For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.

Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Z dětí, které jsou milovány, vyrostou dospělí, kteří umějí milovat.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”

Myšlenky moudrých

Wilde

Jdeme-li na návštěvu, pak proto, abychom mrhali časem druhých, ne vlastním.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Hermit

t.mro
14.01.22
08:36
Reg.3.2.22

Dobrý den, paní Hermit.
Škoda, že zde nejste s námi. Byla jsem úžasná, moc mi chybíte a myslím, nejen mě. Škoda, že Vás zlomily zdejší škodičky.
Přála bych si, abyste se vrátila a nám slušným občas pomohla určit směr.
Chtěla bych moc poděkovat, jedna předpověď mi od Vás vyšla ke konci loňského roku.
Moc děkuji přeji Vám hodně zdraví a hlavně pozitivní mysl vůči škodičům.
Terka

Dajda
14.01.22
10:05
Reg.29.6.18

Milá Terko, taky mě moc mrzí, co se stalo a paní Hermit se vůbec nedivím. Měla opravdu snahu lidem pomoci a je to opravdu moudrá žena. To co se kolem ní semlelo bylo opravdu skoro za hranicí chápání. Já jsem její výklady sledovala a opravdu musím říci, že byly opravdu kvalitní. Vždy jsem si říkala, že až už si opravdu nebudu vědět rady, tak ji o radu požádám. Opravdu nechápu ty dvě osoby (možná, že to byla jen jedna), které se tak hnusným způsobem postaraly, aby se na to vykašlala. Najednou už tady také nefigurují. Myslím si, že po těchto událostech, se na to každá kartářka vykašle. Tady je jasný příklad toho, že za dobrotu na žebrotu. Podle toho to na světě takhle vypadá. Mějte se pěkně.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)