English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

Vanilla
09.02.20
21:25
Reg.17.1.19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli v nejbližší době poznam nějakého fajn muže? A jestli mě letos čeká nějaká změna v práci? Hana 19.6.75 děkuji za odpovedi
 
IdeaEres
10.02.20
14:31
Reg. před 2016

Dobrý den, a nemáte náhodou ve svém okolí už nějakého muže se kterým je ten vztah trochu komplikovaný? Pokud ano, dopadne to všechno dobře, štěstí Vám přeje. Pokud ne, zřejmě ho v brzkém období poznáte, ze začátku to nebude lehké, možná vám nebude dávat najevo city, bude se chovat trochu chladně a udržovat si odstup, ale vše se v dobré obrátí. Co se práce týče, nějaká změna tam je, ale pozor. Může být trochu unáhlená a nebo můžete mít chuť postavit se na vlastní nohy a začít třeba podnikat :-) Hezký den
 
Vanilla
10.02.20
18:47
Reg.17.1.19

Dobrý den, tak to jste trefila přesně, teď jsem se s někým takovým rozešla😊anebo to měl v plánu on a nechal to udělat me😊... Myslíte, že by jsme se dali zpatky dohromady.? Moc tomu ale nevěřím. Ale moc děkuju za odpovedi jste velice laskavá. Hana
 
Vanilla
10.02.20
18:51
Reg.17.1.19

Ještě bych prosila podívejte se mi na tu práci... Když píšete, že bych mohla začít podnikat... A v čem se vám to jeví, nemám totiž žádnou představu i když bych chtěla samostatnou praci.
 
IdeaEres
11.02.20
16:34
Reg. před 2016

Máte tam ještě kus společné cesty s tímto mužem, takže se určitě ještě potkáte. Co se týče záměru podnikání to asi není uplně otázka na karty, pokud to chcete probrat klidně mě kontaktujte bud na mail který je stejný jako přezdívka tady k tomu zavinac seznam cz a nebo Fb Idea Eres. Hezký den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)