English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kouzlo pro štěstí21.07.24 / Stanicka v Kouzla a magie
Hledám Mistra09.07.24 / Ori Tegmine v Kouzla a magie
Sny o mrtvém psovi07.07.24 / Janna v Sny
Hledám Mistra03.07.24 / Eddie Nunez v Kouzla a magie



Stačí věřit a dosáhnete velkých věcí!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Ninon de Lenclos

Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



zpět

Co by to mohlo znamenat?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Co by to mohlo znamenat?

Buggie
26.05.13
19:07
Nereg.

IP: 94.112.171.*
Zdálo se mi, že jsem se vracela domů. Nejel výtah, tak jsem šla po schodech. Stála jsem pod poslední "sérií" schodů a viděla jsem otevřené dveře od mého bytu. Šla jsem opatrně nahoru a skrz otevřené vchodové dveře jsem viděla, že v bytě je vše zpřeházené, vykradené, ačkoliv nevím, jestli se něco ztratilo. Copak by to mohlo znamenat?
Děkuji za reakci
 
Dracizena
27.05.13
16:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Buggie... ne, nejde o vykradení bytu.
pracuji se svým 6. smyslem a proto vnímám podstatu snové informace a podstatou je, vidět střed snového děje, ne povrch...

Jdeš po schodech do bytu= ale ON jde po pomyslných schodech do Tvého těla Tvůj ANDĚL, Tvůj duchovní rádce a co vidí, že v těle nemáš uklizeno a vše přeházeno...
Nechybí tam nic, ale nic není na svém místě...
Pracuj se svou energií a rukama a myšlenkou, i představou rovnej v těle své energie...
Kdo je nemá srovnané, na svém místě, pak bolí tělo, i mysl a člověk není šťastný... je bolavý...
Určitě se zajímáš o duchovno a proto se nauč, svítit v těle...
 
Buggie
01.06.13
16:54
Nereg.

IP: 94.112.171.*
Děkuji Ti Dracizeno. Už jsme si na jiném serveru něco napsali. LEN-RAJ, vzpomínáš? Jinak den na to se mi zdálo, že jsem byla, ještě se spoustou lidí zavřená jakoby v lágru (tak depresivně to působilo), byla to zoufalá situace. Najednou jsem zjistila, že mám od zamčených dveří klíč. V tom jsem se probudila a hlavou mi projelo slovo Bohatství. Má to vysvětlení?
 
Dracizena
08.06.13
23:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, držíš klíč od své 13. komnaty. Ale pozor, zámek může být zarezlý a nehneš s ním, dokud nehneš se stagnujícími tělesnými a aurickými energiemi... Snová vize toho lágru, ano, promítnul se Ti minulý život, kde jsi byla vězněna a určité trauma z tohoto života Ti teče do dnešního... Sleduj, kde se cítíš ne svobodně. Tu sevřenost je třeba najít v tomto životě, aby vytekla z těla ven do aury. Vše co tíží v těle, musíme dostat ven do těla aurického a sny pomáhají... Ahoj... Alena-AKS-***
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)