English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 8.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Ctibor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 8.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Ctibor.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Štěstí je mít někoho, kdo tě obejme a podá ruku, když ti zrovna není do smíchu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Neznalost zákona škodí a nikoho neomlouvá (nikomu není omluvou).
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Vanilla
09.02.20
21:25
Reg.17.1.19

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli v nejbližší době poznam nějakého fajn muže? A jestli mě letos čeká nějaká změna v práci? Hana 19.6.75 děkuji za odpovedi
 
IdeaEres
10.02.20
14:31
Reg. před 2016

Dobrý den, a nemáte náhodou ve svém okolí už nějakého muže se kterým je ten vztah trochu komplikovaný? Pokud ano, dopadne to všechno dobře, štěstí Vám přeje. Pokud ne, zřejmě ho v brzkém období poznáte, ze začátku to nebude lehké, možná vám nebude dávat najevo city, bude se chovat trochu chladně a udržovat si odstup, ale vše se v dobré obrátí. Co se práce týče, nějaká změna tam je, ale pozor. Může být trochu unáhlená a nebo můžete mít chuť postavit se na vlastní nohy a začít třeba podnikat :-) Hezký den
 
Vanilla
10.02.20
18:47
Reg.17.1.19

Dobrý den, tak to jste trefila přesně, teď jsem se s někým takovým rozešla😊anebo to měl v plánu on a nechal to udělat me😊... Myslíte, že by jsme se dali zpatky dohromady.? Moc tomu ale nevěřím. Ale moc děkuju za odpovedi jste velice laskavá. Hana
 
Vanilla
10.02.20
18:51
Reg.17.1.19

Ještě bych prosila podívejte se mi na tu práci... Když píšete, že bych mohla začít podnikat... A v čem se vám to jeví, nemám totiž žádnou představu i když bych chtěla samostatnou praci.
 
IdeaEres
11.02.20
16:34
Reg. před 2016

Máte tam ještě kus společné cesty s tímto mužem, takže se určitě ještě potkáte. Co se týče záměru podnikání to asi není uplně otázka na karty, pokud to chcete probrat klidně mě kontaktujte bud na mail který je stejný jako přezdívka tady k tomu zavinac seznam cz a nebo Fb Idea Eres. Hezký den
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)