English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Casson

Co milujeme povrchně, si snadno znechutíme. Od toho však, co milujeme z hloubi své duše, nás nemůže odradit nic na světě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vlci

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Vlci

Mrtvafretka
17.09.10
15:39
Reg. před 2016

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli to má nějaký význam, že se v mých snech objevují opakovaně vlci. Co si pamatuju, zdal se mi o nich jeden sen snad uz i ve skolce. Vždycky po mě v těch snech šli, vědomě mi chtěli ublížit. Vypadali opravdu děsivě,buď sem je potkala v přírodě, nebo se dostali do domu. Občas měli dokonce červené oči, nebo byli strašně moc rozzuření. V poslední době je těch snů více. Děj se jiný, ale pointa je úplně stejná. Ve skutěčnosti z nich jinak strach nemám, ani nepřekypuju láskou k nim. Jsou to pěkná zvířata.
Nevíte si, prosím, s tím někdo rady??
Děkuju
 
dracizena
21.09.10
18:12
Nereg.

IP: .*
Fretko, Tvé chtění být upírem jde k Tobě těmito i sny. Vlk je krvelačný a Duch jménem Vlk Ti chce něco říci. Zhmotni vizi a ptej se ho, časem Ti přijde odpověď která Tě posune dál... Držím palce***
 
Weru
04.10.12
21:18
Nereg.

IP: 94.112.231.*
Ahoj,často mívám sen,že mě honí bílý vlk po lese.Nebo,že ležím břichem dolů na nějakém kamenném oltáři v jeskyni kde jsem připoutaná pouze za nohy a jím zelené jablko,okolo mne jsou zase bílý vlci, ale nebojím se jich... .může to něco znamenat??Mé matce se občas zdávali podobné sny o vlcích... .
 
Dracizena
04.10.12
23:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Bílý vlk je dobré znamení, ale nesmí Tě dohonit a jak a co máš dělat aby Tě nedohonil a nezakousl se do Tebe dříve jak se stane Tvým přítelem, mohu i poradit... Napiš mi na meilík, seznam... rada nebude krátká...
 
Taaaim
11.02.16
21:58
Nereg.

IP: 193.165.195.*
Ahoj chtěla bych se zeptat často se mi snívá o vlcích už od té doby co mam v pokoji lapač snů. V některých snech jdu za vlkem který mě někam vede vždycky ho v tom snu ztratim a ten sen skončí... ale někdy sem v tom snu vlk ve smečce a někam je vedu a chytají nás lovci a ja nemůžu nic dělat jen tomu přihlížet vůbec si to neumím vysvětlit potřebuji poradit co s tím mám dělat ty sny mi nevadí vlky miluju ale chci vědět co to znamená. Nebo jak ten sen ovlivnit
 
Taaaim
11.02.16
21:58
Nereg.

IP: 193.165.195.*
Ahoj chtěla bych se zeptat často se mi snívá o vlcích už od té doby co mam v pokoji lapač snů. V některých snech jdu za vlkem který mě někam vede vždycky ho v tom snu ztratim a ten sen skončí... ale někdy sem v tom snu vlk ve smečce a někam je vedu a chytají nás lovci a ja nemůžu nic dělat jen tomu přihlížet vůbec si to neumím vysvětlit potřebuji poradit co s tím mám dělat ty sny mi nevadí vlky miluju ale chci vědět co to znamená. Nebo jak ten sen ovlivnit
 
Dracizena
13.02.16
17:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Taimko... lidské Duše mají za sebou mnoho životů. i Tvá Duše má odžito mnoho životů a ty životy žily i v pravěku, ale i v nedávné době a v té dávné době to Tvé Tělo /bylo ale jiné, ale bylo Tvé Duše/ tak jsi žila mezi vlky a byla jsi jejich vůdce smečky a dobře jsi je vodila, aby je lovci nepostřílely... Vlkem jsi nebyla, ale v té smečce ses s nimi cítila, jako vlk... V jiném živote jsi zase našla vlčí štěňátko a vychovala jsi z něj věrného kamaráda atd... bylo toho více... vlci Tě asi před 500 sty lety i trochu pokousali, ale nezakousli... a ostatní kočovníci se divili, že když Tě vlk měl v zubech, že nestiskl... Anděl Tě opatroval a dnes Ti Anděl hvězdný dává nahlížet do minulých životů...
 
Taaaim
29.02.16
17:45
Nereg.

IP: 83.208.206.*
je možnost se s vámi spojit například přes email nebo facebook rada bych to rozebrala do detailu protože ty sny se pořád opakují a chtěla bych to ještě probrat.
 
Dracizena
03.03.16
18:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
můžeš... jméno znáš a jsem seznam.cz
 
veka91
18.04.16
15:17
Reg.5.4.16

páni Mrtváfretko já mívám úplně ten stejný sen zdá se mi od mých 5 let kdy jsem prožila ošklivou autonehodu a díky duchovi mého dědy jsem přežila bez jakékoliv oděrky jen z modřinami a velkým otřesem mozku. ti vlci jak říkáš jsou v mém snu černí s červenýma očima a vždy se mě snaží někde zabít v lese doma ve městě prostě kdekoliv ale nikdy se ke mě nedostanou vždy mám kolem sebe takový jakoby bílý ochraný obal a když mě kousnou nedostanou se až ke mě jen jednou mě zubem jeden škrábl na ruce a vždy mě zaženou někam odkud nemohu utéct... a jednou se mi zdálo že šli i po mojí mamince a bráchovi, ale když sem je chytila za ruku ten obal byl i kolem nich a ochránil je ale museli se mě držet za ruku jinak by to nešlo ... už se mi zdává dvacet let a stále nevím co znamená...
 
veka91
18.04.16
15:21
Reg.5.4.16

jo a já z nich mám pokaždé v tom snu šílený strach a cítím z nich hrůzu ale když vidím že ke mě nemůžou zklidním se trochu a jen sleduju jak mě chtějí zabít... ty jejich vražedné výrazy vyceněných tesáků s plnou hubou slin vrčení a odhodlání mě dostat... vypadají až nepříčetně
 
Dracizena
18.04.16
16:59
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Vše se vrací jako bumerang... Veka, jen se díváš na své minulé životy, které se snažili jiného zabít... Modli se za sebe ve svých minulých životech, aby nezabíjeli ani lidi, ani vlky... díky... a tyto sny se pak vytratí... budou očištěny...
 
myšulka
15.05.16
22:09
Nereg.

IP: 46.39.177.*
Dobrý večer,
chci se zeptat na sen o vlcích. Mám ho jako živý... Jsem v domě i s pár dalšíma lidma, je tam i můj táta a okolo domu jsou vlci. Je jich hodně a snaží se dostat do domu. Zpod prahu z díry vyhazuji vlčata dál a pryč od domu. Vlci se snaží dostat do domu dveřma a okny, sotva je udržíme, vidím i zuby a cítím na rukou jejich srst u tlamy. Pak najednou vstoupí vlk, změní se v obr chlapa se srstí (vlkodlak?) a roztrhne tátu a pak zmizí a táta je zase celý a opět se jen snažíme bránit útokům vlků. Jsou šedí. Prosím o odpověď a předem děkuji.
 
Dracizena
17.05.16
20:22
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Myšulko, vlci, to jsou dědičné nemoci... Anděl snový Ti i viry ukazuje v podobě žravých vlků... Napiš mi do meilu, jaké nemoci máte v rodině a měli jste a rozebereme to... Jestli u vás nejsou také deprese...
 
Hannah577
29.07.16
20:38
Nereg.

IP: 88.100.251.*
zdravím, na dnešek se mi zdál sen také o vlcích... byli jsme někde na túře, a najednou jsme v dáli viděli vlky, a tak jsem přemýšleli, jakým směrem se vydat a pak jsme se vydali směrem pryč od vlků. A pak jakoby střih, a najednou jsme byli u/v nějaké chatě a tam byli dvě roztomilá mláďat bílých vlků, které jsem si snad i hladila. Pak jsem se vzbudila. Můžete prosím mi poradit, co by to mohlo znamenat? Protože všude čtu, že vlk je špatné znamení a to se mi fakt nelíbí :-)

Děkuji
 
Dracizena
01.08.16
13:12
Nereg.

IP: 86.49.183.*
koukla ses do svého minulého života... kdy jsi v sebeobraně zastřelila matku mláďat, které jsi odchovala... a byli z nich věrní strážci Tvého tehdejšího obydlí...
 
Elis88
07.02.17
16:36
Nereg.

IP: 149.255.83.*
Dobry den,
opakovane se mi zda o vlcich, velmi casto me honi cela smecka.
V posledni dobe me smecka nebou i mou rodinu zazene na misto, ke kteremu jsem mela drive vazbu ( napr. Jsem tam drive bydlela jako dite nebo do domu babicky). V jednom pripade jsem zabehla i do pokoje, kde jsem mluvila ze zesnulou znamou. Bebo jsem se ukryvala pred vlky v dome prababicky, ktera uz nezije.
Posledni dobou se mi i zdalo o muzi ktery se promenoval ve vlka, nedokazi rict jestli me ukryval nebo veznil. Tyto sny jsou vzdy velmi intenzivni a plne strachu a opravdu bych rada poodhalila jejich tajemstvi.
 
Dracizena
10.02.17
16:09
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Elis... vlci symbolizují, pro Tebe zlé lidi... Tlačí na tebe duchovní cesta... sny si zapisuj, vykresluj automatickou kresbou a vyzpovídej je do hvězd... A duchovno si tě posune více ke světlu...
 

IIYMAHA
28.02.17
22:26
Nereg.

IP: 85.135.79.*
Zdravím je mi 13let a měl jsem 2x+ srn o vlcích, jsou 2 bílí a 2 hnědí.
Ti bílí mi chtějí ublížit a hnědí zachránit, byla tam skoro celá rodina otec vzal hnědého byl zraněný a utíkal sním, zakopl a pak už nic nevím, bylo tam celkem dost lidí, ale v lese, kdy byli vlci ne jenom my (rodina) nechápu co to může znamenat
 
Dracizena
06.03.17
16:56
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Imaha... bílí vlci byli zlí... i lidé, o kterých si myslíme, že jsou čistí, kamarádské, mohou někdy vycenit své ostré zuby... bílá barva v aurickém poli u lidí, dnes není už bílou, ale silně zašpiněnou... sen Ti chce říci, buď opatrná na lidi a nevěř ani těm, kteří se ti jeví, jako fantastičtí. Nevěř kamarádkám, ale jen si je po svém ověřuj... časem poznáš, že i ta, jakoby bílá kamarádka je podrazák... ale toho se dočkáš asi za dva roky... lidé jsou bahnem a v něm se nauč opatrně chodit... držím palce...
 
Nvm
06.03.17
23:34
Nereg.

IP: 93.89.103.*
Často se mi zdá,že jsem v těle vlka. A běžím jak vlk lovím jako vlk chovám se jako vlk. Jednou když jsem ve snu běžel ve vlčím těle jakmile jsem se brobudil cítil jsem únavu v nohách jako kdybych běžel maraton. Je to normální?
 
Nvm
06.03.17
23:38
Nereg.

IP: 93.89.103.*
Pořád se ten sen točí kolem jednoho vlka a to Alfa vlka. Musíme ho chránit a on nás.
 
Ursus
01.04.17
22:02
Reg.1.4.17

Ahoj, zdál se mi sen, ve kterém se mě chystal napadnout vlk. Byl u mě doma, stál na proti mě ve dveřích koupelny a vrčel, cenil na mě zuby. Chystal se na mě už už skočit, v tom jsem se probudila se strachem. Co by za tím prosím mohlo být? Tu noc se mi zdál ještě jeden sen, o osobě z minulosti, na kterou nemám dobré vzpomínky. Může to souviset? Navíc jsem tu osobu i pár dní před sny potkala. Děkuji za názor.
 
Dracizena
14.04.17
15:08
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Ano, Ursus, souvisí to... neceň na nikoho zuby a to znamená, vyhýbej se kritice... Ono někoho kritizovat, může i zdraví škodit... Je to jen přelévání hrubých energií a to není žádná sranda...
 
Eragon12
30.04.17
06:36
Reg.30.4.17

Často se mi zdá o vlcích, a ve snu se vždy přeměním na vlka.

Prosím pomozte mi nevím si rady
 
Eragon12
30.04.17
06:38
Reg.30.4.17

Často se mi zdá o vlcích,ale ve snu se vždy přeměním na vlka.
 
Šimon
08.05.17
19:20
Nereg.

IP: 185.158.64.*
Ahoj,
V posledni době se mi zdá o vlcích že Běžím v lese a ze zatačky po mně skoči vlk.dal už nevim většinou se probudim
 
Shira
21.07.17
20:50
Nereg.

IP: 90.179.48.*
Ahoj už druhý den se mi zdálo o tom že se měním na býlého vlka a nebo psa :/ . Ve snu jsem jako člověk a kdykoliv když hrozí nebezpečí se promění. Ve snu komunikují s lidmi a když hrozí nebezpečí tak se promění a ochráníme sebe i lidi.První sen se mi zdál, že jsem byla ve škole a proměnila jsem se a druhý byl ve středověku kde byla válka jeden vládce tam zabíjel všech v okolních zemích. Ve snů mám velké schopnosti dokážu hodně vysoko skákat (lezu po budovách... .).Někdy pro ochranu druhých zabijím lidí . Chtěla bych se dozvědět co to může znamenat
 
Alikdablik
24.07.17
13:59
Nereg.

IP: 213.175.54.*
Zdravím, uz od dětství mivam zle sny a citim nadprirozeno.. nevim jak dal..mam dcerku a ta jednou videla v nasem pokoji postavu z byci hlavou a cervenyma ocima-ta postava stala nademnou a pry mi chtěla ublizit... nechci aby ma dcera videla a citila to co ja.dekuji
 
Dracizena
17.09.17
16:37
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Šimone... nejspíš sem už nezavítáš... ale čtou i jiní... Sen Ti chce říci, abys zbatečně druhého neštval... i když to budou jen narážky... nevíš, že lidé ze sebe vypouštějí energie, i místo slov a ty energie umí škodit, jako žíravina?... a pak se nedivme, že se rodí lidem kožní potíže...
 
Dracizena
17.09.17
16:40
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Shira... bílý vlk, je Tvým Andělem Strážným... blíží se k Tobě duchovní Dar... a sny Ti také ukazují Tvé minulé životy... měj se...
 
Dracizena
17.09.17
16:44
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Alikdablik... sen je Anděl a vede Tě abys našla směr, duchovně očistný... ne ale pobožný... aby Tvá dcera nedědila to, negativní, co nese Tvé tělo... jestli, napiš mi na meil... je toho více, co by ses měla dozvědět...
 
Dracizena
17.09.17
16:58
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Eragon... měl bys vědět, že když na mysl tlačí prapodivné sny, že je třeba se začít modlit... ale ne pobožně, ale zbožně... půjč si mou modlitbu a před spaním si chvilku ámenuj... opakuj toto slovo dokola... je světelné a ochrání Tě od všeho zlého... neslibuji, ale zaručuji se... měj se dobře a nezmatkuj...
 
LUCTUC
30.11.17
09:46
Nereg.

IP: 46.228.24.*
Ahoj, hledám na internetu co to znamená a narazil jsem na tohle, taky se mi stále zdá o vlacích ve snech. Je to podivné snad už půl roku deset snů určitě se mi zdálo. Vlci mě nějak chytají, na místě jsem buď s přáteli, lidmi někde na chatě nebo v lese, tyto sny nebývají ve městě. To pak dnes na mě kluci řvali z poza druhé strany chaty a já byl poslední a oblékal si zimní bundu, sněžilo, myslel jsem že na mě volají ať si pohonu, ale pak utíkali a volaly že útočí vlci. V těch snech nemám strach, ale naopak odvahu na ty vlky skočit a pomoci, takže to se i stalo, zvítězil jsem myslím nad dvěmi vlky. Takhle se to opakuje, můžu ve snech vidět smečku vlků a vždy mě pronásledují a vrhají se na mě, buď se schovám někde do chatrče, nebo s nimi bojuji ale nikdo mě nedokázal zatím pokousat. Takže zatím takhle to mám, někde podle snáře jsem četl, že pronásledující vlci značí, že budu nenáviděn, ale zase boj s nimi značí nepřítele na život na smrt, ale ani jedno zatím nepozoruji v životě, víc mě tedy děsí jejich význam než samotní vlci ve snu.
 
Samanta
06.12.17
21:22
Nereg.

IP: 213.192.4.*
Mě se zdály sny o vlkovi, který byl šedobílí.Pořad mě vedl jedním lesem pořát do vrchu. Nevím proč mě tam vždy vedl a pořád nad tím přemýšlím. Pak se mi zdál ještě jeden sen o tom, že jsem šla na nějaký palouček kde jsem udělala rituál, abych přivolala velkého ducha vlkodlaků. Povedlo se mi to. Oběvila se postava asi tak vysoká 2 metry. Měl černé dlouhé vlasy a hubenou postvu.Nejdříve jsem se ho bála, ale pak jsem před ním poklekla. A řekla jsem:,,Ooo velký duchu vlkodlaků, prosím dej mi sílu vlka, abych mohla chránit své blízké. A zabíjet zlo a zabít ty co mi kdy ublížili". Velký duch se zasmál a vyhověl mi. Duch zmizel hned jak zmizel oběvil se vlkodlak a proběhl skrz a zmizel ve mě. Nejdříve se semnou nic nedělo, až po chvilce jsem se začala měnit do vlkodlačí podoby. A pak jsem jen utekla do lesa a probudila jsem se. Nevím co si mám o tom snu myslet. Poradíte mi prosím.😞
 
Terka
29.09.18
07:02
Nereg.

IP: 212.79.110.*
Dnes se mi zdalo ze jdu po lese. Všude byly vysoké závěje sněhu a jedna vyslapana cesta po které jsem sla. Najednou jsem uviděla bílé vlče. Slo ke ke mě,ale opatrně a balo se. Snazila jsem se s nim spratelit. Vedela jsem ze nekde muzou byt dospeli vlci a ze bych mela pokracovat, ale to stene bylo nádherné. Chvili to tvalo, ale nakonec jsem ho pohladila. Pak se nechal i drbat. Mel dlouhé, jemne, úplně bílé chlupy. Bylo to krásné setkání.
 
veru
08.11.18
22:04
Nereg.

IP: 77.48.13.*
Ahoj , dnes v noci se mi zdálo , že jsem dostala vlka od indiánky , za to , že jsem se jí zastala. Byl obrovský , šedý , opravdu nádherný a chránil mě. Stačilo na něj pomyslet a on za mnou přiběhl. Všude čtu , že vidět vlka ve snu není dobré znamení , ale já mám ze svého snu opačný pocit
 
Dracizena
09.11.18
22:44
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Veru, abys neměla ze snu dobrý pocit, když se Ti promítl minulý život, kde jsi toho vlka opravdu měla a chránil Tě...
 
Terushkaaaaa
06.12.18
21:13
Nereg.

IP: 109.234.47.*
Dobrý den, moc bych Vás chtěla poprosit o vysvětlení mého snu. Myslím, že to je snad poprvé, co se mi zdálo o vlku. Seděla jsem s cizími lidmi u kulatého stolu, byl večer, před Vánoci a přede mnou seděl muž. V tom snu to byla má rodina u toho stolu a muž přede mnou byl můj otec. Vím, že nás chtěl další muž ohrozit a můj otec mu nevěřil, věděl, že na nás něco chystá. Ten muž nám nabízel nějaké byliny a hned, co bychom si je vzali, tak by nám ublížil. V tu chvíli se ale muž, který byl mým otcem, proměnil ve vlka a začal bojovat s tím mužem, který nám chtěl ublížit a ten se také proměnil ve vlka. A můj otec zvítězil. Přesně jsem se dívala na to, jak spolu bojují, byla jsem hned u nich a pozorovala je, ale byla jsem klidná, jako bych věděla, že to dopadne dobře. Během toho se mi ještě zdálo, že jsem byla opět v ohrožení Tentokrát jsem tam byla jenom já a cizí malý chlapec, kterého jsem hlídala a honil nás muž, který mě chtěl zneužít, já jsem volala o pomoc, ale věděla jsem, že mi někdo pomůže, že za chvilku přiběhne někdo silný, můj ochránce a že to je dokonce můj přítel. Chvílemi jsem si myslela, že mi pomůže ten malý chlapec, ale najednou se v tu chvíli ukázalo, že mi pomůže právě ten přítel. Měla jsem pocit jistoty . Avšak můj přítel ve snu byl někdo, koho neznám a je asi i důležité říct, že přítele nemám, takže se opravdu nejedná o někoho mně známého. Vím ale, že byl starší jak já a měl světle hnědé vlasy a krásné modré oči. A už se mi po několikáté zdá o mladém muži, který je mým přítelem a má právě světle hnědé vlasy a krásné modré oči. Nezdá se mi o něm třeba už třetí den po sobě, ale tak nějak v průběhu 3 možná více měsíců. Trochu jsem se rozepsala a také vím, že ten druhý sen není úplně o vlcích, omlouvám se, ale moc by mě zajímalo, co to znamená . Předem moc děkuji .
 
Idk
28.02.19
17:30
Reg.28.2.19

Zdravím. Poslední dobou mívám sny o tom, že jsem v těle vlka a běhám lesem. Pak na mne zauútočkí druhý vlk a zabije mne.Když se probudím cítím bolest nohou jako bych běžel mraton.
 
anička
02.03.19
07:15
Nereg.

IP: 83.208.6.*
Viděla jsem ve snu vlky a zemřela mi babička. Tak pozor.
 
Tynuse
29.06.19
23:22
Nereg.

IP: 46.135.37.*
Ahoj,chci se zeptat jestli nevíte někdo co znamená že se mi zdá o bílém vlkovy, s červenými očima jak stojí na místě v lese kam často chodím v Real životě... .. Když se zastavím a podivam se na něj tak mě začne honit a snaží se mi pokousat/zabít... . Já vždy vylezu na naky plot a křičím o pomoc pak se vzbudim... . Když tím místem procházím vždy mám špatný pocit jako kdyby mi to říkalo že tam umřu... Sen se mi zdá už 20let 🤔 díky
 
Lucia sk
30.06.19
22:04
Nereg.

IP: 91.228.245.*
Ahoj je mi 14 rokov a často sa mi sníva o vlkoch často vidím šedého vlka ktorý iba stojí a pozerá sa na mňa svojimi železnými očami alebo sa mi taktiež sníva že kráčam z vlkmi lesom a vždy je pri mne šedý vlk vždy v každom sne bol pri mne
 
Alias
14.09.19
06:25
Nereg.

IP: 188.175.81.*
Ahojky, chtěla jsem se zeptat jaký význam má, když se mi zdálo o vlcich co byli ochoceny. Žili ve měste v parku a byli nauceni na lidi. Přišlo ke mě malé vlce abych ho hladila pak nějaký větší vlk, který si na mě lehl a usnul. Těch vlků tam byla celá smečka a z žádného jsem neměla strach ze by mi ublížili.Spíš jen respekt.Vypadali úplně normálně (žádný červený oči).
 
Mám tě rád neboj
30.09.19
14:18
Nereg.

IP: 178.21.189.*
Mám moc rád vlky a to jenom kvůli filmům ale od nějaké doby co jsem nekoukal na filmy kde jsou vlci zdálo se mi o šedém vlkovi neutíkal jsem ani jsem se nebál jen jsme na sebe koukali bylo to divné ale hned potom co ten sen skončil ten druhý den se mi zdálo o bílem vlkovi ten byl úplně jiný byl přátelský dál už nechci nic říkat mysleli byste si že kecám a tak dále... vzpomínám si že 2 roky na mě štěkal a vrčel německý ovčák od té doby co se mi zdají ty sny už na mě neštěká ani nevrčí bylo to divné jen tak na mě koukal sousedka se taky divila jak to že na mě neštěká docela jsem se bál jakože co se děje psi najednou na mě neštěkali často se mi zdají sny s vlky od tet chci psa který by mi připomínal bílého vlka jako třeba Aljašský malamut nebo husky a barvu určitě bíla
 
Alicka1989
03.05.20
22:42
Nereg.

IP: 78.99.53.*
Ahoj dracizena 🙂 možno mi budeš vedieť poradiť. Sníval sa mi sen že som šla na nejaký cintorín úplne neznámy aj s mojou mamou, ale pred tým cintorínom som povedala mame aby sme sa otočili a šli preč a v tom som uvidela čierneho vlka,ktory popri plote utekal smerom ku lesu. Vŕta mi v hlave tento sen...
 
Jaruška
29.05.20
07:08
Nereg.

IP: 62.201.25.*
Ahoj, měla jsem dnes živý sen. Byla jsem na procházce se svým psem Jessi, přes ulici jsem zahlédla svého kamaráda s kamarádkou jdu k nim a najednou 2vlci u mě. Psa jsem vzala do náručí kamaráda prosila o pomoc ať je odežene ale on utekl. Najednou ke mě přišla dívka ať nemám strach že s vlky žije ve smečce, mého pejska položila na vozík a vzala mě k sobě, seděli jsme v kruhu, víc lidí tam bylo, povídala si semnou. Přicházeli další lidé, uklidnovali mě ať nemám strach. Říkala jsem, že musíme domů, že mám syna doma. A pak jsem se probudila. Tak živý sen, jak příběh, hned jsem hledala pejska ale Jessi spinkala jak miminko. Děkuji za odpověď. 😊& ;#128515;😊 ;😊
 
slunicko334
03.06.20
22:33
Reg.3.6.20

Dobrý den už od mala se mi zdá stále stejný sen jsem ve skleněném domě s dětmi a na ten útočí vlci vedené krásnou bílou vlčicí,která ale vůbec neútočí a jen sedí nebo stojí na kopci a kouká na dům.Vlci se dostali do domu,ale jakoby mi vlčice říkala kam se mám schovat s dětmi,nikdy mě sice nedostali,ale ty oči bílé vlčice vidím kolikrát i bez snu.Když se vlci dostanou do domu tak se vždy probudím.
 
Dracizena
30.06.20
21:08
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Sluníčko 334... přibližuje se k Tobě Anděl z bílé polarity a proto na jeho oči už nezapomeneš... Povede Tě očistou těla v cestě samouzdravovací...
 
Marutomanova
25.07.20
18:06
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Ahoj. Dnes jsem byla ve snu s bílou vlčicí. Byla jsem na nejakem místě s dalšími lidmi. Bílá vlčice byla moje, ale krátkou dobu. Chtěla si hrát, chytila mě za rukáv a ruku a tahala mě. Jenže mě se to přestalo líbit a chtěla jsem aby přestala, začalo to bolet ale vlčice nesposlouchala. Co by to mohlo být? Jsem pár dní po léčbě emocí pomocí dotyku
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)