English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Schopenhauer

Obyčejný člověk přemýšlí, jak by zaplnil čas. Talentovaný člověk se ho snaží využít.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Výklady Kipper, Lenormand

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Výklady Kipper, Lenormand

Magda.lenka
17.09.14
18:10
Nereg.

IP: 88.101.33.*
Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s výkladem karet Kipper, Lenormand anebo cikánských. Jde mi o to, že důvěřuji Tarotu, mariáškám, žolíkovým kartám, runám - to vše jsem zkusila a funguje to. K zmíněným druhům karet mám zatím rezervovaný postoj, nejsem si jistá, že výklad "funguje", že skutečně odráží vývoj událostí. Může mě někdo vyvést z omylu anebo mi moje domněnky potvrdit, případně uvést své zkušenosti? Děkuji.
 
marme
18.09.14
10:01
Reg.30.8.17

Magda.lenko já mám nejradši mariášky těm věřím nejvíc ale mám i Lenormand také jsou dobré. Ostatní mám také doma ale málo je používám jsou to ty cikánské a Kipper.Ale mariášky jsou nejlepší alespoň pro mne.Mohu se zetat jak jsi začala vykládat? Sama od sebe nebo tě někdo učil? Já jsem samouk a docela ráda abych si o kartách s někým popovídala. Měj se hezký den přeje marme
 
Magda.lenka
18.09.14
23:17
Nereg.

IP: 88.101.33.*
Marme, děkuji Ti za odpověď Co se mně týká, naučila jsem se vše úplně sama, začínala jsem jako teenager, prostě jsem to tak cítila, něco mně ke kartám táhlo. Moje první karty byly Tarot, nádherné vydání Zlatého tarotu - ale ne toho od C. Marchettiho, nýbrž byly inspirované ruským folklórem a byly překrásné. Pak jsem zkusila žolíkové, následovaly runy a i-t´ing. Vše je moc fajn, teď si zkouším rozumět s mariáškami. Jak dlouho Ti trvalo, než sis s nimi "sedla" a pochopila vše, co se Ti snaží říct? Ráda si s Tebou o kartách a ostatních ezoterických disciplínách popovídám
 
Magda.lenka
18.09.14
23:18
Nereg.

IP: 88.101.33.*
Marme, děkuji Ti za odpověď Co se mně týká, naučila jsem se vše úplně sama, začínala jsem jako teenager, prostě jsem to tak cítila, něco mně ke kartám táhlo. Moje první karty byly Tarot, nádherné vydání Zlatého tarotu - ale ne toho od C. Marchettiho, nýbrž byly inspirované ruským folklórem a byly překrásné. Pak jsem zkusila žolíkové, následovaly runy a i-t´ing. Vše je moc fajn, teď si zkouším rozumět s mariáškami. Jak dlouho Ti trvalo, než sis s nimi "sedla" a pochopila vše, co se Ti snaží říct? Ráda si s Tebou o kartách a ostatních ezoterických disciplínách popovídám
 
marme
24.09.14
12:44
Reg.30.8.17

Magdalénko omlouvám se za pozdní odpověď jestli budeš chtít napiš mi na email ivagim@seznam.cz děkuji a těším se, přeji hezký den marme * *70
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)