English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Není hanbou nic nevědět, ale je hanbou, nechtít se ničemu učit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Hermit

t.mro
14.11.21
18:32
Reg.3.2.22

Dobrý den, jak vidí prosím Vás karty mou situaci ?
Hledám si strašně dlouho práci a pořád se mi nedaří. Je mi to jedno - klidně se něčemu naučím, změním obor, ale "nikdo mě nechce zaměstnat".
Už jsem bezradná. Změní se něco ?
Moc děkuji
Tereza, 16/6/1993
 
Hermit
15.11.21
21:24
Reg.17.7.21

Milá Terezo,
myslím, že tomuto nicku jsem tu nedávno psala, ale nemám čas a chuť něco hledat... .no, to je ostatně vaše věc, jestli to zkoušíte znova.
Jste ještě mladá, tak napište, co máte za obor. I bez karet vám mohu napsat, že doba se jistě změní - a tím i pro vás. Očekávejme neočekávatelné, svět už nebude stejný, takže budou potřeba nové profese, nová "stará řemesla", potřeba pečovacích profesí, tam vidím budoucnost. Máte už nějakou pracovní "minulost" a kde?
Karty jsem vytáhla:
7/Meče - 2/Mincí - 4/Císař... .
hmmmm... ..na začátku tu máte neférové jednání, zkrátka pozor na "šmejdy"... .asi v tom neumíte dost dobře chodit - nemáte dost ostré lokty, ale kdo má, když si chce zachovat slušnost... ..a všude kolem jen podvody a sprostota. Dvojka Mincí ale ukazuje, že tohle už končí a hned zlomu roku přijde nabídka z jiného oboru, než na který si možná dneska pomýšlíte. A práci mít budete, zřejmě mužský kolektiv, nebo něco kde se bude nosit uniforma (tím myslím i pracovní oděv, zkrátka ne sezení v kostýmku v kanclu), práce to bude jak "na hlavu, tak na fyzičku", ale přinese vám dobrou školu, kde zakotvíte a zbavíte se dnešních strachů.
Tak vám držím palce, ať to vyjde. Hodně zdraví.
Zdraví
Hermit
 
t.mro
18.11.21
11:16
Reg.3.2.22

Dobrý den, mockrát děkuji za Vaší odpověď.
Potěšila mne :-)
Ano, Vy jste mi vykládala, ale bylo to na lásku, někdy v létě tuším, na práci jsem se Vás neptala. Ptala jsem se Váš ještě na stěhování a bydlení s rodiči.
Jediný, kdo se ptá pořád dokola, ale pod jinými přezdívkami, je profil pod nickem "Lalila".
Měla byste si dávat pozor, komu vykládáte, protože děláte moc hezké výklady a je Vás škoda na to mrhat drahocenný čas, když se ptá někdo pořád dokola na ptákoviny, jen tak z nudy.
Přeji hodně zdravíčka !

 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)