English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Co by to mohlo znamenat?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Co by to mohlo znamenat?

Buggie
26.05.13
19:07
Nereg.

IP: 94.112.171.*
Zdálo se mi, že jsem se vracela domů. Nejel výtah, tak jsem šla po schodech. Stála jsem pod poslední "sérií" schodů a viděla jsem otevřené dveře od mého bytu. Šla jsem opatrně nahoru a skrz otevřené vchodové dveře jsem viděla, že v bytě je vše zpřeházené, vykradené, ačkoliv nevím, jestli se něco ztratilo. Copak by to mohlo znamenat?
Děkuji za reakci
 
Dracizena
27.05.13
16:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Buggie... ne, nejde o vykradení bytu.
pracuji se svým 6. smyslem a proto vnímám podstatu snové informace a podstatou je, vidět střed snového děje, ne povrch...

Jdeš po schodech do bytu= ale ON jde po pomyslných schodech do Tvého těla Tvůj ANDĚL, Tvůj duchovní rádce a co vidí, že v těle nemáš uklizeno a vše přeházeno...
Nechybí tam nic, ale nic není na svém místě...
Pracuj se svou energií a rukama a myšlenkou, i představou rovnej v těle své energie...
Kdo je nemá srovnané, na svém místě, pak bolí tělo, i mysl a člověk není šťastný... je bolavý...
Určitě se zajímáš o duchovno a proto se nauč, svítit v těle...
 
Buggie
01.06.13
16:54
Nereg.

IP: 94.112.171.*
Děkuji Ti Dracizeno. Už jsme si na jiném serveru něco napsali. LEN-RAJ, vzpomínáš? Jinak den na to se mi zdálo, že jsem byla, ještě se spoustou lidí zavřená jakoby v lágru (tak depresivně to působilo), byla to zoufalá situace. Najednou jsem zjistila, že mám od zamčených dveří klíč. V tom jsem se probudila a hlavou mi projelo slovo Bohatství. Má to vysvětlení?
 
Dracizena
08.06.13
23:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, držíš klíč od své 13. komnaty. Ale pozor, zámek může být zarezlý a nehneš s ním, dokud nehneš se stagnujícími tělesnými a aurickými energiemi... Snová vize toho lágru, ano, promítnul se Ti minulý život, kde jsi byla vězněna a určité trauma z tohoto života Ti teče do dnešního... Sleduj, kde se cítíš ne svobodně. Tu sevřenost je třeba najít v tomto životě, aby vytekla z těla ven do aury. Vše co tíží v těle, musíme dostat ven do těla aurického a sny pomáhají... Ahoj... Alena-AKS-***
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)