English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vypálená růže?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Vypálená růže?

Estel Ningue
15.12.10
13:05
Nereg.

IP: .*
Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o jednu mou zkušenost a chtěla bych vědět váš názor. Před pár dny jsem praktikovala techniku při níž jsem si měla vizualizovat na v místě srdeční čakry ( uprostřed hrudi) poupě růže. Poupě jsem po určité době podle techniky začala roztáčet okolo své osy o 360 stupňů. Zhruba do 24 hodin se mi na stejném místě objevila vyrážka, jakoby spálenina, kruhového tvaru, která po další 3 dny po které jsem přestala tuto techniku praktikovat začala uzdravovat. Slyšeli jste to někdy? jaký na o máte názor? V průběhu techniky jsem na stejné místo neaplikovala žádné látky ani předměty. Techniku jsem prováděla 2x. Myslíte že by síla vizualizace mohla být tak silná? Díky za odpovědi
 
Merit
15.12.10
13:37
Reg. před 2016

ahoj Estel :-), prosim te, co ti to melo prinest? ja toto vubec neznam, proto se ptam :-)

dekuju za odpoved, pa :-)
 
Nike.
15.12.10
15:53
Nereg.

IP: .*
Ahoj Estel,
..mohla, nemusela, ale klidně mohla :D
Z vlastní zkušenosti bych řekla, že to možné je. Já si sice nevypaluju cejchy, promiň, :-), ale taky se mi zadařil nějaký ten kousek. Přijdeš si na to časem sama.
Můžu se zeptat, jak jsi pokročilá? To máš z knížky, nebo Tě někdo vede? Možná jsi to jen nedostatečně popsala, ale něco se mi na té meditaci nezdá. To jsi poupě otočila jen o 360 stupňů ? To zní jako násilné otočení klíčem, mimochodem ve správném směru? Doufám, žes ho nechala točit dál :) Poupě jsi nerozvírala?
Já Ti nevím, takových návodů jsou kvanta, jeden lepší, než druhý. V jednoduchosti je krása. Já si tam necpu žádné květiny, číslice apod., stačí se na to místo zaměřit, představit si vír, barva naskočí sama... Vyzkoušej si, co Ti sedí, třeba Oshovy meditace doporučuju, nevnucuju
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)