Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 21.1.2019
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír.Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Liška

zpět

Liška - Kamufláž, maskování

Liško, tvá pověst lstivé šelmy tě předchází a vzbuzuje strach. Skrýváš se ve sněhu i listoví abys nepřišla o moment překvapení. Nauč mě najít správný okamžik, kdy vyrazit.

Liška skrytá v listí čeká na správný okamžik kdy dovést své mladé bezpečně zpátky do nory. Je schopná a ochotná udělat všechno pro to, aby je ochránila a postarala se o ně. S nikým na světě by nebyly liščata tak v bezpečí, jako se svojí liščí rodinou. Svojí lstí a vynalézavostí dokáže vymyslet mnohé ke svému prospěchu, i prospěchu své smečky. Na první pohled neškodná, milá a se srstí vyzývající k pohlazení, ale buďte na pozoru! I přes všechna zdání je liška velmi obávanou a nebezpečnou šelmou. Raději se jí nestavte do cesty.

Výklad významu:

Karta lišky vám pomůže najít správnou míru mezi tím, kdy vytasit ostré drápy na konkurenci, a kdy se spíše stáhnout zpět do sebe a ukrýt se někam, kde v bezpečí nějaký ten nečas přečkáte. Přijměte za vlastní trošku jejího taktizování a neškodné lstivosti, abyste si pomohli dosáhnout toho, čeho potřebujete.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)