mi, že je s námi v posteli a budím manžela a říkám mu, ať se posune a dávat pozor, ať ji nezalehne. Ona tam však není, je v postýlce. Mluví na mě a říká mi, že malá spí v postýlce. Manžela skutečně budím, to se mi nezdá. Ráno si nic nepamatuji. Už se toho děsím.
Díky moc.
 
kamilazurita
23.02.14
09:45
Nereg.

IP: 31.4.207.*
Jiz nejakiu dobu se mi zda stale stejny sen. V realu ziji roky v zahranici a ve snu jsem doma u rodicu a z nejakeho duvodu nemohu odletet zpet kde ziji. Probouzim se ve strachu, protoze myslim na sveho partnera, byt, zamestnani a kocky, ze je nemohu nechat samotne.
 
Evulína
23.02.14
15:36
Nereg.

IP: 88.100.204.*
Tak na opakující se sny jsme expert a většinou se mi uleví až to co je v tom snu nějkaým způsobem vyplní i v realitě až pak mám pokoja nejhorší to bylo s úmrtím mého dědy - bohužel dokuď skutečně nemřel přesně jako v tom snu nepřestalo a tak to mám dost často,ale už jsme si zvykla.
 

Dracizena
27.02.14
16:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kamilko... sen mluví o cestě zpět... a to jsou i slova... ne každé lidské slovo se dá vzít zpět.
Ale lidská slova nám staví auru a o to jde...
Ty slova, která se nedají vzít zpět, oni nám boří aurický prostor
a když je zbořený, a neumí ho člověk opět postavit, pak i ze svých zbytečných průpovídek, se mu lepí smůla na paty...
Tvůj Anděl snový Tě vlastně už dnes učí, na co si máš dávat pozor.
Toto štěstí každý nemá
 
Dracizena
27.02.14
16:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Evulíno... Anděl snový si od Tebe žádá, abys silou vůle měnila děje, které se Ti nelíbí... Proto opakující se sny... Sen na Tebe tlačí, protože snovému ději můžeš o kosek změnit směr... .Ne každý má sílu vůle, ale Ty ji máš... měj se dobře...
 
Maky88
21.04.14
23:18
Nereg.

IP: 92.240.166.*
ahoj, uz par let se mi casto zda, ze me pronasleduji vlci/lvi/tygri/psi.Mam z nich v tom snu hrozny strach,vetsinou me kousaji,nemam se kam schovat,nekdy se s nimi peru a treba je i dost brutalnim zpusobem zabijim,propichuju nozem atd. Co to prosim znamena??? Dale se mi posledni dobou casto zda, ze se mi neco stalo s autem, bud ze je rozbite,nabourane,nebrzdi,nebo mu chybi dvere atd a ve snu vzdy hrozne brecim ,i po probuzeni mam slzy,brecim nahlas.Co znamena toto? V realnem zivote jsem na sve auto dost fixovana,bojim se o nej, nedavno mi ho dokonce vykradli. Dekui moc za odpoved, Marketa
 
Nike.
22.04.14
14:28
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Ta zvířata představují pudovou stránku bytí. Pronásledují Tě, protože Tě pudovost chce ovládnout, dostat. Tam potom Tvoje snová agresivita na závadu není, vítězíš nad pudy. Pokud si toto uvědomíš a dokážeš a budeš se snažit být svým pánem i v reálu, nejlépe duchovní cestou, pak ty sny ustanou. S autem je to krapet horší, protože symbolizuje Tvoji životní cestu, nebo spíš možnost jejího urychlení, takže poruchy jsou překážky, které Tě zpomalují, brzdí a Tobě se to nelíbí. Netřeba však vyvádět, jdi dál, jak stačíš. Mnohem důležitější je, abys Ty sama byla řidičkou svého "auta ", abys nebyla ve vleku někoho jiného.
 
Dracizena
26.04.14
15:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maky, tyto sny o zvířatech s ostrými zuby, Ti snový Anděl chce ukázat druh lidí kolem Tebe, s ostrými zuby.
Jsou to lidé v hrubých vibracích s vulgárním vyjadřováním.
každý člověk má ve svém těle na skladované zvířecí energie a je na Tobě, kterému člověku a jakou zvířecí hlavu nasadíš a pak ale zprvu ustupuj před jejich kousavou povahou.
Dnes si musíš zpevnit své energeticky aurické pole a až pak, si duchovně poradíš s každým lidským zvířetem... Ti naznačuje sen...

AUTO... do každého auta je při jeho výrobě vložená lidská energie, ale ne každý v továrně dá do auta svou laskavou energii. Mnozí montují auta v depresích, ve zlobě, nadávají a pak je auto v negativní zóně
a bude bourat s každým řidičem... Zóny jsou živé, jako člověk a ještě živější...
Co Ti sen chce říci?
Vylepši svému autíčku jeho zónu, nejspíš nejsi jediný řidič, kdo za volantem seděl a i tito lidé mění zónu auta podle své zvířecí povahy.
Vylepšuj zónu duhou. Obaluj si vizuálně auto duhou. Je to šamanská hra, která nese ale plody...
Duha je lomený sluneční a živý paprsek s kterým mělo už dávno lidstvo pracovat a nebyly by žádné bouračky na silnicích a jiné katasrtofy.
Člověk je zhmotněn ze slunečních paprsků a proto bychom se měli se slunečními paprsky uzdravovat... Vrátit se k vzývání své podstaty a to je sluneční bytí a jeho tok opět přeposílat dál do těla, i aurického a lomit, ale nezlomit...
Kdo kritizuje druhého, ten svůj sluneční tok láme a pak krvácí...
Více Ti povím toto citlivé téma na meilu...
 
janulka331
26.04.14
19:47
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Mám dva sny, ktoré sa mi opakujú v rôznych intervaloch, v rôznych obdobiach. Keď som mala okolo 14 rokov, tak sa mi neustále snívalo o hadoch, boli nočné mory, bála som sa vystrčiť nohu spod paplóna, či stúpiť na zem, ísť na WC. Aj keď som už bola zobudená. Napokon som si vymyslela "rozhovory" s nimi. Aj teraz sa mi tento sen zvykne často snívať. Druhý sen je, že sa nedokážem dostať do alebo z nejakej miestnosti. Je tam malý otvor, cez ktorý neviem ako sa mám dostať, či mám liezť dovnútra hlavou, či nohami,pripomína to tak trochu tunel.
 
Dracizena
27.04.14
22:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janulka... vše co ti sen ukazuje, je součástí tvého těla, je to jiná forma tvé aurické barvy. I zvířata symbolizují v auře svou barevnost.
Mít kolem sebe hady ve snu a nebo ve vnitřním vidění, je vlastně štěstím... Hadi jsou pod černou aurickou barvou a černá a bílá jsou polarity tvého Ducha. A tvůj Duch je tím mimosmyslovým věděním.
Začala jsi s nimi komunikovat, a to je dobře... Je potřeba se naučit komunikovat s hadí sílou svého těla.
Tělo je postavené z hadovitých toků mnoha energií, které se odlišují smyslově.

Tunel... nádherně k tobě duchovno snově mluví.
Vrať se zpět do snové místnosti a do toho tunelu vpusť duhu a zhmotni vizi, že teče, jako barevná voda do toho otvoru a on se ti otevře a ty projdeš.Jde o čakerní uvolnění, ale je to na delší vysvětlování.
Sleduj další sny, které tě povedou a vyvedou i z těch strachů...
Tvé sny jsou a budou o tvém těle. Tímto uvědoměním si, zprůchodňuješ smyslové ucpané tunýlky a nebude dlouho trvat a probudí se v tobě vyšší smyslnost... držím palce...
 
janulka331
27.04.14
23:33
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Ďakujem za vysvetlenie,
to som netušila, pre mňa to boli vždy sny - horory. Vždy sa budím so strachom, hrôzou, krikom. Skúsim sa na to pozerať teraz ináč, snáď sa mi podarí pochopiť to.
 
Dracizena
29.04.14
23:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janulka, zastavím Ti ty hororové sny... už nebudou...
ale budeš mít jiné, které Tě i pohladí...
 
janulka331
01.05.14
20:57
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Ďakujem
 
9sumer9
11.06.14
21:39
Nereg.

IP: regular_user.*
Ahoj,

také se mi opakovaně zdá jeden sen, ne příliš často, ted po cca pul roce, ale jinak ruzne v prubehu dvou a pul roku. Sen prubeh snu se vzdy trochu meni, kličové jsou ale tři obchody. Nikdy nejsou navstejnem miste. Jednou v nejakem ceskem mestecku, jednou v Praze, nekdy i mimo čr, ale v tom snu jsem jakoby vzdy na cestach ci vylete. Ty obchudky nikdy nemuzu hned najit, jsou vzapadle ulicce, ale pak je vzdy najdu a mam radost, protoze vim ze to jsou me oblibene obchody. Prodavaji tam prevazne boty, nekdy i obleceni, doplnky. Nikdy si vsak nix nekoupim, nemaji to co bych chtela v me vwlikati nebo se mi nic nelibi. Nakonec odcjazim bez nakupu, vcelku zklama a ze priste tam snad neco koupim. Napsled tam s semnou byly i me kamaradky...

Hledala jsem ve sbařichhesla - obchod, hledat, nakupovat, boty - ale moc mi to nedava smysl. Nekdo tedy nejaky napad, vysvetleni? Dekuji :) :) :)
 
Monika870000
02.07.14
12:57
Reg. před 2016

Dřív jsem měla takový sen/horor, který se neustále opakoval, a teď se mi začal vracet v podobné verzi. Běžím lesem za mnou běží starší muž, zprvu nevím kdo to je, ale stále se ke mě přibližuje i přesto, že jsem rychlejší. Když po mě natahuje ruku tak upadnu, nohu mám uvězněnou v pasti na zvířata. Muž se nade mnou sklání a já ho poznávám. Křičí, že mě zabije. Vždy jsem se budila s hrůzou. Kolikrát jsem vzbudila i matku, která se mě snažila probudit, občas se jí to povedlo. Nyní se mi ten sen vrátil v podobné verzi, ale tím lesem utíkám s dcerou v náručí a honí mne stejný muž. Tenkrát jsem se mu ve snu snažila postavit čelem jelikož po nějakém čase jsem z toho vyla celá vyřízená. Nakonec ten sen odešel. Nevím proč se nyní vrací v této podobě. Ve skutečném životě mi ten člověk velice ublížil a poslali ho do vězení. Tenkrát když se mi to zdávalo jsem byla v pubertě, nyní mám dcerku. Mám strach usnout a nevím co to znamená. Mám tolik snů, které se vyplní, ale těm co se opakují bohužel nerozumím, nevím jak s tím bojovat. Prosím o pomoc s vysvětlením. Monika
 
Eva04
03.07.14
09:44
Nereg.

IP: 94.143.232.*
ahoj, měla jsem sen, kdy jsem viděla svá chodidla se samým puchýřem. Takové velké puchýře jsem ještě nikdy neviděla.Pak ještě, že jsem ležela se synem a něco nás probudilo já se otočila a měla jsem pusu plnou šedivých zubů, které se mi vydrolily.Předem děkuji za objasnění.
 
Dracizena
03.07.14
17:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
9sumer9... Tvůj sen Ti napovídá, že v životě budeš stále hledat své štěstí... ale ve skutečnosti ho budeš mít před sebou, jen ho nevidíš,
protože skrze něj koukáš...
Hledáš boty, oblečení, ale to patří do vnějšího prostoru Tvého těla
a z duchovního pohledu je to prostor Tvé aury...
V auře je vrstvení a to jsou ty, jakoby krámečky...
Boty... pomyslně se obouvej do červených bot, ať ty boty září červenou barvou... dělej si tuto meditační vizi a vím, že ty snové krámečky Tě osloví andělsky... napiš... sen více rozvětvíme...
 
Dracizena
03.07.14
18:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eva04... Tvůj sen Tě vede k samouzdravování...
Puchýře... Tvé tělo Tě žádá, aby ses naučila vizuálně vysouvat ze sebe stagnující energie a proto ty puchýře...
Oni potřebují prasknout a vše nečisté musí ven z těla, ale když vizuálně se sebou nebudeš pracovat, neprasknou a stagnace neodejdou...
Stagnace v těle když přetrvávají, dělají záněty a zánět dásní umí narušit i stavbu zubů... Rozložíme si slovo PUCHÝŘ =PUCH + HÝŘÍ...
Puch hýří bolestí... když je zánět dásní a chronický, ten rozloží i zuby... více na soukromě na meilu... jsem... seznam.cz
 
Nike.
03.07.14
21:38
Nereg.

IP: 37.48.41.*
Moniko,
proč? Asi proto, že už jsi velká holka a je na čase, abys tu záležitost konečně zpracovala. Kvůli sobě i kvůli dceři. Je přece jasné, že je to do podvědomí zatlačeno, avšak stále to straší. Jediný způsob, jak to rozpustit a vyléčit, je odpuštění. Nebo přesnější postup: pochopení, soucit, odpuštění. Jestli víš, co toho muže formovalo, proč asi podlehl, co si ještě musí bolestivě řešit atd. Vysvobozuješ tím především sebe, jak by Ti mělo docházet. Nechtěj být pořád oběť.
Přítomnost dcery naznačuje buď, že bys ji do toho mohla nechtěně vtáhnout. Matka s dcerou dokážou kolikrát docela slušně sjednotit mysl, mohla by z Tebe něco vycítit, přemrštěné strachy, ne zrovna ideální vztah k mužům a možná i k sobě. Taky by mohla symbolizovat budoucnost v tom výše popsaném, je přece pokračováním Tebe. Vzájemně se to nevylučuje. Asi bys nechtěla, aby se to táhlo, anebo toho člověka potkat v příštím životě a nějak to řešit.
 
Nike.
03.07.14
21:43
Nereg.

IP: 37.48.41.*
Evo04,
ty pucháře značí neochotu a neschopnost kráčet životní cestou, značí to potíže psychického rázu, které by ale v nemoc mohly přerůst. Drolivé zuby jsou nedostatkem sexuální energie, to už je následek.
 
Dracizena
04.07.14
10:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Moniko87... některé sny se vrací, protože Tvá myšlena nevymetla tu snovou místnost. To znamená, že sen jsi neměla dobře vysvětlený /vysvícený/.
a v koutech té pomyslně snové místnosti zůstaly zbytky snového traumatu.
Lidský život je mimo jiné, i o představách a tak si udělej živou představu, že vymetáš místnost, kam vcházejí sny. Když další sen vejde do neuklizené místnosti, jsou z toho i chaotické sny atd.
Udělej si představu podobnou reálu, že vymetáš a uklízíš nějakou komůrku. Učím lidi uklízet své tělo i snovou místnost a všichni časem mají sny nádherně srozumitelné...
Snově se o lidskou mysl čistí tělesné energie a tyto energie umí člověku ze svého problému postavit, i lidský příběh, jako se děje Tobě...
Ano dohnala by Tě v pokročilém věku určitá energie, ta, která Tě chytila za ruku a vyhrožuje zabitím. Ale když tělesné energie se dostanou u svého člověka do snové místnosti, je vyhráno...
A Tys poslechla svůj vnitřní hlas a dala jsi sen k vysvětlení a čím více lidí se Tvého snového příběhu všimne/a zde se všímají/ tím sen se čistí-leští a pak snové energie dostávají jiný tvar a co je vyleštěné,
to svítí... a o to jde.Už se nestane to, co tato energie, tohoto příběhu by Ti udělala za bolístku a Ty bys tou energií i nakazila dceru... Zastavuje se tato energie a už Tě obtěžovat nebude...
Tento sen je energií, která se u vás dědí a Ty jsi ta, která tuto dědičnost zastavuje...
Přijdou další snové energie k očistě a žádného snu se ale neboj, naopak, buď ráda, že uvědoměním tu energii čistíš a my Ti pomáháme.
Sen je pohádkovou macechou, která Ti dá do misky promíchaná zrníčka všeho možného a chce, abys zrnka za určitý čas roztřídila...
Tou macechou je energie, kterou můžeme nazvat andělem... Vnímej svého snového Anděla, uděláš jenom dobře...
Sny si zapisuj do snáře, i s datem... jednou se k nim budeš vracet a dočišťovat...
Toho člověka jsi potkávala i v minulých životech a už ho nepotkáš ani ve snu, když se tomu postavíš duchovně...
Má rada... nečekej, až se vrátí další podobný pro Tebe děsivý sen a více, jak častěji si sedej do jógy, do tureckého sedu, polož dlaně na srdíčko a třeba 10 min. ámenuj...
Slovo ámen je energie/s dlouhýmÁ/, která Ti poteče z hrdla do Tvého prostoru a protože toto slovo je světelné, bude Ti Tvůj prostor duchovně rozsvěcet. A co svítí, tam nejsou bubáci...
Slovo ámen, je jméno Ducha lidského těla... a děsivé sny se budou vytrácet pomalu, ale jistě...
Pomohu Ti i na dálku a budu Ti obracet ty energie, které dnes volají SOS a dávají Ti o sobě vědět těmi děsivými sny...
 
klarka
17.07.14
10:14
Nereg.

IP: 79.110.46.*
Dobrý den, již nějakou dobu se mi zdává sen, není vždy totožný, ale příběh je stejný většinou tam bývají moji rodiče a nebo přítel (ostatně tenhle sen se mi začal zdávat tak nějak v době kdy jsme spolu začali chodit) vždy jsme někde na dovolené v hotelovém pokoji, z nějakého důvodu musíme ihned odjet (většinou to bývají nějaké katastrofy, nebo z nějakého jiného důvodu na tom místě není bezpečno) a já si nestíhám sbalit věci, všichni na mě čekají (rodiče nebo přitěl) a já strašně spěchám, v ten moment si většinou uvědomím, že hotelový pokoj je vlastně můj pokoj ať už starý dětský pokoj u rodičů nebo naše ložnice a je tam spousta věcí a já nemůžu najít zavazadla do kterých věci sbalit. Příběh nikdy nekončí, většinou mě vzbudí strašný neklid a někdy se mi stane, že znova usnu a sen se mi zdá znova, jakoby pokračuje. Samotný sen není nic hroznýho, ale děsí mě pocity ve snu, bývám strašně zmatená, vystrašená, cítím neskutečný tlak jako by na mě čekal celý svět než se sbalím a mívám pocit jako bych se celá neovladatelně třásla. Nevíte co to může znamena? Děkuji za odpovědi.
 
Dracizena
17.07.14
22:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Klárko, je nejvyšší čas se naučit čistit zóny v bytě a začni ve svém pokojíku.
Ano, čeká na Tebe celý Tvůj SVĚT, ale tím světem je celé Tvé TĚLO a to je ten svět... Tělo nese vše, co žije na tomto světě, i v mimo něj, jen je to ve formě buněčné.
Zatím začni třeba takto... vizualizuj si, že v pokoji máš podlahu z hvězdiček, které vidíš na nebi a Ty po nich chodíš... je to jen vizuální hra, ale účelová...
A nebo na to jdi jednodušeji... vystřihni si z papíru 10 hvězdiček které si polož na podlahu a zhmotňuj si, že Ti tam spadl hvězdný prach a celou podlahu vnímej, že svítí hvězdným třpytem... a ty papírové hvězdičky Ti vždy připomenou, že si tam máš zhmotňovat ten hvězdný třpyt.
Tato představa, ale i jiné, jsou lidskou myšlenkovou silou.
A lidská síla, a takto pracující, je všelékem, i na vyčištění nežádoucích zón v bytě.
Sen Ti ukazuje katastrofy a že musíte z bytu ven, ale jen proto, že byt vyčistíš... Co Ty na to?
Těmi katastrofami může být i obyčejné zakopnutí a odřeniny které se dějí díky negativním zónám které si můžeme na sobě ven nést, třeba z vlastního bytu... Nemáš zapotřebí zakopávat, nebo ano?
 
Karolína.
22.07.14
12:00
Nereg.

IP: 79.130.42.*
Zdravím,
už po několikáté se mi opakují tyto 3 sny:
1, jezdím v autě, pokaždé v jiném a jinde, nikdy nemůžu zastavit, brzdy nefungují, prostě nic, nikdy se mi ale nestane, že bych se vybourala.
2, mám dítě, novorozenně, pořád dokola říkám, že to dítě nechci, je u toho skoro vždy má matka, která mi na to nikdy neřekne nic, sen je reálný, strašně.
3, (půl roku jsem čekala na to, až budu moc odletět do Řecka, kde momentálně jsem a pracuji), před Řeckem a ještě teď v Řecku se mi zdává, že volám příbuzným, rodičům apod. ale nikdo mi to nezvedá, aby mě odvezli na letiště do Prahy, ale jelikož mi to nikdo nezvedá, nikdy se tam nedostanu.
Hledala jsem i ve snářích, ale nedokážu si žádný z mých snů pořádně vyložit.
Děkuji za odpověď .
S pozdravem.
 
Dracizena
24.07.14
22:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Karolínko, zdravím...
Sny Tě vedou do hlubšího uvědomování sebe sama...
nejsou to povrchní sny a proto cítíš, že Tě něco žene, abys jim rozuměla.
Jízda autem... nemusí jít o jízdu jako takovou, ale u Tebe jde o jízdu hovorovou. Pamatuj si toto...
NE VŽDY JE ZDRAVÉ, DRUHÉMU NASLOUCHAT, AŽ DO KONCE...
Dost možná, že děláš kamarádkám vrbu a to je ta jízda, která nekončí, ale dnes se nauč ji regulovat. Zapomeň na to, že je slušné druhého nechávat do svých uší vykecávat... pak by Tě z těch keců bolela hlava.
Přeruš a zabrzdi, ty dlouho sáhle upovídaé.
Mluvením se přesouvají, i tíživé vibrace a člověk je pak v těle cítí, jako únavu. Začni si toto regulovat a když Ti někdo bude povídat své zážitky, prostě vypni a nevnímej, nenechávej do sebe vsakovat jejich trápení.A toto Ti Anděl snový chce říci snem č. 1./
Druhý sen... DÍTĚ... jde o dědičnost a zde Ti Anděl snový říká, měj dítě, až vyčistíš dědičné vibrace skrze matku... mohu více poradit meilem...
Třetí sen... od rodičů ses na nějaký čas oddělila a právě proto, aby se mohli rychleji oddělit vaše vibrace a dědičnost se nepřesunula. To je vlastně Tvůj první uzdravující krok.
Mnozí jsou se svými rodiči, doslova srostlí, jako jsou kořeny u stromů těsně vedle sebe rostlých a pak děti dětí stejné nemoci od rodičů.
Toto je vysvětlení od Tvého Anděla snového...
Nauč se duchovně čistit své tělo...
 
Karolína.
25.07.14
10:12
Nereg.

IP: 79.130.42.*
Dobrý den,
mockrát Vám děkuji za vysvětlení. Tyto sny mě trápí už docela dlouho. Pokud je tedy možné, mohla byste mi to podrobně popsat na mail? :)
Mail: kajoskaa@email.cz
Moc děkuji a přeji hezký den :)
Karolína.
 
papaya93
25.07.14
10:55
Nereg.

IP: 89.111.77.*
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, jestli je to běžné - kdykoliv cokoliv před den řeším, nebo se něco děje, i běžné rutinní věci, zakomponuje se mi to do snu. 3 věci, co jsou třeba ten den, týden aktuální, vytvoří jeden dlouhý sen.
Někdy se mi zdá, že se něco přihodí osobě mé blízské, jindy se mi zdá, ze se k osobě, kterou mám moc ráda tiskne jiná osoba, jindy se mi zdá, že jsem zaspala a kdyby mě někdo opravdu nevzbudil, tak jsem si špatně nastavila budík a opravdu bych zaspala.
Zdá se mi, že co řeším přes den řeším i v noci a není to někdy ani v metaforách.
Dneska me zaskočil sen, kdy jsem se ve snu loučila s mamkou, protože jsem asi umírala (mám husí kůži). A včera jsme rešili zrovna to, že se jí pořád nelíbí můj koníček - motorky. Že má obrovský strach.
Je to normální? mám v těch snech hledat nějaké indicie, nebo se mi jen nějak čistí podvědomí?
Např. se mi během zkouškového zdálo, že bombardují škodu a já utíkám, kamarádka dál utíkat nechce, nemůžu se dovolat nejlepšímu kamarádovi a tak utíkám a utíkám, až jsem úplně za městem a zaseknu se až u nějaké říčky, co přejdu, ale jsou tam koprivy a koští a nakonec se otocím a jdu zpátky.
Já vím, že to nepíši moc smysluplně, ale ty sny se během dne v hlavě rozplynou a pamatuji si jen úlomky. Ale ráno si je ještě pamatuju žive.
Děkuju za odpovědi.
 
Dracizena
25.07.14
14:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Papaya, jestli čekáš odpověď ode mne, tak Ti odpovím, že jsi sny vypsala smysluplně a je jim dobře rozumět...
Otvírá se Ti cítění vyšších smyslů a proto máš tyto sny, které Tě vedou snem tam, kde se máš stát pozorovatelem a když počlivě sen pozoruješ a vysvětluješ si děje, pak Tvá aurická síla děje čistí a já tomu říkám, že konzervuje to, co ještě neumíš srovnat a uzdravit... ale jsi na začátku této své cesty, které se říká, že se k Tobě blíží duchovní poslání-DAR...
Sen je jako fotografie, který přebírá každodenní prožitky a posílá je do vědomí, k opakovanému promítání a co se opakovaně omílá, to se čistí a dostává to nový tvar. A pak se ten zformovaný tvar vrací do myšlení, v podobě jasnozřivosti.Pak si vysvětlíš to, na co se dnes druhých ptáš.Ale vše má svůj čas svého zrání...
Osoby kolem sebe nemáš v duhových ochranných vrstvách a stačí málo, jen obyčejná vize. Obaluj lidi pomyslně duhou a snový děj změníš a ta hrůza se od duhy odrazí a odejde do ztracena.
Tvá snová energie si žádá, abys snové děje opravovala a nevsákly se do Tvého reálného života.A duhové konzervování je jedinečnou terapií a mně ji poradily, bytosti mimozemské...

Ptáš se na podvědomí, ale kdo sebe nepracuje i s nadvědomím a s vědomím, daleko duchovně nedojde.
Podvědomí je kořen toho pomyslného Stromu život a já propojuji podvědomí s nadvědomím, asi jako kořeny stromu s jeho korunou a pak v hlavě se rozsvítí a tečou Ti odpovědi i na sny...
Loučila ses s mamkou a umírala jsi? Ale to Anděl snový Ti jen ukazuje Tvou budoucí cestu, kdy určitý čas si nebudete tak úplně rozumět, ale zase se to dá do pořádku, protože půjde tranformačním předělem a v této době materiální lidi nám nerozumí.
Smrt je tou změnou a budeš se oddělovat od mateřské pupeční šňůry, abys jednou byla jasnozřivá, ale hlavně, abys měla jednou jasnozřivé dítko.A o tom jsou Tvé sny...
Určitě mamce musíš čistit její strachy. Ustrašení lidé mohou, až znetvořit zóny svým potomkům a pak se může vyplnit i snová věštba.
Ale ty to dáš do pořádku, vím to...
Bombardování školy... jde o negativní pohyblivé zóny, které budou procházet i tou školou.Mnozí to budou cítit v únavě a bolením hlavy a nebude to v hlavě po chvilkách správně myslet. Ale to se dá také opravovat, proto Anděl snový Tě na tuto skutečnost upozorňuje...
Ale to bombardování má ještě jiný úhel pohledu, ale to už si povíme na meilu, pokud chceš...
No ano, voda Tě otáčí a jdeš zpět uzdravovat ty zóny...
Rozumím do hloubky Tvým snům, ale více zde rozvětvovat nebudu...
Mnozí lidé ještě duchovně nedozráli a proto jim nebudeme motat hlavičky... Měj se dobře, jsem seznam.cz...
 
Klaruš
25.07.14
19:04
Nereg.

IP: 88.100.198.*
Ahoj,
během měsíce se mi 3x zdál sen se stejným tématem- vdávala jsem se.
První sen byl o tom, že pro mě ženich přišel domů, byli tam všichni naši známí, kamarádi, rodina, jeho rodina. Všichni mě chválili, jak mi to sluší, že jsme krásný pár. Panovala pravá svatební atmosféra a sen byl velice živý.
Druhý sen, o pár dní déle, byl o tom, že jsme šli s ženichem cestičkou k nějakému zámku a v hlavě mi běželo, že jdeme k oltáři. Sen byl hodně krátký.
A třetí sen se mi zdál včera. Opět jsem se vdávala, měla jsem mít velkou svatbu (Jen tentokrát byl ženich někdo jiný).Byla jsem opět v bílých šatech, ale měla jsem takový tíživý pocit, že nevím, jestli dělám svatbou dobře. Odehrávala se někde v nákupním centru. Než měl celý obřad začít, ztratila jsem se, schválně, mezi obchody a tam poznala nějakého prodavače ve sportu, který mi učaroval a já se s ním cítila velice dobře, a zároveň jsem věděla, že se řítím do maléru. Prožila jsem s ním krásné chvíle, dokud mě nedoprovodil k obřadní síni a já se musela vrátit ke svému ženichovi. Tam jsem ani nedošla, protože sen skončil.
Zajímalo by mě, jestli je to náhoda nebo mi chtějí sny něco sdělit? Z prvních dvou snů jsem měla příjemný pocit, ale ten poslední mne trochu rozhodil.
Děkuji za odpověď.
 
Dracizena
29.07.14
23:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Klaruš, přemýšlej, proč Tě ten třetí sen rozhodil...
Když něco rozhodíš, tak jen proto, aby sis to pořádně prohlédla.
A sen Ti říká, aby sis vždy každého prohlédla komu se oddáš v plné důvěře... Podle karmy bys měla několikrát za život naletět. Tak brzdi svou jízdu, i v chutích všeho směru...
Ty dva sny Tě vedou do tvých minulých životů, kde vedle Tebe byli, i dnešní blízcí a žili jste v blahobytu... přijdou ještě další sny, které Ti více přiblíží Tvé minulé životy...
A svatba je i ZMĚNA k dobrému a nebo něco dobře dopadne. Ale mám pocit, že to ještě nevystrkuje růžky...
 
Mishel23
27.08.14
11:20
Nereg.

IP: 90.178.204.*
Už asi týden se mi pravidelně, skoro každou noc zdá, že mě můj přítel podvádí nebo nějakým způsobem koketuje s jinou slečnou. Zdá se mi pořád sen na stejný způsob jen pokaždé jinak. Jednou mě podvádí v Londýně, jednou u jeho kamaráda nebo někde jinde.
Přitom můj přítel žádné kamarádky v reálu nemá a dá se říct, že mu věřím, jen jsem žárlivá, to je pravda. Co to znamená? Děkuji předem za odpověď.
 
Dracizena
28.08.14
19:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mishel... sny nám rozšiřují obzor, to je pravda, ale sny nás také vnitřně léčí...
Neznamená, že snovému příběhu musíme věřit, ale musíme mu rozumět
a ty sebe sama sleduješ, jestli tento sen Tě vyvedl z míry.
Nevyvedl, o tom zde i píšeš, ale stáváš se důkazem, že sen o nevěře
mluví o něčem jiném.
Zřejmě bude mít podobný sen někdo kolem Tebe a Ty ho vyvedeš s podezřívání... proč? Protože ty to víš, že sen o nevěře je jen lékem
na žárlivost...
Když bys snu věřila, tak bys mohla zhmotnit energii, která by pak přítele vedla opravdu k té nevěře.
Mám toto za sebou a přítel se mi tenkrát přiznal, že z čeho jsem ho vždy vinila, že se to pak stalo.A manžel mi to říká do dnes, že co řeknu, že se časem stane...
Opravuj svou, i jeho zónu a budeš mít od těchto snů klid.
Nauč se ámenovat a obaluj pomyslně sebe, i jeho do duhy různých barev,
které Ti přijdou do mysli. Takto začneš pracovat se svým energetickým polem, které si ohlídá aurická pole Tvých blízkých...
Pak Ti ho žádná nevezme...
 
Makkyna
29.08.14
11:03
Nereg.

IP: 93.91.49.*
Pořád se mi zdá sen o člověku,kterého mám strašně ráda,ale nemůžu s ním v životě být.Zdá se mi třeba že jsme někde spolu, ale poslední dobou se to mění na pronásledování a na to ,že je sen jak z hororu a začínám se ho spíš bát.Chce mě zabít nebo jenom stojí o podál a pozoruje mě,což mě celkem děsí. Už se mi to zdá asi 2 měsíce.Zajímá mě co to znamená,můžete mi poradit?
 
Nike.
29.08.14
19:58
Nereg.

IP: 37.48.40.*
Makkyno,
to Tě nepronásleduje on, ale Tvá vlastní nenaplněná touha. On to v tom snu jen personifikuje, on za to nemůže. Dříve či později se před ní začneš cítit jako štvaná zvěř. A jestli už to trvá déle, tak se nediv.


Mischel23,
buď se prostě a jednoduše vyplavuje žárlivost, ke které se sama přiznáváš, anebo to může být zašmodrchanější. Nevím, jak bych Ti to vysvětlila, ale někdy se takto paradoxně projeví Tvé vlastní chutě.
 
Daisy2
31.08.14
19:09
Nereg.

IP: 88.212.40.*
Zdravím. Potrebujem radu. Keď som bola malé decko (možno 4-5 rokov) dookola sa mi možno 2-3 roky sníval jeden sen: Žila som s babkou v bytovke. 7-poschodový panelák. Mali sme tam balkón a pod ním bol v predzáhradke ružový krík (už ho spílili, škoda ho). V tom sne som bola malé batoľa v perinke. Dolu pri tom kríku stála moja mama a zapálila ho. A hore na balkóne ma držala babka a na mamin pokyn ma hodila do toho horiaceho kríku. Mama sa tesne pred tým ako som doň spadla uhla a v tú chvíľu som sa aj zobudila. Nikdy som sa nevidela dopadnúť a zhorieť (našťastie). Často som kvôli tomu snu ako malá plakala. Aj teraz si na neho často spomeniem a dosť ma to rozhodí, a chcem prísť konečne na to, či to má nejaký význam a ak áno, tak aký. Mimochodom, možno by to mohlo pomôcť, v mojich 11 r. išla mama pracovať do zahraničia a je tam doteraz. Žila som odvtedy s babkou. Ale s obomi mám veľmi dobrý vzťah. Prosím, pomôžte mi.
 
Dracizena
03.09.14
13:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Daisy... jde o Tvůj transformační proces, kdy Ty musíš projít na druhou stranu ohněm... nerozumíš, vím, není možné Tvou duchovní cestu zde rozložit a směry Ti podrobně popisovat... napiš, jestli to tak cítíš... dracizena@seznam.cz
Matka se musela od Tebe vzdálit, abys tím duchovním ohněm mohla projít a mohly se Ti otevřít důležité čakerní toky. Jejich narození, dává člověku jasnozřivost... Dnes tímto směrem si vykročilo už mnoho lidí a proto mnoho lidí má mnoho duchovních otázek...
Jsi jedna z mnoha, ale jsi JEDINÁ...
Každého oslovuje jeho Anděl světla z jiného úhlu. Tebe oslovuje skrze sen, říká se tomu štěstí... více na meilu
 
Dracizena
03.09.14
13:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuzazac, dej vědět, jestli zde ještě čekáš na vysvětlení...
 
Kocilka
14.09.14
17:45
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Už několik let se mi zdá naprosto stejný sen: Jdu černobílím lesem. Všudem kolem mě jsou tmavé postavy které se nehýbou. Dojdu na palouk a zastavím se. Potom se už nemůžu vůbec pohnout. Některé postavy se pohnou a dojdou ke kraji lesa. Ve většině poznávám své příbuzné, kteří jsou již mrtví. Potom začnou všichni šeptat a nejčastěji slyším slovo utíkej. Potom ke mě někdo přijde, ale já ho nevidím. Jen cítím, že mi chce něco říct, ale pak se probudím.
 
Dracizena
14.09.14
23:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kocilko... oslovuje Tě Tvé druhé já a nazveme ho Tvým Andělem hvězdným...
Oslovuje Tě Tvá černá a bílá polarita... .
Tyto barvy nesmí být v sobě vpité, pak by se na Tvém aurickém těle vrstvily dušičky zemřelých a cítila bys je únavou a nespavostí a nesmyslnými bolestmi v těle atd...
Sedej si do jógy, do tureckého sedu, dlaně na pupek a volej si shůry SVÉHO, podotýkám, SVÉHO Anděla hvězdného a začni ámenovat a ON po tomto energetickém paprsku, svým způsobem k Tobě do mysli přijde, přiteče, záleží, jak kdo to pochopí.
Anděl hvězdný je bytost ve své dimenzi a svými laserovými toky se napojí na Tvůj rozum a do rozumu Ti budou doslova padat nápady, jak si opravovat polarity a jak si vyjasňovat aurická vrstvení... je to samoléčitelná cesta...
U Tebe bude stačit, když se vizuálně budeš věnovat černé a bílé a pak barevné aurické lístečky Tvého pomyslného květu se sami rozvinou, jako barevný květ z poupěte...
Černá a bílá jsou těmi pevnými a vrchními lístečkami, které drží poupátko každého květu.
Sen Ti říká, že tyto vrchní lístečky máš, jakoby slepené a ty je musíš silou vůle od sebe uvolnit a pak Anděl snový Ti bude posílat sny, které Ti mnohé vysvětlí o Tvém duchovním DARU...
Sny jsou informačním kanálem, když se umí rozložit a přečíst...
držím palce...
Sen je vysvětlený a vysvícený a proto se Ti už zdát nebude... zdravím...
 
Nike.
15.09.14
15:57
Nereg.

IP: 37.48.48.*
Kocilko,
popsalas to jako říši mrtvých, a to v podobě spíše podsvětní, žádné nebíčko. Pak se tedy zamysli, proč Tě musí mrtví příbuzní opakovaně varovat a Ty nic. Zahráváš si s něčím?
 
Mikulka
16.09.14
15:05
Reg. před 2016

Dobrý den ,opakovaně se mi zdál sen,jak se hádám s e svým trenérem,který je i můj kamarád.Po hádce která probíhá i za přítomnosti dalších přátel pak utíkám pryč,cestou která je rovná,ale lehce se vine do kopce nebo z kopce.Okolo cesty nejsou ani stromy,jem jakoby bez trávy nebo zeleně.A cesta nemá konec,jen běžím a běžím.Toto se mi zdálo opakovaně.
Za nějakou dobu se mi zdálo,že jsem doběhla na konec té cesty.ten konec cesty byl jakoby na srázu skály.Na vrcholu.Když jsem se podívala dolů z toho srázu,tak dole bylo nádherně jako v ráji,byly tam kytky stromy jezírka.Takhle ten druhý sen končil.
 
Dracizena
16.09.14
20:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mikulka... určitě se nehádej do krajnosti, Ti sen radí... pak ten sráz sejdeš, nebo slaníš a nespadneš do Ráje, který by Tě nechytil...
Pohádej se, je to i zdravé, ale hádku nikdy nenatahuj tak, aby tě hádka bolela u srdíčka... tyto hádky pak mají na srdíčko nedobrý vliv...
Hádka musí být třeba i tvrdá, ale krátká a pak smíření a pak se opět vše kolem vás zazelená, i ta nekonečná cesta bude travnatá a plná stromů...
 
Luciee
09.12.14
21:49
Nereg.

IP: 46.23.52.*
Ahojky mám takový menší problém, toto září jsem měla menší poměr s kolegou v práci, Byla to prostě jednorázovka, teď se dá říci že jsme prátelé. Kolega se mi líbí, je to milý, kultivovaný a celkem pohledný chlap. Od poloviny října nemohu spát usínám okolo 11 hodiny večer a spím maximálně do 3-4 do rána, kdy se budím díky snům. 1. polovnia řijna byla v pohodě, zdáli se mi buď normální sny a nebo prostě nic, ale od druhé poloviny prostě nemohu spát. Ve vetšině snech se mi zdá o kolegovi a to o tom co se stalo, pořád dokola se mi to ve snech opakuje, celý ten den.Nebo něco co se nestalo ale hlavním účinkujícím je on. Přijdu si jako zamilovaná puberťačka a už jsem vážně zoufalá, nevím co s těmi sny dělat. Můžete mi prosím někdo poradit?
 
Dracizena
09.12.14
22:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Luciee, sama si odpovídáš, odkud čiší energie, která Ti nedává spát.
Tvé tělo od něj přijalo energie které nechce a postupně je vylučuje z těla. Ale nevyloučí je, když do tohoto procesu není zapojeno Tvé myšlení a proto na něj často myslíš a po nocích nespíš...
Až jeho nečisté energie z Tebe vyprchají, vše se dá do pořádku.
Nemysli si, že milováním ženy přijímají do těla od mužů čisté energie.
Ne, my ženy přijímáme nečisté, abychom je vyčistily a právě že tím ustavičným přemýšlením o sblížení a omíláním stále dokola. Co se omílá, to dostává jiný tvar a pak se ta jejich energie automaticky mužům vrací a oni jsou moudřejší... a snáze se jim začne otvírat duchovní 3.OKO.
Ženy mají v sobě Dar, že si šlechtíme muže, protože muži umí být chytří, ale o proti ženám jsou mnohem méně moudřejší.
Ženy jsou duchovně citlivější a vnímavější a aby mužská polarita nepokulhávala za ženskou polaritou, ženy/ženský Duch/ se o ně starají, třeba i takto, jako Ty, že ses s ním vyspala jen tak, na chvilku...
A proto se jednorázové milování rozjelo ve velkém, to aby se mužům ve větší míře otvíralo také duchovní vnímání, tak jako ženám...
Vždy v muži zůstává po milování trochu ženské jemnosti a vždy mužské vyvrcholení zasadí ženě do nervového systému trochu mužské energie.
A proto se povaha mužská a ženská postupně vyrovnává...
Vyspala ses s ním, protože vaše sblížení bylo vedeno Vyšší Vůlí...
I on na tebe myslí... Svěř se mu, co se s Tebou děje a zeptej se ho, jaké sny má on...
 
Michal129543
25.01.15
15:55
Nereg.

IP: 93.99.187.*
Ahoj..
Často se mi zdá, že jedu autobusem potkám tam jednu holku seznámím se s ní a povídáme si a tak všechno. No a pak vystoupíme a jdeme každý sám, ale jelikož jsme se chtěli sejít znova tak jsem si chtěli vyměnit čísla, ale jelikož už je pryč tak ji hledám a najdu ji v jednom obchodě tam si teda vyměníme čísla a dostanu pusu a tam se vždy probudím. Zdá se mi to už druhy týden každý den.
Zdá se mi to jako krsvina ale to ze se mi to zda takhke casto tam se chci zeptat dekuju :)
 
Dracizena
25.01.15
23:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Michal, žádný sen není kravinou... Až půjdeš spát, tak si polož dlaně na srdíčko a chvilku opakuj slovo ámen.Prostě, ámenuj a pak si přej, abys jednou našel tu správnou holku do života...
Slovo ámen, ale opakované, má obrovskou duchovní sílu, a ta neviditelná síla s tebou bude kličkovat mezi těmi, pro Tebe nepravými holkami.
Můžeš si myslet, že Ti radím kravinu, ale ámenuj si a třeba pod peřinou a sen bude naplněn a už se nebude opakovat.Ámen+Ámen+Ámen za Tvé sny...
 
Barbara138
26.01.15
18:43
Nereg.

IP: 88.102.37.*
Dobrý den, poslední dobou- asi tak týden- se mi zdá furt jeden a ten samý sen. Neříkám, že není krásný, protože v něm je kluk, do kterého jsem zakoukaná, ale on má holku... V tom snu on je na ledě (je hokejista) a já jdu velde mantinelu, pořád se na sebe koukáme (vždycky když kolem něho jdu, tak máme navázaný oční kontakt- upřeně se na mě dívá, ale z jeho pohledu nejde nic vyčíst) a když už chci jít dolů po schodech, tak se na něj usměju (což jsem nikdy jindy neudělala) a on řekne ,,Sakra" a přeskočí mantinel, sundá si helmu a rychle ke mně přijde a políbí mě... Chtěla bych se jen zeptat, jestli to něco znamená:) děkuji
 
Dracizena
26.01.15
19:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Barborko... on jede na bruslích a Ty jdeš kolem mantinelu...
sen Ti chce říci, že tento člověk by Ti stále ujížděl a tebe by nevpustil do svého soukromí a proto jdeš kolem mantinelu.
Užívej si snového příběhu, proč ne, ale realita by byla jiná...
 
halil
28.01.15
19:10
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Dobrý večer Michal129543

Nie, nie je to kravina. A ako píše dračížena, je to na tebe, ak je tento tvoj sen túžbou po takomto naplňujucom vzťahu rob čo ti káže, afirmuj a je jedno či je to ámen, preklad slova ámen je koniec, v týchto afirmáciách alebo i v mágii, sa pri "kúzlach" na konci afirmácie, kúzla hovorí "tak sa staň" .. čo je v podstate jedno, aké slová použiješ, ide o to Veriť, a nepoľavovať zo svojej viery. Michal, viera je naozaj obrovská hybná sila vesmíru, univerza, alebo len celého vesmíru v tebe schovaného. Je jedno ako si to prosto nazveš, podstatné je niečo iné. Napr. viera, i umysel. Povedané inak, si tvorcom svojho šťastia. ( a neopravujem nikoho, iba doplňam .. :-)
na opravy naozaj nemám čas, zvlášť keď ja už vidím všetko ako dokonalé práve teraz ... :-) )

no, ale čo chce povedať podvedomie okrem túžby po vzťahu aj iné?

Autobus - kedže sa autobusom dostávame na svojej ceste vpred, je symbolom posunu na ceste seba-poznania. Ak v tom autobuse cestujeme, bez nehôd, atd, je to dobrý a rýchly postup.

Vy ste tam stretol dievča, s ktorým sa Vám dobre rozpráva, atd ...

Dievča v sne ste vy sám, je to vaša ženská stránka, alebo povedané inak, ženský princíp ( sme bytosti ktoré sa v dualite vnímajú rozdelene, najlepšie to popisuje grécka mytologia o androgýnoch, obojpohlavná bytosť ) no v skutočnosti je to tak, že tu neexistuje dualita, ale iba čistá jednota. A teda mužský i ženský princíp ( mužský aktívny, ženský prijímajúci ) je v každom z nás.
A vám sen pán michal iba hovorí, že ste práve začal hľadať práve túto svoju ženskú stránku aby ste dokonal svoje dielo sebapoznania ( treba byť i aktívny, teda rázny, ale treba aj vedieť kedy len iným povieme obyčajné a pritom prenádherné slovo Ľubim Ťa. )

podvedomie vám hovorí, že vy ste túto časť na ceste životom hladal, i našiel, a neopustil ( pod tlakom spoločnosti a jej vžitých vzorcov ) preto ste dostal za odmenu božtek :-)

tak? iba ... nech iba všetky bytosti šťastné sú ... :-)
 
halil
28.01.15
19:24
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Dobrý večer i Vám Barbara 138

ten sen je odrazom vašej túžby, no zároveň je i odpoveďou ...

chlapec použitý v sne, je vaš citový animus ( teda zastupca citovej stránky vo vedomom stave )
a i keď chápem, že by ste rada, aby sa ten sen naplnil, ukazuje vám iné, že si uvedomujete, že ho nemôžete mať pretože je v tom niekto kto by pravdepodobne vašou túžbou, láskou k nemu trpel ( jeho priateľka ) preto vaše podvedomie vedomo oddeľuje mantinelom pudové od citového, a ste za to odmenená, rovnako ako michal v sne pred vami, bozkom ...

je to veľmi pozitívne i ked to v realite nemá taký vývoj o akom snívate, ste citovo založená bytosť. A vaše podvedomie, vaša duša je s vami spokojná. :-)
 
Strašpytlík_Miška
05.02.15
22:29
Nereg.

IP: 90.176.132.*
Dobrý večer, poslední půlrok se mi zdá stále ten stejný sen. Nezdá se mi každou noc, ale třeba jednou za týden, za měsíc, nebo dvakrát za noc. Jde o to, že usnu a ve snu také spím na tom stejném místě, ve stejné posteli, prostě vše je jako v reálu. Najednou se ke mně blíží postava tajemná v černém. Stojí mi nad postelí a kouká na mě, ale do tváře jí nevidím, snažím se hýbat nebo křičet o pomoc, ale mám akorát tak křeče a tichý hlásek, mám pokoj se ségrou na půl a občas se ve snu pokouším natáhnout a strčit do ní aby mi pomohla, ale nejde to. Osoba na mě hledí a já vím, že mám sen e nemohu se vzbudt až potom, co osba dá ruku k tělu, kterou předtím měla mérně zvedlou, otočí se a odejde. Potom se teprve vzbudím, občas spocená, nebo se slzama. Abych pravdu řekla, nenašla jsem ještě odvahu poskončení toho snu otevřít oči, vždy se třeba jen převalím nebo schovám pod deku. Docela mě tento sen děsí.Neví někdo co by mohl znamenat? :)
 
karolina69
08.02.15
11:20
Nereg.

IP: 92.233.4.*
Dobry den, casto se mi zda sen ve kterem sice nejsou stejne postavy, ale namet je stejny. Vzdycky pred nekym utikam. Vzdy jsem na uteku, shovavam se, casto s nekym jinym koho dobre znam... Oba utikame a snazime se uniknout. Casto v tech snech figuruje i nekdo kdo se mi libi a je mezi nama takove vzrusujici napeti.(pritom ale mam pritele a jsme stastni)...
Diky za odpoved!!!!
 
Dracizena
08.02.15
12:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Míšo, nebuď strašpytlík, vždyť i snově k nám chodí andělé a k Tobě přišel Anděl, z černé polarity a to je Anděl Štěstí... proto ho píši s velkým -A-.
Vrať se představami opět do snového děje, jako do filmového příběhu
a začni při té černé postavě ámenovat a třeba i 5, i více minut...
Ta postava /Tvůj Duch/, Tě sevřel, to abys věděla, že ovládá Tvou nervovou soustavu a že je součástí Tvého těla. Je to energie, která vytéká z hloubky buněk a umí se svému člověku ukazovat podle potřeby.
Tobě se ukázala svou černou postavou bez tváře, protože tato energie žije ve Tvém těle a proto, kdyby se ukázala s tváří Tvou, byla bys zmatená úplně... Nauč se ámenovat, je má rada. Také za mnou přišla má černá polarita, ale v reálu, ne snově...
Černý Anděl uzdravuje bílé andílky, kteří jsou v lidských tělech nemocnými buňkami... Tak přemýšlej, proč Tě Anděl Štěstí navštívil... Říká se tomu duchovní Dar...
 
skalord
20.02.15
14:35
Nereg.

IP: 176.102.144.*
Dobry den . Vratil se mi sen z detstvy ktery trval asi 5 let neustale dokola kazdou noc . W TOMTO SNU TO VZDY ZACINA V NEJAKEM PODZEMI NEBO TUNELU,KDE JE SPUSTA DVERI,CITIM ZE MUSIM V PRED ZE SE KE MNE NECO CHCE PRIBLYZIT,PROTO UTIKAM,VZDY SI VYBERU NEJAKE DVEE ,KTERE ME PRENESOU NA RUZNA MISTA A VSUDE KOLEM NA SVETE SE NECO ZACNE ZVLASTNIHO DIT,MAM POCIT ZE SE MUSIM DOSTAVYT K RODINNE A PRATELUM A POMOCT JIM ALE NIKDY JSEM NIKOHO NEDOKAZAL ZACHRANIT IKDYZ SEM SE SNAZIL TY SNY MENIT A MENIT SVA ROZHODNUTI ,MENIL SE DEJ MENILO SE PROSTERDI ALE PORAD SEM JEN UTIKAL A PREMISTOVAL ,SCHOVAVAL SE ,PLAVAL MEZI MRTVYMI V RECE JEN ABYCH SE SKRYL PRED NECIM CO VSEM UBLIZOVALO PROTOZE JEN TAK ME NEMOHLY NIKDY DOSTIHNOUT,NEWIM PRED CIM SEM UTIKAL,ALE KDYZ SEM NA TO POCKAL NEBO TOMU CELIL A CHTEL TO SPATRIT,TAK SEM SE CELY SPOCENY NAJEDNOU PROBUDIL . OTAZKOU JE PROC JA ??? DEKUJI
 
halil
01.03.15
16:14
Nereg.

IP: 195.168.91.*
nechápem vašu otázku.
čo? ... prečo vy? :-) ( znie to tak fatálne ;-) ... )

sen vám teda nevykladám, pretože to v skutočnosti asi nechcete ... kedže na konci textu pokladáte otázku prečo vy?

:-)
 
Dracizena
01.03.15
17:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Skalord... zdravím...
Tvůj Sen je s velkým S a je dobře, žes na něj nezapomněl, ani jsi nemohl, protože Tvé druhé -JÁ- Ti ho střežilo v mysli, aby dnes jsi z něj čerpal poznání...
Sen Tě protahuje všemi možnými minulými životy a proto snově vidíš, že stále utíkáš a zkováváš se. Když se podíváme do historie, tak ano, tak jsme utíkali před nájezdnými kmeny, před vojnou, před epidemiemi, před dravou zvěří, před loupeživými kmeny a zkovávali jsme se i pod mrtvými a rozkládajícími těly. Také jsem sebe viděla v minulých životech, jak utíkám se svými lidmi, ale ne každý přežil.
A z těchto životů si do dnešního neseme určitý program a protože každý jsme zažívali jiné příběhy, proto dnes každý máme jiné a své myšlení, své povahy, nemoci, úrazy a pod.
Sen je jiná forma Tvého Anděla, který k Tobě mluví a co je Anděl? Tvé druhé-JÁ-. Cítíš ho ve snu za sebou a že Ti šlape na paty. To ON Tě směruje, do kterých dveří máš vejít a tím Tě dostává z Tvého začarovaného kruhu, z bludiště kde ji v minulých životech jen bloudil a bloudil...
A aby ses v dnešním životě vymanil z toho nekonečného bloudění a nevědění, Tvůj Anděl Tě vede a vyvede... A to vím jistě...
Kterými dveřmi procházíš Ty, andělé jimi postrkují, i Tvé blízké.
Časem se jich ptej jaké mají sny a budou podobné Tvému, že běží a někdo je honí a možná, že budou stát i před těmi Tvými dveřmi.
Mou mámu sen před 20 lety také postavil před více dveří a musela vycítit, kterými projde na druhou stranu svého svědomí...
Prošla, protože se dožívá 92 let a o tom to je... nesmíme se bezmyšlenkovitě vrhat do rychlého rozhodování a vždy ustoupit, dát si čas na rozmyšlenou, kterými dveřmi projdeš.
Ten čas na rozmyšlenou, to je čas, kdy Tě dojde Tvůj Anděl a to ON si Tě nasměruje, protože ON ví co je pro Tebe zdravé.
Kdo na něj nečeká a myslí si, že jeho rozum je tím nejchytřejším zdrojem, tak časem přijde na to, že ho osud ztrestá...
Rozum a duchovní cítění se musí držet pevně za ruce...
Jestli mi nerozumíš, proberu to s Tebou ještě jednou na meilu... jsem seznam.cz
Držím palce, abys dobře vyciťoval svého Anděla kam Tě životem po postrkuje a nebudeš žít to, co žily Tvé minulé životy...
 
ondřej
13.03.15
17:39
Nereg.

IP: 46.13.76.*
Dobrý den,
stále dokola se mi zdá sen, ve kterém jsem v opuštěném městě se svými přáteli a něco či někoho hledáme, jednou projdeme železnou bránou v podzemí a cestou jdeme kolem narkomanů, kteří se nám smějí. Nevšímáme si toho a jdeme dál, tam nás přepadnou ,,nestvůry" a mučí nás. Nejvíc si z tohohle snu pamatuji mučení svých přátel. Druhý den se mi například zdá, že jsme znovu v tom samém opuštěném městě se stejnými přáteli, ale tentokrát je opravdu opuštěné a nikdo tam není, do žádného podzemí jsme nešli, ale stále někoho hledáme.
Předem děkuji za rady.
 
halil
13.03.15
20:47
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Dobrý večer pán Ondrej
Veľmi zaujímavý sen. A popravde dosť typický na ceste sebapoznávania. ( duchovná cesta )
Neviem ako ste na tom čo sa týka chápania symboliky snov, v zásade, aby som priblížila k pochopeniu svoj výklad, ( a bude dlhší, vo vašom prípade je však nutný ) iba poviem, že za symbolmi sna sa skrýva pravda o vašej ceste v reálnom živote. Preto i jednotlivé symboly duše sú tu podvedomím ( nevedomím, poslom „boha“ teda len a len vaším vnútorným ja, používané k tomu aby ste pochopením symbolov pochopil svoju cestu i smerovanie vo svojom živote. Sú to vlastne odporúčania, ako ďalej, vo vašom prípade sa však jedná o odraz stavu vášho chápania v realite, v bdelom stave )

Takže.
Hľadanie v sne, je v podstate iba hľadanie toho, o čom si snívajúci myslí, že mu pomôže na životnej ceste. Vy ale neviete čo hľadáte, preto ja neviem z istotou povedať, ale v zásade v každej ľudskej bytosti je zakódované hľadanie pravdy, zmyslu života, Lásky, porozumenie, Uvedomenie atd. A i keď to nemôžem povedať s istotou, no symboly odkazujú na cestu porozumenia, pochopenia, a teda zvnútrenia Vás samotného.

Mesto ako také v symbolike sna zobrazuje ruch, život, väčšinou svetský ruch. Teda sa viaže k životu pudovému niekedy i citovému. U vás je mesto opustené akési škaredé spustlé, teda sa jedná o váš vnútorný odpor ku všetkému svetskému. Povedzme že vo vedomom, bdelom stave hľadáte vyšší zmysel ako nám dáva táto konzumná doba v ktorej všetci žijeme.

Priatelia sú našimi najvernejšími sprievodcami v sne počas celej cesty sebapoznávania, budto sú nám oporou, alebo nás upozorňujú na naše negatívne vlastnosti.

Brána symbolizuje oddelenie svetov. Prechod bránou, znamená prechod k inému vnímaniu seba a sveta okolo, teda zvnútrenie. Zvnútrenie a potrebu po ňom, je ešte snovým symbolom posilnené železom ako takým ( železná brána )

Podzemie, teda akási pivnica, v symbolike sna poukazuje na pochované vo vnútri v nás. Často ešte neviditeľné ( zoberte si klasické rozdelenie domu, dom je duša, niekedy i telo, pivnica je to čo je schované, skryté očiam, nadzemná časť, a povala, to je vedomá myseľ ) V podzemí teda stretávate sám seba, ešte nerozpoznaný a väčšinou sú to tmavé a temné obrazy. Čo je i vo vašom prípade. Na ceste podzemím stretávate svoje závislosti ( narkomani ) no nevšímate si ich, čo je dobre, pretože vo vedomom stave tomu bud neholdujete, alebo vám to už nič nehovorí. Na ceste svojím podzemím, natrafíte na netvorov. V každom nás je dobro i zlo, a aby vedel človek mohol šťastne žiť a existovať vo vedomom stave, potrebuje „vybojovať“ svoje boje so satanmi, netvormi, ktoré sú obsahmi našej mysle. ( budhov boj s márom, bohom zla, v našej kultúre ho poznáme ako satana )
Boj so zlom, boj s čímkoľvek však neprináša žiaden výsledok, pretože jednoducho je to tak, že „ proti čomu bojujeme, to tým bojom iba sami v sebe posilujeme“ lepšia cesta je vidieť zlo v sebe, pochopiť ho, až potom následne asimilovať, až sa samo stratí.

Vás mučili, teda lepšie povedané vaších pomocníkov na duchovnej ceste, je to v podstate typický tlak „zla“ v nás. Zlu sa nepáči ak ideme za svetlom, pretože už tie všetky entity nemôžu žiť a prežívať, musia trpieť, teda sa snažia stiahnuť vás späť do pudovej roviny vnímania sveta. ( závislosti, zlosť, hnev, všetko negatívne )

Takže asi tak, ... další sen hovorí o hladaní, teda? Je to také priame odporúčanie vášho podvedomia, aby ste vo vedomom stave skúmal, po čom vaša duša túži. Čo by si priala, prežívať a čím by si priala žiť. Takže i ked je to ako další sen, iba vám ukázal, na čo ako prvé sa máte sústrediť.

Tak teda? Čo pán ondrej od života čakáte? Čo by ste rád? Lásku? Porozumenie? ... na toto si odpovedzte sám a dalšie sny vám ukážu ako na tom vlastne ste, alebo ako sa k tomu dopracovať.

tak? symboly máte cca preložené, je na vás, či a ako a kedy, budete hľadať pravdu za nimi. :-)


 
Dracizena
14.03.15
12:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ondřej...
HLEDÁŠ... je to cesta ve snovém světě, ale ve skutečnosti Tě Tvá tělesná energie/Anděl/ vede skrze cévní tělo, ale i skrze myšlenkové toky kde jsou podobné děje, jako v reálu a ve snových příbězích.I sen čistí tělo a i sen člověka dokáže postrkovat, aby našel své druhé-JÁ-***
Železná brána do podzemí, je brána do pekla a proto tam potkáváte lůzu, bezdomovce a stvůry, které symbolizují ve Tvém těle viry a bakterie,plísně, prostě nečistotu, na kterou se myšlenkově zaměř a vyčisti tu pomyslnou ulici.Ve Tvém těle je to jen malá cévka, kde je trochu nepořádku a Tvá myšlenka ji dnes vyčistí, ale ve stáří bys ji už nevyčistil.
Ano, jak Halil zde píše, tento sen je duchovní cestou, duchovním nasměrováním, změnou myšlení a to znamená, že časem začneš na věci nahlížet z jiného úhlu pohledu... Proto se sleduj a sleduj své pochodové myšlení, hlavně před spaním a nebo po probuzení.
Dnes Tě sen protahuje tím peklem a to jsou i myslící toky, kde jsou např. ty obludy, které se tam vyhmotnily třeba nadávkami a zlobou atd.a když je tam necháš, obyčejně pak pobolívá hlava atd.
Ano, myšlenkou ty cévky vyčisti, jako se v dalším snu vyčistilo město a pak se do města nastěhují světelné andělské energie a slušní lidé.
Hledáš ve svém těle jen to, co by Tě ve stáří bolelo a dnes to dokážeš odklidit. Pamatuj, Tvá myšlenka je hodně silná a vize ještě silnější... Tvoř si vize a to město osídli podle své představy a nezapomeň, že Tě vedou bytosti světla, u kterých můžeš čerpat nápady... Ze všeho nejdříve je třeba se otočit ve snu a prokouknout tu neviditelnou stěnu a pozdravit se, se svými skutečnými přáteli a to jsou bytosti světla.
Zatím si na tuto vizi jen hraj a časem sám poznáš, že vyhraješ své štěstí... Vidím Tvou budoucnost a těším se, až mi jednou napíšeš, koho, že jsi ve snu potkal a bude to sakramensky živý sen, na který se nezapomíná do konce života...
 
Gina
14.03.15
12:18
Reg. před 2016

Moj sen bol o byvalom ako sa zeni, vychadza z obratnej miestnosti s manzelkou,ja tam stojim a pozeram sa na nich,smeju sa,ked ma vsak zbadaju on zmeravie a pozerame sa na seba bez slov...
 
Dracizena
14.03.15
12:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gina... i Anděl snový si svého člověka čistí od energií, které do Tvého těla vsunul bývalý... A proto mnozí na své bývalé ne a ne zapomenout... jen tělo a hlava se myšlenkami čistí...
 
Naty P
22.05.15
15:17
Nereg.

IP: 46.47.185.*
Dobrý den chci popsat hrozný večerní sen, kdy jsem odložila v klidu dceru na hřišti blízko obchodu a šla si nakupovat, občas na ni mrkla a pak se bezprostředně zastavila ještě domů se převléknout ( celou dobu jsem se ve snu o dceru bála - pocit strachu ) pak jsem pro ni šla, ale už jsem ji nikde najít nemohla, kolem jdoucí maminky mi sdělily, že šla s nějakým pánem na kachny a ukázaly směr ... v uličce, kde obvykle je sídliště a park byla hrozná skládka a můj strach o ni byl obrovský ... pak přišlo probuzení, ale sen mě vyděsil ... není mi vůbec podobné ji nechat bez dozoru ...
 
Dominikanik
01.07.15
08:55
Reg. před 2016

Dobry den,
Mam veliký problém s opakujícím snem , který neni vždy stejný , ale ma stejný podmet. Jedna se o mého manžela. Ve snu ho vzdycky, zradim nevěrou . Někdy se i stane , ze podmet neni videt , ale pokaždé cítím hroznou bolest , a vidím jak ho stracim a on mi nemuze odpustit a odchází . Zda se ti tak třikrát do týdne . Mam z toho velký strach , jelikož už jsem si něčím podobným prošla pred 3 lety, kdyz jsem žila v USA s expritelem. Tam teda sny byly jiné , takové , ze jsem si nemohla uvědomit kdy je realita, pokud jsem se neprobudila, byla jsem si jistá vždy ve snu , ze to je reálný svět , samozdrejme po bronuzeni, jsem věděla hned jde jsem :) ale vse co jsem v těchto reálných snech se stalo úplně do písmene . Trosku jsem to přikládala , tomu ze jsme v te době cestovala na malé plachetnici ba okraji Bermudského trojúhelníku . Ale dost o me minulosti tyhle sny už jsem po vyplnění jejich posláni nikdy neměla . Ty co mam ted jsou trošičku jiné, ale ta bolest je neúnosné , muj manžel je to nejlepsi co me v životě potkalo člověk ,ktery je pro mne nenahraditelny a nikdy bych ho nepodlvedla tak proc me trápí tyhle sny :( prosim poraďte mi co muzu dělat. Dekuji Dominika
 
Dracizena
01.07.15
13:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dominiko, Tvé tělo se čistí od předešlých mužů a třeba i od polibků a doteků. Někteří lidé se nás dotýkají a svádí a jsou, něco jako planou energií. Obyčejně jsme si navzájem léčivými formami, ale Ty se musíš začít očišťovat, protože máš na sobě určité energetické stopy, které oslabují organismus Tvého muže... No, je to mimosmyslové povídání a vysvětlování... nejspíš mi napiš na meil... jsem seznam.cz
A protože se Ti sen opakuje, není dočištěné to, co by jednou udělalo, jakýsi zkrat mezi vámi... I sny vedou člověka po duchovních schodech a Tobě se to právě děje... Modli se za sebe, za svou minulost i budoucnost, ale i přítomnost a obaluj duhou a modlitbou manžela...
 
Nejty
11.07.15
11:50
Nereg.

IP: 91.201.23.*
Zdravim, v posledních dnech se mi pořád zdá o partnerově nevěře,sny si moc nepamatuju,ale ten poslední si pamatuju... tentokrát jsem ale měla s ním dítě, on mě podváděl s nějakou slečnou z práce..moc si obličeje nepamatuju,vím jen,že se mi vysmíval do tváře a líbal se s ní schválně přede mnou... já jsem byla s dítětem,pořád brečelo,nechtěla jsem se o něj starat, přebalovat ho..nic..už chci normální klidný spánek,ráno se cítím,jako by se to opravdu stalo,ubíjí to mě i partnera...
 
Trnka
17.07.15
14:07
Nereg.

IP: 89.24.101.*
Zdravím,
neustále se mi opakuje sen, ve kterém po mě útočí anakonda. Vždy je to sen o tom, jak jí má někdo ochočenou a poštve jí proti mě. Znamená to něco? Sny se opakují stále častěji a jsou živější a živější.
 
Dracizena
19.07.15
19:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Trnka, ten had útočí z Tvého aurického pole... protleskávej si ho, poskakuj si pro zdraví, vydýchávej se, cvič si s krkem... svůj prostor určitě jednou v týdnu rukama rozvlň, jako když v něm plaveš... Tam je také život a jemu musíš pomáhat. Až začneš, had se Ti už ve snu neukáže...
 
Rybička29
20.07.15
08:21
Nereg.

IP: 194.228.32.*
Již týden se mi zdá sen plný strachu a obav z toho,že jsem něco provedla a taky nedodělala. Stojím a vidím oranžové okno /sklo natřené oranžovou barvou/ a taky skříň plnou různorodých věcí. Stále se díky tomu budím a jsem pak zmatená, vystrašená, buší mi pořád srdce. Prosím o radu. Díky
 
Dracizena
20.07.15
12:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Rybičko, ťuká na Tebe Tvůj Anděl a chce Tě učit, jak si čistit z těla strach a nejistotu. Proto bys měla dnes, v dnešním životě, dodělat to, co jsi začala v životech minulých.Začni pracovat vizuálně s oranžovou barvou. Kup si oranžové tričko na spaní, papej oranžově zbarvená jídla /kurkuma/-ovoce, ale i dýchej oranžový vzduch... samozřejmě, že si ho dej do představy, že vzduch je oranžový a obaluj se vizuálně i oranžovou duhu a ať je pěkně svítivá a oranžově ostrá a nech ji vsakovat do kůže a do těla... Pak sny Ti poví, co dál... a nebo mi napiš,vím, co Ti Anděl chce říci... jsem, seznam.cz
 
Lucccccciiiiiii
26.07.15
15:20
Nereg.

IP: 82.150.213.*
Ahojte , doufam ,ze mi nekdo poradi...
Dneska se mi zdal sen o jednom mem davnem milenci(asi dva tri roky jsme se nevideli ,ale cas od casu si napoiseme).
Zdalo se mi o tom,jak jsem mu kdysi davno rikala,ze nechci vztah zadny teda ani s nim ne,ale pritom to nebyla pravda.Tenkrat jsem k nemu mela velmi hluboke city a zasahlo me ,ze se nase cesty velmi vzdalily.
V tom snu jsem mu to vsechno rekla a zeptala jsem se ,co by udelal tenkrat a v tom snu me zacal libat..
Tak jsem se probudila a musela jsem mu napsat.A on mi daval navrhy a ze by me rad videl.Nevim jestli je to zkouska ze zhora,protoze mam pritele a jsem s nim stastna!
Dekuju za odpoved
 
Atelemaler
26.09.15
18:57
Nereg.

IP: 83.208.206.*
Zdravím,už po 6 se mi zdal sen který má pořád ten samý děj akorát pokaždý v tom snu jsem zněkým jiným.
Je to obrovský barák,možná zámek-venku jse nebyl.Má strašně chodeb,80% chodeb je v pořádku ale jedna chodba to je jako si projít peklem.Bud vtom baráku něco uklizím nebo se tam něco zpravuje,pokaždé tam potkávám nové lidi.Ale vždy po nějaké době jdu do té hrozné chodby.V chodbě je tma(vypadá to všude jak ze 17 století... ),všude samé dveře(neotvírám je),přijdu do nějaké velké chodby(velká jak blázen... )a vidím dveře(jediný dveře co měly kliku)za dveřma je vždy to samé(Velké nemocniční křeslo akorát 3x tak velký,všude smrad,krev,100letá špína,a strop v nedohlednu,skříně divný atd... )jakmile jsem dveře otevřel něco mě táhlo pryč.Šel jsem chodbou dál a dál a dál až jsem se vzbudil,nikdy jsem dál nedošel.
 
Dracizena
27.09.15
23:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Atelema... měli bychom dát řeč mimo veřejnost. Bude hodně dlouhá a prostorná, asi tak prostorná, jako byla ta neuklizená místnost...
tento sen Ti vložil do hlavy Anděl který tě pamatuje, když jsi v tomto zámku žil v jednom, z minulých životů...
Ale, z jiného pohledu, ten dům je Tvým tělem. Má 80% chodeb, asi jako má tělo tekutin... Ano, v tom baráku uklízíš a něco spravuješ a to znamená, že děláš pro své tělo, že Ti není lhostejné. Možná, že si uvědomuješ, co máš jíst a co ne... kdo pro své tělo něco dělá, v té formě jeho andělé v těle uklízí a opravují potíže... Ale, máš v těle místnost katastrofickou, jak popisuje sen. A tam je třeba se vizuálně přenést a uklízet a uklízet, aby jednou nebylo pozdě. Ale nebude neboj, Anděl snový by Ti tento sen neposlal, kdyby bylo pozdě...
Jen jediné dveře mají KLIKU, ale chlape, Ty máš ale KLIKU!!! Tvůj Anděl Ti podává ruku, tak se chyť a jdi do svého těla, ať jednou na tom nemocničním lůžku nemusíš ležet... Já svým tělem procházím a uklízím stále a také tam potkávám lidi. V těle jsou ale buňkami ti lidé... a více na meilu... jsem seznam.cz
 
brumta
29.09.15
01:24
Nereg.

IP: 37.48.53.*
ahojky, už roky se mi vrací stejný sen. hledám wc a bloudím obrovskými šatnami se spoustou dveří. Když ty dveře otevřu, nikdy tam to wc není. Jsem zoufalá a pořád se to opakuje, otevřu dveře a za nimi prázdná malá místnost a další a další... a já hledám a hledám a otvírám a pořád to samé... fakt stres... Nejdřív jsem myslela že se mi to zdá když se mi chce na záchod a nemůžu se probudit, ale třeba to znamená něco úplně jiného..\je to tak pls?
 
Dracizena
30.09.15
23:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, znamená to úplně něco jiného...
Tvůj Vyšší Smysl Tě vede do Tvého božího Domu a tím je Tvé Tělo...
Ano, budeš se muset naučit své tělo uklízet a uklízí se odpadní energie, z kterých by byly ve stáří potíže... říká se jim, stagnující energie... začni používat své léčivé světlo... teče Ti z dlaní, z chodidel, z kloubů... a a a... pááá
 
Jáá
08.10.15
03:52
Nereg.

IP: 88.100.213.*
dobrý den. sny se mi opakují pořád a je jich několik. kdysi se mi opakoval sen o bazéně, měla jsem v něm hrozný pocit... nevěděla jsem, jak je hluboký, prostě jsem z té vody měla strach. je zvláštní, že ten sen jsem už dlouho neměla. potom se mi pořád opakuje sen o výtahu... . nastoupím a výtah nikdy nezastaví v patře, které jsem zmáčkla, vždycky přejede a občas se mi podaří zastavit ho tlačítkem stop a potom dojet dolů, většinou ale ne, taky třeba začne jet strašně rychle až nahoře narazíme. pak se mi často opakoval sen o morčatech, teď už moc ne... ... že jsem si na ně vzpomněla až po týdnu a s hrůzou jsem se na ně šla podívat... některé byly mrtvé, ty živé jsem rychle nakrmila a ony se mohly zbláznit... . nebo křečci, přišla jsem za nima po dlouhé době a bylo tam hodně malých, nově narozených a snažila jsem se je třídit. taky se mi ted často opakuje sen o tramvajích, nebo autobusových linkách... že různě přesedám a snažím se dostat do cíle. nejvíc mě ale děsí sen o našem domě, v tom snu to není kopie našeho domu, vypadá jinak... vždy je to o tom, že jsme dlouho nevstoupili do nějaké místnosti, většinou odlehlejší, a já se bojím, co tam bude, až otevřu.. většinou je to nějaká velká ložnice s komodami, oblečením, většinou tam nic strašného není, jenom musím otevřít okna, ale někdy taky se mi zdá, že tam máme další místnost se záchodem nebo koupelnou a že jsem tam taky dlouho nebyla a děsím se toho záchodu, jak nebude vyčištěný, že bude ucpaný, v tom snu to nevypadá jako záchod, je spíš přízemní jako sprchový kout ale má velkou odtokovou díru jako záchod a je tam hnusná voda.
 
loreta
09.10.15
08:00
Nereg.

IP: 109.81.245.*
Zdravím, pokud o vypsání se.. poslední dobou zase mívám noční můry, sny, které nedají spát, budím se, abych znova do nich propadla, poslední z nich byl o tchyni, nutila mě sníst chléb, který byl politý něčím jako jogurtem, byl to celý bochník chleba a to něco na něm, odmítala jsem, nevěřila jsme tomu jídlu a nechtěla jsem ho, tchyně na mě začla řvát, obořila jsem se na ni taky, a můj otec mi za to vlepil facku...
 
Dracizena
12.10.15
22:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
sny je duchovní záležitost a opakované sny, aby se jejich energie opravila ve Tvém těle, modli se... Zkus ámenovat, jako to dělám já a pak duchovně pokveteš... a to platí pro každého...
 
makova_panenka
06.11.15
14:41
Nereg.

IP: 82.113.38.*
Mám několik opakujících se snů. Jeden z nich je, že mne partner podvádí a ještě se na mě dívá jako, že to přeci není nic špatného. Bolí mě to tak, že jsem většinou ten následující den po takové noci celkově rozhozená a neustále se mi to promítá před očima. Dříve jsem svého partnera podváděla..i když jsem měla výčitky..nevěděla jsem, proč to dělám, když ho tak miluju..je mou spřízněnou duší..je tím, kdo mě učí a naučil mě i toto..časem jsem pochopila, proč jsem ho podváděla (řešila jsem si tím nedostatek lásky z jiné strany..)a on je tu proto, abych pochopila, že láska od jednoho člověka stačí, protože je opravdová. Dnes by mě ani nenapadlo se na někoho jiného jen podívat..ničí mě jen ta představa, že bych svému partnerovi ublížila, ale taky vim, co jsem v minulosti dělala a to se mnou zůstává..moje pocity.. Vychováváme spolu mou malou dceru a máme krásný vztah plný respektu a lásky. Dřív jsem si řikala, že mi ty sny ukazují, jak moc by mě bolela jeho ztráta..dnes už nejsou v takové frekvenci jako dřív, ale stejně se čas od času objeví.. Dále se mi často zdá, že před něčím utíkám..jednou lesem..jednou se schovávám v domě před epidemíí..jindy je potopa a okolo oken plavou plejtváci a já ani nedýchám, aby si mě nikdo nevšiml..nenašel.. Dříve se mi zdávalo, že mi různými způsoby umírají děti a já mezi nimi musím ještě volit..pořád dokola..jednou jeden z nich uhořel, pak druhému usekla struna hlavu..dnes už je to minimalizováno..je to jednou za čas.. Moc Vám děkuji pokud si uděláte čas na odpověď.
 
Forestwildcat7
09.11.15
09:02
Reg. před 2016

Často se mi zdá že ke mě přijde můj otec a naštve mě a jdeme z mého pokoje na chodbu.On potom kopne do mé kočky a já se hrozně naštvu a shodím ho na zem a začnu ho mlátit.On chytne tu kočku a zlomí ji nohu.Mlátím ho tak celkem dlouho.Potom si du do pokoje pro nůž.Když potom jdu tak on stojí u schodů a já ho bodnu potom s ním padám dolů ale já dopadnu dobře ,ale on ne.Potom se otevřou dveře a vpadneme tam a já ho pořád bodám a křičím.A i když je mrtvej tak pořád bodám dokud nejsem unavená.Potom utíkám za kočkou a ona jednou ji má zlomenou tu nohu a jindy zase ne potom se vzbudím.
 
Forestwildcat7
09.11.15
09:03
Reg. před 2016

Často se mi zdá že ke mě přijde můj otec a naštve mě a jdeme z mého pokoje na chodbu.On potom kopne do mé kočky a já se hrozně naštvu a shodím ho na zem a začnu ho mlátit.On chytne tu kočku a zlomí ji nohu.Mlátím ho tak celkem dlouho.Potom si du do pokoje pro nůž.Když potom jdu tak on stojí u schodů a já ho bodnu potom s ním padám dolů ale já dopadnu dobře ,ale on ne.Potom se otevřou dveře a vpadneme tam a já ho pořád bodám a křičím.A i když je mrtvej tak pořád bodám dokud nejsem unavená.Potom utíkám za kočkou a ona jednou ji má zlomenou tu nohu a jindy zase ne potom se vzbudím.
 
chytrevedmy
14.11.15
15:29
Reg. před 2016

Je to nevyřešený problém s otcem, něco co je špatného mezi vámi a to se odráží ve vašem snu negativně.
 
Jana 123
08.12.15
19:16
Nereg.

IP: 89.102.227.*
Zdají se mi dokola dva sny.Každý z nich přijde ,tak dvakrát do roka již několik let.Sny se spíš pojí k místu.Příběh je pokaždé jiný. Nedokážu si je vysvětlit. jeden se týká mého prvního bytu v panelovém domě,který stále mám,ale nebydlím v něm.Je to malý byt 1+1,ale když jdu do koupelny,jsou tam jestě jedny dveře a za dveřmi je další místnost s balkónem,stará okna, koupelna,oddělené wc a další pokoj.Vždy jsem hrozně překvapená,ale je mi tam něco blízké a asi jsem ráda,že to tam je.Když vyjdu ven,není to panelák,ale starý dům se zašlou omýtkou.
A druhý sen týká jednoho místa,které fyzicky existuje,ale ve snu tam vidím velikou nárdž plnou průzračně modré vody,která tam samozřejmě není a nikdy nebyla.Nic méňě v tom snu se mi nádrž s průzračnou vodou opakovaně zjevuje a k tomu se vždy pojí nějaký příběh.Vždy na sny několik dní myslím a nemůžu je dostat z mysli.Může mi někdo prosím vysvětlit,co by to asi mohlo znamenat?
 
Dracizena
20.12.15
23:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
oslovuje Tě Tvé druhé"já"... a proto sen nemůžeš z hlavy dostat ven... ani nemáš, jinak by ses nedozvěděla to podstatné... V prvním snu, ten Tě vede do minulého života a druhý sen Ti ukazuje Tvou duchovní cestu a povede tě život proti proudu, ke Tvému prameni, ke Tvé studánce s modrou vodou... rozvíjej svůj duchovní směr, ale ne pobožný...
 
Zdenuše
18.01.16
14:10
Nereg.

IP: 88.83.174.*
Ahoj co znamená když se mi zdá jeden sen minimálně dvakrát týdně?Zdá se mi že jsem se svíma kamarádama a kamarádkama na balíkách u nás ve vsi a ,že jsem tam přišla do jiného stavu.Znamená to že budu těhotná??
 
Dracizena
18.01.16
20:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdení, neznamená to, že přijdeš do jiného stavu, ale je tam zóna, která Ti otvírá vnímání... jde o duchovní stav... a když Anděl snový na Tebe takto tlačí, něco spěchá... napiš mi na meil... jsem seznam.cz
 
Sissa602
23.01.16
11:35
Nereg.

IP: 94.113.141.*
Někdy se mi sny zdají dvakrát, zdá se mi že jsem v zasněženém lese s nějakými holkami a jdeme hledat nějaké dítě, cestou jsem musela přeprat vlka, že který nám po porážce poradil kam máme jít dál. Sen končí tím že šlápnu na ztrouchnivělé dřevo, a poté mě někdo probudí. Ve snu jsem došla dále než když se mi zdál poprvé. Co to znamená?
 
Dracizena
24.01.16
00:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sissi... zasněžený les, to je čistota ve Tvém myšlení... nebudeš ta, která se bude mstít... spíš Ti je líto, když Ti někdo nerozumí... Nic nemyslíš ve zlém... a to je ta čistota a bělost sněhu... DÍTĚ... jde o duchovní Dítě... jednou Tě osloví Anděl hvězdný a předá Ti vědění a tomu se říká Duchovní Dítě... Prala ses s vlkem, ale v minulém životě ses s tím vlkem prala a pak to byl Tvůj ochránce... ochočila sis ho... A ztrouchnivělé dřevo? ... neopakuj své chyby, Ti říká Anděl snový... odpouštěj kamarádkám, ale do určité míry... nesmí ta míra dozrát do ztrouchnivělosti dřeva... pááá
 
DetskySen
21.02.16
15:36
Nereg.

IP: 92.62.226.*
Ahojte, potrebovala by som poradiť, ak je to možné.
Jedná sa o môjho syna (3,5r.) V podstate od malička sa nepravidelne budí nočným desom. Mimo toho spáva úplne normálne, len raz za čas, niekedy je to 1-2x do týždňa, inokedy do mesiaca príde tento nočný des. Plač, ktorým je sprevádzaný je špecifický. Keď sa v noci zobudí, tak je to na 99% spôsobené práve tým jeho snom. Pokým nevedel rozprávať, tak som sa mohla len dohadovať, aj keď už dlho mi bolo jasné, že ten špecifický plač a dôvod, prečo sa to deje má jedinú príčinu. Už niekoľko mesiacov je malý schopný popísať čo sa deje. Niekoľko mesiacov zbieram informácie a nenápadne po troškách ho nechávam vypovedať. Priznám sa, že keď prvý krát o tom začal hovoriť, mala som zimomriavky po celom tele. Úplne nepripravene spustil a ja sa nezmohla na slovo. Ako vždy to začalo nočným plačom, neragovaním na môj hlas,že som u neho atď... .Po nejakej dobe som ho mala v náručí, aj keď on vždy pri tom sne metal rukami aj nohami, kričal bolí, bolí a nechcel sa nechať privinúť. Každé pohladkanie odmietal a aj keď sa na mňa díval, bol akosi mimo... niekde inde. No a vtedy, keď sa prvý krát rozhovoril, bola tiež noc, des pominul a keď sa ukľudnil, tak ako vždy som mu povedala, že maminka je u neho, že sa nemusí báť. A on mi začal hovoriť o tom, že mu horela postieľka. V tej dobe už spal vo veľkej posteli. Ostala som zaskočená, tak som sa ho opýtala, že ako horela. A on na to, že celá horela, malá postieľka a že to strašne bolelo. Nenapadla ma situácia, kde by videl oheň, požiar, alebo niečo podobné. Jedine na záhrade ked sme si opekali, tak som si najprv myslela, že si to nejak spojil s tým. A zároveň s tou myšlienkou som mu povedala, že či to bol ohník ako na záhrade. On na mňa vypúlil oči a hovorí... .to nieee, mami to je malý ohník, toto bol velký všade, všade... ..No onemela som a silno ho pritiahla k sebe zhrozená tým čo hovorí. A potom prštekami začal ukazovať ako ho ten oheň pichal... :(
Po tom som ho v náručí nechala upokojiť a zaspal.
Je to už niekoľko mesiacov, čo sme mali prvý rozhovor, odvtedy sa už niekoľkokrát zobudil a stále opakuje jedno a to isté.
Včera naposledy. Vždy povedal o trochu viac a za tie mesiace som sa ešte dozvedela, že tá postieĺka nie je postieľka, ktorú sme mali doma, že mami, to je úplne iná postieľka mi povedal. A že ja som ju ešte nevidela. Potom hovoril, že ja som tam nebola keď horela, že tam bol tatík. Že mal hnedé pyžamko (hnedé pyžamo nemá), že ho to moc bolelo, že volal maminku a že perinky moc horeli a boli úplne čierne. A že to nebolo tu u nás doma, že nevie kde to bolo. A stále stále je to len o tomto jednom. O veľkom ohni v postieĺke
Neviete o čo sa môže jednať? Môže to byť nejaká predstava z minulého života? Strašne ma to trápi a neustále sa to opakuje.
Za každú odpoveď ďakujem... .
 
JankaANG
21.02.16
16:17
Nereg.

IP: 90.205.103.*
Ahojte, stale sa mi sniva o rodine. Mala som vselijake detstvo. Otec alkoholik, mama alkoholicka a sestra a brat ma nejako nemuseli a robili mi stale zle. Nedali mi jest, alebo som si nemohla zapnut radiator, alebo mi vzali ziarovku z izby atd. Nakoniec ma brat vykopol a ja som sla byvat do bytu. Kedze som to nemohla zvladnut financne tak som vsetko nechala a isla som do Anglicka. Uz som tu tri a pol roka a sem tam sa mi snivalo s rodinou ale tieto posledne mesiace je to uz na nevydrzanie. Vzdy sa mi sniva o jednom clenovi. Napriklad teraz sa mi uz dva tyzdne sniva o sestre, ako je chamtiva a vsetko mi berie, stale chce mat vsetko najlepsie. Nic mi nikdy nechce dat ani pomoct a je strasne zla ku mne. Predtym sa mi stale snivalo o bratovi, ten isty scenar, nabural mi auto, nechcel pomoct, stale bol zly, vsetko mi vzal alebo mi kydal hnoj na hlavu (doslova). Otec, o tom sa mi sniva ze len place a nic nemoze povedat (mal rakovinu hrtana a naozaj nehovori nic), no a o mame ze je stale opita a robi cirkus. Ked na mna utoci sestra alebo brat, mama mi nevie pomoct. Ked na mna utoci len brat, sestra je so mnou za dobre. Je to cele divne uz sa po nociach budim a uz to beriem skor ako nocne mory. Chapem ze mi mozno chyba rodina, ale aby sa mi az tak casto snivalo? Vie mi niekto povedat preco sa mi tolko sniva? Niektore sny su dost realisticke kedze to vsetko sa dialo, ja na to ale cez den nemyslim uz mam svoj zivot a vsetko som zanechala za sebou. Ak vie niekto co to znamena, prosim poradte. Dakujem
 
Dracizena
22.02.16
12:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
DĚTSKÝ SEN... nemáš zde jméno... .
Vím v jaké je zóně chlapeček... rozumím tomu jeho vnímání, ale vysvětlování, je krůček po krůčku, proto mi napiš na meil, jméno znáš a jsem ... seznam.cz
Budeš muset duchovně tvořit a čistit jeho zónu, ale i svou a celé rodiny... Ano, ten oheň kolem postýlky vnímá z minulého života... Má otevřené vnímání a proto bude vidět i do jiných rozměrů a aby na něj neútočily jeho nesrovnané energie/oni mohou strašit/, tak je budeme rovnat. Ze všeho nejdříve, se začni za něj modlit, ale ne pobožně... po svém... a když Tvá modlitba nepomůže, použij mou... já opakuji jen jedno slovo a dokola, ámenuji... Je to světelná a velmi silná modlitba... Vizuálně sebe, i své dítě obaluj pomyslně do duhy... ať je ten duhový pruh svítivě modrý a tím ho obaluj, jako do závoje... On dnes potřebuje být, ve vizuální modré barvě... I když ho budeš hladit, vnímej, že z dlaně Ti teče modré světlo a hlavičku mu hlaď tím modrým světlem... Všímej si, co kreslí... měla by mu ruka po papíře jezdit sama, jako když čmárá a ruku bude mít pevně sevřenou, jako v křeči... Sleduj ho, potřebuji vědět, jak moc ho ty duchovní energie ovládají... Jednou bude mít vědění, bude jasnozřivý... Ale působení těch energií musíme kočírovat my, aby se dítě nebálo a vnímání mělo, jako hru...
 
terter
24.02.16
19:50
Nereg.

IP: 185.40.81.*
Dobrý den, dneska se mi zdál podruhé již podobný sen. Vždycky to bylo u našeho nákupního střediska, kde jsem nakupovala a potkala uvnitř kamarádku, která na mě měla počkat venku. Jenže venku nikdo nebyl a já přes velké parkoviště pryč okolo ostatních obchodů, na parkovišti byly auta ale nikde žádní lidé až na dva "hromotluky", okolo kterých jsem měla projít. Zvedali se ze země jako kdyby tam předtím spali na zemi nebo tak nějak. V tom přede mnou začli mlátit řetězy a pronásledovat mě a chtěli mi ublížit, utekla jsem zpět do obchodu do výtahu a ujela jim. pak jsem se celá upocená probudila. pár dní zpět se mi zdálo něco podobného akorát, že se z té země zvedalo víc lidí, snad bezdomovců a narkomanů, okolo kterých jsem také šla a začli mi pronásledovat. také jsem se vzbudila se strach a upocená. bojím se, že se mi to bude zdát zase a nevím proč, poradíte?
 
Dracizena
25.02.16
22:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Terter... potřebuji Tvé celé jméno a dat. narození... proto mi napiš na meil... jsem seznam.cz... .Zatím... neměj k těmto snům žádný odpor a přijímej je s pocitem vděčnosti... Tvůj Anděl/tvá tělesná energie/ Ti čistí tělo od nemocí, které by jednou vstaly z ničeho nic a podobně, jako ti lidé...
Chtěj rozumět, proč jsou sny... Sny čistí tělo a když se sen dobře vysvětlí a s láskou přijme, pak Anděl vyčistí to, co by nás jednou bolelo a nebo nepříjemně zaskočilo... Děkuj do hvězd, za každý sen a pamatuj, čím děsivější, tím jde z těla děsivější energie, která by jednou udělala v těle potíž... Tvůj Anděl snem doslova vymetá ty energie, které by Tě bolely, když by v těle zůstaly...
 
Vaj
22.03.16
20:08
Nereg.

IP: 195.113.183.*
Často se mi v průběhu let zdají některé sny, které se často opakují (tak 4-5 do roka). Například ze utikam z nějakého místa za nějakým klukem s kterým chodím a běžím po lešení a poté mám skočit do moře a plavat pryč aby me nějací strážci nechytili. Když doplavu k jejich domu kde ten kluk bydlí tak tam zůstanu a jsem tam s nim a s jeho otcem i bratrem, po nějaké době me vždy stazci najdou a potom se už probudím a nikdy nevím jak to skončí. Může to něco znamenat? Nebo jen fantazie? Předem děkuji za odpověď
 
Dracizena
23.03.16
18:06
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Vaj, to že skáčeš do moře, to znamená, že ten kluk, nebude ten pravý...
Moře, je moře poznání a než najdeš toho svého, pešlivě se rozhlížej a nedej na první pohled...
 
Tessinka
25.03.16
21:46
Nereg.

IP: 85.71.207.*
Dobrý den ,,,zdál se mi sen o jedné osobě celou noc,,sice jsem se k vůli tomu několikrát za noc probudila tak i tak jsem ho měla v hlavě pak jsem usnula a zase jen o jedné osobě kde jsme mi 2 furt jiné příběhy. nikdy se mi to nestalo ale přísahám že celou noc nevíte co to může znamenat ?
 
Terry
26.03.16
14:25
Nereg.

IP: 37.48.35.*
Dobrý den,
když jsem byla menší, tak se mi asi tak týden opakoval ten samý sen a mě by zajímal jeho význam.
Děj se odehrával asi tak ve 40. letech, v tom snu jsem byla malá holčička (+-7 let) a utíkala jsem ulicemi s nějakou obrovskou knihou a honili mě dva dospělí chlapi, co po mě tu knihu chtěli (oděni v kabátě a klobouku). Měla jsem jí někam doručit, ale nevím kam, protože mě vždy stihli zabít. I když jsem se sebevíc pokoušela změnit děj, tak to nešlo. Jako kdyby to byl stále opakující se film, který se spustil pokaždé, co jsem usnula.
 
Dracizena
29.03.16
19:42
Nereg.

IP: 86.49.183.*
jsi to Ty, v některém z minulých životů... modly se za sebe, abys knihu doručila... pak se ale nediv, že Tvůj Anděl Ti dá do klína Dar vědění...
 
Nikol2709
19.04.16
12:29
Nereg.

IP: 178.197.236.*
Ahoj ve spolek. Většinou si se sny hlavu nelámu, ale jeden mě fakt trápí. Už dlouhou dobu, nedokážu říct přesně jak dlouhou dobu se mi zdá stejný sen, pořád dokola, třeba i 3x v týdnu, vůbec mu nerozumím a docela mě děsí.
Ve snu se přestěhuju do starého bytu po čerstvě zemřelé staré paní... .byt je ještě nevyklizen, jsou tam po ní všechny její věci. Vždy v tom snu sedím na zemi někde v obýváku před starou skříní,kde se prohrabuju jejima osobnima vecma, od zaplacených slozenek až po vánoční výzdobu. Vždy si přesně pamatuji co jsem našla,vždy něco jiného, ale jedná se vždy o stejný být, stejnou místnost, stejnou skříň... ..probiram se těma věcma a vždy si v duchu říkám, jee to se mi bude hodit, to si ponechám... a pak začne hrát v tom snu hudba, já se probudím celá zmatená, kde vlastně jsem, v jakém bytě, jestli u sebe nebo pořád sním.Vždy mám v sobě pocit strachu... .opravdu tomu nerozumím a opravdu mě to už děsí... dlouho po probuzení mám ten sen v hlavě a snažím se přijít na to, proč se stále a dokola ocitam v zcela neznamem bytě po zcela neznáme paní a jen tak si že zvědavosti prohrabuju její věci... .co to má být?
díky všem za názor.
Hezký den
Nikol
 
Dracizena
21.04.16
19:16
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ta paní, to jsi Ty v minulém životě... a proto se Ti to a ono hodí...
 
Honza18
16.06.16
00:06
Nereg.

IP: 83.208.147.*
Už od mala mám sen že jsem byl někde v lese a byl tam starý vojensky bunkr a já do něj vlezl ale už jsem se z něho nemohl dostat ven a ve stínu vidím takový mrtví obličej ženy a pořád ho v tom snu vidím a porád se nemužu dostat prič ae asi před měsícem byl sen a byl jsem ve svém pokoji a koukal jsem na svou postel a tam na sebe jak spím nedokážu to vysvětlit je to divné ale hnusné je na tom že tu tvář vidím vedle sebe na té postely vždy se probudím cely spocený a hrozně mi buší srdce a mám strach nevím jak to popsat do hloubky bojím se toho a také se bojím toho co to muže znamet.
 
Dracizena
18.06.16
21:57
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Sen se ti Honzo opakuje, protože jsi ho nepochopil, jak jsi ho pochopit měl... Sny jsou duchovní záležitostí a ať se ve snu promítá cokoli, nic snového není hnusné... jsou to důležité informace... pokud chceš, napiš mi, je třeba vysvětlit do hloubky... ale až budu mít čas... jsem seznam.cz
 
Prosba na Dracizenu
21.06.16
11:50
Nereg.

IP: 213.192.38.*
Dobrý den, jmenuji se Soňa a chtěla bych poprosit o radu, mám pořád pocit, že můj život není stále naplněn. Nevím kudy kam, co dělám špatně a kudy se ubírat, jako by mi hlava ty myšlenky nechtěla pustit. Prosím, pokud budete mít možnost a čas, tak mi napište na mail: anubis.ss@seznam.cz. Budu Vám velice vděčná. Mějte se hezky. S.
 
Prosba na Dracizenu
21.06.16
11:51
Nereg.

IP: 213.192.38.*
Dobrý den, jmenuji se Soňa a chtěla bych poprosit o radu, mám pořád pocit, že můj život není stále naplněn. Nevím kudy kam, co dělám špatně a kudy se ubírat, jako by mi hlava ty myšlenky nechtěla pustit. Prosím, pokud budete mít možnost a čas, tak mi napište na mail: anubis.ss@seznam.cz. Budu Vám velice vděčná. Mějte se hezky. S.
 
Jajla
22.06.16
10:53
Nereg.

IP: 78.45.215.*
Ahoj,prosim o vyklad casto sa mi snival sen, snad aj roky, v inervale raz za mesiac,niekedy s 3 az 5 mesacnou pauzou ale v dlzke 10 rokov. Zrazu sa ocitnem v lese vacsinou sama ( ale obcas tam boli 2-3 kamarati).V lese bolo opadane listie, inokedy boli stromy krasne zelene s lukou. Prechadzam sa po lese a zrazu v dialke uvidim medvedov a mam strach , rychlo sa snazim vyliezt na najblizsi strom. a v tom sen zmizne. Druhy sen sa mi sniva doteraz,sen : chodim este do skoly bud na strednu alebo na vysku, a je cas skusok a statnic, a ja nemam dorobene skusky, pretoze som nechodila do skoly a hrozi mi vyhazov(v reale som len tak tak ukoncila studium aby som sa dostala k statniciam)mozno somn nespokojna s pracou ktoru teraz vykonavam, ale ten sen sa mi sniva uz cez 4 roky. Prosim o radu dakujem
 
stebou
24.06.16
06:15
Nereg.

IP: 71.229.238.*
Ahoj pořad se mi zdá že sedím na lavičce s starým pánem vypadá to jako letiště a vidim ozubená kolecka.vždy se probudim v šoku.
 
Dracizena
24.06.16
13:18
Nereg.

IP: 86.49.183.*
les jsou lidimi kolem Tebe a medvěd je ten, koho se bojíš, nebo máš respekt a uhýbáš mu na strom, ale medvěd na strom vyleze také... najdi si toho člověka a postav se mu jinak... před medvědem když rozpažíš s větvemi v rukách, on couvne, protože Tě vnímá velikou a to znamená, že slovem se ozvi, aby Tě ten člověk vnímal, že nejsi slepička k odkopnutí... rozumíš mi?Ty pro někoho doma ve své tichosti bulíš?
 
Dana
02.07.16
20:10
Reg.28.9.16

Zdravím,chtěla bych se zeptat .Už asi měsíc se mi zda každý den o stejném muži ,ktereho znám on ma svoji rodinu,ja k nemu zadne city ale nechovam .Zda se mi porad ze me premlouva at s nim chodim,chce me libat atd.vnucuje se mi,říká ze me miluje.Nechapu ten sen Díky za odpověď
 
Dracizena
03.07.16
15:31
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Prožila jsi s ním lásku v minulém životě, ale Ty jsi byla muž a on ženou... A co duchovno si dnes od Tebe žádá? Obaluj toho člověka duhou... Je to vizuální hra a jde o zdraví... ámenuj za sebe a za něj a obaluj sebe, jeho, ale i lidi kolem sebe duhou barevnou... Budeš mít jiné sny, díky tomuto duchovnímu nasazení...
 
Dana
05.07.16
14:07
Reg.28.9.16

Já tomu výkladu moc nerozumim,můžeš to prosím nějak vysvětlit s tou duhou?jinak s tou osobou jsem často v kontaktu.děkuji moc
 
Jajla
05.07.16
20:55
Nereg.

IP: 78.45.215.*
Dracizena: Dakujem za vyklad,no ono sa obcas nejaka ta slzicka doma tichosti objavi
 
Dracizena
07.07.16
14:09
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Napiš na meil, přepošlu Ti vysvětlení...
 
Nynýta
29.07.16
00:10
Nereg.

IP: 193.179.111.*
Už nějaký ten pátek se mi dookola zdají dva sny, se kterými si nevím rady. V jednom sedím na lavičce v rozkvetlé třešňové zahradě a vískám svoji černovlasou dcerku s zářivě šedýma očima. A při tom ve skutečnosti mám syna a další dítě naplánujeme. A ty oči pokaždé když je v tom snu vidím přepadá mě takový ten pocit tajemna. A v druhém snu před něčím utíkám se svojí nej kamarádkou a schovávám se ve vchodu svého starého bytu. Nevím proč, ale po každé chodím nahoru po zdeformovaných schodech bez zábradlí nahru ke svému bytu a bojím se té rodiny co tam bydlí. Celý sen je zalitý slunečním světlem. Vůbec nevím co to znamená. Prosím poraďte
 
Nynýta
29.07.16
00:10
Nereg.

IP: 193.179.111.*
Už nějaký ten pátek se mi dookola zdají dva sny, se kterými si nevím rady. V jednom sedím na lavičce v rozkvetlé třešňové zahradě a vískám svoji černovlasou dcerku s zářivě šedýma očima. A při tom ve skutečnosti mám syna a další dítě naplánujeme. A ty oči pokaždé když je v tom snu vidím přepadá mě takový ten pocit tajemna. A v druhém snu před něčím utíkám se svojí nej kamarádkou a schovávám se ve vchodu svého starého bytu. Nevím proč, ale po každé chodím nahoru po zdeformovaných schodech bez zábradlí nahru ke svému bytu a bojím se té rodiny co tam bydlí. Celý sen je zalitý slunečním světlem. Vůbec nevím co to znamená. Prosím poraďte
 
Lucie89
08.09.16
09:41
Nereg.

IP: 88.100.204.*
Ahoj uz dele nez mesic se mi neustale zda jak me pritel podvadi. Bud ze mi taji neveru nebo ze si me nevsima a bali jine. Ted naposledy se mi zdalo dokonce ze me podvadi s muzi. S neverou u pritele problem nemam ale znervoznuje me ze se mi o tom neustale zda a proc?muj mail:lucie.kalasova89@seznam.cz
 
Dracizena
21.09.16
21:56
Nereg.

IP: 86.49.183.*
nynýta, sen Tě vede do Tvých minulých životů... kde máš dcerku... to jsi byla Ty a ona...
 
Emma
08.10.16
15:04
Reg.4.8.20

Žvdi sa mi sníva ten istí sen o mojou ex predelovy moja sestrenica a on ti teraz su spolu v manželstve ale ja a on sa veľmi pritahujujeme keď sme blízkosti ne vieme sa ovládať ale ne som snim musím to vidrizať nchecem je prebrať manžela čo znamená keď za mi dokola sníva iba moju ex prosim pomôžte mi neviem čo mám robit prozim
 
Dracizena
08.10.16
22:59
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Emma... modli se za sebe i za něj... ale do hvězd a vroucně... a budou jiné sny...
 
Klára T
11.10.16
09:43
Nereg.

IP: 194.228.198.*
Dobrý den, uz treti den mam podobny sen,jsem prevazne sama v celym dome,ale nebojim se,az do ted,kazdou noc se mi zdaji zive sny jak chodi nekdo vedel po mistnosti,v kazdym snu se probudim vystrasena a posloucham ty kroky,pritom i v tom snu vim ze to neni mozne jelikoz jsem zamkla a mam klice ve dverich,jednou jsem v tom snu mela pred posteli zidli jako by na ni nekdo sedel a sledoval me,po druhe vidim stiny za dvermi a dnes uz to byli pouze ty kroky nastesti,pokazdy se vzbidim spocena ve tme kolem 2 rano,tak jen lezim a posloucham abych se ujistila ze to byl opet jen sen :)
 
Tomáš
07.11.16
01:37
Reg.23.3.18

Zdravím, občas se mi opakuje jeden sen -
Stojím na konci dne na křižovatce tvaru T jedné ulice a pší zóny, na pravé straně zóny jsou kavárny s pruhovanými markýzami, velkými skleněnými výlohami a posezením na ulici, stánky se suvenýry a ulice není rovná, některé budovy jsou zapuštěné, některé více v popředí. Přibližně uprostřed malá kašna a na druhé straně potom městský park; okrasný plot z nějakých tvárnic s tmavě natřenými mřížemi a za ním trávník, vysoké stromy a cestičky. Je tam spousta lidí, skoro se nejde pohnout. Hraje tam hudba, lidi spolu mluví. Stojím tam vždy jen chvíli, sleduji ten ruch před sebou, prohlížím si celou tu scénu a vždy - v tom snu - toužím zjistit, kde to místo je, abych se tam mohl znovu vrátit.
Nezdá se mi o tom, jak se tam ocitnu, ani jak odcházím. Prostě jen že tam jsem.
Tento sen se nepravidelně vrací už několik let, a vždy, když vezmu tužku a papír, dokážu to do nejmenšího detailu nakreslit.
Nevím jestli jsem to prožil, nebo je to jen fantazie.
Jestli je to sen, můžu to místo hledat, nebo spíš ne?
Jednou se mi zdálo něco podobného a to místo jsem skutečně našel.
Ale tohle je jiné, mohl by mi prosím někdo poradit, co to má znamenat, nebo jak si to mám vysvětlit? Předem děkuji.
 
Dracizena
09.11.16
23:47
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Tomáši, jde o astrální cestování, ale snové... Otvírá se Ti vnímání 3.OKA, jako dnes mnohým a budeš mít různé vzhledy... Budeš i vnímat prostor a ve vzduchu uvodíš ornamenty a pod... Až se stane, napiš mi... ahojky...
 
Kristy
11.11.16
08:45
Reg.16.2.20

Porad se mi zda o mem soucasnem partnerovi, jak me ve snu psychicky trapi, klame, podvadi, ale at uz dela cokoli, nejvic me zranuje tim, jak mu jsem lhostejna a jak krute a bezcitne se ke mne chova, kdyz se s nim snazim komunikovat nebo mu kladu otazky. Konci to vzdy tim, ze se s nim v slzach rozejdu a mu to je lhostejne, porad ma pobaveny vyraz a cizi pohled a jine zajmy. Zda se mi to pravidelne cely nas vztah, tzn. 4roky! Budim se v slzach. Posledni dobou se ve snech zacina vyskytovat take muj 1.partner z mladi, ktery v nich figuruje jako "ten hodny". Pritom nejak nejsme v kontaktu i kdyz jsme pratele. Proc se mi to porad zda? Po probuzeni se pak min. hodinu nemuzu vzpamatovat a jsem odtazita, jak mi to prijde zive a partner uz pozna, ze jsem zase mela ten sen a snazi se mne utesit.
 
Lumpino
12.11.16
16:28
Reg. před 2016

Zadejte si do gůgle snar-rar
Knížka o snech od antického snopravce Artemidora z Efezu.
Je na ulozto. Čerpal z něj ke své psychoanalýze i dr. Sigmund Freud.
 
Fr.Doyle
05.12.16
14:31
Nereg.

IP: 90.179.26.*
Už 14 dní se mi zdá dalo by se říci stejný sen, pokaždé je jinak zkonstruován ale pokaždé se v něm objevuje stejná osoba, neustále dokola, aniž bych na danou osobu myslela či jakkoliv, neustále mě když to tak řeknu ve snech navštěvuje, už mě to začíná i děsit, sny nejsou nijak děsivé ale vzhledem k tomu co jsem s danou osobou prožila, to není moc přijemné ... Jednou se mi zdá kde máme po dlouhé době setkání spolu a snažíme se tu druhou přimět že přítelství je nejednoduší varianta, pak že mi píše cosi o tom co se jí zdálo a vzápetí se mi objeví fotka jak leží v nemocnici, jak říkám děj je jiná osoba stejná, ví někdo něco? :)
 
Kristina
16.12.16
07:28
Reg.19.8.22

Zdal se mi sen,ze pritel donesl ke me domu bezdomovce a ja sem ho vyhodila a zacala sem vse cistit.
 
petsader
16.12.16
14:28
Reg.16.12.16

Me se stale opakuje sen,ze me opousti pritel,hledam ho,pokousim se ho kontaktovat sms,tel..snazim se aby se vratil..
Je me hrozne,brecim,budim se ze snu
Jednou se me zdalo,ze si nasel i jinou pritelkyni.
Prosim co to znamena??
 
Helena
16.12.16
18:39
Reg.27.3.17

Stále navštěvuji ve snu jeden dům, a když nespím a na sen si vzpomenu, hledám ho. Co se stane až ten dům opravu najdu?
 
Helena
16.12.16
18:43
Reg.27.3.17

a domnívám se, že jsem ten dům před necelým měsícem našla
 
ek
26.12.16
23:12
Nereg.

IP: 37.48.50.*
Ahoj,mam opakujici se sen ktery se opakuje v neurcitych intervalech nekdy je to rok , jindy zase rok a pul. Nejak bych to neresila kdybych si na ten sen pamatovala ale ja vzdycky uz v tom snu vim ze se mi zdal a kdyz se probudim tak nad nim premisim a najednou nevim o cem byl nejsem schopna si vzpomenout, nedavno jsem sedela na posteli asi pul hodiny a porad nic... Syava se mi to uz od mich 7 let... Nevim co si o tom mam myslet... Poradte mi prosim
 
Dracizena
08.01.17
14:44
Nereg.

IP: 92.62.225.*
je třeba si každý sen vypsat do sešitu a s datem... vypisuj... ta snová energie musí jít ven... a také vymaluj automatickou kresbou... ale i vyzpovídej se ze sna do hvězd... pak tě osloví Anděl hvězdný a dozvíš se od něj více o své budoucnosti... pááá
 
Ann420
09.01.17
08:55
Reg.9.1.17

Dobrý den,mám dotaz. Mému přítelovi se zdá každý den podobné sny. Že ho podvádim a nebo že se mi narodilo dítě,které není jeho. Důvod nemá,nikdy jsem ho nepodvedla a ani to neplánuju. Je to můj 1.partner. On je z těch snů vedle a hrozně se trápí,což přenáší i na mě. Prosím o radu.
 
Dracizena
17.02.17
10:43
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Ann... když se příteli zdá každý den stejný sen, tak musí udělat nějaké změny se svým myšlením... Má rada zní... ať jde večer pod hvězdy a ať ze snů vyzpovídá do hvězd... Oni jsou živé, živější jak je on sám... a začnou mu chodit rozumnější sny... putují v něm energie, které nutno vyčistit... jestli... ať mi napíše na meil, jsem seznam.cz...
 
Andemist
08.03.17
19:58
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Jezdím na koni a už 2 měsíce jsem tam nebyla a v blízké době se tam ani nedostanu :/. Problém je ten, že se mi pořád zdá o tom, jak můj koňský oblíbenec dostal koliku, jak je ve vážném stavu a já pořád utíkám za ním mu pomoct, ale sen vždy skončí po tom co přiběhnu před ohradu. Taky přes den na to často myslím, i když nechci a ruší mě to při povinnostech a všem dalším :/
 
Janas87
09.03.17
22:02
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Dobry den, posledni rok se mi neustale zda, ze se nemohu hybat, mluvit ani kricet, v tom snu vzdy vidim nasi loznici a nekdy i meho pritele a snazim se mu rict at mi pomuze, ze se nemohu hybat, obcas se mi i zda ze spadnu z postele.Dekuji za odpoved.
 
Jenny88
27.08.17
10:34
Nereg.

IP: 109.235.177.*
Dobrý den chci se zeptat na svoje opakující sny. Často se mi zda ze mě přítel podvádí, sny jsou většinou jiné ale pokaždé je to o tom ze mě podvádí. Naposledy se mi zdálo ze má už někoho jiného a chce abych se odstěhovala. V reálu jsem si na 100% jistá ze to nedělá. Tak nevím co ty sny znamenají. Děkuji za odpověď
 
Dracizena
17.09.17
17:03
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Janny, nebude se Ti líbit, co Ti napíši... nauč se modlit za oba, protože přítel /jeho Anděl/ Ti dělá zrcadlo... Jsi to Ty, kdo má být jednou nevěrný a když modlitbou budeš sebe, i jeho očišťovat, dopadnete bez bolestivého dopadu... ono je toho více, co by lidé měli i kolem sebe čistit, ale to je na dlouhé psaní... pááá
 
verbrod
24.09.17
22:17
Nereg.

IP: 95.85.211.*
Dobrý den, chtěla bych se vás na něco zeptat ohledně snů. Mamce se opakuje cca 2x týdně stejný sen. Co to může znamenat? Týká se domu ( dům zdědil její manžel po rodičích) . Mamka s taťkou tak bydleli spolu cca 5 let a po taťkově smrti tam bydlela mamka sama cca 10 let. Vloni jsme ho prodali. Mamce se zdá, že je v tom baráku tajně a že vždy tam přijdou noví majitelé. K domu mamka nikdy nepřilnula, ale často se jí o něm zdá. Jak jí mám pomoci? Co to znamená? Dokážete mi poradit? Moc děkuji
 
Dracizena
13.10.17
23:48
Nereg.

IP: 92.62.225.*
verbrod... Ať si mamka pučí mou modlitbu a vždy před spaním, ať si chvilku ámenuje a dokola... přijde ji srozumitelnější sen... jen se v ní melou nesrovnané energie a ámenováním se budou rovnat... zdravím...
 
verbrod
14.10.17
08:47
Nereg.

IP: 95.85.211.*
děkuji za odpověď. Kde prosím najdu vaši modlitbu? díky
 
Dracizena
31.10.17
17:24
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Verbrod... mě před 20 lety naučily bytosti světla ámenovat... začaly na mě mluvit vnitřním hlasem v hlavě... říká se tomu, vnitřní slyšení... vedou mě od mala, ale začala jsem je vnímat a vidět před více jak 25 lety... Otevřeli mi vnímání, ONI shůry, ne knihy... naučili mě ámenovat, duhovat a třpytkovat těla vnější, i vnitřní... před spaním si denně chvilku ámenuj... opakuj dokola toto slovo... je světelné a když si ho přečteš po zpátku, pochopíš, co v sobě nese za důležité vibrace... ÁMEN =NE+MÁ a to je, černá+ bílá polarita Ducha lidského a proto toto slovo vyslovil téměř každý člověk našeho světa... je magické a proto se nediv, že časem Ti půjde samo zhrdla, aniž by sis uvědomovala... je to energie živější jak sám člověk... Kdo ámenuje, negativní duchovno, ani neg. lidé na něj nedosáhnou... Mě chtělo podrazit nohy i zde několik lidí, a podrazili si je sami svou kritikou, kterou mi směrují...
 
Terka
18.11.17
11:43
Nereg.

IP: 89.24.131.*
Dobrý den mám otázku včera se mi zdál ten samí sen co dnes a ten sen byl docela divný a to že jsem byla nějaké nádrži a mě se povedlo sté nádrže vylézt byli tam okolo lidi nějaká párty protože v tom snu ty lidé tancovali a pili ale co mi nejvíc na tom snu vadilo že tam byl můj ex přítel pohádali jsme se a chtěl mě schodit svátky do toho tunelu. Ale nevím jak to dopadlo zbudila jsem se. Děkuji za odpověď
 
Dracizena
22.11.17
19:18
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Terko, hledej duchovní cestu do vědění jasnozřivého... posílíš v sobě své energie které tě nenechají, aby tě určití lidé táhli na své dno...
 
tinuska
24.11.17
19:44
Reg. před 2016

sníval sa mi sen a neviem nájsť nikde na nete jeho výklad :videla som malú fontánku ,z ktorej vyvierala čistá voda ,fontánka bola dookola obložená krásnym kamenným obkladom :) kto mi moj sen objasní ? :)
 
Melissa0414
26.11.17
14:19
Nereg.

IP: 37.48.20.*
Uz tretim rokem se mi zda podobny sen se stejnou osobou jedna se o muze ne o manzela. Toho muze znam nic mezi nami neprobehlo pouze verbalne .. Za to obrovska touha a enrgeticky velmi silne poutu..pominulo po case.. Nechapu co mi to ukazuje, budto se na sebe ve snu jen divame nebo se i polibime je to silne a citim touhu i strach..prosim poradte.
 
Jana80
01.12.17
16:46
Nereg.

IP: 194.228.68.*
Dobrý den, již nějakou dobu se mi zdá sen, že se peru s duchem nebo s něčím nehmotným, nebo spím a cítím že je v místnosti něco nehmotného co mi ubírá energii. Předešlou noc jsem dokonce ducha silou přeprala a přišla uleva. Mohu se zeptat co to znamená? Děkuji
 
Fox
19.12.17
02:58
Nereg.

IP: 185.138.44.*
Jano,
stalo se mi dřív něco podobného. Jednou v noci se mi zdál sen. Klasicky nesmyslný sen, nebylo na něm nic neobvyklého. Pak se ten sen najednou změnil. Byla jsem u sebe v pokoji, tam kde jsem spala. A také jsem tam nebyla sama. Navštívili mne jakési dvě nehmotné bytosti/duše. Nevím detaily toho, jak se jim to podařilo (možná využili nepozornosti během snění), ale dokázali nějak odpoutat mou duši od mého těla. Komunikace mezi námi neprobíhala pomocí slov, nýbrž pomocí myšlenek či lépe pocitů. Já cítila jejich pocity a ony moje. Chtěly mi tělo ukrást a "obalily" ho jakousi neviditelnou bariérou, přes kterou můj duch nedokázal projít. Když jsem to zkoušela, bylo to, jako dávat magnety shodnými póly k sobě. Ale já se nehodlala vzdát. Pořád a pořád jsem do bariéry vrážela silou vší své vůle. A pocit jejich vzteku mi dodával naději, že to k něčemu je. Neviditelná síť se nakonec začala místy trhat až se rozpadla úplně a já vklouzla zpět do svého těla. Pořád jsem ještě mohla cítit pocity těch dvou bytostí při jejich odchodu z mého pokoje. Nebyly to zrovna dvakrát vlídné pocity a říkaly něco jako: "Podcenili jsme tě. Tentokrát jsi vyhrála... ale my se vrátíme."

Byl to tehdy tak reálný sen, zcela odlišný od mých obyčejných snů a pomyšlení na něj mi dělalo starosti. Proto jsem se s ním svěřila mojí mamince, která se dost zabývá okultismem, esoterikou, léčitelstvím, atd... A ta mi poradila, že mám provést meditaci pro navázání aktivního spojení se svým strážcem. A prý, že až budu mít pocit, že by chtěly nějaké parazitní duše narušovat mé sny, mám si na něj v takovém snu prostě jen pomyslet.

Říkala jsem si, že je to hloupost, že si ve snu určitě na nic nevzpomenu, nepovažovala jsem to za možnou věc. Meditaci pro navázání aktivního spojení se svým strážcem jsem však provést přece jen zkusila.

Zanedlouho mne ty bytosti skutečně znovu ve snu navštívily. Pamatuji si jak se mi zdálo, že všude kolem mně padají na postel i na zem hrací karty. A já si pak skutečně vzpomněla na svého strážce. V tom okamžiku mi v dlaních ležel čtyřlístek. Můj andělský strážce jen jednou mocně máchl křídly a ty zlé duše vylétly z mého pokoje tak rychle, že úplně rozvířily ty hrací karty a ještě za nimi práskly dveře od mého pokoje

Od té chvíle vím, že znamení mého strážce je čtyřlístek. Usušených a vylisovaných čtyřlístků mám doma velkou sbírku, měla jsem vždy štěstí, na jejich nacházení. Nejzvláštnější na tom ale bylo asi to, když jsem celý ten druhý sen vyprávěla potom později mamince. Povídala: "ÁÁ, tak proto! Totiž, když jsem tě nosila v bříšku, tak jsem tehdy pořád nacházela čtyřlístky. Nikdy před tím jsem žádný nenašla a ani potom již ne. Říkala jsem si, že je to zvláštní, tehdy mi nedošlo, že by to mohlo být tvou přítomností."

Snad ti to nějak pomůže nebo inspiruje k řešení
 
Fox
19.12.17
03:02
Nereg.

IP: 185.138.44.*
PS. Omlouvám se, že někdy píšu dělalI a někdy dělalY - to proto, že to bylY asi tY duše, jenže pocity jsem z nich měla, že to bylI nějací tI či onI ;)
 
Jana80
19.12.17
11:38
Nereg.

IP: 194.228.68.*
Milá Fox, ano děkuji za krásnou odpověď. Popsala jsi to zcela přesně, líp bych to nenapsala a také děkuji za radu spojit se se svým strážcem. Myslím,že to jsou jak píšeš zbloudilé duše, které jakoby chtějí ukrást tvou energii nebo tvůj život. Já mám obavy z toho, že u mě se jednalo o mé nenarozené sourozence, které dala maminka kdysi na potrat, bylo jich asi 5 a tak možná by bylo dobré se za ně pomodlit a jejich duše osvobodit.
Ve tvém případě tam také možná bude nějaká nedořešená věc buď z minulých životů nebo možná máš v sobě takovou krásnou energii, že ti ji chce nějaká zlá duše narušit.A to s těmi čtyřlístky je celkem zajímavé, asi nějaké znamení..
 
Viky
21.12.17
15:36
Nereg.

IP: 84.246.166.*
Každý den se mi zdá že jedu se starší setrou nakupovat a vedle nákupního centra je hřiště a já jí řeknu že tam za těma dětma půjdu a budu jim dělat radost no tak jsem šla a byl tam i jeden kluk v mém věku o něco se snažil nevím o co ale bylo poznat že je smutný, nejdřív jsem šla za dětmi byla to sranda ale nedalo mi jen se koukat na toho krásného a smutného kluka tak jsem za ním šla bavili jsme se já mu a on mě vykládat různé věci ze života vypadalo jako že má úžasný a bezproblémový život tak jsem spolu šli z toho hřiště směrem k poli tam jsme dováděli jako malé děti bylo nám prásně ale pak se rozbrečel objala jsem ho dala mu pusu a zeptala jsem se ho copak mu je on chvilku dělal ze mi nic neřekne ale pak se rozmluvil a říkal ze ve 13 mu našli rakovinu a že v podstatě umírá já se rozplakala protože tuhle nemoc nesnaším chvolku jsme se objímalo a líbali já mu říkala že to bude dobrý pak jsme si lehly vedle sebe a koukali na neve jemu se najednou začalo dělat blbě tak jsem zavolala sanitku a řekla jsem ze musím jét s nima tak jsem jela ale pka bylo vidět že hodně bojuje s tím aby se nadechl všchni v sanitce dělali co mohli ale zavřel oči a už se nenadechl já začala strašně brečet..pokaždé se probudím se slzami v očích a potom už neusnu..
 
Dracizena
24.12.17
22:44
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Viky... Tvůj sen je prožitek toho, čeho se bojíš... proto se modly za lidi kolem sebe, kteří budou mít ve svém stáří/i dříve/ rakovinu... mnozí ji přežijí... za tyto lidi se málo kdo modlí, ale modli se do hvězd. má to duchovní sílu...
 
Eliška
29.12.17
13:53
Reg.10.6.18

Dobrý den, tak 1x do měsíce se mi zdá stejný sen. Jedná se hlavně o určité místo, je to pláž u more. Většinou je v tom snu semnou stejná osoba a ostatní se mění. Dej je také pokaždé jiný. Ale nikdy nedopadne dobře. Naposledy jsme utíkali nahoru, jelikož přicházela vlna tsunami. Vždy přijdu na pláž a mam tam své oblíbené místo, které chci kamarádce ukazat.
 
Dracizena
05.01.18
23:43
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Eliška... vlna tsunami, obyčejně to jsou nátlaky na druhého, kterých se vyvaruj... hlídej se, aby sama nebyla tou tlakovou vlnou... a sama ale se nenechávej hnát do kouta... buď vždy svá... choď v létě často bosa a nejenom v písku... potřebuješ akupresuru chodidel... ano, hledej svá hezká místa a tam si choď meditovat... Tvá Duše s Tebou jednoho dne naváže tiché povídání před spaním... měj se pohádkově...
 
Katka..
11.01.18
01:22
Nereg.

IP: 178.17.92.*
Dobrý den, mám dva sny, které se mi velmi často opakují tak 1x - 2x do týdne. Ten první je, že padám (nejspíš z nějaké budovy - nikdy nevidím skok, sen vždy začne, když už jsem v letu) a vidím samu sebe jakoby očima někoho druhého jak letím až na zem, těsně před dopadem se můj úhel pohledu změní - už nevidím samu sebe ale už jsem to přímo já, vidím oblohu a dopadám zády na zem, a když dopadnu tak se probudím a vždy mnou projede bolest od hlavy až k patě. Pokaždé vím, že po pádu přijde bolest (už jsem si na to i nějak zvykla), ale nevím jak zabránit tomu, abych nedopadla a necítila bolest. (Vždy je to stejné místo, stejná budova, stejné počasí, stejné oblečení)

A můj druhý sen vždy začne na stejném místě uprostřed bojiště během války. Vybouchne bomba a v tu chvíli jsem ve tmavě šedé místnosti (nejspíše podkrovní pokoj, protože je zkosená jedna strana místnosti) a opět vidím samu sebe jak ležím na posteli, čtu si, úplná pohoda a pak se začnou dít divné věci. (spadne svetr ze stojanu, plyšová panenka spadne na zem) jakoby v pokoji byl duch a dával najevo, že tam je se mnou. V tu chvíli cítím jak mám obrovský strach a běžím o patro níž, kde vždy potkám svou kamarádku a svého bývalého přítele. A pak se probudím celá vyděšená. Bojím se pak zpátky usnout.
Poraďte prosím.
 
Dracizena
12.01.18
23:06
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Katko... budeš padat tak dlouho, dokud nevejdeš do snového děje a sebe před seskokem nezastavíš... tyto drastické děje se zrcadlí z životů minulých... chtěla jsi skočit ze skály z nešťastné lásky...
Druhý sen, je něčím podobný... poradím Ti jak z toho, ale ne veřejně... půjde o působení mých vibračních energií na Tvé aurické pole... jméno znáš a jsem v seznamu...
 
Liliana123
26.01.18
07:17
Reg.26.1.18

Stale se mi ted opakuje sen, tedy ne primo dej snu, ale misto je vzdy stejne. Je to byt, vetsinou detsky pokoj sdileny se sestrou, ve kterem jsem zila svych 18 let, pote jsme se stehovali. Zpocatku se mi sen opakoval treba po mesici a nyni kazdy den jiz 5x za sebou. Dej je z nynejsiho zivota, vetsinou, co se mi stalo ten den, nebo na co jsem myslela, nic zavratnhyo, ale to misto no..
 
Thonyy
01.02.18
03:05
Nereg.

IP: 95.91.246.*
Asi před rokem se mi každý týden zdál jeden a ten sami sen a to že jsem na operačním sále vedle mě je má mama a něco mi našli buď v hlavě nebo v brichu atd na ruce mám bouli se kterou sem byl na operaci ale bylo to jen klubicko z cev tkání atd a udělali se mi to zase a doktoři nebo co to je a mám s tím jít na magnetickou rezonanci aby to zjistili má to neco společného ? Bude to nádor?
 
Gabka
13.04.18
06:51
Nereg.

IP: 109.81.211.*
Dobrý den. Stále se mi opakuje sen. Pokaždé jsem s partnerem někde, kde je hodně lidí. Vždy nějaká party nebo sešlost. Problém je v tom, že partner si mě tam nikdy nevšímá. Občas se věnuje kamarádům, ale ve většině případů jiné ženě, kterou pokaždé znám. Není to tak, že by mě podváděl, ale prostě si mě nevšímá a dělá, že tam nejsem. Začne si mě všímat většinou, když si taky najdu partnera a dělám naschvály. Poraďte prosím, co to znamená. Už jsem z toho zoufalá. Děkuji
 
Ludmila
26.05.18
06:14
Reg.10.9.22

Dobrý den! Stále se mi opakuje sen, kdy někde jsem, někam jdu /třeba jsem ve městě, hledám ulici, dané místo/ , stále bloudím, už mám málo času a nemohu to najít. A pak, jako dnes, se zpocená probudím a jsem ráda, že to byl "jen" sen. Prosím, jak to může souviset s minulostí v mém životě? Děkuji.
 
Dracizena
07.06.18
22:39
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Ludmila... minulost si obaluj pomyslně do duhy, aby budoucnost byla lepší... pracuj na sobě vizuálně...
 
Sandfa
13.06.18
08:04
Nereg.

IP: 188.92.11.*
Dobry den. Už po nekolikate se mi zda sen,o třech cikanskych holkach - které jsem nikdy ale neviděla . Pokaždé v tom snu je někde potkám . Tedka to byla asi jidelna skolni . Pokaždé se do mě slovne navazeji a vyhrozuji mi. Já jsem na ne drza ale jak ve skutečnosti tak i ve snu jsem v prvnim trimestru tehotenstvi a v tom snu se teda bojim fyzickeho konfliktu. Takže stale před nima pak utikam. Ale stane se ,ze utecu špatnou cestou a opět je potkam někde venku a tak utikam znovu. Vůbec nevim co si z toho vzit . Moc dekuji předem za odpověď.
 
Richard B.
08.07.18
11:16
Nereg.

IP: 37.188.137.*
Mě se před třemi dny zdály dva sny za jednu noc. Ten první byl, že jsem s mým tátou, se kterým se moje máma rozvedla jsem lezl po nějakých velkých větvích, ale na zemi v našem městě. Potom jsem se probudil a začala série snů. Ten první v tu stejnou noc byl, že jsem se všema holkama ze školy jsem byl na chatě mojí babičky. Tam že si stáhli nějakou aplikaci do mobilu a s ní u sousedů jezdili na koni. (sousedi nemají koně). Ten druhý sen, který byl ten druhý den byl, že jsem jezdil s traktorem a přívěsem s mámy přítelem s kterým se moc nemusíme někam k mojí škole, kde těsně před ní byla nějaká stezka na zacouvání a vyjetí ke škole. Ta stezka byla ulička, která je tady poblíž u chaty, ale doopravdy u školy žádná neexistuje. Ani někdo z naší rodiny není zemědělec, jen já mám hru na xboxu farming simulator a baví mě. Když jsme přijeli ke škole, tak že za ní byla nějaká klec se psemy naší kuchařky, ale o tom se už mi zdálo, před několika lety. Já se tam potřeboval vymočit. Ten sen, který byl dnes, tak ten byl, že byl poslední školní den a já odcházel pryč, tak jsem brečel a všechny jsem objímal a loučil se s nimi. Když jsem se probudil, tak jsem slzy v očích doopravdy měl. Že odcházím, je pravda, jdu na osmileté gymnázium. Ale ve třídě jsem byl šikanovaný od všech. Teď poslední týden se ke mě všichni chovali dobře. Jediná Alenka se ke mě chovala hezky vždy. Ve škole jsme přespávali teď ten poslední týden. Teď jediný co jsem si vzpoměl, je že se často setkávám s číslem 666. Co to znamená? Prosím o odpověď.
 
Kaly
26.10.18
13:16
Nereg.

IP: 88.100.131.*
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat,proč se mě skoro každý týden zdá sen o mé bývalé milence.ten sen je pořád tak živý.děkuji za odpověd.
 
Hanz
07.11.18
15:13
Nereg.

IP: 91.192.35.*
Dobrý den stále dokola už 3 týdny se mi opakuje sen,že jsem v nemocnici nebo ležím na zemi po nehodě a stojí u mě a drží mě za ruku osoba,které jsem v reálu ublížil,mám ji rád a snažím se to napravit. Tak mě napadlo jestli to nemá nějakou souvislost s tím vším. Děkuji za odpověď 🙂
 
loz fan
24.11.18
23:32
Nereg.

IP: 85.207.128.*
Už asi 3 msíce se mi dokola zdá jeden a ten stejný sen.. Pokaždé sedím na konci nějakého mola a koukám do vody. Pak si najednou stoupnu, vysvléknu se a chci si zaplavat. Skočím do vody a nořím se čímdál tím hlouběji a hlouběji.. Ale z nějakého důvodu se nevynořím. Dochází mi vzduch a tak všechen o mám uteče kamsi do vody. Začnu se nadechovat a cítím jak se mi plíce plní vodou a s každým nadechnutím je bolest bolestivější a intenzivnější... Z nějakého důvodu se nemohu vzbudit. Až na poslední nádech se vzbudím a jsem celá propocená, bolí mě plíce a pokaždé brečím.. Od té doby mám strach z řek a rozsáhlých vodních ploch... Nemohla by jste mi poradit? Už jsem vážně zoufalá a nevím co s tím mám dělat... :'''((((
 
Lukáš
26.11.18
01:53
Reg.18.10.22

Ahoj zda se mi dokola jeden sen a to ze ukradnu kamion nejakemu polakovi ci rumunovi a ten ridic me zacne pronasledovat a po chvilce jizdy se i zda ze se prenesu do dalsiho snu kde se sam sebe ptam co nastane kdyz zastavim a zacnu si to predstavovat jestli me zabije nebo zmlati :( ale vim ze v tom kamionu nejedu sam ale nevim kdo to je ma jakoby rozmazanou tvar a jeste. Horsi je to ze sem skutecny ridic kamionu :/ driv sem takove sny nemel :/ jak si to mam vylozit? :(

A jeste se mi zda ze se vznasim nad vlatnim tělem a jedine co citim tak je skubnuti diky za odpoved :)
 
Alžběta
07.12.18
18:08
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Ahojky, už pět dnů se mi zdá stejný den. Ležím v posteli a, když se chci zvednout nejde to bolí mě celé tělo. Děkuji za odpověď co to znamená.
 
Veronika29
27.02.19
10:27
Nereg.

IP: 185.219.167.*
Dobrý den, zdál se mi sen o tom, že mi vypadla přední jednička, nebyl to ale můj zub ale implantát (který nemám), po tom co jsem si přečetla na internetu mám strach z výkladu...
 
Annastazie
14.03.19
20:11
Nereg.

IP: 31.30.172.*
Ahoj.
Poslední dobou se mi opakovaně zdálo,že jsem v cizí zemi(Tunisu)a pořád hledám jeden barak v kterém jsem kdysi chvilky bydlela a nemohu najít.A dnes jsem ho našla,ale byl bez střechy a v něj stará paní nemocná a hladová. Tu paní znám. Tak jsem šla ji nakoupit jídlo ale znovu jsem se Stratila.
 
Klárka
24.03.19
13:38
Nereg.

IP: 193.165.97.*
Ahojky, už tři dny po sobě se mi zdá totožná noční můra, kterou si pamatuju až moc do detailu. Jsem doma a nějak prostě vím, že v bytech pode mnou ani nade mnou nikdo není a vím, že jsou v baráku lupiči. Pokaždé se snažím zabezpečit dvěře a zabarikádovat, ale pokaždé jim v tom nezabráním, a mě pobodají. Vždycky se z toho snu vzbudím úplně vyjukaná a vyskočím z toho z postele
 
Šeherezáda
15.07.19
18:58
Nereg.

IP: 109.81.213.*
Ahojky, prosím tě uř nějkou dobu se mi zdán jeden a ten samý sen. Hledala jsem i ve snáři co by to mohlo být ale nic. Můžeš mi prosím poradit?
Zdá se mi, že řídím tramvaj ale jsem v zácviku s cestujícíma a u mě jako zacvičující řidič stojí můj nejlepší kamarád Michal. Dojedeme na konečnou a on se na mě podívá a usmějese, já mu něco chci říct ale v ten moment se vždy probudím.
 
Paul methotmen21@seznam.com
18.09.19
03:01
Nereg.

IP: 82.202.76.*
Dobrý den stále se mi dokola zdá sen že se probudím u své sestry před vchodovými dveřmi projdu jimi a zjistím že všichni spí tak si jdu sednou knim do obýváku a koukám se na černou obrazovku televize když se však po nějaké chvíli podívám směrem ke dveřím na chodbu stojí tam černá postava nějakou dobu se na ní dívám a cítím že ona na mne taky pak odvrátím zrak zpět na televizi ale nedá mi to a podívám se znovu směrem na chodbu ke dveřím a nic tam není tak odvrátím zrak zpět na televizi a z nenadání zase cítím že se to na mě dívá tak se otočím a najednou jsem zpět na té chodbě a už nemohu dovnitř
 
Bexxxla
25.10.19
07:49
Nereg.

IP: 91.214.156.*
Dobrý den, měl jsem opravdu živý sen, ve kterém jsem viděl hada, nejprve jsem se ho bál jelikož byl u nás v bytě a volně se pohyboval, nevěděl jsem jestli mne chce uštknout, či uškrtit, neznal jsem a nevěděl vůbec co je zač, ale pak jsem se v tom snu rozhodl ho vzít a vypustit radši ven, ale on se ke mě vrátil ještě s dalšími zvířaty - tuším, že tam s ním přišel medvěd a vlk a já zjistil, že je zraněný, najednou jsem zjistil že s ním soucítím, ten pocit byl velmi intenzivní a ve snu jsem plakal - bylo to zase dost intenzivní až mne to na chvíli vzbudilo. Bylo mi ho hrozně líto - viděl jsem jak je bezbranný a rozhodl jsem se že se o něj postarám, když jsem viděl, že je bezmocný, rozhodl jsem se že ho neopustím a nakonec se v tom snu stal mým přítelem.
 
Kateřina Emma
04.11.19
12:57
Nereg.

IP: 46.149.119.*
Krásný den. Prosím o radu. Nezdál se mi sen opakovaně ale dnes cítím že tento má význam a proto jsem se rozhodla napsat. Mám můstek na předních čtyřech zubech. A zdálo se mi že jsem nekam jela což byl plán ale najednou se mi uvolnil můstek a začal se rozpadat a já ty umělé zuby vyflusavala ven z pusy.necitila jsem strach jen jsem musela změnit plány a jít k zubarce aby mi ho zase nalepila. Jinak reálné se tato situace stala kdy jsem měla můstek jen na provizorním lepidle a jednou se mi prostě uvolnil a tak jsem šla na přilepení již stálým lepidlem. Takže tuto situaci znám vědomě. A žádný strach z toho neplynul. Jen cítím že to má nějaký význam. Také jsem byla min týden hospitalizována v nemocnici na podezření CMP. Přestala jsem z ničeho nic mluvit na asi 5 min a lekla jsem se že je to mrtvicka. Je mi 33 let. Jsem ve 23tt. A tělo se mnou tuším prostě navazuje kontakt ale vůbec netuším co dělat a jak si vše vysvětlit. Budu moc vděčná za odpověď. Děkuji. S láskou Kateřina Emma
 
Indi
29.11.19
18:50
Nereg.

IP: 91.139.22.*
Jako malá jsme měla stále se opakující sen , pamatuju si ho do dnešního dne , Opakoval se den co den a nekdy mi běžel před očima i když jsme byla vzhuru , bylo mi caa 10 let . Malá holčička sedí na krásné louce a kolem jsou květiny a ona jednu utrhne a usmívá se a najednou vše šedne otevírají se obrovské vrata a vyjíždí tank nebo něco takového obrovské auto které zajede kytky a zanechává hluboké koleje za sebou a louku tím zničí .. jako dospělá už ho nemám nepamatuji si kdy přestal , ale v hlavě ho mám neustále a zajímalo by mě co to znamená ... .
 
Largie
22.01.21
05:43
Reg.22.1.21

Dobrý den,neustále se mi vrací do snů jeden muž,který mě strašně pomotal hlavu a život kolem mé dvacítky.Ted už na něj vůbec nemyslím a přece se mi ve snu vrací a sen je vždy strašně příjemný jako i vzpomínka kdy tento člověk býval někde poblíž mě... Děkuji za vysvětlení pokud to tady ještě funguje
 
emilek2
24.01.21
07:17
Nereg.

IP: 176.102.146.*
Dobrý den.

Chtěla bych pochopit proč mám stále stejný sen. Dříve se opakoval po delších intervalech. Ale poslední týden každý den. Před 8 roky mi zemřel manžel. Za dobu manželství jsme si prošli krizí, která vyústila v jeho nevěru. Vše jsme ustáli a manžel se vrátil k rodině. Žili jsme spokojeně a já mu odpustila.Ve snu žije s jinou ženou, cítím jak je mi vzdálený a že už se ke mě nikdy nevrátí. Jsem zoufalá z toho jak mi uniká a ztrácím ho. Je to, jako bych teď prožívala ještě jeden život. Po probuzení jsem úplně rozhozená.

Děkuji za odpověď.
 
dracizena
26.01.21
20:15
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Zdravím Emilko... sen se Ti opakuje, protože manžel Tě prosí, abys ho náležitě odvedla... Snově ho vidíš s jinou ženou, ale to jste byli vy, jen v minulém životě... Odveď si ho, ať se Ti uleví... V této skup. na face "rituály ve smyslu jasném" najdeš vizuální postup jak odvádět...
 
Jarica
14.02.21
23:14
Nereg.

IP: 185.74.60.*
Každou noc mě navštěvují dva andělé. Jeden poklekne a podá mi srdce. Teď jsi anděl, musíš pomáhat. Musíš splnit úkol. Máš dar.
 
VK123
06.03.24
12:43
Nereg.

IP: 78.136.140.*
Dobrý den,
Každý den se mi zdá sen o mém pokoji,po každé , ale není úplně stejný spíše má jen stejný význam. Zdá se mi o tom, že cítím přítomnost nějaké entity akorát ji vůbec nevidím, jen cítím její přítomnost a to i v realitě.
Včera to bylo takové, že jsem cítila obrovský strach až takový panicky a zároveň jsem cítila, že jsem hrozně unavená a přesně ten stejný strach jsem měla ve snu o mém pokoji, kde jsem mamce říkala, že tu v mém pokoji někdo je a ona tam nikoho neviděla a já jsem do toho pokoje nechtěla vůbec vlézt a koukala jsem se tam a nikdo tam nebyl, ale cítila jsem, že tam někdo je. Dnes v 2:15 jsem uslyšela jak někdo rukou projel na mém pianu, které je odpojené ze zásuvky a to mě donutilo být vzhůru, ale jak jsem usla navazoval sen o mém pokoji o tom pianu, že slyším ten zvuk a, že tam někdo je, ale zase jsem nikoho neviděla. Gauč byl vždycky nějak posunutý v cestě tak abych se nedostala do druhé místnosti. To není vše měla jsem ještě jeden sen o mém pokoji tak pár dny před tím, který si pamatuji a ten byl o tom, že jsem se v tom snu vzbudila a hýbali se mi některé věci v pokoji a nesli mi otevřít dveře od pokoje... šlo to těžce a když jsme s mamkou vlezli znovu do mého pokoje tak na moji posteli byly dva dárky na, které se mě mamka ptala jestli nevím od koho jsou a já řekla, že nevím a byly to dvě klauni masky a když jsem šla dolů do obýváku kde u oken byli všude zápalene malé svíčky a i na gauči a já si sedla mezi ně a ty svíčky se zhasly a já začla panikařit, že jsem posednutá démonem.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)