For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 17.5.2021
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 17.5.2021
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša.
Fórum:

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Některé věci nevrátíš: Slovo, které jsi řekl. Příležitost, kterou jsi propásl. Čas, který jsi promrhal.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”

Myšlenky moudrých

Seneca

Šťastný není ten, kdo se druhým zdá, šťastný je ten, kdo se sám pokládá za šťastného.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

zpět

Vztah a práce

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah a práce

Vanilla
23.05.20
10:10

Dobrý den, ráda bych se někoho zeptala na vztah a práci, uvítala bych změnu v těchto oblastech, dlouhodobě se v tom nějak placam, ohledně vztahu hledám někoho na delší dobu a ohledně práce, hledám jinou a jestli se mi letos povede najít lepší. Děkuji moc za odpovědi. Hana 19.6.75

Tamara A.
09.07.20
10:27

Milá Hano,
karty mi ukazují, že v nejbližších měsících se Vám bude dařit v oblasti práce, čeká na Vás nová velmi zajímavá nabídka. V oblasti vztahů zde vidím příjemné karty, ale novou lásku si musíte počkat. Takto na dálku karty do vzdálenější budoucnosti bohužel nevidí.
Přeji vše dobré, TA.

Vanilla
09.07.20
13:57

Mockrát děkuji a můžete se mi prosím podívat i na duchovní stránku? Co mi karty doporučuji?
A ohledně té práce, co by to mělo být anebo v čem hledat?

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)