English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Börne

Jak velký jsem byl muž, když jsem byl ještě malý kluk.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Věštění zdarma

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět

Věštění zdarma

Alusshka
05.10.10
14:17
Reg. před 2016

Nevíte někdo o nějakém výkladu zdarma? Já jsem snad zkoušela už vše a nikdo mi nechtěl vyložit karty. Nebo nevím na koho se mám obrátit. Prosím o pomoc.
 
Planetweb
11.10.10
02:08
Reg. před 2016

A vy makate zadarmo?
 
pro Planetweb
11.10.10
10:45
Nereg.

IP: .*
ty jsi hodně drzá Planetweb, ptal se tě někdo na něco?jde z tebe hodně špatná energie
 
dracizena
11.10.10
20:40
Nereg.

IP: .*
Alusshka, napiš meil, vyložím Ti a zadarmo. Mám to v popisu duchovní práce a schválené Vyšší Vůlí Stvoření. Patřím mezi ty kdo duchovně tvoří jinak jak duchovní lidé běžně tvoří...
 
simea
11.10.10
20:54
Nereg.

IP: .*
můžu taky poprosit o výklad,můj email samickakarol@centrum.cz,děkuji
 
Theodor
12.10.10
09:40
Reg. před 2016

xtheodor@seznam.cz - dracizeno, taky se hlásim... vedoucí motivací je samozřejmě zvědavost... to říkám narovinu. na druhou stranu myslím, že už je zase čas se po 3 letech někam posunout dál a kdoví, třeba v tom výkladu něco bude, co mi pomůže :-)
 
Janka
12.10.10
11:55
Reg. před 2016

Pro Dracizenu:
Jestli bych mohla poprosit také o krátky výklad-chápu,že to bude jen "v kostce", o dlouhý výklad zadarmo bych si ani žádat nedovolila.Můj e-mail: tombraider60@seznam.cz.Děkuji za ochotu.
 
Madam
12.10.10
12:03
Reg. před 2016

pro Dracizenu

Tiež veľmi pekne prosím o výklad, za ktorý aj popredu veľmi pekne ďakujem.
Prosím zaslať na mail: madam.mt@centrum.sk
 
Pro Dracizenu:
12.10.10
16:56
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, poprvé jsem se přihlásila na tohle fórum a zaujala mě Vaše obětavost.Chtěla bych Vás poprosit,jestli by jste si neudělala čas i na mě.Mám před sebou velké rozhonutí a nevím,jak dál.Děkuji za Váš čas. Kanuska@seznam.cz
 
Theodor
12.10.10
17:13
Reg. před 2016

to se nám to hezky kupí, že? to si pěkně mákneš :-)
 
Madam
14.10.10
12:33
Reg. před 2016

máte už niekto ten výklad ?
 
dracizena
14.10.10
23:40
Nereg.

IP: .*
Zdravím všechny kdo hledají ve mě pomoc... pomocnou ruku podat každému nelze to je jasné, nabídla jsem se jen Alussce. Mám na svých stránkách duchovní tvořivosti dost a dost... ale někomu odpovím a tomu, koho mi ukazuje můj Anděl...
Theodore tebe mi Anděl neukazuje že bych měla Ti vyložit, ale podívala jsem se a také ze zvědavosti i když vím a ty bys měl vědět, že pohled do duchovna není ze zvědavosti a to samozřejmé jak píšeš. Theo, copak na lůžko si jde lehnout někdo jen ze zvědavosti aby Tě vyzkoušel jak umíš? Chtěla jsem Tě pochválit za určitou větu někde Tebou napsanou, ale toto, to ne... Duchovno se nezkouší když je to Tvé tělo a to tělo je celým vesmírem v naprosté dokonalosti...
Mám před sebou Tvůj výklad a vím že Tě posune a také vím, že se posouváš. Okopíruji cikánské karty a dám přečíst, ty jsou dobře čitelné pro každého i nevěřícího Tomáše... A dám k tomu komentář aby ses nelekl. Mě vede Duch a ten nechválí, ale ukazuje zlo které lidem podráží nohy abychom ho změnili a sám lidský Duch nám k tomu dá určitý čas... Co ty na to...
 

hatzdgg
15.10.10
05:57
Nereg.

IP: .*
mě se to líbí a ráda bych si poslechla něco o líbání!!!!!!!!!!
 
Theodor
16.10.10
16:12
Reg. před 2016

dracizena: to nebyla zvědavost na tebe... ale zvědavost, co se tam objeví... asi jsi mě špatně vyložila, nejedná se o test tvých schopností.
Víš, duchovno se špatně definuje.

Ten výklad mi nepřišel... .-(
 
Alusshka
30.10.10
18:38
Reg. před 2016

Pro Dracizenu: acha... děkuju ti.. tak můj email je Turrka@email.cz, pokud to ještě platí.. :) jsem ani nedoufala... a dlouho jsem zde nebyla..
 
Alusshka
30.10.10
19:13
Reg. před 2016

pro dracizenu: vesteni se tyka jen lasky... nic vic.. jestli bych mohla poprosit... .nechci slyset nic co se tyce zdravi, pribuznych atd.. :)
 
Katarína
30.10.10
22:24
Reg. před 2016

 
dracizena
01.11.10
21:41
Nereg.

IP: .*
Alusshko, aby láska kvetla, je třeba si vyjasňovat své vibrační pole, svou zónu. A je třeba si dát do barevných vibrací/světla/ právě že ty příbuzný kteří nám přetvářejí ten dobrý osud ve špatný, nebo neuspokojivý. Já tomu říkám, že si zakonzervuj své okolí lidí, prostě zabaluj je do duhy a tím Tvá aura se rozjasní a co je jasné, to přitahuje zase jasnost a také vyjasňuje světelná aura druhému i myšlení. Hledáš duchovní cestu a karty, ale ty skutkové Ti zase jen řeknou, že po té cestě musíš jít a tou svou cestou projít asi jako princ prošel šípkovím trním a našel princeznu. Když Ti karty řeknou, že za měsíc najdeš lásku, tak to bude podobná láska jako byla ta předešlá. Lásku si musíme léčit, uzdravovat a už předem než ji potkáme. A prozradím Ti něco důležitého, že muži jsou nemocí v ženě a proto ženy po letech nechápou muže. Nechápou vlastně svou nemoc v sobě a kdo muže obaluje vizuálně duhou, tak uzdravuje si je v podobě duchovních bublin ve svém těle. Ono nestačí jen chtít vědět proč je člověk sám, nebo proč druhý nás nechce. Duchovní cesta nás přivede k podstatě věci a tu podstatu musí jen člověk sám nadzvednout a posunout dál a to je duchovní um a kdo se učí tomuto umu, tak najde časem co hledá... když chceme změnit ten náš úděl, tak je třeba si hrát prostě na barevné lidi kolem sebe. Ale ty barvy musí doslova zářit a tím si děláme cestičku pro svého Anděla hvězdného který nám vyplní přání. Do temné člověčí zóny tento Anděl nepřijde a život nás oduchovnělé válcuje pak tou tvrdou karmou výklad karet Ti jen utvrzuje karmu…
 
xxxx
02.11.10
10:50
Nereg.

IP: .*
Ahoj dracizena,prosim mohla by si mi urobit vestenie?nebudem sa tu stazovat ze sa mam zle a blbbla,lebo si to iba navodim tento stav ale rada by som keby si sa mi ozvala na mail,velmi ti dakujem
clio74@pobox.sk
 
osamelá
07.11.10
21:21
Nereg.

IP: .*
Pre Dracizenu:
Dobrý večer, neviem či pri toľkých emailoch si všimte a prečítate aj môj. Dúfam, za čo vopred ďakujem.
Zaujíma ma budúcnosť v oblasti lásky, dlho sa mi nedarí. Nájdem šťastie v láske, alebo si nerobiť nádeje a zvyknúť si na situáciu, ktorá je - samota veľa rokov? Skúšala som už predpovede cez telefón, neviem komu veriť, kto má naozajstnú schopnosť predpovedať budúcnosť /presvedčil by ma niekto, kto by mi povedal aj niečo konkrétne z minulosti, čo o mne nemal ako vedieť/. Vzhľadom na financie, nechcem míňať na akože "spoľahlivých veštcov". Budem rada ak sa mi ozvete na email: myska776@azet.sk, potrebujem si ujasniť veci, podľa toho sa možno aj ďalej zariadiť. Ďakujem veľmi pekne.
 
Katilinka79
11.11.10
19:33
Reg. před 2016

Ahojka zlatíčka nevíte o někom kdo by mi vyložil kartičky i třeba online? Všechny nacionály bych poslala. všechny poradny zdarma už jsou placené a já mámjen jedinou otázku a ráda bych na ní znala odpověď. Děkuji... .
 
lukyy
06.12.10
18:15
Nereg.

IP: .*
Dračíženo,můžeš mi prosím taky vyložit karty?Děkuji thei@email.cz
 
Ve.and.Nika
16.01.11
11:49
Nereg.

IP: .*
Nabízím výklad karet zdarma.Potřebuji k tomu vědět otázku a jméno tazatele.
V případě zájmu se ozvěte na veronikabenesova@email.cz
 
adrianarigoova
13.04.11
21:11
Nereg.

IP: .*
Dobrý večer, mohu se zeptat jestli dále půjdu po cestě s přítelem a co nas ceka Já 18.10.1987 a on 4.6.1982
Děkuji za zodpovězení a přejí krásný večer!
P.S. : Ptám se také již podruhé,budu ráda,pokud odpovíte.Děkuji! :-) a jestly vam pomuze muj imell bbriitny@seznam.cz

Odpovědět
 
adrianarigoova
13.04.11
22:19
Nereg.

IP: .*
stale nic,,a nic tak se name nigdo neusmyva,ach jo,,porad ta smula zamnou ,,,pisu apisu a nigdo nic neodpovida co dal sy mam pocit
 
adrianarigoova
17.04.11
00:35
Nereg.

IP: .*
nevim co mam delat jemi moc usko na srdci a jen mych tela brecet a brecet ale musim byt sylna mam dva male deti a us kvuli nim ,,nevim co jseto semnou stalo stratila jsem chud do zivota,,a moc me boli srdicko
 
Smutny_mario
08.02.12
16:39
Reg. před 2016

Jak moc se dá věřit věštění když už mi věštili 2 osoby a bylo to jinak než předpovídaly. Myslím si že člověk by budoucnost vědět neměl, ale já ji znám a nemusím být věštec. Já totiž budoucnost nemám... neboli špatnou
 
zuzy18
08.02.12
16:52
Reg. před 2016

ahoj ja by som sa chcela opytat bola som u vestici... a naozaj ej vylad mi uplne pasoval... ale povedala ze mam nejakeho nepriatela ktory sa jej tam neustale ukazoval... a ze potrebujem ho ako keby odstranit a ze moj byvali priatel ma lubi teda ze ma ma rad ale tiez ma blok ku mne tak ako ja k nemu.. poradila mi nejaku vodicku ktorou by som sa mala tri vecere umyvat... a potom tu vodicku mam vyliat tam kde sa krizi cesta.. a ze ten blok by sa mal odstranit a maly by sme si opat spolu zacat... prosim vas poznate niekto nieco taketo? ta vodicka stoji 50e
 
Martinnka
08.02.12
17:45
Nereg.

IP: 85.163.59.*
Mužu taky poprosit o vyklad prosim a predem dekuji.Munary@senam.cz
 
Abuka
11.02.12
18:56
Nereg.

IP: 188.167.123.*
PRE Dracizemu.
aj ja poprosim o vyklad na email.. janka090@azet.sk
dakujem pekne
 
prosba
20.03.12
20:38
Nereg.

IP: 94.112.127.*
kdyby nekdo prosim vas vedel o vikladu ktery nebude trvat dlouho prosim napiste na bnopman@seznam.cz
 
prosba
20.03.12
20:43
Nereg.

IP: 94.112.127.*
dekuji
 
romana25
21.03.12
07:59
Nereg.

IP: 89.203.165.*
ahoj koukala sem a hodne z vas chce vyklad zdarma tak piste na muj skype romanaradicova rada vam pomuzu
 
WeWe
21.03.12
22:06
Reg. před 2016

dracizena:Velmi pekne Vas chcem poprosit o radu a pomoc,ak budete taka zlata a najdete si cas aj na mna tak Vam budem velmi zaviazana!Mam pred sebou dolezite zivotne rozhodnutie a neviem ci do toho ist alebo nie.Chcela by som babatko a chystam sa na to uz v tychto dnoch len nemam istotu ci je to dobry napad.S priatelom sme mali nejake problemy vo vztahu a neviem ci by nam to babo mohlo pomoct alebo prave naopak.Moc by ste mi pomohli keby ste mi poradili lebo som naozaj zufala. Dopredu dakujem!Moj mail:veronika.plevkova@gmail.com
 
pandora
27.03.12
00:40
Nereg.

IP: 176.61.223.*
muzu take prosim poprosit nebo alespon radu vysli mi karty dabel cisarovna kolo stesti sila cisar mesic prosim pomuzete mi s vykladem nevim si sama se sebou rady neumym si vysvetlit ze se neco stane i kdyz je mi to naznacovano ale neumim to pochopit az kdyz se neco stane uvedu maly priklad kdyz jsme koupili pred 4 lety domek ja slysela po nocich plac novorozenete v baraku ani manzel ani deti to nesliseli trvalo to asi rok kazdou noc pak si zacali capy stavet na sloupu pred nasim barakem hnizdo nedosteveli odleteli dalsi rok se vratili a zase skouseli stavet zase nedostaveli a v loni mi umrelo miminko v brisku jsem nemocna nebo vim neco a neumym to vyuzit?prosim pomuze mi tady nekdo je toho i vice
 
pandora
27.03.12
00:40
Nereg.

IP: 176.61.223.*
muzu take prosim poprosit nebo alespon radu vysli mi karty dabel cisarovna kolo stesti sila cisar mesic prosim pomuzete mi s vykladem nevim si sama se sebou rady neumym si vysvetlit ze se neco stane i kdyz je mi to naznacovano ale neumim to pochopit az kdyz se neco stane uvedu maly priklad kdyz jsme koupili pred 4 lety domek ja slysela po nocich plac novorozenete v baraku ani manzel ani deti to nesliseli trvalo to asi rok kazdou noc pak si zacali capy stavet na sloupu pred nasim barakem hnizdo nedosteveli odleteli dalsi rok se vratili a zase skouseli stavet zase nedostaveli a v loni mi umrelo miminko v brisku jsem nemocna nebo vim neco a neumym to vyuzit?prosim pomuze mi tady nekdo je toho i vice
 
korici
11.04.12
21:32
Nereg.

IP: 94.112.216.*
a mohl by někdo vyložit i mě??
 
korici
11.04.12
21:34
Nereg.

IP: 94.112.216.*
a mohl by někdo vyložit i mě??
 
vestirnalenka
14.05.12
20:40
Reg. před 2016

Také podávám pomocnou ruku,tomu kdo potřebuje.Každé pondělí mám Skype poradnu zdarma,tak to tam můžeme společně probrat .Nebo na email vestirnalenka@seznam.cz Kontakt Skype:vestirnalenka Budu se těšit L.
 
tinky46
16.05.12
11:25
Nereg.

IP: 213.160.186.*
Zdravím! Já bych mněl zájem. Psal jsem Vám mail. Hezky den!
 
Hana Kosk.
29.05.12
10:48
Nereg.

IP: 31.192.92.*
Krásný den přeji,
pěkně prosím,ráda bych věděla jakou mám karmu s pánem Rostislavem Krauterem,který je se mnou až neuvěřitelně spojen či máme stejné jak DNA.Řadu měsíců mě to leží v hlavě,až trápi,že na to nemohu přijít sama,tak prosím o pomoc.
Bližší věci je možno se mnou probrat na mém emailu HanclukaK@centrum.cz.
Budu moc potěšena,pokud se mi někdo ozvete a pomůžete
 
Hana Kosk.
29.05.12
11:02
Nereg.

IP: 31.192.92.*
Omluva za chybu v emailu tu mém uvedeném nahoře.Je to HanculkaK@centrum.cz správně
 
jotynka
04.06.12
10:40
Nereg.

IP: 82.114.205.*
Přeji krásný den,přidávám se se žádostí o výklad karet, jsem v zlomové životní situaci ať se to týká osobního života, tak i pracovně a potebuji poradit co s tím, jak se zachovat . děkuji předem jotynka@seznam.cz
 
ememka
27.07.12
22:28
Nereg.

IP: 91.219.132.*
Dobry večer. Prečítala som si niekoľko príspevkov od dračizeny. Ďakujem aj za tie, bolo to pre mňa ako pohladenie, ako keď niekto zažne svetlo v tme. Ak by vyššie ja dalo zvolenie, budem veľmi rada, ak sa dozviem aj ja viac. Mam trápenie, láska, financie, ale viem,že riešenie sa nájde, iba by som poprosila o radu, usmernenie, viac svetla, samej mi to akosi nejde tak rýchlo ako by malo. ďakujem. môj mail: itonaka@azet.sk
 
vestirnalenka
08.08.12
07:59
Reg. před 2016

Krásný den všem,
všem se omlouvám-delší dobu jsem se sem nedosatala.
Pokud máte nějaké otázky,ráda vám je zodpovím
Potřebuji k tomu vždy vaše křestní jméno,datum narození nebo alespoň věk a pokud se týká výklad druhé osoby(manžela,přítele atd.)tak i jeho jméno a datum či věk.
Ještě jednou se všem moc omlouvám.
Krásné letní dny
Vaše Lenka
PS:můžete mi psát sem,nebo na email vestirnalenka@seznam.cz nebo na Skype: Kartářka Lenka
 
Čertulka
08.08.12
11:21
Reg. před 2016

Dobrý den, 1.3.1967,procházím složitým obdobím, chtěla bych se zeptat zda najdu životního partnera a založím rodinu.Děkuji
 
vestirnalenka
09.08.12
12:41
Reg. před 2016

Pro Čertulku a LuKu-odpovědi máte již na emailu Děkuji za důvěru a přeji oběma krásný den. Lenka
 
LuKa
10.08.12
10:27
Reg. před 2016

Děkuji Vám moc Lenko, na Vaši odpověď jsem Vám odepsala emailem Hezký den
 
eva2312
15.08.12
16:55
Nereg.

IP: 78.98.64.*
dobry den mam prosbu je medzi nama niekto, myslim nejaka zena ?ja 23.12.1965 on 15.11.1965 dakujem
 
andrea.g
17.08.12
22:31
Reg. před 2016

Dobrý večer, prosím může mi někdo vyložit karty?Chtěla bych vědět jak na tom budu finančně. Děkuji. Andrea 14.11.1985 andrea.gabo@seznam.cz
 
Nikúšik
18.08.12
16:54
Reg. před 2016

Dobrý deň, je tu niekto, kto by mi vyveštil? 3 mesiace som rozídená s teraz už ex-priateľom, občas si píšeme, niekedy ma odignoruje, vraví, že má veľa práce a potom sa ozve sám. Chcela by som vedieť či sa ešte dáke dokopy, či sa stretneme. ďakujem veronika 4.11.1990, ivan 8.12.1988.
môj email. veronka.sk@azet.sk. dakujem
 
Dani
20.08.12
11:13
Reg. před 2016

Dobrý den, prosím Vás, potřebovala bych vyložit karty na na téma škola. Nevím totiž, jak se mi bude dařit a docela se toho bojím! Jmenuji se Dana 27.8.1994
Mail je: dana.kovalcikova@seznam.cz
Děkuji za Váš čas
 
vestirnalenka
22.08.12
22:15
Reg. před 2016

PRO eva2312:spíše se mi ukazuje touha se zaplést,vášeň a jistá zrada.
pro větší rozbor mi napište na email(vestirnalenka@seznam.cz) a můžeme to více probrat a najít řešení. Hezký večer a děkuji za důvěru. Lenka
 
vestirnalenka
22.08.12
22:28
Reg. před 2016

PRO andrea.g :v Říjnu se dostanete k většímu obnosu peněz,buď formou dědictví,půjčky či nějakého daru. Doporučuji si i v tomto měsíci vsadit.
V Listopadu budou Vaš finance na vrcholu-jen dávejte pozor,tak jak byste k nim rychle přišla,tak o ně můžete přijít-tento měsíc raději šetřete.Na příští rok se můžeme podívat třeba v prosinci,pokud byste chtěla .Mějte se krásně a hodně úspěchů v životě.Lenka
 
vestirnalenka
22.08.12
22:30
Reg. před 2016

PRO Nikušík : Verunko,odpověď máte na emailu . Lenka
 
vestirnalenka
22.08.12
22:34
Reg. před 2016

PRO Dani : Danuško,napište mi prosím konkrétní otázky ohledně školyráda Vám je zodpovím .Můžete mi napsat i na email. L.
 
stephanie14
24.08.12
19:25
Reg. před 2016

aj ja by som mala jednu otazku ohladne vztahu, moj mail:
stephanie14@azet.sk, tak sa budem tesit na Vas mailik, dakujem dopredu
 
Kristina
27.08.12
15:34
Reg.19.8.22

Dobrý den, madam. Chcela by som Vas poprosti o vestbu. Chcela by som vediet, ci moja rodina je a bude v poriadku, ci sa mi bude darit v skole. Caka ma laska? Velmi pekne sa Vam chcem podakovat za odpoved, dakujem. :)
 
vestirnalenka
30.08.12
07:02
Reg. před 2016

PRO: Kristina: napište mi Vaše datum narození. Děkuji a přeji pěkný den
 
nezabudka
30.08.12
09:27
Reg. před 2016

Dobry den prosim Vas,mozem poprosit aj ja,som Jana 16.08.1965,co ma caka ,neviem stretnut nikoho,kto by ma zaujal,zaujemci su,ale zenati a ja chcem chlapa pre seba ,mozno to je problem,mam narok na taku lasku,prosim?Myslite,ze dostanem nejaku ponuku na novu a lepsie platenu pracu?Dakujem a prajem krasny den. levica16.08@azet.sk Velmi pekne dakujem.Jana
 
dunkotucko
31.08.12
12:36
Nereg.

IP: 85.162.220.*
Dobrý den
Chcem Vás velmi poprosit možete mi povedat či moj syn Marek 4.5.1982. bude mat konečne štastie na lásku . Prešiel totiš dost drsným obdobím . velmi dakujem
 
Dani
31.08.12
23:28
Reg. před 2016

ráda bych se dozvěděla něco o kolektivu a také jak to budu zvládat na škole v jazycích. Děkuji Vám Lenko.
 
vestirnalenka
01.09.12
07:56
Reg. před 2016

PRO nezabudka:
Jani,pracovní příležitost se mi ukazuje v Listopadu,buď k Vám přijde nová pracovní nabídka nebo můžete zrealizovat plán,který máte delší dobu v hlavě a zatím jste se ho bála uskutečnit.
Co se týká lásky-nyní jste vstoupila Vašimi narozeninami do roční vibrace,kdy budete skvěle navazovat kontakty,čekají Vás zajímává setkání-takže nemusíte mít strach,že byste byla sama.Dokonce se mi ukazuje usmíření s mužem s kterým jstese rozešla(movitý pán).
Krásný den.L.
 
vestirnalenka
01.09.12
08:00
Reg. před 2016

PRO dunkotucko:
Máte pravdu a Marek nyní na vztah není vůbec připravený,bohužel,ani do konce roku,se mi žádná láska neukazuje.
Na příští rok se můžeme podívat třeba v Prosinci .
Držím palce ať se Marek z toho zklamání brzy dostane!
L.
 
vestirnalenka
01.09.12
08:10
Reg. před 2016

PRO Dani:
Odpověď máte na emailu.
Hezký den.L.
 
Lucule
01.09.12
14:58
Nereg.

IP: 193.86.178.*
Dobrý den, můžete se, prosím, podívat, jaký vztah budu mít s bývalým partnerem, a zda se popřípadě vrátí? (martin 6.2.1986). Potkám někoho nového v blízké době, jestli ano, je to někdo koho znám? Předem děkuji, Lucka 22.6.1991
 
Anaj
02.09.12
10:21
Reg. před 2016

Dobrý den paní Lenko,
mohla byste se mi mrknout do karet jak se bude vyvíjet mé manželství.
Jana 25.11.1966 - manžel Jiří 30.12.1972 Děkuji moc.
 
Pro Lenku
03.09.12
15:01
Nereg.

IP: 80.250.1.*
Zdravím Lenko,
psala jsem Vám mail, a žádná odpověd mi od Vás bohužel nepřišla:(
 
Pro Lenku
03.09.12
15:02
Nereg.

IP: 80.250.1.*
Omlouvám se, nenechala jsem jméno. Lenka:)
 
Kristina
03.09.12
17:01
Reg.19.8.22

moje 5.9.1995 - Jarkove 6.9.1989
 
vestirnalenka
05.09.12
10:25
Reg. před 2016

PRO Lucule:
Dobrý den,návrat nyní nevidím,ale později je možný na 80-100%.
Je zde i pravděpodobnost založení rodiny .
Nové lásce můžete jít naproti tento měsíc-jste pod velkou přízní osudu najít rovnocenného partnera.
Krásný den.L.
 
vestirnalenka
05.09.12
10:30
Reg. před 2016

Pro Anaj:
Perspektiva vašeho vztahu má pevnější základ,leč je takový uspěchaný a mírně kolísavý. Do konce tohoto roku vás vidím jako šťastnou rodinu,v Listopadu posílení citů jeden k druhému. Příští rok bude pro váš vztah hodně zásadní.
Hezký den
L.
 
vestirnalenka
05.09.12
10:36
Reg. před 2016

Pro Kristina:
Nejprve Vám chci popřát všechno nejlepší k Vašim dnešním narozeninám,hlavně zdraví,lásku a spokojenost.
Budoucnost vztahu s Jaroslavem je krásná! Můžete mu věřit,můžete se na něj spolehnout,máte v něm oporu,dokoknce se mi ukazuje i možná svatba a děti .Ikdyž to někdy nebude takové,jaké byste si představovala-to dobré bude vždy převažovat! .
Hezký narozeninový den
L.
 
Kristina
05.09.12
15:11
Reg.19.8.22

Dobry den. Chcem sa Vam podakovat Vestirnalenka za narodeninove prianie. Uplne ste ma prekvapili. Vazne s nim mam buducnost? Popravde s nim nechodim sme iba kamarati a je to moja letna brigadnicka laska, on o tom vie... . ale prekaza mu moj vek, ze som od neho mladsia o sest rokov mladsia. Je vazne mozne aby som sa s nim dala dokopy? Dakujem Vam za odpoved:)
 
Kirsten6
05.09.12
16:38
Nereg.

IP: 178.41.90.*
Dobrý deň. Dokončila som štúdium a hľadám si prácu, preto by ma zaujímalo, ako sa bude vyvíjať moja budúcnosť v pracovnej oblasti v najbližších dňoch, resp. či nájdem nejakú serióznu prácu. Dostala som jednu ponuku na prácu asistentky na jednej internetovej stránke, kde som však nehľadala a len mi bola ponúknutá, tak to bola skôr taká náhoda. Preto sa chcem spýtať, ako to vidíte, či ide o serióznu prácu alebo radšej sa mám tomu vyhnúť, resp. ako sa mi bude dariť pri hľadaní práce. Ďakujem. S pozdravom Kristína (dátum narodenia 20.6.1988)
 
Marca
05.09.12
21:45
Reg. před 2016

Dobrý večer paní Lenko,
prosím Vás, mohla byste se podívat do karet, zda v blízké době potkám lásku? Jmenuji se Marcela, nar. 11.7.1967. Děkuji za odpověď.
 
francka
06.09.12
17:58
Nereg.

IP: 78.98.62.*
dobry den prosim ,v nasom v stahu ja 23.12.1965 druh 15.11.1957 podviedol ma v nasom vstahu ? ma prijatelku
 
vestirnalenka
11.09.12
12:24
Reg. před 2016

Pro Kristina:
Dobrý den,ano vztah je velice možný! A věkový rozdíl 6 let,to přece není tak hrozné,jsou páry,které jsou od sebe 15,20,30 let . A pokud s tím má Jaroslav problém teď,tak si myslím,že za dva tři roky se Vám připomene a bude s Vámi chtít chodit. Většinou to tak bývá. Držím palce. Krásný den
L.
 
vestirnalenka
11.09.12
12:27
Reg. před 2016

Pro Kirsten6:
Dobrý den,ANO ANO ANO -perspektiva práce o které píšete je 100% ! Jděte do toho,čeká Vás velký úspěch!
Hodně štěstí
L.
 
vestirnalenka
11.09.12
12:33
Reg. před 2016

Pro Francka:
Otázky tohoto typu 'miluji' myslím,že byste se spíše měla zeptat svého druha než-li mě.
Perspektiva vašeho vztahu je nyní mírně přežitá,chtělo by to vnést do vztahu něco nového,více důvěry,více lásky,a pracovat na vztahu.
Přehodnoťte své dosavadní chování,jinak o partnera přijdete.
Hezký den
L.
 
vestirnalenka
11.09.12
12:37
Reg. před 2016

Pro Marca:
Láska -silná láska-se mi u Vás ukazuje s nějakým mužem,kterého znáte z minulosti,je dosti možné,že jste tvořili pár.
Hezký slunný den
Lenka
 
Marca
11.09.12
13:14
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěla zeptat, zda by to mohl být Josef, nar. 19.12.1958? Děkuji.
 
vestirnalenka
11.09.12
13:49
Reg. před 2016

pro Marca:
Ano mohl! na 80-100%
Hezký den
Lenka
 
Kristina
11.09.12
14:06
Reg.19.8.22

Chcem sa Vam velmi pekne podakovat za odpoved.
 
liliana
11.09.12
17:48
Reg. před 2016

Dobrý den Lenko,
mám dotaz na karty.Chci se zeptat na nalezení práce mě a také syna, který skončil školu.Jana 20.10. 1968 a syn Tomáš 4.4.1993 a jestli mě čekají nějaké změny při mé dlouhodobé stagnaci.Děkuji.
 
Kristina
11.09.12
19:12
Reg.19.8.22

Mohli by ste mi aj prosim povedat co ma caka do konca roka 2012. Ďakujem Vámveľmi pekne L.
 
lola2312
12.09.12
19:50
Nereg.

IP: 78.98.62.*

Perspektiva vašeho vztahu je nyní mírně přežitá,chtělo by to vnést do vztahu něco nového,více důvěry,více lásky,a pracovat na vztahu.
Přehodnoťte své dosavadní chování,jinak o partnera přijdete.
Hezký den
L.
viete moje chovanie ,ja som toho dala dost a uz stacilo len ja a on nic ,,on len setkat doma a von sam ja nic
 
vestirnalenka
15.09.12
07:10
Reg. před 2016

Pro liliana:
Jani,práce by byla,jen je to otázka kompromisu-např:stěhování za prací.Jinak se mi ukazuje možné podnikání a měnší finanční obnosy. Váš syn bude řešit spíše lásku než práci.
Hezký den.L.
 
vestirnalenka
15.09.12
07:15
Reg. před 2016

Pro Loala2312:
Dobrý den,pokud nejste o mém výkladu přesvědčena a už dávno sama víte co dál-tak to udělelejte-záleží jen na Vás jak se rozhodnete,já za Vás rozhodovat nemůže,jen ukazuji směr,kudy byste se mohla dát.
Pěkný den.L.
 
Maro
16.09.12
00:03
Nereg.

IP: 92.245.5.*
Dobrý večer pani Lenko, prosím mohla by jste se kouknout do karet na moji finanční situaci? Podnikám ale vůbec se mi nedaří nevím jestli mám v tom pokračovat anebo jít jinou cestou. Lenko je tam náděj na zlepšení? Když ano kdy bude líp? Děkuji Vám za odpověď a váš čas. Maro 9.4.73
 
Alkibiadess
16.09.12
09:30
Reg. před 2016

Dobrý den, Lenko prosim Vás mohla byste se podívat do karet jestli do roka budu mít nějakou vážnou známost? Děkuji Radek nar. 9.3.1981.
 
vestirnalenka
17.09.12
13:17
Reg. před 2016

Pro Maro:
perspektiva podnikání je nyní úspěšná,do budoucna se mi ukazuje zvažování ukončení,ale karta se obrátí a bude se vám dařit!
V listopadu a prosinci 2012 se rozhodne co bude dál,je zde možnost pomoci od nějakého muže. Úspěšný bude Leden 2013 a dařit by se vám mělo od roku 2014 společně s nějakou ženou.
Hezký den.
Lenka
 
vestirnalenka
17.09.12
13:22
Reg. před 2016

Pro Alkibidaess:
Perspektiva vážného vztahu se mi u vás ukazuje nyní !!Pokud jste ve vztahu-je to ten správný a krásný! Může jít i o prohloubení citů s ženou,kterou již znáte.-do konce Září(pokud jste sám). Jinak během roku na který se ptáte stálou partnerku v kartách nevidím.
Pěkný den
Lenka
 
meryl
18.09.12
19:06
Reg. před 2016

Hezký večer paní Lenko. Chtěla bych se zeptat na práci a vztah. Jsem asi 2měsíce v novém zaměstnání,nemám ale ještě ani pracovní smlouvu a vydělávám docela málo peněz. Zlepší se to? Kdy se mi podaří najít lepší práci? Jestli se můžu ještě zeptat, kdy bych mohla potkat vhodného muže pro trvalý a šťastný vztah a zažít ještě opravdovou lásku?
Děkuji za odpověď. Martina 13.10.72
 
Kristina
18.09.12
19:38
Reg.19.8.22

Dobry vecer, Lenka. Viem, ze Vas asi otravujem, ale neviem si rady... viete ako som vam pisala o chlapcovi s menom Jarko... neviem na neho zabudnut... nemam pocit, ze by sa malo stat to, co ste napisali. To s tou doverou a oporou ste mali pravdu... mozem mu verit, poradi mi, je strasne mily a lubim ho... mysli si, ze je to iba taky osial, ze ma to prejde. Vazne mu vadi ten rozdiel sest rokov, alebo v tom bude nieco ine? Viaceri mi povedali, ze sest rokov este nie je vobec vela. Aky mate nato nazor? Velmi pekne sa Vam chce podakovat za vasu odpoved Lenka.
 
vestirnalenka
19.09.12
09:32
Reg. před 2016

Pro Meryl:
Dobrý den,v práci o které píšete Vás čeká spíše pomalý finanční růst. Vzhledem k tomu,že od Vašich narozenin vstupujete do roční vibrace,kdy by se Vám mělo po pracovní stránce více dařit,nevylučuji,že se Vám nenabídne nějaká nová práce,tato práce není to co by Vás bavilo.
Marti,doporučuji,vyžádat si od zaměstnavatele pracovní smlouvu-to je základ-tu mít musíte! V prosinci se Vám otevřou nové pracovní příležitosti a cesty,které mohou ovlivnit Váš pracovní život.
Muže svých snů potkáte příští rok v prvním půl roce.
Hezký den
L.
 
vestirnalenka
19.09.12
09:40
Reg. před 2016

Pro Kristina:
Kristýnko,kdyžtak mi napište na email vestirnalenka@seznam.cz
Nebo na Skype: Kartářka Lenka a tam to společně on-line probereme
Budu se těšit.
Hezký den
L.
 
Maro
19.09.12
09:54
Nereg.

IP: 92.245.5.*
Dobrý den pani Lenko, moc vám děkuji za odpověď, prosím mohl by jsem se ještě zeptat, víte jsem rozvedený a chtěl bych se zeptat jestli budu mít ještě vztah který povede k manželství. Zatím jsem už 8 roků sám, no abych nelhal mám sem tam nějakou přítelkyni ale nic nikdy více z toho nebylo. Změní se to někdy? Jestli mi odpovíte budu moc rád Přeji hezký den
 
Maro
19.09.12
09:56
Nereg.

IP: 92.245.5.*
Pani Lenko ještě jsem zapoměl, v odpovědi mi píšete o nějaké ženě v r.2014 bude to ta už do společného života? Děkuji vám
 
lucka 11
19.09.12
16:01
Nereg.

IP: 78.98.62.*
dobry den volam sa lucka 11.7.1991 prosim ,ako budem s pracou budem mat problem s pracou .
 
cyril
19.09.12
16:03
Nereg.

IP: 78.98.62.*
15.11.1957 cyril prosim v praci zostanem alebo mam sa obavat o nu.Dakujem moc za odpoved
 
vestirnalenka
21.09.12
11:27
Reg. před 2016

Pro Maro:
Dobrý den,ta žena v r.2014 Vám bude pomáhat spíše s Vaším podnikáním,nějaká spolumajitelka nebo nevím nějaká dealer-ka která bude mít s Vaším podnikám dobré úmysly a bude Vám nějakým způsobem pomáhat. S láskou-letos jen krátkodobé. Příští rok-bohužel žádný vážný vztah,ale ne proto,že byste nechtěl,vím,že chcete,ale příští rok budete od Vašich narozenin v roční vibraci,kdy se budete těžko seznamovat. Až v r.2014 od Vašich narozenin,budete v dobré roční vibraci na seznamování anavazování vztahů. A potkáte ženu-osudouvou-se kterou Vás čeká společný život . Je dosti možné,že to bude žena,kterou již znáte z minulosti,nebo jste s ní kdysi něco měl .
Krásný den
Lenka
 
vestirnalenka
21.09.12
11:29
Reg. před 2016

Pro lucka11 :
Dobrý den,s prací budete mít ze začátku drobné problémy,ale pak už se Vám bude jet dařit,budete mít několik pracovních nabídek a možností,které bude potřeba důkladně zvážit!
Přeji hodně štěstí!
Krásný den
L.
 
vestirnalenka
21.09.12
11:33
Reg. před 2016

Pro cyril :
Dobrý den,perspektiva této práce kde jste nyní-není nic moc-sice tam máte pěkné peníze,ale výhledově by mohla jít Vaše výplata a ocenení dolů. Celkově tato práce už Vám nemá moc co nabídnout. Samozřejmě záleží na Vás,ale můžete se poohlédnout po jiné práci.
Hezký den
Lenka
 
verunka21
21.09.12
19:44
Nereg.

IP: 78.80.55.*
Dobrý večer chtěla jsem se zeptat zda v brzké době otěhotním,jelikož s manželem se už delší dobu snažíme a oba chceme ale něja se nám nedaří.Já jsem narozena 21.3.1984 a manžel 5.8.1976 děkuji za odpověď
 
Maro
21.09.12
23:24
Nereg.

IP: 92.245.5.*
Milá Lenko děkuji vám za odpověď, vážím si že jste mi věnovala svůj čas. Určité se ozvu a dám vám vědět jak jsem na tom dál s podnikáním i se vztahy. Ještě jednou velký dík Maro
 
lola2312
28.09.12
20:33
Nereg.

IP: 78.98.62.*
dobry den 11.7.1991 najdem si blyzkej dobe nejaky vstah dakujem
 
KAROLI
17.11.12
02:20
Nereg.

IP: 83.240.69.*
DOBRÝ VEČER LENKO,
MOC VÁS PROSÍM O NAHLÉDNUTÍ DO KARET, ZDA SE NÁM PODAŘÍ POŘÍDIT DOMEČEK V DOHLEDNÉ DOBĚ...

MOC DĚKUJI, JE OD VÁS PĚKNĚ, CO "PRO NÁS" DĚLÁTE .
K.
 
Koníček
18.11.12
22:21
Nereg.

IP: 95.85.240.*
Dobrý den,
už dlouho mě trápí jedna věc. Asi před třemi měsíci se se mnou rozešel přítel. Stále ho mám moc ráda a moc mi chybí a trápím se kvůli němu. Chtěla jsem tady někoho prosím moc moc poprosit jestli by se mi nepodíval na kartičky zda se spolu k sobě ještě někdy třeba vrátíme. Děkuju moc. (Kuba 31.října 1995) (Terka 26.dubna 1996) Email: rendy.terka@seznam.cz
 
Paj
19.11.12
09:29
Reg. před 2016

Dobrý den,
mohu Vás poprosit o nahlédnutí do budoucnosti? Znám jednoho muže 20 let, a nyní s ním mám rok a půl hezký vztah. On je 1.9.1969, já jsem 20.5.1984. Vzhledem k jeho věku je ženatý samozřejmě. Nyní došlo ke změně - přeci jen za ten rok a půl, co se vídáme, jeho žena zřejmě nabyla pocitu, že se něco děje a prohlédla mu mobil. A našla zprávy ode mě. Bála jsem se, že to můj milovaný se mnou ukončí, aby měl doma klid, ale neukončil - píše mi stále, možná i víc než před tím a moc hezky. Potvrďte mi prosím jen, že jeho láska ke mně sílí a budeme si blíž. Tolik v to doufám... Moc děkuji...
 
mafara
19.11.12
17:45
Reg. před 2016

Dobrý den,moc prosím o odpověď
Můj nevlastní syn je vážně duševně nemocný. Mohu se prosím zeptat, jak se bude vyvíjet jeho nemoc a jak dlouho má relativní možnost být v pohodě, díky lékům. Neustále mu je totiž zvyšují, strašně tloustne a máme obavy, že se tak mohou objevovat přidružené vedlejší zdravotní problémy Michal 5,5,1985
Děkuji moc za odpověď
Zdenka 19.4.1964
 
jirka.s.
23.11.12
18:29
Nereg.

IP: 89.176.116.*
Ahoj,jsem s přítelkyní už rok,a připadá mi jako by se vývoj vztahu zastavil,já chci aby to vše pokračovalo dál,chce to samé i přítelkyně?docela se kvůli tomu trápím,pomůžeš mi děkuji dr.stejk@gmail.com
 
vestirnalenka
26.11.12
20:06
Reg. před 2016

Pro KAROLI:
Napište mi prosím Vaše křestní jméno a Vaše datum narození,podívám se.
Lenka
 
vestirnalenka
26.11.12
20:11
Reg. před 2016

Pro Koníček:
Návrat přímo nevidím,ale usmíření ano,ovšem to pouze za předpokladu,že se jakoby zbavíte závislosti a něm. Hoďte minulost za hlavu-buďte jiná,lepší,svá a uvidíte,že se brzy usmíříte.
Lenka
 
vestirnalenka
26.11.12
20:12
Reg. před 2016

Pro Paj:
Odpověď čekejte na emailu :-)
L.
 
vestirnalenka
26.11.12
20:23
Reg. před 2016

Pro Mafara:
Dobrý večer Zdeni,zlepšení se mi v kartách ukazuje! Hledejte nové cesty léčby,nové doktory,vyhledávejte celkově cokoliv co by mu pomohlo a mohlo pomoci. Vnášejte mu do života hodně pozitivního a veďte ho duchovní cestou.
Moc a něj budu myslet a modlit se za něj-aby bylo líp.
Pokud budete chtít můžete mi napsat a email a mohu Vám být podporou a oporou a když budu moci pomoct-ráda pomůžu.
Lenka vestirnalenka@seznam.cz
 
vestirnalenka
26.11.12
20:25
Reg. před 2016

Pro jirka.s :
Poprosila bych křestní jména a data narození. Děkuji Lenka :)
 
Zuzanka1
26.11.12
22:26
Reg. před 2016

Krásny dobrý den,
chtěla jsem Vás poprosit o radu... jsem momentalně v koncích.Prosím jestli by jste mrkla na mě Zuzana 13.9.1988 a Radoslav 8.8.1976.Zname se uz 4 roky porad si nalhavame ze jsme kamaradi ale já a ani on si myslim ze to tak necitime.Prozili jsme spolu nadherny vikend kdy jsme se spolu milovali, tim vikendem sem myslela ze se vse rozsekne, vse bylo uzasne a ted kdyz jsme od sebe vubec se neozve, nezavola a me nebere tel.Co prosim Vas vidi karty? bylo to spatne a nemelo se to stat a nebo se stane zazrak a budeme spolu??Co se mu honi v hlave?Nemela bych se radsi na to vykaslat??coz bude asi z me strany velmi tezke..děkuji Vam za vas cas... mejte se moc krasne
 
KAROLI
27.11.12
22:43
Nereg.

IP: 83.240.69.*
Pro KAROLI:
Napište mi prosím Vaše křestní jméno a Vaše datum narození,podívám se.
Lenka


Dobrý večer Lenko,
OMLOUVÁM SE.
Karolína 14.7.1973

Moc děkuji pěkný večer
 
ibo
28.11.12
15:18
Nereg.

IP: 91.127.4.*
dobry den prosim najdem si pracu na stalo 2.7.1968
dakujem

 
marti492
28.11.12
16:45
Reg. před 2016

Dobrý den Lenko,
nedávno mi skončila brigáda načerno. Podaří se mi v příštím roce najít nějakou stálou a dlouhotrvající práci nebo to bude zas jen brigáda? Pokud ano, kdy asi? Děkuji Martina 8.11.1970
 
evaeva
01.12.12
21:30
Nereg.

IP: 31.192.92.*
Dobrý večer Leni,
byla bych moc vděčná, zda byste mi vyložila karty, včera jsem se dozvěděla o smrti mého strýce. Tedy má otázka je:
Jak se vyřeší nynější situace ohledně smrti strýce 4.8.1952, strýce si nepamatuji byla jsem ještě mimino, máma 4.8.1955 ho neviděla 30 let, nyní dostala dopis z nemocnice. Nevíme, jak žil, zda měl problémy, závasky, rodinu. V pondělí máme volat do nemocnice, zda nám řeknou více, bohužel nikdo s náma nechtěl mluvit, protože tam nebyla ošetřující lékařka. Děkuji Eva 5.6.1979
 
evaeva
02.12.12
10:07
Nereg.

IP: 31.192.92.*
ještě přidávám jméno strýce Jiří, jméno mámy Marie
 
Janka
02.12.12
15:55
Reg. před 2016

Dobrý den, paní Lenko, ráda bych se zeptala, zda si udržím stávající zaměstnání,připadám si, že ho moc nezvládám nebotam vidíte spíš konec a jestli se když tak objeví něco nového. Moc děkuji - Jana 5.11.60
 
psusenka
02.12.12
21:28
Reg. před 2016

pro VestirnaLenka, Dobrý večer Leni mohla bych také poprosit o nahlédnnutí do karet zda bude nějaký vztah mezi mnou 25.1.1983 a Radkem 19.7.1971? už delší dobu se mi líbí a mám strach ho oslovit... předem moc děkuji
 
nezabudka
02.12.12
23:40
Reg. před 2016

Krasny vecer pani Lenka,prosim ,verim ,ze do konca roka mi pride ponuka novej prace,ponukne mi ju prosim pan alebo pani,v starej praci mam hadam mesiac,som Jana 16.08.1965,vraveli sme o vztahu zatial nic,ja Vam verim ,kolko mam este cakat,za aky cas to bude?Zo srdiecka dakujem a prajem vela vela zdravicka.Mam to nejake smutne momentalne.Jana
 
Eunice
04.12.12
07:19
Nereg.

IP: 46.165.211.*
Jsem Eunice a chci poděkovat proroka Ggenga Okorodu pro podání zpět moji ex přítele, rozešli jsme se na více než 9 měsíců a on mi řekl, že už nikdy nebudeš chtít vidět mě ve svém životě znovu. Miluju ho tolik do té míry, že jsem nemohl myslet na datování každého muže znovu, byl jsem zmatený a stiskněte kvůli lásce jsem měl pro něj udělala všechno, co jsem mohl udělat, aby ho vrať se ke mně, ale všechno šlo marně. tak jsem se rozhodl kontaktovat kouzlo kolečko, i nevěřil v kouzlení já chci zkusit to může být, že bude pracovat pro mě. Kontaktoval jsem Proroka Ggenga Okorodu o pomoc, a on mi řekl, že si kouzlo lásky na něj, řekl jsem mu, jak to udělat. Po třech dnech můj přítel mi zavolal a začal se omlouvat za mě opouští, a také on mi řekl, že mě pořád miluješ. Byl jsem velmi šťastný a děkuji proroka Ggenga Okorodu mi pomohl dostat zpět své ex zpět do mých rukou. Jeho kouzlo je největší ze všech na celém světě, to byla láska kouzlo seslal na mé ex, že ho ke mně vrátí. Všichni vy, dámy, kteří chtějí zpět své ex zpět chci, abyste se obrátili proroka Ggenga Okorodu pro návrat svého bývalého přítele a také vaše ex přítelkyně, kterou může také obsadit jakékoliv kouzlo, které chcete, aby obsazení pro vás. jeho kontaktní e-mail je priest_gbenga.magic_temple@priest.com prostě zkuste ho a tam bude řešení vašeho případu
 
Paj
05.12.12
10:11
Reg. před 2016

Odpověď čekám na e-mailu, ale nepřichází, pročpak jste mi neodpověděla tu? Děkuji
 
Nike
07.12.12
14:20
Reg. před 2016

Paj,
nikdo nemá za povinnost Ti odpovídat, je to dobrovolné.
Ale klidně to vezmu za ni. Systematicky se ho snažíš uhnat, systematicky ničíš cizí rodinu a celou dobu si nalháváš něco, co evidentně není pravda. Tvoje totální nejistota jeho city je toho jen důkazem, jakkoli si vynucuješ "potvrďte mi, že jeho láska ke mně sílí". Když to necítíš, tak asi nesílí.
Čtyřicátníci si zpravidla něco prodělávají a mají tendence dělat voloviny. Pokud se jeho manželka dokonale nenasere a neukončí to sama, budeš jen ta druhá. Pokud ho uvolní, máš možná šanci, ale pak Ti nepřeju, aby se objevila druhá Paj, která se mu bude věšet na krk.
Co takhle se naučit ponechat partnerovi aspoň trochu vnitřní svobody?
 
Paj
08.12.12
12:53
Reg. před 2016

Děkuji. Ale příjde mi, jakobyste mi vyčítala můj dotaz a mé city k němu. Kdyby se se mnou nechtěl vídat, tak se se mnou nevídá. Vídáme se už 9 let. Moje totální nejistota je jen proto, že on je prostě ciotvý introvert. Za těch 9 let jsem to už opravdu poznala. Začal si se mnou, když mu bylo 34, čili čtyřicátník byl ještě zdaleka. Mrzí mě, co jste mi napsala. Promiňte, že žiju.
 
andrea.g
09.12.12
23:01
Reg. před 2016

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na mé manželství a finance.děkuji.
Andrea 14.11.1985
Martin 28.5.1988
 
Paj
12.12.12
12:03
Reg. před 2016

PRO NIKE - Včera mi ten muž, kterého jak říkáte, systematicky uháním a věším se mu na krk, oznámil, že si se ženou vyjasnili, že od sebe odejdou. Ona mu přiznala, že již delší dobu udržuje vztah s jiným mužem... Čili vše dostalo obrat, ale uplně jiný než mi bylo od Vás napsáno. A jsem za to ráda, že se Vám ten zaujatý výklad nepovedl.
 
Barbora156
14.12.12
21:22
Nereg.

IP: 88.146.244.*
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli by ste mi vyložila karty.. na náš vztah s mým přítelem já sem 15.11.1996 a on je 23.6.1993
Chtěla bych vědět jak to bude do budoucna, a jestli budeme spolu ,jestli se vezmeme, jestli je to pravý partner pro mě nebo jestli budeme mít nějaký problémy ..
 
Jafo
27.12.12
18:42
Nereg.

IP: 78.45.225.*
Ocitla jsem se ne mou vinou v manželském trojúhelníku?
Zatím bojuju a snažím se zachránit rodinu. Jen docházejí síly.
Jak to vidí karty? Budu ještě v životě šťastná?

Já - Jana 25.11.1966, manžel Jiří 30.12.1972, manželova přítelkyně Irena 21.11.1966.

Děkuji za jakoukoliv odpověď
 
lenkacvoreňová
03.01.13
23:20
Nereg.

IP: 90.178.114.*
prosim o vyklad karet moc to potrebuji, jsem narozena 15.03.1988 děkuji vam moc zde je muj email:pusinka.88@email.cz
 
verunka21
05.01.13
17:04
Nereg.

IP: 78.80.55.*
Dobrý večer chtěla jsem se zeptat zda v brzké době otěhotním,jelikož s manželem se už delší dobu snažíme a oba chceme ale něja se nám nedaří.Já jsem narozena 21.3.1984 a manžel 5.8.1976 děkuji za odpověď muj email je veronika.murnikova@seznam.cz Přeji hezký den
 
Jitulda
14.01.13
21:09
Nereg.

IP: 46.23.50.*
Dobrý večer.Stojím na životní křižovatce a nevím jak se rozhodnout, aby to bylo do budoucna správně.Mohla bych Vás požádat o výklad?Datum narození 24.8.1974.E-mail:Jitulda1 @seznam.cz.Děkuji.
 
Michaelalalala
17.01.13
23:33
Nereg.

IP: 85.70.166.*
Dobrý den, dnes jsem se sem prihlasila, a zaujala me vase obetavost na vesteni zdarma, jiny si nechavaji volat za hrisne penize. Tak kdybych Vas taky mohla poprosit o vyklad. :) muj e-mail kyda.forewer@seznam.cz
 
damiana
27.01.13
16:07
Nereg.

IP: 93.89.144.*
dracizeno mohla by jste mi moc prosím vyložit karty?Týká se to vztahu,ktarý trvá již 5let,on je těžce nemocný a proto chve vztah ukončit.Vrátíme se k sobě?A jak to bude dál s jeho nemocí,čeká ho operace?Data narozeni mé 7.10.1966 jeho 28.7.1977.Můj email je damiana1l1@seznam.cz mezi jedničkami je malé L .Předem děkuji a přeji vám hodně šrěstí,zdraví a lásky.
 
kateřina11
01.02.13
09:17
Nereg.

IP: 95.80.216.*
15.10.1979
Dobrý den. Mohla by jste mi prosím vyložit karty k mému zaměstnání. Jak to bude do budoucna? Dostanu dobrou pracovní nabídku?
Velice Vám děkuji.
 
liduš
12.02.13
03:54
Nereg.

IP: 92.240.184.*
Dobrý večer zaujal mne veliký zájem o výklad já sama jsem si jej zde chtěla udělat ,ale pokaždé mi nějak vychází něco jiného,mohla bych vás požádat o výklad na jednu otázku.Jestli bude můj přítel v pořádku dnes zůstal v nemocnici děkuji velice za ochotu pus44@seznam.cz
 
sar53
12.02.13
18:38
Nereg.

IP: 178.20.143.*
dobry den ..uz tady pisi asi na nekolikate forum ... ale porad se nemuzu dockat odpovedi... verim ze toho mate opravdu hodne ale chtela by jsem se zeptat jak to vypada se vztahem do budoucna??? mam pritele asi 14 dnu ale nechci ho zranit a nevim jake bude lepsi rozhodnuti dekuji za radu sarka 26.7.1991 email:sarkaminarikova@email.cz
 
ruže
13.03.13
10:34
Reg. před 2016

dobry den mužu vás taky poprosit o vyklad ,na muj vstah a manželství do budoustna? byla od manžela dvakrat za sebou nevěra a dva roky se hadame pořad to lepime a znova se porad hadame moc dekuju ja irena14.2.1963 jan 16.2.1957 mejl lakatosova.i@seznam .czděkuju
 
Svatava
14.03.13
02:20
Nereg.

IP: 46.135.93.*
dobrý den,chtěla jsem velmi poprosit jen o odpověď na tyto dvě otázky,jsem díky bývalému příteli v insolvenčním řízení a zbývá mi ještě 3 roky a 8 měsíců, jen bych ráda věděla jestli to zvládnu a zůstanu dál ve svém bytě.Druhá věc je moje dcera,která si díky tomuto taky dost vytrpí a letos teprve končí školu,sežene práci? Děkuji pokud mi odpovíde,pokud to nejde pochopím.
 
Svatava
14.03.13
02:24
Nereg.

IP: 46.135.93.*
Omlouvám se,zapomněla jsem napsat email svatava.ledererova@seznam.cz
 
OSUDNA
16.03.13
03:11
Reg. před 2016

Pro dracizenu,,, moc prosím take o vyklad ,vím ze asi mate moc prace ale byla bych moc rada kdyby jste my vylozila. Dekuji
 
OSUDNA
16.03.13
03:14
Reg. před 2016

pro dracizenu, prosila sem o vyklad a tady je muj email HOLKA112233@sezna.cz predem moc dekuji
 
OSUDNA
16.03.13
03:22
Reg. před 2016

pro dracizenu , moc se omlouvam chtela sem vyklad a nerekla jsem nac. Jedna se o muj dalsí zivot . Podnikame s manzelem uz 22 let a loni nam skoro vse schorelo jsme ve financní tísni a i presto se pokousíme vse napravit a obnovit , venovali sme se vsemu tomu podnikani cele ty roky 24 h dene a prez veskere prekazky jsme vydrzeli vse . Muzete my rict jak to snama dal bude , predem moc dekuji za odpoved
 
OSUDNA
16.03.13
03:26
Reg. před 2016

jestli muzete odpovezte mi kdokoli. ja 26.1.71. on 6.4. 70. dekuji
 
pitrsmila
21.03.13
18:35
Nereg.

IP: 77.48.193.*
Chtěla bych poděkovat,lidem kteří pracují s čistou energijí a předávají ji dál nezištně!!!!!! díky
 
priscila
24.03.13
12:25
Nereg.

IP: 145.255.146.*
veľmi rada by som si prečítala aj ja výklad z kariet na moju osobu, som vo veľmi ťažkej životnej situácii a už sama neviem či robím všetko preto aby bolo dobre, veľmi pekne by som poprosila o výklad z kariet, moja adresa priskaenator@gmail.com ďakujem
 
jitule2222
24.03.13
18:35
Reg. před 2016

Dobrý den,byla by jste tak hodná a podívala se do karet i kvůli mě?Mám před sebou velký problém a nevím jak dál.Můj emajl je jitule2222@seznam.cz.Děkuji moc Jitka
 
evaeva
13.04.13
14:06
Nereg.

IP: 31.192.92.*
prosím o výklad Dracízenu.
Momentalně jsem zoufala z fin. situace. Posílam mejlík evulkavac@seznam.cz Pokud budete mít čas prosím písněte a zaslu vam potřebne údaje na mejlík, Nejvíce mě tedy zajíma, zda toto období překoname a obratí se to k lepsímu. Zatím děkuji Eva
 
RIL
22.04.13
07:55
Nereg.

IP: 92.233.236.*
SEN OKO SOM NEMAL
 
RIL
22.04.13
07:55
Nereg.

IP: 92.233.236.*
SEN OKO SOM NEMAL
 
Mimuška
27.04.13
16:18
Nereg.

IP: 85.135.170.*
Dobry den, mohol by mi niekto pomoct objasnit situaciu, co sa tyka mna a vztahov v blizkej buducnosti? Velmi pekne dakujem. moj mail: gazebo@azet.sk.
 
daniela dankova
11.05.13
11:28
Nereg.

IP: 194.24.138.*
Moja otazka. co ma caka tento mesiac?
 
sylvie
18.05.13
09:46
Nereg.

IP: 90.183.71.*
Dobry den take zadam o vyklad karet s mym manzelem jmenuje se michal a je nar19.4.1979 a ja16.7.1988. Prosim muj mail je sylvieta0000@seznam.cz. predem dekuji a moc prosim.
 
sylvie
18.05.13
09:46
Nereg.

IP: 90.183.71.*
Dobry den take zadam o vyklad karet s mym manzelem jmenuje se michal a je nar19.4.1979 a ja16.7.1988. Prosim muj mail je sylvieta0000@seznam.cz. predem dekuji a moc prosim.
 
sylvie
18.05.13
09:48
Nereg.

IP: 90.183.71.*
Dobry den take zadam o vyklad karet s mym manzelem jmenuje se michal a je nar19.4.1979 a ja16.7.1988. Prosim muj mail je sylvieta0000@seznam.cz. predem dekuji a moc prosim.
 
Cinda
25.05.13
21:27
Nereg.

IP: 37.188.237.*
Dobrý večer,moc Vás zdravím a cenním si,že takto pomůžete nám lidem.Mám prosbu.zda zestárnu s Karlem 20.2.1953 +Jana 13.7.56 Velmi děkuji.Jana
 
Kartářky světla
02.07.13
19:41
Nereg.

IP: 89.24.14.*
Pokud hledáte seriózní, zkušené kartářky, podívejte se na naše stránky. Rádi Vám budeme nápomocni.
 
Merit
02.07.13
21:02
Reg. před 2016

ano, to je krasne, nezapomente podtoktnout, ze hovor stoji 50kc/min., take by jste damy mohly napsat, jak dlouho trva, nez se k vam clovek dovola pres robota, cili nekde to trva i 10-11min., coz mame 500-550Kc, nez bude mluvit s vami?

to pak beru jako "fer" jednani, at si to lide UVEDOMI, dekuji :-)
 
Dracizena
05.07.13
13:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MERIT... ZDRAVÍM... máš pravdu, proč vyhazovat velké peníze, když si může každý věštit sám...

MÁ RADA...
Žádná věštba není tvá človíčku, je jen přesunuta z jiného zrcadlení, ale může být velmi podobná,aby tě na určitý čas uspokojila...
ALE CO PAK Dál? A pak se vše bude opakovat, dokud si třeba i myšlenkou nevybuduješ svou budoucnost...
1.CESTU DO BUDOUCNA SI MUSÍŠ ZHMOTNIT SÁM A SAMA !!!
2.NIKDY NESMÍŠ KARTÁŘKU KRITIZOVAT, ABY JEJÍ VĚŠTBA V PODOBĚ NEGAT.PROUDĚNÍ SE TI NEVTISKLA DO TVÉ BUDOUCNOSTI.
3.POMODLI SE ZA VĚŠTBU KTERÁ SE TI ZDÁ DOBRÁ, ALE I NEZDÁ DOBRÁ A TÍM DUCH KARTÁŘKY TI BUDE HMOTNIT TO, CO JE PRO TEBE ZDRAVÉ... a o to jde... ne každý partner je pro nás vibračně zdravý, i když může být úžasný...

VĚŠTI SI SÁM-A SKRZE AUTOMATICKOU KRESBU...
Sedni si do klidu, dlouze ámenuj, vydýchej se a na papír bez linek si nakresli písmeno A a písmeno Z asi 10 cm od sebe...
Do tvaru trojúhelníku si nad písmeny nakresli kolečko, z kterého Ti ruka povede tužku na určitou stranu, k určitému písmenu...
Loket drž nad stolem, aby se neopíral a opakuj dokola modlitbu =ámenuj a nebo říkej dokola abecedu a nebo počítej.To jsou modlitby světelné.
A je dobré, když si zhmotníš, že jsi ve sloupu, který je z hvězdiček a které se z nebe sypou do tebe. Tomu se říká propojení s hvězdným nebem/se svou dimenzí/
Vnímej jen své prsty, kam vedou čáru...
Zprvu se ptej na ano a ne... A je ANO a písmeno Z je NE a později si připíšeš celou abecedu a podle počátečních písmen tě budou napadat odpovědi od svého Anděla a tím si hmotníš svou budoucí cestu... a nebudeš poslouchat životní cestu jiné kartářky, nebo věžce... ŽIJEŠ PŘECE VE SVÉM AURICKÉM POLI ... a proto si hmotni svou budoucnost... a netahej si do svého života karmu jiných lidí... je má rada pro každého...
Má rada ve skutečnosti není má, je shůry, od světelných bytostí..
UDĚLEJ SI O MNĚ KAŽDÝ ZÁVĚR JAKÝ CHCEŠ, ALE NEZAPOMEŇ ZAVŘÍT SVÉ KRITICKÉ BOŽÍ DVEŘE... pak by tě mohl dohnat tvůj Duch a pořádně bouchnout... ale věř, že každého chce pohladit...
PODRŽÍM KAŽDÉHO, KDO PODRŽÍ SVÉ TĚLO, SVÉHO TĚLESNÉHO ANDĚLA...
 
alulinka1centrum.cz
06.07.13
07:24
Nereg.

IP: 90.176.195.*
pekne dekuji za vyklad mozna me budou andele mit radi
 
alulinka1centrum.cz
06.07.13
07:24
Nereg.

IP: 90.176.195.*
pekne dekuji za vyklad mozna me budou andele mit radi
 
KAKČA
06.07.13
13:53
Nereg.

IP: 31.7.241.*
dobry den chtela bych to taky skusit pač uz v zivote nic dobyho nemam treba mi nejak zvednete naladu kdys sem chodila do skoli moje maminka se na nas vykaslala a sla za jinym muzem mezy tim byl muj otec zavreny a ja skoncila na deckem azylu po 18ti v domku na pul cesty zarizeni pro lidi do 25 let co nemaji kam jit
kdys se muj tatinek vratil bydlela sem s nim a mymy sourizenci +pritel v jednom domku nejaky cas to bylo fajn pak nase vztahy sli k čertu a dalsi rok sme se vsichni jen hadali o rok pozdeji sem si nasla jineho pritele a stehovali jsme se do sveho to uz sem myslela ze se vsechno spravi a bude vse fajn ale naopak take se hadame a neda se to vydrzet lasky mezi nami je strasne moc ale kazdy den je noco kuli cemu se hadame k tomu jeste navic ja bych strasne chtela miminko ale pritel rekl ze nechce. narodila jsem se 16.12.1992 prosim odepiste chtela bych vedet jestli me ceka jeste neco pekneho v zivote KLARYK.007@seznam.cz
 
KajaMarik
07.07.13
14:26
Reg. před 2016

V poslední době mám pocit, že zkazím, nač sáhnu. Rozpadá se mi osobní život, nedaří se mi v práci a o vztazích mezi kolegyněmi, kamarády a přáteli raději nemluvím. Když k tomu připočtu finanční potíže - můžu jít skočit rovnou z mostu. ivlckova@tiscali.cz
 
moncacka
08.07.13
09:00
Reg. před 2016

Ahoj DRACIZENA, prosim ta, napis mi na mail kocurkova48@gamil.com... moja otazka znie ci budem mat vztah s matejom (29.5.1994). moje meno je monika )2.1.1997). pacim sa mu? prosim ta odpovedz mi, som zufala..dakujem pekne, krasny dnik
 
Dracizena
09.07.13
13:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MONIČKO... tu prvopočáteční lásky si každý nese v neviditelném malinkatém košíčku, který nám všem ženám,Anděl jménem Štěstí zavěsil kolem krku... V tom košíčku je energie jménem LÁSKA, která je živá/jinak živá, jak si dovedeš představit.Je to Anděl/ a člověk nesmí spěchat na lásku, protože mužský Duch ten košíček umí roztrhat a tato energie proteče/uteče/z toho pomyslného košíčku a nebo ten nepravý muž /jeho Duch/ ji vysaje... a pak, až by Ti bylo 25 let, byla by jsi sama a bez lásky...
Jsi ještě mladá a proto si ochraňuj svůj košíček s láskou pro toho kdo přijde, až mnohem později...
Nadarmo se nezpívá v písničce "přišel za ni Pepíček a rozšlapal ji košíček atd."
Věř, že se ve Tvém věku vyplatí mít kamarády a ne lásky. Neplatí to pro každého, ale pro Tebe ano, máš jinou, zralejší karmu...
Užívej si dnešního mládí, ono je krátké a nikdy se Ti už nevrátí...
Ta skutečná láska na Tebe čeká, až v dospělosti...

NEUTEČE TI TO,
CO SI V SRDÍČKU UHLÍDÁŠ.***Ti vzkazuje Tvůj Anděl světla***
 
Dracizena
09.07.13
13:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
KARLE... Skákat z mostu by se Ti chtělo? A neměl bys spíše PŘEMOSTIT své dny, měsíce, roky, aby se Ti netáhlo to ze včerjška, do zítřka?...
To co nás vede, je živá energie/je živější, jak sám člověk/, je paranormální a proto je dnes Konec Světa, abychom KONEC navázali na ZAČÁTEK a to je had v podobě KRUHU A KRUH JSME DALI DO DUHOVÝCH BAREV...
Svůj energetický kruh máš otevřený jako písmeno Cé a proto Ti vše uniká mezi prsty a boříš se do nenávratna... spoj to céčko svým tělem... je to jen představa, ale která není planá...
Je čas, aby ses vrátil do vzývání toho neviditelného, co vidíme v podobě hvězdné oblohy...
V minulých životech jsi velmi dobře cítil svou bytostní dimenzi a dnes okolnosti Tě nutí se vrátit hochu do starých kolejí...
Tvoř vize... PŘEMOŠTĚNÍ =
Je to osobní rituál...
postav se rozkročmo, dlaně si spoj u pupku, vydýchej se a vyámenuj se a udělej si představu, že jsi obr a svým postojem spojuješ dva ostrovy...
Jeden je bez úrody, je tím včerejškem a druhý je nádherně zelený a úrodný a je tím zítřkem...
Tvé tělo je MOSTEM BAREVNÝM a věř, nevěř, časem poznáš, že Tvůj Duch nepropustí ty energie, které Tě včera sužovaly. Nebude se opakovat to, co jsi prožil.Budeš to mít za sebou a o tom je má cesta...
Ale Tvé tělo musí být prosycené duhou, aby jsi do zítřků nepropouštěl včerejší stagnující energie...
Obaluj se každý den pomyslně duhou, ale i slunečními paprsky. Jsou vidět když tečou oknem do místnosti... Ve vizi se do nich obaluj jako do koberce...
Pak Tě Tvá smůla opustí, protože Tě ponese kouzelný koberec a to je Tvá mimozemská bytost, která čeká věky, kdy si ji zavoláš...
Platí to ale pro každého a věř, že nesmysl neexistuje...
Nesmysl je jen slupka ořechu a uvnitř je SMYSL ŠESTÉHO STUPNĚ, VĚDĚNÍ JASNOZŘIVÉHO... ***
Tento vzkaz je od Tvého Anděla hvězdného, ne z mého rozumu...
měj se***
 
Dracizena
09.07.13
13:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
KAČKO... Přečti si předešlý ochranný rituál jménem PŘEMOSTĚNÍ...
Táhla bys do budoucna ten blázinec z minula... hádky, rozchody, slzy...
a do této zóny bys chtěla miminko?
Rodinnou zónu je třeba nejprve vyčistit a třeba začni tím přemostěním...
Jsi na duchovním vlákně, tak duchovně tvoř, jinak se z toho blázince nedostaneš a bude se Ti lepit na paty...
Ono stačí málo, třeba si před spaním jen ámenuj a dlaně měj na pupku... a tím začni.
Časem se Tvůj duchovní kvítek začne rozvíjet a porozumíš tomu, čemu dnes jen slepě nasloucháš... držím Ti palce

NELEHEJ SI PŘES DEN,
PAK TLOUSTLA BYS I V NOCI***skrze -AKS-***
 
irisek49
11.07.13
17:47
Nereg.

IP: 89.24.15.*
- zpráva pro ty, kteří potřebují poradit na jednoduchou otázku,kde je odpověď ANO - NE - pomocí karet, které jsou určeny ke hře PRŠÍ

- karty důkladně míchejte a myslete na otázku, která vás trápí a chcete znát odpověď
- po míchání levou rukou sejměte hromádku karet na 3 hromádky, levou rukou směrem k sobě a spojte opět v jeden balíček
- potom z vrchu odebírejte jednu kartu za druhou a rovnejte je do 3 řad po třech - takže použijete 9 karet

- pokud se vám objeví v libovolném pořadí 3 dvojice ( např. desítky, nebo 2 esa, nebo 2 sedmičky atd.) je odpověď ANO
- pokud se vám 3 dvojice neobjeví - bude více různých karet, odpověď je NE

- pro jistotu opakujte 2x
 
minervicka
14.07.13
13:06
Reg. před 2016

dracizena - prosím, můžu tě kontaktovat? Jsem v nouzi a nevím, kam v životě jít.
 
Dracizena
14.07.13
15:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MINE... jejej, právě jdu ze snů, kde mně to shůry vedlo na Tebe reagovat... Shůry mi řekli, že je v Tobě zdravé semínko, řekněme hvězdička, která stojí za to, ji zasadit v podobě Stromu Života...
Dopředu Ti řeknu, že duchovně dozrávající lidé jsou obtěžkáni více svou karmou jak materialisté. Těm vlastně pomáháme táhnout jejich zlo...
Jdeme všichni za světlem, protože sami tím světlem jednou musíme být... a nikoho vzadu nesmíme zapomenout...
Proto se všímej materiálních lidí kolem sebe a nauč se za ně ámenovat a obalovat je vizuálně duhou.
To oni se Tě drží, jejich vibrace a pak se nemůžeš pohnout z místa...
mám profil na lidech... pááá
 
Hedviga
15.07.13
10:16
Reg. před 2016

dracizena, prosím... posledné dni sa mi všetko rozsypalo, mám pocit, že sa nemám o čo oprieť, tá bolesť je neúnosná, na chvíľu ustane, ale stačí málo, čo mi pripomenie prežité a som zas v prdeli. Viem, že je cesta von, len ju nevidím... kde je východisko? a je nejaké vôbec?
 
bela
15.07.13
18:43
Nereg.

IP: 92.43.26.*
Ahojky mohla bych te poprosit o výklad moc by mi to pomohlo. Děkuji ti. hullunka@seznam.cz
 
Lištička01
15.07.13
22:15
Nereg.

IP: 89.103.170.*
Mohla bych poprosit o výklad.Děkuji ewiku01@seznam.cz
 
pastelka
26.07.13
01:26
Reg. před 2016

Dračí ženo,
už dlouhou dobu dělám energetické obrázky automatickou kresbou - tuším, že tímto směrem by se mohla ubírat i moje profesní budoucnost, ovšem veškeré moje snahy o nějaký posun zůstávají bez odezvy. Akutně řeším pracovní uplatnění, moc ráda bych se věnovala smysluplným věcem, ale nevím jak, kde atd.. Cítím, že Vy byste mohla znát odpověď.

Velmi děkuji a přeji vše krásné.
 
Anna-Maria
26.07.13
12:53
Reg. před 2016

Provádím výklady online, zdarma. Jsem zastánkyně toho názoru, že za dar je neomluvitelně sobecké brát peníze. Pokud máte zájem, jak o prostý výklad typu odpovědi na otázku odpovědí ano/ne, tak i jakýkoliv jiný, rozsáhlejší, určitě napište na e-mail: annamaria.annmarina@gmail.com
Stačí mi křestní jméno a datum narození či jiný specifický znak, který vás charakterizuje.
S pozdravem Anna-Maria
 
Regi
26.07.13
20:58
Reg. před 2016

Dracizeno prosím o výklad karet.Nemohu najít životní směr.Mám léčitelské schopnosti ale nejde to pokaždé,potřebuji posunout, nevím kudy jít.Můj email hanka.mart@seznam.cz, Děkuji s láskou
 
Claudie1990
27.07.13
17:21
Nereg.

IP: 31.28.146.*
Mohla bych tu někoho poprosit o výklad kdo se v tom vyzná potřebovala bych poradit. předem moc děkuj bocrcl@seznam.cz
 
alulinka@centrum.cz
28.07.13
21:02
Nereg.

IP: 90.176.195.*
zdravim prosim o vyklad alenka9.7.1957dekuji pekne
 
Eva silhanova
30.07.13
12:35
Nereg.

IP: 77.48.140.*
Dobrý den,potrebuji vyklad na vztah,ja 1.3.1971,partner Martin 5.3.1967.Dekuji moc
 
Eva silhanova
30.07.13
12:36
Nereg.

IP: 77.48.140.*
pripisuji email: silhanova9@seznam.cz
 
míťa
30.07.13
13:19
Reg. před 2016

Dracizeno mohu Tě poprosit o výklad? Jedná se o mé manželství, mám manžela ráda, ale jsem strašně osamělá. Nechce se mnou jet do kina, na výlet do divadla, dovolenou, ale raději jde za kamarády do hospody. Je jinak hodny, ale nějak se na něj nemohu spolehnout, když je problém hodí ho na mě. Nedostávám od něj co bych chtěla a potřebovala, jako žena. Připadám si spíš jako utahaný koník, ale když přemýšlím o rozvodu, je mi ho líto. Jenže toužím po kvalitním láskyplném vztahu a ať do něj hučím sebevíc, tady to asi nepůjde. Proč jsem tak zaseklá? A nechám se převálcovat soucitem?
Mirka 7.4.1971/Dušan 31.7.1967/
Děkuji
 
Gabi
31.07.13
15:07
Reg. před 2016

Zdravim te DRACIZENO,prosim te o pomocnou radu,tyka se meho vztahu s pritelem Michalem.jestli speje spis k zaniku nebo k me vytouzene svatbe a zivota s laskou.mam jeste po 13 letech vydrzet,nebo to vzdat.uz mi totiz dochazi sily a potrebovala,bych vedet jestli se to uz konecne obrati smerem k memu srdci.Dekuji Ti
 
1375294890
31.07.13
20:34
Nereg.

IP: 212.111.24.*
Chtěla bych Vás moc poprosit o věštbu.Tento rok jsem měla velmi špatný jak v osobním tak pracovním životě.Jestli to špatné už skončí.Děkuji.
 
Grave
01.08.13
08:17
Nereg.

IP: 94.112.124.*
Taky zdravim Dracizeno. Moc bych prosila o výklad mého vztahu s přítelem (teď již bývalým). Tento rok pro mě taky nebyl dobrý (nedala jsem státnice, přítel mě nechal, hádky s rodinou... ) Mě ale nejvíce zajímá ten vztah, protože on je pro mě všechno a vím, že je to můj osudový partner. Pokud si mě vybereš a vyložíš mi karty, tak ti předem moc děkuji.
 
Grave
01.08.13
08:20
Nereg.

IP: 94.112.124.*
Taky jsem zapomněla na email. Ten je amaia@email.cz
Děkuji
 
hedusshka
01.08.13
16:02
Reg. před 2016

Dobrý den,bylo mi řečeno že knečně prolomín ledy co s týče lásky : v poslední době jsem se hodně upnula na kamaráda (Jakub 16.7.1990) chci se zeptat zda budeme tak dobří kamarádi jako teď a zda tam je alespoň malá šance vztahu, či zda mě čeká štěstí až někde jinde
Děkuji hrozně moc
já Heda 4.1.1992 /baby.heda@seznam.cz/
 
Dracizena
07.08.13
16:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
HEDVIGA... PÍŠEŠ, ŽE JSI V PRDELI...
kopíruji... posledné dni sa mi všetko rozsypalo, mám pocit, že sa nemám o čo oprieť, tá bolesť je neúnosná, na chvíľu ustane, ale stačí málo, čo mi pripomenie prežité a som zas v prdeli. Viem, že je cesta von, len ju nevidím... kde je východisko? a je nejaké vôbec?

Líbí se mi, jak jsi vyjádřila svou bolest a proto na ni odpovím a vibračně pomohu...
Platí to pro každého kdo si stěžuje, že je v PRDELI...
Udělej si představu, že lidstvo žije v živém těle a že jsme v něm pouhým červíčkem... a teď si představ, že ten červíček se dostal svou nedbalostí až do konečníku toho Božího Těla a hrozí mu, že vypadne...
A proto se někteří lidé cítí v prdeli, že vše se jim boří, tělo bolí, přátelé chybí, práci nemají... ano, jsou v Božím Konci/v konečníku/.
A proto se dnes hlásá že je Konec Světa. Většina lidí se nachází v tom KONCI a neví, že se mají chytnout pomyslného začátku a k tomu stačí volání o pomoc do hvězd, do mimozemských světů...

Píšeš, že se nemáš o co opřít... no ano, protože prostor kolem Tebe je měkký... I Boha stolice je měkká... ne, nedělám si legraci, i když to tak vypadá... popisuji Tvůj stav z pohledu Tvého Anděla...

Píšeš, že bolest je neúnosná... bolest jsou nesrovnané energie ve Tvém těle, je to rozházená karma... dám příklad, asi jako rozházené seno, které má být ve stohu, aby nezmoklo...

Píšeš... Viem, že je cesta von, len ju nevidím... kde je východisko?
Nevidíš ji, protože Tě Tvůj OSUD nechce poslat ven z Božího Těla, ale musíš pomyslně ručkovat zpět... a jak na to? Dělej si vize, že jsi spadla do toho konečníku v podobě lidského červíčka a musíš najít cestu zpět.Mluv do hvězd a vytýkej si, žes sešla z životní cesty... volej svého Anděla, ať se Tě konečně všimne, že bloudíš... spytuj svědomí a propírej zážitky dobré, ale hlavně ty špatné... Myšlenka je magickou silou a její děj Tě zase obrátí zpět do toho pomyslného Božího Těla...
VYSVĚTLILA JSEM TI TVŮJ STAV POHÁDKOVĚ, ALE PROČ NE, KDYŽ LIDSTVO ŽIJE POHÁDKU NA DOBRO A ZLO A NA POVÝŠENÉ A PONÍŽENÉ, NA KRÁLE A PODDANÉ...
Ale dnes je Konec Světa a zrajeme do časů, kdy nebude nadřazených, ani chudých, ale bude mnoho duchovně jasnozřivých s propojením dimenzním... A každý má svou dimenzi a to je Tvá PLACENTA...
KDO OPRAVUJEŠ SVOU DUCHOVNĚ PUPEČNÍ ŠŇŮRU, KTERÁ VEDE DO HVĚZDNÉ TVÉ PLACENTY... KDO SI VOLÁŠ POMOC ZE SVÉ PLACENTY, ZE SVÉHO ZVĚROKRUHU?
pak se nedivte, že jste v koncích a na kraji duševního pádu... .
NEMÁŠ SE ČEHO CHYTIT? Ale máš, chyť se slova opakovaného Ámen+Ámen+Ámen***je to tok světelného paprsku a jeho se drž, svět duchů Tě bude vytahovat z jámy, do které jsi spadla, ale i vy, kdo jste také sklouzli do škarpy...
Tahám lidi z propadů a mě zase drží můj mimozešťan a jeho celý svět...
Nevěříš? Přesvědč se... ***
Hedviko, tak šup, začni jmenovat a dělej změny... zacvič si, vydýchej se každý den, procvič krční páteř a usměj se na ty, ke kterým se točíš zády... Tvůj Anděl Hvězdný si to přeje, aby mohl vejít do Tvé zóna a pomáhat a mě navigovat...

MNOZÍ HLEDÁTE PARNERA... nenajdete lásku dobrou, když si kolem sebe živíte zónu žravou... DUHUJ SE+HVĚZDIČKUJ SVÉ TĚLO+ A PROÁMENUJ SVŮJ SVĚT***
 
míťa
08.08.13
12:22
Reg. před 2016

Dracizeno, přečetla jsem si Tvůj komentář k Hedvice a tímto neber v potaz můj dotaz. Není třeba mi odpovídat zmýlila jsem se, člověk má lépe volit s kým chce probírat osobní záležitosti. Dokáži si poradit sama. Jen mě zlákala berlička karet..a možný příslib něčeho... ale ten si přece neseme v sobě. Přeji Ti více krásy a lásky do života ... a dovolím si radu... někdy je dobré stát pevně nohama na zemi Hodně štěstí. M.
 
Miloš
08.08.13
16:25
Nereg.

IP: 46.39.168.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
miloš
08.08.13
16:33
Nereg.

IP: 46.39.168.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Dracizena
08.08.13
17:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Míťo, Míťo, Míťo a kdopak, že jsi? Chceš podat pomocnou ruku a vezmeš a kousneš do ni****A vše děláš s láskou...
Děkuji Ti, pomáháš mi upevňovat se, na té matičce Zemi...
Každá kritika je dílo hvězdné a bez hvězd bychom nestáli pevně na té Zemi...
Píšeš, že nemám odpovídat a nemělas to udělat právě, že Ty?
Přečíst si mou odpověď a sohlasit, nebo nesouhlasit ve svém myšlení?...
Já jsem se Tě neptala, co Ty na to.
Já odpovím a obracím list a jdu dál a je na jedinci, jestli z mého listu udělá knihu a jestli bude mít zlaté stránky a nebo to bude jen trhací bloček...
Tys udělala z mé energie žvýkačku, tak si ji žvýkej a sleduj se, kam se dožvýkáš...
Proč mi přeješ více lásky a krásy do života, když já jsem skromná a krásy kolem sebe mám až, až a lásky také.
Nejsem sysel, všeho mám akorát...
Kdybas měla Ducha, přála bys zdraví... .ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***
 
Dracizena
08.08.13
17:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
dodám... že zdravího nikdy není dost pro člověka, který ho rozdává... proto si ho lidé přejí, aby se množilo...
 
Dracizena
08.08.13
18:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Miloši,proč šetřit lásky plodnou energii pro někoho, kdo ji za rohem zahodí... Čas Ti ukáže... trošku mezi vás duchovně vejdu... a vaše vibrace otočím... skutečnost ukáže svou tvář...
 
Dracizena
08.08.13
18:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Heduš, kdyby ten vztah měl být, tak už by byl, nemyslíš?
Ale je pravdou, že někdy vztah zraje pomalu...
Když nevím kudy a jak, tak mně Anděl Hvězdný pro vás napíše větu...
A pro Tebe mi napsal Anděl toto...

ŽIVOT JE TĚŽKÝ KDYŽ SE ŽIJE,
ALE JE LEHKÝ, KDYŽ SE HO
ČLOVĚK NAUČÍ VYCIŤOVAT ZEVNITŘ...
 
Dracizena
08.08.13
18:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Grave, nevykládám karty, jen okrajově... navštiv spec. kartářku...
Ale poradím... NEHOŇ SE ZA NĚČÍM, CO LÉTÁ MIMO TEBE...
 
priscila
08.08.13
20:04
Nereg.

IP: 145.255.146.*
Milá Dracziena, skusila by si sa prosím ta pozriet na moju situáiu, manžel je už pomaly rok doma ležiaci pacient po tretej mozgovej príhode a ja a o neho starám... som už z toho dost vyčerpaná, hladám utechu u strážnych anjelov,velmi by som si želala aby sa už všetko dalo do poriadku... ... . manžel 28,06,1959 ja 20,06,1962 dakujem
 
Dracizena
08.08.13
22:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Priscila... .pomoc shůry je ve slovech a když hledáš útěchu u srážných andělů, tak tím zónu sobě, ani manželovi nevyjasňuješ...
Volej si pomoc od Anděla Hvězdného a pohnou se ledy...
 
anna777
09.08.13
06:52
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
anna777
09.08.13
06:59
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
winekka
09.08.13
09:27
Nereg.

IP: 193.165.2.*
Ahoj Dracizeno, můžu Tě taky poprosit o výklad? Přijde mi, že se poslední roky pořád jen plácám na místě a nevím, jak z toho ven. Mají Tví andělé nějakou radu? Díky. winekka@seznam.cz
 
wasic
09.08.13
12:50
Nereg.

IP: 83.240.34.*
Ahoj pro Alusshka pokud by si měla ještě zájem o výklad karet zdarma tak mi napš na email muj email je Wasserbauer3@seznam.cz Více info na mejlu dik
 
Miloš
09.08.13
17:01
Nereg.

IP: 46.39.168.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Miloš
09.08.13
17:02
Nereg.

IP: 46.39.168.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Miloš
09.08.13
17:02
Nereg.

IP: 46.39.168.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Dracizena
11.08.13
16:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
WINEKA... čti, co píši zde i jiným lidem... platí to pro každého...
Nemáš propojeno, nemáš přemostěno, nemáš pohyb v myšlenkách...
Vidím Tě, že stojíš v nepohyblivé vodě, která je kalná a to je ta nemohoucnost, stagnace... více na meilu, nebo na vzkazíku na lidech.
Tvůj stav se dá okysličit, máš Anděl jménem Štěstí a to je dobrý začátek tvořit změny...
je třeba si vizuálně čistit lidi, které pravidelně potkáváš...
Tvůj stav je také díky otvírání se vnímání... a proto si lidi čisti duhou...
Komu se otvírá vnímání, zbrzdí se mu energie těla a proto se musíš donutit do cvičení na čakry, krční páteře a jiné...
JSI JEN SKLESLÁ POD TÍHOU SVALŮ,
KTERÉ SE MUSÍ POHYBEM OKYSLIČIT... ***
 
Dracizena
11.08.13
16:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gabi, po 13 letech bys měla vědět, co od přítele očekávat...
Myslíš, že bude jiný?
Proč se nezeptáš svého Anděla ve své 13. komnatě...
Ano, dnes nastal čas, kdy vejdi do svého nitra a naslouchej...
ON čeká, aby Tě posunul a okysličil, i váš vztah...
Tento rok je pro vás přelomový. Ano, čekej změny...
 
Kkristína
11.08.13
19:05
Nereg.

IP: 109.230.45.*
Pre Dracizena:
Mohla by som Vas poprosti o vasu pomoc prosim. Moj email: semmi@azet.sk Mam na Vas iba jednu jedinu otazku. Dakujem.
 
lelilu
12.08.13
12:42
Reg. před 2016

Přeji pěkný den, vím, že věštění zdarma bude jen stručný. Mohu poprosit o věštbu? Můj mail je lelilu@seznam.cz Děkuji a pěkný den
 
Hedviga
13.08.13
07:07
Reg. před 2016

Dracizena, zastavila som sa tu až dnes, ďakujem za odpoveď, už sa to pohlo, možno aj dobrým smerom, snažím sa hľadať a nachádzať odpovede vo svojom srdci, začínam sa citíť byť silnejšia, na rozdiel od môjho priateľa, ktorý sa v tom nejako stráca a mne je ho strašne ľúto. Chcel byť šťastný v náručí inej ženy a nejako mu to nevychádza. "Pracujem" aj zaňho a dúfam, že sa z toho vyhrabe. Viem, že blúdi a hrdosť mu nedovolí si to priznať.
 
lenousek250
13.08.13
12:54
Reg. před 2016

také bych chtěla vyložit karty ale o nikom nevím prosím poradte
 
vvelcome@seznam.cz
13.08.13
17:58
Nereg.

IP: 188.175.65.*
Zdravím, nabízím plnohodnotnoý rozbor profilu a celkovou věštbu. Napište a domluvíme se. Problémy nejsou neřešitelné a určitě vám mohu pomoci. Nabízím pomoc všem, cena v závislosti na vaší spokojenosti a štědrosti.

vvelcome@seznam.cz
 
Dracizena
13.08.13
18:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LELILU...
NEDĚLEJ DLOUHÉ KROKY,
KDYŽ TY KRÁTKÉ LÉPE PŘEČTEŠ...

SLEDUJ SEBE V SOBĚ,
JEN TAKTO SE PROPOJÍŠ S KAŽDÝM...

NEDĚLEJ RYCHLÉ ZÁVĚRY
ABY TI NEUTEKL VÝSLEDEK...
od Tvého Anděla Hvězdého, skrze mé-JÁ-***
 
Dracizena
13.08.13
18:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kristýnko... NEPTEJ SE, KDYŽ ODPOVĚĎ ZNÁŠ...

POSTAV SI Z DESETI KAMÍNKŮ KRUH
A SEDI SI DO NĚJ V TUR. SEDU A ÁMENUJ...
DOSTANEŠ ODPOVĚĎ OD SVÉHO ANDĚLA VNITŘNÍM
SLYŠENÍM, NEBO SNEM...
 
Dracizena
13.08.13
21:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
PASTELKA... napiš mi ma meil dracizena-seznam
 
lelilu
14.08.13
08:53
Reg. před 2016

Milá Dracizeno, děkuji za věštbu. Mám dotaz mám tříletý vztah má budoucnost? 31.3.1976 a 14.6.1980 Dočkám se vlastních dětí? Děkuji a pěkný den od srdce přeji. :o)
 
Dracizena
14.08.13
21:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Leliu, Tvůj Anděl Ti skrze mě poslal věty k zamyšlení...
Myšlením nad větami si roztočíš stagnující energie, které Tě drží ve stereotypu... Změna je život...
Andělé mi píší tyto věty pro vás, aby vám pohnuly energiemi...
Co chceš slyšet? Že budeš mít děti a nebo nebudeš?
Bez okysličení svého života, nebudou změny...
Vtěch větách je to důležité pro Tebe...

NECHTĚJ VĚDĚT DOPŘEDU,
KDYŽ TAM VZADU JSI NIC NESROVNALA...
 
lelilu
15.08.13
09:01
Reg. před 2016

Dracizeno, děkuji za odpověď snad mi to pomůže.
 
lelilu
15.08.13
09:01
Reg. před 2016

Dracizeno, děkuji za odpověď snad mi to pomůže.
 
Ajulka
15.08.13
13:25
Nereg.

IP: 89.190.95.*
Dobrý den, chtěla bych poprosit také o výklad karet. Nedávno jsem se rozešla s přítelem a byla to chyba a nevím jak dál, už se v tobě nedokážu vyznat prosím porad te mi
 
Thomas92
17.08.13
13:10
Reg. před 2016

Dobrý deň, chcel by som poprosiť dracizenu o výklad. Zaujímalo by ma čo ma čaká do konca roku (konkrétne: škola, práca, láska) ?
Vopred veľmi pekne ďakujem.

môj e-mail je: tomitomib27@gmail.com
 
DennyMarsey
17.08.13
14:20
Reg. před 2016

Dobry den dracizena...
prosim jen o to ... chtela jsem se zeptat za jak dlouho vyjdu konecne z baraku... kvuly nemoci nebo spis vsugerovanemu humusu co me drzi doma jiz 4ty mesic dekuji Denny
 
danny
18.08.13
20:21
Nereg.

IP: 85.70.101.*
Dobrý den dracizena, chtěla bych vás poprosit o výklad, v oblasti lásky zdraví a peněz pokud by to bylo možné jmenuji se daniela a jsem narozena 18.7.1994 předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek večera s pozdravem Danny :)
 
Dracizena
19.08.13
18:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LIDIČKY... .neodpovím vám... láska+vztahy+peníze+škola+zdraví...

PRO VŠE SE JDE PO DUCHOVNÍCH SCHODECH...
PROČ CHCEŠ VĚDĚT CO TĚ ČEKÁ, KDYŽ ŠPATNÝ DĚJ NEUMÍŠ PŘEVRÁTIT...

KDYŽ SI DO ŽIVOTA NEUMÍŠ POZVAT HVĚZDY,NEMOHU TI ŘÍCI, CO TĚ ČEKÁ,
KDYŽ NEZMĚNÍŠ SVŮJ TÍŽIVÝ OSUD.
BEZ HVĚZDNÉHO VEDENÍ PŮJDEŠ SKRZE ODPOR A ODPOREM JSOU ŽIVOTNÍ PŘEKÁŽKY...

DNES ZAČALA DOBA, KDY TÉMĚŘ KAŽDÝ PŮJDETE PROTI PROUDU A TO JE TEN ODPOR...
A PROTO JE, A BUDE ŽIVOT DŘINA...

BUDOUCNOST SE NEČTE Z MINULÝCH ŽIVOTŮ, TAK JAK PROZRAZUJÍ KARTY.
DO SVÉ BUDOUCNOSTI SE NECH TÁHNOUT HVĚZDNÝM SVĚTLEM A PAK UVIDÍŠ, ŽE TĚ,
TO NĚCO DOBŘE, NEBO SCHŮDNĚJI NASMĚRUJE...

VÝKLAD KARET KAŽDÉHO JEN ANDĚLSKY POHLADÍ, ALE SKUTEK JE JINÝ... .
NEBUDU VÁS HLADIT, ALE MOHU UKÁZAT JAK SI VYJASNIT SVOU ZÓNU,
ABY ODPOR NEBYL TAK SILNÝ A PROŠLI JSTE...

ŠTĚSTÍ DNES MUSÍME HMOTNIT, ONO UŽ NEPADÁ LIDEM DO KLÍNA, JAKO DŘÍVE... .
DNES SE VIBRAČNĚ VSOUVÁME UŽ DO JINÉHO SOUHVĚZDÍ A PROTO SE OBRACEJME DO HVĚZD,
JAKO TO DĚLALI DŘÍVE...

DRŽ SE KAŽDÝ VIZUÁLNĚ HVĚZDNÉHO SLOUPU, ABY TI NAROSTLA DUCHOVNÍ KORUNA POMYSLNÉHO
TVÉHO STROMU. KOŘEN MÁ ZAPUŠTĚNÝ DO HISTORIE KAŽDÝ, ALE NEMÁTE SVOU KORUNU A PROTO SI
NEJSTE JISTI SE SVOU BUDOUCNOSTÍ..

NEMÁTE PROPOJENÝ KOŘEN S HVĚZDNOU OBLOHOU POMYSLNÝM SLOUPEM
A PROTO NEDOSTÁVÁŠ JASNÉ INFORMACE SHŮRY... KOŘEN JE PROGRAM TVÉ MINULOSTI...
NASLOUCHEJ SNŮM. TVŮJ ANDĚL TĚ SNEM INFORMUJE, JAK DÁL...

NEODPOVÍM TÁZAJÍCÍM, KDYŽ TVŮJ BUDOUCÍ ŽIVOTNÍ DĚJ JE NEPRŮCHOZÍ...
DOVOL, ABY SKRZE TVŮJ ŽIVOT TEKLO SVĚTLO, PAK JE ŽIVOT HRAČKOU...

 
istvan
08.10.13
11:36
Nereg.

IP: 88.146.185.*
co me ceka v budoucnosti
 
jana.neversilova@seznam.cz
09.10.13
10:30
Nereg.

IP: 90.180.48.*
dobrý den, chtěla bych vědět budoucnost
 
anka H.
09.10.13
18:48
Nereg.

IP: 90.181.240.*
Dobry den,chcela by som vediet,ci budem v terajsej praci robit do konca juna buduceho roku a ci mi nedaju vypoved po trojmesacnej skusobnej dobe.Anna 23.09.1990.dakujem za odpoved.Anka
 
beruska29
09.10.13
22:12
Reg. před 2016

Prosím o výklad zdarma, doufám, že mě to pomůže se rozhodnout co dál, narozena 11.5.1984, Věra. e-mal - vera.pikulova@seznam.cz
 
Eminapet33
10.10.13
15:06
Nereg.

IP: 212.79.105.*
Pro Draci zenu: pripojuji se k tem, kteri tez moc prosi o alespon kratky vyklad. Moje mailova adresa je: emapet@centrum.cz. Velice dekuji.
 
Dracizena
10.10.13
17:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Emapet... máš neplatný meil:)))
 
hedusshka
10.10.13
22:08
Reg. před 2016

můžu poprosit zda byste koukla jak to budu mít s prací a zda budu chdit s jednim klukem ? já Heda 4.1.1992 kluk Jakub 1,3.1995 děkuji baby.heda@seznam.cz
 
petronek
11.10.13
00:09
Nereg.

IP: 95.173.86.*
Dobrý večer,mužu taky poprosit o menší výklad?Chtěla bych vědět,jestli budu mět ještě miminko a jestli dcerka najde cestu domu... děkuju Martina(3.5.1971 v 7.20)a Martinka(30.3.1994 v 16.30)adresa meilu-bozka120@seznam.cz
 
ankaska
11.10.13
16:15
Reg. před 2016

Dobry den,chcela by som sa spytat,ci v terajsej praci vydrzim do konca juna,alebo ci mi daju vypoved po trojmesacnej skusobnej dobe.Anna,23.09.1990.dakujem.moj mail je: annahusarova@centrum.sk anka
 
Renca1974
13.10.13
14:20
Nereg.

IP: 77.234.237.*
rada by som vedela čo ma čaká v živote či stretne lásku svojho života a asi v akom znameni bude vopred vám dakujem datum narodenia je 9.7.1974
 
dablik
14.10.13
10:45
Reg. před 2016

Dobrý den dracizeno mohla byste mi vyložit?karkulkarenata@seznam.cz
moc děkuju
 
Gioia
01.11.13
07:56
Nereg.

IP: 151.19.98.*
Pro Dracizenu :

Dobre rano,rada bych Vas pozadala o radu ... Shrnute receno ... Jedna se o to ze , jiz rok se tak nejak "placam" ve vztahu (vtah nevztah - vztah prazvlastniho puvodu a charakteru )s o vic jak ctrt stoleti starsim muzem ...
Na pritrouble pripominky okoli nehledim protoze pro tohoto muze se kazdy den probouzim ...
Ale obcas se sama sebe ptam jestli to vidi stejnyma ocima nebo jestli mam opravdu jen zatracene ruzove bryle ...
Uvitala bych radu pokud je to ve vasich silach .Rada prilozim email pokud Vas ma prosba zaujme ... Verim ze me uz muze tento problem rozlousknout snad jen pomoc media .Troufam si rici Vase ... Dekuji .Preji hezky den . Gioia
 
Regi
02.11.13
09:21
Reg. před 2016

Přeji hezký den, prosím dracizenu o pomoc, soukromě.Můj email hanka.mart@seznam.cz. Předem moc děkuji.
 
amaltea
02.11.13
21:31
Reg. před 2016

Dobrý den Dracizeno, moc se omlouvám ale píšete tu spoustu krásných věcí a já jsem vás chtěla poprosit o pomoc jak bych se mohla naučit vykládání karet vím že to asi moc o učení není ale spíše o síle ducha, ale přesto je to dar který bych si chtěla osvojit i když jen pro sebe, asi nikdy nedokážu pomáhat lidem tak jak to tady děláte vy. Asi mám nějaký duchovní základ nebo možná je to něco jiného ale nevím jak to nazvat. Když budete mít chvilku na meil budu ráda když mi odpovíte : pospice@seznam.cz . Mockrát děkuji
 
zezu13
03.11.13
18:03
Reg. před 2016

Dobrý den Dracizeno, přečetla jsem si Váš příspěvek a moc mě zaujal. Chtěla jsem Vás poprosit, zda to bude jen trošku možné, aby jste se podívala, zda si do svého života umím pozvat hvězdy. Předem moc děkuji. zezu@seznam.cz
 
sky24
04.11.13
08:57
Nereg.

IP: 62.201.21.*
Dobrý den, prosím také Dracizenu o pomoc, mam partnerskou krizi, slo by to na email sky24@seznam.cz? Dekuji.
 
sky24
04.11.13
09:00
Nereg.

IP: 62.201.21.*
Troufam si dodat, ze se velmi snazim, abychom s partnerem zase byli par, rada bych vedela, zda se ke mne vrati, zda najde tu cestu, jiz komunikuje, ale neni tam zadna znamka sance. Obracim se uz na tuto cestu, abych nasla odpoved, jelikoz vim, ze na primou otazku se zeptat nemohu, melo by to vyplynout. Dekuji Dracizeno, pokud by to bylo mi nejak ukazat budoucnost, trapi mne uzkosti z toho jak se to vyvine, dekuji.
 
Lumpik
05.11.13
11:29
Nereg.

IP: 217.66.185.*
Pro Planetweb
(11.10.10 / 02:08)
Věštění z karet je dar, který nemá každý ve vínku, a za dar se neplatí. Výjimku tvoří odměna pro věštce, kterou my sami uznáme za vhodnou,co mu za věštbu dáme ( zaplatíme ), jestli peníze a nebo také nějaký dárek. Teprve pak se věštba vyplní. Pokud si věštec řekne o peníze dopředu, kupčí s darem, a věštba se většinou nesplní vůbec nebo jen zčásti. Na to pozor! Tento názor mám od jedné hodně dobré cikánské kartářky na doporučení, a co mi řekla, se vždy vyplnilo. Byla jsem i u jiných kartářek, za peníze, a dodnes se nesplnilo nic, co řekly.
 
Janulík
06.11.13
23:04
Nereg.

IP: 217.12.56.*
Pre Dračiuženu: Máme s priateľom krízu a nekomunikujeme momentálne spolu... zvládneme to a vrátime sa k sebe? ja 1.4.1977. on 91.8.1975. Ďakujem pekne
 
Janulík
06.11.13
23:05
Nereg.

IP: 217.12.56.*
Pre Dračiuženu: Máme s priateľom krízu a nekomunikujeme momentálne spolu... zvládneme to a vrátime sa k sebe? ja 1.4.1977. on 31.8.1975. Ďakujem pekne
 
Janis1 - pre dračiu ženu
07.11.13
12:09
Nereg.

IP: 195.91.109.*
želám Vám pekný deň,píšete veľmi zaujímavé myšlienky s ktorými sa dá stotožniť a páčia sa mi. Chcel by som Vás veľmi pekne poprosiť či by ste sa mohli pozrieť aká je pravdepodobnosť ,že sa mi v dohľadnej dobe podarí nájsť zamestnanie. Viem , že je to pre Vás otrepaná otázka ale napriek tomu Vás o to prosím . ďakujem . dátum môjho narodenia je 3.6.1971 a moje meno je Jan. Želám Vám krásne dni.
 
Janis1 - pre dračiu ženu
07.11.13
19:20
Nereg.

IP: 195.91.111.*
Pekný večer želám , pozreli by sa mi prosím Vás či sa mi v dohľadnej dobe podarí nájsť zamestnanie? Prípadne na akú profesijnú sféru sa mám zamerať? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem. Moje meno je Jan a dátum narodenia:3.6.1971... .ešte raz Vám ďakujem
 
Danamalka
07.11.13
20:11
Nereg.

IP: 62.209.208.*
Dobry den chtěla bych se jen zeptat jestli se muj život zlepší, protože mám pořád smulu .Datum narozeni 5.12.1959 muj přítel datum narozeni 19.08.1960.Děkuji za odpověď Danamalka
 
svybik 1
07.11.13
20:31
Nereg.

IP: 77.234.243.*
dakujem dracej zene za radu zo situacie z ktorej som bola dost v chaose :) krasny to cloviecik prajem nech sa ti len dari
 
darja258
08.11.13
08:07
Nereg.

IP: 62.168.89.*
Pre draciu zenu : prijemny den Vam zelam, chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi nepomohli a nevylozili karty, mam naozaj velmi tazke obdobie v zivote a neviem si rady. Moj mail : darja258@zoznam.sk, vopred velmi pekne dakujem
 
armica
10.11.13
18:55
Nereg.

IP: 178.41.125.*
dracizena mohla by som aj ja poprosit o vyklad cez email? velmi pekne dakujem - armica152@azet.sk
 
ivuše
10.11.13
23:23
Reg. před 2016

Dobrý večer Dracizeno, koukám, že těch žádostí o výklady máte spousty. Ráda bych se na Vás také obrátila, zda mi můžete vyložit karty na e-mail : kostrabek@seznam.cz
datum narození: 3.4.1982 velké díky
 
Retrivr
11.11.13
19:43
Reg. před 2016

Dobrý den,
jsem ve 3. ročníku Vš. Letos mám závěrečné zkoušky - státnice. Chtěla jsem se Vás zeptat, a zároveň Vás poprosit zda dokončím úspěšně všechny státnice, zda zvládnu obhájit bakalářku? Dokončím prosím úspěšně tuto školu? :/ :) Děkuji Vám za Vaši odpověď a za Váš čas. Přeji všem krásný den a večer:)
 
Retrivr
11.11.13
19:44
Reg. před 2016

Dobrý den,
jsem ve 3. ročníku Vš. Letos mám závěrečné zkoušky - státnice. Chtěla jsem se Vás zeptat, a zároveň Vás poprosit zda dokončím úspěšně všechny státnice, zda zvládnu obhájit bakalářku? Dokončím prosím úspěšně tuto školu? :/ :) Narodila jsem se 30.3.°1991 Děkuji Vám za Vaši odpověď a za Váš čas. Přeji všem krásný den a večer:)
 
JARMILA
11.11.13
23:08
Reg. před 2016

DOBRÝ DEN,RÁDA BYCH SE ZEPTALA NA VÍC VĚCÍ:1/ROZHODUJI SE PRO JINOU PRÁCI,MÉNĚ PLACENOU ALE NENÁROČNOU-JSEM V ID,2/JESTLI SE STARŠÍ DCERA UKLIDNÍ JE NA TOM PSICHYCKY VELMI ZLE A MÁ 2ROKY STARÉHO SYNA A JÁ MÁM O NĚJ STRACH,JESTLI SI NAJDE K SOBĚ PŘÍTELE,3/JESTLI MLADŠÍ DCERA BUDE MÍT MIMINKO KTERÉ SI OBA PŘEJÍ ALE ZATÍM SE TO NEDAŘÍ A KONEČNĚ JESTLI SE TY MOJE DVĚ DCERY NĚKDY BUDOU SPOLU BAVIT,TED SE TO NEDAŘÍ.PROSÍM PIŠTE MI NA MAIL:jaruneckaxxl@seznam.cz,já jsem tyto stránky oběvila náhodou a nevím jestli bych to podruhé našla.moc děkuji za pochopení.Jarka
 
Dracizena
12.11.13
00:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Retrivr... .dám Ti dlouhou radu..

NIKDY SE NECHTĚJ PTÁT DUCHOVNA NA VĚCI,
KTERÉ JSOU TVOU ŠKOLOU. /Těmi prostě musíš projít/...
TY VĚCI TĚ ŠKOLÍ... A ŠKOLNSKOU VÝUKU LIDSTVU
PŘIPRAVILO, ZASE JEN DUCHOVNO...

POKUD CHCEŠ VĚDĚT DOPŘEDU,
PAK NENAJDEŠ SVÁ ZÁDA... a tato věta v sobě skrývá varování...

Představ si, že Ti řeknu, že to neuděláš... tak se nebudeš učit
a můžeš školu zabalit a teď hned...
A když Ti řeknu, že školu uděláš v pohodě, tak učení budeš také flákat...
Vyjde to nastejno...
Já čekám co mi odpoví Tvůj DUCH a Tvůj DUCH Ti dá na zadek, když nešetříš svou duchovní energii,protože jednou Tvůj DUCH s Tebou
bude počítat... .
Já, když budu volat světelného DUCHA, aby mi odpověděl na Tvou otázku, tak ta odpověď Tě bude stát hóóódně energie a pak budeš
ve škole i usínat...
Ptát se duchovna na PLANÉ OTÁZKY, to si vůbec nedovoluj...
Duchovno jsou mimozemské bytosti a k nim se jde v pokoře a úctě
k jejich světlu a to proto, aby nás to jejich světlo přijalo
a osvítilo mysl a zaktivovalo 6.smysl...
Mimozemské dimenze mi předaly trochu jejich světla a s ním musím šetřit...
Je to druh světelného proudění, které mě propojuje s mimo smyslovými dimenzemi, jako telefon. kabelem a nemohu u nich otravovat, ale čekám, až shůry mi sami řeknou odpověď...
Na Tebe mi shůry řekli, že se s Tebou jednou spojí... .
Dnes se poctivě uč a školu uděláš... držím palce a když držím, tak
je udržím a to si pamatuj... ahoj...


TOTO PLATÍ PRO KAŽDÉHO:

NEPTEJ SE DUCHOVNA NA ZBYTEČNÉ OTÁZKY.
VŠE STOJÍ ENERGII A DUCHOVNO SI JI UMÍ Z TEBE VZÍT
A TY PAK UCÍTÍŠ ZBYTEČNĚ TÍŽI SVÉ KARMY...

... neptej se typu, jak to dopadne, jestli je dobrý váš vztah atd... copak neznáte svůj vztah?
Zvědavé otázka duchovno prostě trestá a máš to zapotřebí?
Neptej se ani na práci, protože duchovní odpověď zákonitě vzdálí skutečnost...
Je třeba změnit svůj pohyb těla, své myšlení, svůj dech a to tak, že začni s tělem pracovat.
Hodně jsem zde na věštírně napověděla. Hledej a čti si mě...

Ale nezměníš sebe, když nezačneš měnit svou temnou zónu...

Zóna nás vrhá do problémů a je to jen temná mlhovina kolem tvého těla...
Posouvej si ji silou vůle dál od těla a použij mou mantru a mé vize...
Má mantra je, opakuj dokola celosvětové slovo ÁMEN + ÁMEN + ÁMEN...
Prostě, ámenuj i před spaním a do hvězd posílej svá přání...
má mimozemská světelná bytost vaše přání ponese po tomto toku do dimenzích hvězd a zpětnou reakci ucítíš dříve, jak se tvé přání splní... ucítíš jemné brnění na kůži a to znamená, že jsi vyslyšen-a.
Ámenováním nám jde z hrdla světelný tok a ten nese tvá přání, i myšlenky a čistí ti i tu zónu...
Ano, za pomoci Vyšší Vůle a tou jsou mimozemské světy...
Slovo ÁMEN není pobožné, je světelně potřebné a proto ho zná celý lidský svět...
Pak je třeba používat ke svému vysvícení, auru Země a tou je
obyčejná duha na nebi...
Obaluj se vizuálně do duhy + ámenuj + mluv ke hvězdám a Tvůj Anděl Hvězdný si tě převezme a povede schůdnějším životem a nadělí jasnou intuici a možná i jasnozřivost... pak budeš ve správná čas na správném místě a někdo Ti dohodí i tu práci...

Myslíš, že je to pohádka? Pohádka je PO+HÁDCE... až se přestaneš hádat, pak se s každým otočí karmický svět a bude dobře... .
Pohádky končí dobře... ale kdo se hádá, karma ho mlátí tvrdým osudem...
Určitě se nikdo duchovna nebojte, ale bojte se toho, co vám bydlí
nezvaně v těle a to si z těla čisti i tou mou modlitbou ámenovací...
Jsou to jen rady od mého DUCHA a RADA je RÁD = DAR...
 
Káta
12.11.13
07:11
Nereg.

IP: 86.61.142.*
Dobrý den ,prosím o výklad jsem v složité situaci mezi dvouma muži a evím co dělat ... manžel 30.4.1981 a expřítel 27.10.1979 .Děkuji moc a prsím zaslat na tobikat@seznam.cz
 
simering
12.11.13
09:40
Reg. před 2016

Mohl by mi někdo vyložit prosím,jestli najdu konečně práci,taky vztah s manželem a jak na tom budeme se zdravím.Máme jednoho syna,druhé dítě plánujeme až za čas,zda se mi podaří otěhotnět.Děkuji moc Jarka 6.5.1985,manžel Pavel 14.5.1984.¨Prosím o výklad na E-mail:simandlova.jarca@seznam.cz
 
Dracizena
12.11.13
13:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
DANAMALKA...
Danuš, víš co je to smůla? Je to lepkavá energie, která se přilepí
na člověčí tělo a na jí se lepí další a další...
Když vidíš, že máš té smůly podezřele hodně, proč neuděláš něco mimořádného... Já to tenkrát udělala a přišlo mi vědění a od té doby vím, jak tyto nepohodlné a hostující energie z těla setřást, sundat, vyvléknout se z nich a podobně...
Ze všeho nejdříve se začni modlit, ale ne pobožně. Zkus to jako já
a jen dokola ámenuj a mé vibrační pole Ti, i na dálku bude stírat to, co si táhneš z minulých životů...
Ano, modly se i za mě Danuš touto ámenující mantrou a pak Ti můj DUCH/mimozemský/pomůže...
Nic není zadarmo a modlitba je také platidlo... je ve vzácné ceně...
Mně úplně stačí, zaplatit mi modlitbou:)))a pak se budou dít změny...
Proč se Ti nedaří? Mimo jiné, zbavuješ se ve svém dospělém životě svého zlatého paprsku...
Myslíš moc na druhé, ale ve skutečnosti máš myslet na sebe a jen takto energiemi posilněna, můžeš být zdravou léčivou formou sobě,
i druhým...
Nezavděčuj se, tudy cesta nevede a nauč se říkat ne... dnes nemohu, jdu se posilnit do přírody atd.a opravdu jdi se sama ven projít a sleduj své myšlenky... důležité pro Tvou budoucnost...
Nechtěj mi hned rozumět, pak porozumíš, zatím se jen sleduj...
Drží se Tě také hodně zbloudilých duší... ámenováním je odveď do hvězd a postupně z Tebe bude padat ta tíže, i ta únava a tlak...
Tvé životní číslo je 5 a pětka je jedna polovina Tvé polarity...
Prstů máme deset a ruce jsou dvě polarity a Ty zaměstnáváš jen jednu, tu materiální, ale ne duchovní a to je levá ruka, levá hemisféra atd.
Vidím Tě v podobě houpačky a Ty sedíš stále na jedné straně, přilepená na zemi a nemáš zatíženou tu opačnou, duchovní stranu. Nehoupáš se a tomu se říká, že stagnuješ.Energie se v Tobě pohybují pomalu. Mají se pohybovat střídavě...
Tvoř uzdravující vizi : že se spolu houpáme a obě ámenujeme a já Ti Tvé energie trochu dám do pohybu... ale pak musíš pokračovat sama a se svým Andělem Hvězdným...
Sleduj sny, Tvůj Anděl Tě jimi bude obohacovat... vysvětlím... ahoj...
 
Dracizena
12.11.13
13:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JANIS... Jane, pro Tebe má rada také platí...
Tvé životní číslo je DEVÍTKA... 3.6.1971=27= 9...
A devítka když se otočí, máme šestku a osmičkou se dají propojit...
9+6+8=5 ... a tyto číslice jsou dimenzními světy, které Tě drží,
jakoby svázaného, nemohoucího se odrazit a myšlenkově skleslého...
OSMIČKA je nekonečno, pokud tuto číslici POLOŽÍŠ... Kdo ji drží
ve svislé poloze a bez duchovního povšimnutí, pak Tě energie drží samotného na jedné straně, té pomyslně duchovní houpačy, o které píši zde DANAMALCE...
Změny+změny +změny... má rada... Jdi do polí, a tam začni mluvit do hvězd a vše vyříkej a dupni si a vynadej jim, proč Tě shůry nechají ladem... Lidé musí prorazit svým slovem a myšlenkou a přáním, tu pomyslnou atmosférickou blánu a pak Tvá žádost letí do dimenzí lidského vzniku... A pak se Tě všimne i hvězdná bytost, které se říká archanděl... ONI vědí, že nejsi zlý, ani pomstichtivý člověk... ale čekají, kdy k nim Ty sám přijdeš, spíše, pošleš svou myšlenku, která letí rychlostí světla... pokud do ní dáš slzy a vroucnost...
A těmto lidem já otvírám Ty Boží Vrata a bez pobožnosti...
Zaburácej do hvězd a zaklepej s nimi, jako s jablečným stromem /
s korunou/ a já vím, že Ti spadne do klína kouzelné jablko, klubíčko, které bude Tvým Duchovně andělským RÁDCEM a povede Tvou mysl tam, kde se zadaří... .Nauč se ámenovat, je to jednoduchá a světelná modlitba, kterou slyší i bytosti mimosmyslové... a o tom to je...
VRÁTIT SE DO SVÉ DIMENZE, DO SVÉ DUCHOVNÍ PLACENTY... jinak se nehneš
z místa...
***
 
Denii
13.11.13
17:32
Reg.16.12.20


Dobrý večer Dracizeno.
Moc prosím o pomoc

Denisa 2.6.1990

Mám velký problém co se týče práce. Teď jsem momentálně bez práce tak se chci zeptat jestli mě v nejbližší době čeká nějaká dobrá nabídka práce? Jde o to ,že vždycky něco vezmu ale nebaví mě a strašně moc mi to ubírá energii a tak odejdu.Vím,že je to i má chyba tak se snažím hledat v jiném oboru.Takže čeká mě teď v nejbližší době práce co mě bude trochu uspokojovat?Popř... V jakém oboru bych měla hledat abych uspěla.
Opravdu moc prosím. Předem děkuji za Váš čas!
 
Danamalka
14.11.13
21:24
Nereg.

IP: 62.209.208.*
Pro Dracizenu-tou smúlou jsem myslela,že mi umřela sestra a můj přítel musel na operaci měla jsem o něj strach ale dopadlo to dobře ale bude dlouhodobě nemocen tak nevim jak to finačně zvládnem děkuji za odpověď
 
lados
16.11.13
03:31
Nereg.

IP: 194.228.11.*
AHOJKY DRACIZENA RÁD BYCH S TEBOU HOVOŘIL ladokozisek@seznam.cz napiš budu se těšit... ... ... .lados... ...
 
lados
16.11.13
03:32
Nereg.

IP: 194.228.11.*
AHOJKY DRACIZENA RÁD BYCH S TEBOU HOVOŘIL ladokozisek@seznam.cz napiš budu se těšit... ... ... .lados... ...
 
Dracizena
16.11.13
13:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
DANAMÁLKA... mě oslovují ti lidé, kteří musí už dělat změny se svým vibračním polem.Vím, že mnozí mi nerozumí, ale stačí, že si mě dají do myšlení a částečně mé vibrace pomáhají měnit to, co by je bolelo, i u srdíčka...
Dej si mě do myšlení, aby ta smůla se neopakovala...
Jde za Tebou a proto se otoč a sroluj ji a předej bytostem světla...
TOTO JE DŮLEŽITÁ VIZUÁLNÍ TERAPIE PRO KAŽDÉHO, KDO MĚ ČTETE...
Když Ti radím, v podobě šamana vše tvoří... a mě bude stačit, když si sedneš do klidu a chvilku budeš ámenovat...
 
Regina
17.11.13
14:49
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Dobrý den DRACIZENO,mohla bych taky poprosit o výklad??
Děkuji moc za pomoc :-)
28.9.1973 reginka28@seznam.cz

máme rodinné problémy a potřebuji poradit jak z toho ven
 
Petra23494
18.11.13
15:14
Reg. před 2016

Pro DRACIZENA: Přeji hezký den, ráda bych se Vás na něco zeptala. Pokud Vám andílci ukáží i na mě, kontaktujte mě, prosím, na email (P.eti.princes-s@seznam.cz), nechci to řešit takto veřejně, můj datum narození: 23.4.1994. Děkuji mnohokrát..
 
Danamalka
21.11.13
16:24
Nereg.

IP: 62.209.208.*
Dobry den Drazizeno mohla bych Vás poprosit o vyklad na moji emailovou adresu Danamalka@seznam.cz /datum narození 5.12.1959/ děkuji moc
 
Nikista18
21.11.13
17:01
Reg. před 2016

Pro Dracizena: Mohla bych také poprosit o výklad? Děkuji oc :)
 
MAGDALENA
27.12.13
15:00
Nereg.

IP: 78.102.220.*
ESTLI BUDEME SPOLU A SCASTNE?
 
mAGDALENA
27.12.13
15:06
Nereg.

IP: 78.102.220.*
MOC PROSIM,ESTLI SE MUZETE PODIVAT,ESTLI SE MY VRATI LASKA.DEKUJI.Magdalena
 
Dracizena
27.12.13
21:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Drazí lidičkové..
VYLOŽÍM KDYŽ VÍM, ŽE SVÝM NEGATIVNÍM OSUDEM PROJDETE...
NEVYLOŽÍM KDYŽ VÍM, ŽE BYCH VÁM VÝKLADEM ZHMOTNILA TO, CO VÁS TÍŽÍ...
KAŽDÝ VÝKLAD, ALE OD KAŽDÉ KARTÁŘKY MUSÍTE OD ÁMENOVAT DO SVĚTLA...
je má rada a je nad zlato... prostě, naučte se ámenovat a svět se s vámi zatočí a vy vyjdete do svého a správného směru...
Chceš vědět jestli se ti přítel vrátí? Nevrátí, když sobě a jemu nezvládneš vyčistit zóny. A když se vrátí, stejně jednou odejde...
A protože neumíš čistit zóny, tak zatím jen ámenuj a dokola a ráno odpoledne, i večer a stačí chvilku...
Chceš se stát léčivou formou? Začni ámenovat a staneš se dříve, jak budeš tušit...
Aby se ti změnil život, je potřeba aby se ti otočily tvé přesýpací hodiny, tvé polaritní přesýpací hodiny, jinak se nehneš z místa...
A někde začít každý musíte... Já začala ámenovat... je to modlitba světelná a posune tě dál a hlavně, vyvede z bludného kruhu...
Anděl+Archanděl+Arcibytost ÁMENA, je bytost světelná... volej si ji...
Já ji tenkrát volala a dnes mám vědění, které je pro mne dostačující...
Rozumím tomu co mě trápilo a uzdravila jsem si to, co mě bolelo...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA VÁS, ZA VŠECHNY***přeji příjemné svátky...
 
nn
27.12.13
22:25
Nereg.

IP: 90.181.221.*
Dracizeno, přeji Ti pohodový Nový rok, všechno nejlepší, hlavně zdraví a díky za tvůj čas tady.
 
Richi
28.12.13
23:27
Nereg.

IP: 79.127.137.*
mohu poprosit o výklad,děkuji moc. ellisska@seznam.cz
 
M.M.
29.12.13
04:33
Nereg.

IP: 108.33.68.*
Miroslava 2.3.1958

Mila Dracizena, chtela bych te poprosit o nahlednuti do meho osudu.
Nejvic by me zajimalo jestli budu nucena odejit odtud z USA, prestoze jsem tady stastne vdana a zivot tady miluju.

Dekuji moc predem za tvoji odpoved! Moc si vazim toho, co tady delas pro takovou spoustu lidicek. God Bless You! Mirka

pusinka58@gmail.com
 
jandula658
29.12.13
19:27
Reg. před 2016

Milá dracizeno,chtěla by jsem tě moc poprosit o výklad ohledně lasky k memu příteli děkuji vam mnohokrat ,muj email je jandula658@seznam.cz.přeji pěkny den
 
Ester Taušová
29.12.13
20:16
Reg. před 2016

dobrý večer můžu poprosit i výklad karet zdarma
 
johanka.pa
30.12.13
19:08
Reg. před 2016

Johana 21.6.1970
Milá Dracizeno
bylo by možno nahlédnout do mého osudu co se týká mého soudního sporu?
Děkuji mnohokrát a přeji příjemný večer
johanka.pa@seznam.cz
 
Stefan
30.12.13
20:42
Reg.5.1.22

Ahoj Dracizena, nenasla by sa chvilka nazriet i do mojej buducnosti? Dakujem
secho79@gmail.com
 
Stefan
30.12.13
21:13
Reg.5.1.22

Ahoj Dracizena, nenasla by sa chvilka nazriet i do mojej buducnosti? Dakujem
secho79@gmail.com
 
M.M.
31.12.13
07:18
Nereg.

IP: 108.33.68.*
Mila Dracizena, dekuji ti hrozne moc za bleskovou odpoved. Mas zlate srdicko, ktere preteka laskou! Udelam vse jak mi radis a udelam to jak nejlepe dovedu.
Muzes me prosim pekne podporit svoji modlitbou? ... ja verim, ze mi to moc pomuze.

DEKUJI TI ZA OCHOTU A VROUCI LASKU! DEKUJI TI ZA VSECHNO!
Miroslava
 
M.M.
01.01.14
00:06
Nereg.

IP: 108.33.68.*
Mila Dracizena,
do noveho roku 2014 Ti preji vsechno jen to nejlepsi a nejkrasneji co vubec na svete existuje, hodne zdravi, stesti a lasky!
Jeste jednou ti strasne moc dekuji za pomoc a za tvoji modlitbu, za tvoji lasku ... moc jsi me prekvapila, OPRAVDU! a ja ti to nikdy v zivote NEZAPOMENU. Posilam ti vrele objeti!
Mirka
 
Dracizena
01.01.14
15:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
1.1.2014

PROČ ČLOVĚK PROŽÍVÁ TY OBROVSKÁ TRAUMATA?
Jako jsou soudní spory, rozchody, ztráty atd.

Tělo se umí samovolně léčit a když se do těla nastěhují zbloudilé,
i dědičné hrubohmotné energie, tak tělo se snaží je vyloučit ven,
než se to hrubé zakoření v podobě např. rakovinových kořínků...
K tomu, aby se tělo zbavilo např. virové, i rakovinové nákazy, musí Anděl pořádně zatřást s celým nervovým centrem...
A jak toto tělesný Anděl udělá?Připraví si svého človíčka na nějakou děsivou událost, která s ním pořádně zalomcuje a v tomto období pro člověka traumatickém, tělesní ochránci snadno vytahují z těla kořínky zlých nemocí...
Jsme příroda a když chceme nepřetrhnout na záhonech uchycený bodlák, který má hluboké kořeny, tak čekáme na déšť...
A tělo se chová stejně. Tím deštěm je trauma, protože člověčí mikrosvět změkne a tvoji andílci hledají v těle tu zakořeněnou zhoubnost, ale i jiné potížistické rostlinky, které jsou nevyléčitelnou nemocí... Z měkkého se lépe kořínky vytahují i andělům, zachráncům lidských těl... tak jim to umožněme...

Kdo chce vědět dopředu jak dopadne např. soudní spor, i manželství
a jiné, tak nedojde k změknutí té určité vrstvy v těle, kde se zbloudilé energie zachytávají a jako plevel koření a semení.

Pak se ptej sama a sám sebe, co je lepší? Vědět a po letech natáhnou bačkory dříve jak si přeješ? A nebo, si prosit a žádat do hvězd
o uzdravení toho neřádstva, co se do Tvého těla nastěhovalo
přečkat svůj stav traumatický, ale i zvědavý...

Určitě si své traumatické období pořádně a do hloubky prožij
a modlitbou si přej, aby ti trauma pomohlo v těle, když tě zmáhá
a trápí na těle...

A toto si každý pamatujte !!!
Člověk je vystaven svému trápení jen proto, že se z jeho těla něco zhoubného čistí, vytlačuje ven a proto také pláčeme, máme modřiny, křivdy atd... .a tím to vnitřní zlo se pak nedědí, když ho suneme do své auru, kam patří... ale to je na dlouhé povídání...
Nic se nám neděje jen tak, vždy to má svůj zdravotní účel...
Je to jasné???
Když Tě druhý trápí, tak věř, že jeho Anděl ti z těla vytahuje něco hnusného... A proto se odměňujme i těm, kdo nás šikanují, štvou, urážejí... Oni nás jen léčí a ty poděkuj jejich andělům a stačí jen jednoduchou modlitbou... chvilku ámenuj a pak poznáš sílu tohoto DUCHA...

JSEM V SÍLE -AKS- ÁMENA A PROTO NECOUVNU, KDYŽ NĚKDO NA MĚ ÚTOČÍ...
NAOPAK, PROJDU JEHO TĚLEM, I MYSLÍ A OTOČÍM KAŽDÉHO KE SVĚTLU, ALE K JEHO SVĚTLU... KAŽDÝ MÁME SVÉ SVĚTLO, KAŽDÝ JSME /tam nahoře/ VE SVÉM ZVUKOVÉM ZÁZNAMU, V BARVĚ, VŮNI A NEBO PACHU... KAŽDÉHO PROPOJUJI S TVOU DIMENZÍ, S TVOU HVĚZDNOU PLACENTOU... a o tom je má duchovní cesta... a věř, že svou dimenzi cítíš láskou tak něžnou, že ji nepopíšeš...
Já vlastně nevím a neznám nic, jsem NULA=OVÁL, ale vše skrze mě jen teče, jak informace, tak léčivé světlo, tak vibrační pouto...
Jsem jen maličkost svého Stvořitele a jsem jeho věrný nástroj...
Proto se s nikým nepárám, nehanrdkuji, protože skrze mě vás každého sledují jiné OČI, než jsou ty mé... Jsou to oči mého DUCHA a těmi oči jsou tykadla, sondy mimozemských světů...
Více vám dnes o sobě už neprozradím... Méně je více...

Proto přemýšlej jestli jdeš za mnou s důležitou prosbou a nebo jen
se zvědavou otázkou... Nemohu svého DUCHA obtěžovat těmi lidmi, kteří se za mého DUCHA ani nepomodlí, ale do hvězd, ne do oltáře...

KDYŽ OD DRUHÉHO NĚCO CHCEŠ,
ÁMENUJ CHVILKU ZA NĚJ A CHYTNEŠ
MU SVOU VEŠ...
je věta-rada, od Anděla Hvězdného... když mu nevrátíš modlitbou co od bereš, pak pomyslně duchovní veš věžce zastaví a neřekne ti nic, ani to podstatné...

PŘEJI DO NOVÉHO ROKU, ABY RADY OD MÉHO DUCHA VÁM POMOHLY,
POSLOUŽILY, ALE I UTŘELY SLZY JAKO HRACHY
 
IRISSKA
02.01.14
01:43
Nereg.

IP: 85.70.7.*
Prosím éž Dračí ženu o výklad - můj email bigdreams2508@gmail.com
Děkuji
 
M.M.
02.01.14
01:46
Nereg.

IP: 108.33.68.*
Moc hezky jsi nam to vsem vysvetlila Dracizena!
DEKUJEME TI! DEKUJEME TI ZA TO, ZE JSI!
 
artep
02.01.14
10:32
Nereg.

IP: 85.70.163.*
Ahoj Dracizeno. Můžu se také zeptat, co mě letos čeká především po pracovní stránce, prosím? =) Děkuji moc =) můj mail:Anelito@seznam.cz
 
Dracizena
11.01.14
23:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Artep a další... jsem zaměřená na zdravovní směry, ne na prcovní... ale napsala jsem to zde dost srozumitelně...
KDYŽ SE ČLOVĚK ZASEKNE NA JEDNOM MÍSTĚ.
MĚL BY ZMĚNIT SMĚR SVÝCH MYŠLENEK, I KROKŮ...
A když to nedokážeš Ty svou vůlí, tak ámenuj a Anděl-arcibytost
ÁMENA Ti kroky povede a dovede na správné místo a ve správný čas...

BUDOUCNOST TI NEDÁ PRÁCI, KDYŽ TY,
SVOU BUDOUCÍ CESTU NEZMĚNÍŠ...

ROK 2014-2017 BUDE LIDI TLAČIT KE ZMĚNÁM
A HLAVNĚ V MYŠLENÍ A K UVĚDOMĚNÍ SI,ŽE ČLOVĚK JE NÁSTROJ
KTERÝ SI MUSÍ UVĚDOMIT, ŽE TĚ MUSÍ DRŽET VYŠŠÍ SMYSLY,
ASI JAKO TY DRŽÍŠ SLŮJ PŘÍBOR. TAKÉ JSI JEHO VYŠŠÍ SMYSL...
A KDO SE NENECHÁ ZDRAVĚ UCHOPIT, ABY TĚ TVŮJ ANDĚL DOBŘE
VEDL ŽIVOTEM, PAK BUDEŠ STÁLE JEN BLOUDIT A NARÁŽET...
ANDĚLÉ BUDOU LIDSTVO PŘEVYCHOVÁVAT A UŽ SE DNES DĚJE.
MĚ SHŮRY PŘEVYCHOVALI. JSEM JINÁ, ALE V JÁDRU STEJNÁ...

NECHTĚJ VĚDĚT OD MÉHO ANDĚLA SVOU BUDOUCNOST,
KDYŽ JSI PRO SVÉHO ANDĚLA JEŠTĚ NIC NEUDĚLAL
A NEUDĚLALA... ASPOŇ SE ZA SVÉHO ANDĚLA DO HVĚZD
POMODLI...
 
Zajo
13.01.14
13:28
Reg. před 2016

Mila Dracizena, prosim o pomoc. Som v novom vztahu a vazne neviem na com som. Dostavam od partnera velmi protichodne signaly a uz sa v tom vobec nevyznam. Prosim, mohli by tvoje karty ukazat viac?
Narodena som 31.01.1964.
Velmi dakujem:)
 
lada10
14.01.14
21:00
Nereg.

IP: 212.96.160.*
Laco.10@seznam.cz Ahoj Dracizeno.Pokud bych mohl poprosit taky by me zajimalo co me ceka v tom to roce a mel bych pokud by to bylo mozne i dve otazecky.
1.co se tyce meho zdravi..jsu po slozitejsi operaci nohy a zajmalo by me jak to dopadne zatim to mam 50/50 takze jsu trosku na pochybach
2.to se tyce meho vztahu ale je to slozitejsi figuruji tam dve osoby..tak bych byl zvedav co mi reknete i z hlediska zajmavosti..moc dekuju
 
Dracizena
16.01.14
11:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Martino zdravím... už ses dostala na ty stránky? A jestli ne, napiš si otázky a pošly mi je na meil... rozjedeme to jinak...
 
Dracizena
16.01.14
13:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*

VY, KDO SE NA MNE OBRACÍTE...

MUSÍTE SI NEJDŘÍVE POZORNĚ PROČÍTAT RADY KTERÉ ZDE PÍŠI...
NEJSOU MÉ, JSOU OD VAŠICH ANDĚLŮ, OD DUCHOVNÍCH RÁDCŮ Z DIMENZE LIDSKÉHO VZNIKU A TYTO BYTOSTI TEMNA MI POVÍ, JAKOUSI SKULINKOU
Z ENERGIE /z té druhé strany/ MI POVÍ MALOU RADU PRO VÁS, ALE JÁ
JI MUSÍM ROZVĚTVIT A ROZVĚTVÍM JI, KDYŽ VY SI DOMA SEDNETE DO KLIDU
A BUDETE I DLOUZE ÁMENOVAT A PAK NÁŠ TELEPATICKÝ TOK SE OTEVŘE
A MŮJ DUCH VÁM MŮŽE POMÁHAT I RADOU /tvým nápadem/, ANIŽ BY JSTE TO TUŠILI...
ALE KDO JEN ČEKÁ, ŽE MU KARTY POVÍ A NIC SE SEBOU NEDĚLÁ, TAK KARETNÍ DOMEČKY SE ČASTO KARTÁŘŮM BOŘÍ A VY PAK SAMI VÍTE, ŽE KARTÁŘ VÁM NEŘEKL, ALE VŮBEC NIC... .MNOZÍ DÁVÁTE PENÍZE KARTÁŘŮM ZA INFORMACE, KTERÉ JSOU VÁM ZNÁME, ALE O TOM TO SKUTEČNÉ DUCHOVNO NENÍ. LIDÉ SE MUSÍ DOZVĚDĚT SVOU CESTU, SVŮJ SMĚR. TO, ŽE KARTÁŘ VÁM ŘEKNE Z KOLIKA JSI DĚTÍ atd. TAK TENTO SMĚR NIKOHO DUCHOVNĚ NEPOSUNE, JEN TÍM KARTÁŘ V OČÍCH LIDÍ ROSTE A ROSTE I JEHO KONTO, ALE NENÍ PAK LÉČIVOU FORMOU. KARTÁŘ MÁ BÝT I LÉČIVÝM ČLOVĚKEM SE SVĚTLEM MIMOZEMSKÝM...

OBRACEJME SE S PROSBAMI DO HVĚZD A PAK NEBUDEŠ CHYBOVAT...
BUĎ NA CHVILKU INDIÁNEM A VZÝVEJ HVĚZDY A KDYŽ PŘI TOM POUŽIJEŠ MOU MODLITBU A BUDEŠ JEN ÁMENOVAT, PAK SE S TEBOU OSUD VYDÁ NA DUCHOVNÍ CESTU... A O TOM TO DNES JE... NEPTAT SE JINÉHO NA SVŮJ ŽIVOT, ALE SLYŠET ODPOVĚDI ZE SVÉ HLAVY, Z HLOUBKY MIKROBUNĚK A TO JE ZÓNA KTERÉ SE ŘÍKÁ-TEMNO-PEKLO***

HVĚZDY SYMBOLISUJÍ SVĚTLO A TĚLESNĚ BUNĚČNÉ HLOUBKY, JSOU TEMNÝM ŽIVOTEM RŮZNÝCH DRUHŮ ENERGIÍ A MNOHDY ZHOUBNĚ NEMOCNÝM... RAKOVINU
SI UZDRAVÍME, JEN KDYŽ SE MYŠLENKOU DOSTANEME DO SVÝCH BUNĚK S KTERÝMI SE NAUČ ROZMLOUVAT A PAK TI PŮJDOU DO HLAVY NÁPADY, JAK A CO SI UZDRAVOVAT A ČÍM TĚLO PLNIT atd...

ŽÁDNÝM KARTÁŘKÁM NEODPOVÍDÁ ANDĚL SVĚTLA, JAK SI KAŽDÝ MYSLÍ, ALE JEN ANDĚL TEMNA. TEN ZNÁ ODPOVĚĎ NA LIDSKOU BOLEST, ALE JE PRAVDOU, ŽE SVĚTELNÍ ANDĚLÉ DOHLÍŽÍ, ABY SPOJENÍ ROZUM + TEMNÉ BYTOSTI, BYLO V ŘÁDU, ŘEKNĚME BOŽÍM... VŽDYŤ TĚLO JE BOŽÍ DŮM, BOŽÍ STAVBA...

A PROTOŽE, I JÁ MUSÍM JÍT VIZUÁLNĚ PRO ODPOVĚĎ DO VAŠICH TEMNÝCH DIMENZNÍCH SVĚTŮ, TAK POTŘEBUJI VAŠE NAVÁZÁNÍ Z MIKROBUNĚČNÝM SVĚTEM, TVÉHO TĚLA.
URČITĚ DO TĚCHTO TEMNOT SE NEBUDU SPOUŠTĚT, KVŮLI PLANÝM ZVĚDAVÝM DOTAZŮM... PROTO MNOHÝM ODPOVÍDÁM JEN POVRCHNĚ...

VAŠE PROBLÉMY VÁM HMOTNÍ TO POHÁDKOVÉ PEKLO A TO JE CESTA DO MIKROBUNĚK TVÉHO TĚLA/jsou to obrovské dimenze, ale pro nás v mikro/ A NENÍ VŽDY JEDNODUCHÉ SE TAM MYŠLENKOU SPUSTIT, KDYŽ VY MI NEOTEVŘETE BUNĚČNÁ VRÁTKA... A NESNAŽÍTE SE, DĚLAT SE SEBOU ZMĚNY... KDO ZAČNE TŘEBA JEN ÁMENOVAT, VÁŠ ANDĚL DÁ VĚDĚT MÉMU ANDĚLU A ONI UŽ POSTUPNĚ TO DŮLEŽITÉ VE TVÉ AUŘE OPRAVUJÍ A PAK I TY BUDEŠ VIDĚT SVÉ ZMĚNY. ALE BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE...

KDYŽ DLOUBNU DO VAŠICH BUNĚK SVĚTLEM MIMOZEMSKÝM, KTERÉ VLASTNÍM,
TAK VYLÉTNOU Z BUNĚK ČERTI /něco jako vosy-je to druh života po životě/ A KDYŽ TATO ENERGIE NECÍTÍ, ŽE ČLOVĚK SE NEPROPOJUJE S HVĚZDAMI A JEN SI NAŘÍKÁ A PROLÉVÁ HRDLO KÁVOU/drogou/, ALKOHOLEM A PLÍCE PLNÍ CIGARETAMI A NADÁVKAMI A VULGARISMI, TAK PAK ČLOVĚKU POŘÁDNĚ NAKOPOU ZADEČEK A TO DOSLOVA...
TVÉ VLASTNÍ TĚLO TĚ PAK PĚKNĚ TRESTÁ...
A NEDĚLEJME Z TĚLA ODPADKOVÝ KOŠ A PLŇ ŽALUDEK S MÍROU... I TOTO MÁ VLIV NA TVŮJ ŽIVOTNÍ NEÚSPĚCH...

NEBER SI PŘÍKLAD Z TĚCH LIDÍ, KTEŘÍ MŮŽOU VŠECHNO A MAJÍ SE DOBŘE... ONI JSOU JEŠTĚ DUCHOVNĚ NENAROZENÍ, JSOU NEVYKUKLENI, JSOU LARVOU KTERÁ POŽÍRÁ VŠE, CO JI PŘIJDE DO CESTY. TĚCHTO LIDÍ MÁME KAŽDÝ KOLEM SEBE HODNĚ. ANO, UHNI JIM Z CESTY, MAJÍ OSTRÉ ZOUBKY, ALE AŽ SE NARODÍ V DALŠÍCH ŽIVOTECH, BUDOU JINAK TVOŘIVÍMI A DUCHONĚ VYSTUPNĚNÝMI A PROTO DNES TYTO LIDI MUSÍME TOLEROVAT...
LIDSTVO ZRAJE JAKO OVOCNÝ SAD A PROTO NEODSUZUJME TOHO, KDO JE JEŠTĚ TRPKÝM A NEDOZRÁLÝM JABLKEM NA STROMĚ, KTERÝ SE JMENUJE –ŽIVOT-***
JÁ MÁM VEDLE SEBE DOMA HRUBOHMOTNĚ MATERIÁLNÍHO ČLOVĚKA A NENÍ TO LEHKÝ ŽIVOT, ALE ŽIVOT MUSÍ TÉCI DÁL A TAK HO NESMÍM PŘERUŠIT ANI ROZVODEM, PROTOŽE BY DO MÉHO TOKU PŘIŠEL PODOBNÝ MATERIALISTA, STEJNÁ LARVA... A O LARVOVITÉ LIDI SE MUSÍME STARAT V RUKAVIČKÁCH...
MÁME JE DOMA A NEBO V ZAMĚSTNÁNÍ KOLEM SEBE VŠICHNI.
JSOU POROUČIVÍ, NEOBLOMNÍ, KRITIZUJÍ, JSOU ČASTO NAŠTVANÍ /nasraní a to doslova/, JSOU NÁLADOVÍ, JSOU HAMIŽNÍ atd.ALE I HODNÍ, ALE MAJÍ TO SVÉ MYŠLENÍ... JSOU NEGATIVNÍ, ALE BEZ NICH BYCHOM NEBYLI A NEZRÁLI DO POZITIVITY...

JSME NA HOUPAČCE, KTERÁ NÁS VĚKEM DOHOUPALA, AŽ DO KONCE DNEŠNÍHO SVĚTA A PROTO SE MNOZÍ DOČKAJÍ VELKÝCH ZMĚN...
Začíná nový věk, jen tak mimochodem...


ZOJO... .
abys nedostávala protichůdné signály, když on je tou larvou.
Ale vydrž, i larvu můžeme nasměrovat tak, aby tě nějakou tou kritikou neokusovala a nebo nevšímavostí neubližovala...
Vydrž co to půjde... ve skutečnosti jeho Anděl Ti drtí hrubé energie
v těle, které by Ti ve stáří nadělaly pěknou paseku. Pamatuj, lidé vedle sebe žijí a trápí se, protože naše energie se o sebe TŘOU a modelují do zdravých zítřků, ale na úrok toho trápení... A co je lepší, uzdravovat tělo, i za cenu trápení a nebo být v lásce S KŘÍDLY a předčasně skončit na nemocničním lůžku?
Tvé trápení není utrženou nohou, a píšťalička aby dobře pískala, musí se otloukat a mezi lidské vztahy jsou tím samým... A tys tou píšťalkou která je důležitá ve svém rodě... Jsi léčivá forma...
Časem Tě osloví Tvůj Anděl Hvězdný, tak dnes ten tlak vydrž... Pak Tě Tvůj Anděl nasměruje, jak ON uzná za vhodné...

LADA10... Laco a co čekáš od zítřků když jedeš ve starých kolejích?
Myslíš, že se spolu pustíme do té nohy? Tak dobře, ale začni 3x denně chvilku/i delší chvilku/ámenovat a soustřeď se na mě, na malý a velký vůz ve hvězdách a na bytosti mimozemské... prostě, nech to proplouvat myšlenkami a stav si své vize a to ostatní nech na mě... Budeš cítit brnění po kůži a to znamená, že jsem Tě dobře propojila s Tvou dimenzí... jestli jsem dobře rozuměla, máš dvě ženy... no pane jo, ty jsi pěkný to upírek... Máš dvě, abys jednu nezničil... A jestli to tak není, má věta je poučná pro jiného...
Ale mít více žen není hřích, záleží na člověku, co nese jeho karma za hrůzy... ale to je opět na dlouhé vysvětlování... mějste se všichni dobře... ale bez bostí se do dobroty neprokoušeme... .
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S VÁMI SE VŠEMI***

 
Dracizena
16.01.14
14:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
opravuji poslední větu... .
BEZ BOLESTÍ SE DO DOBROTY NEPROKOUŠEME... .
 
Dotaz
17.01.14
10:25
Nereg.

IP: 46.135.39.*
Ahoj dracizeno,

jiz delsi dobu tu prochazim diskuzi a musim se priznat, ze me strasne moc tesi, jak lidem pomahas a radis. I ja bych Te chtel moc poprosit o radu, spise o nahhlednuti do me karmy. Nedari se mi nejak v oblasti vztahu a vubec nevim proc. Neni to nejaka "Zatez", kterou sebou vlacim. Ja 10.7.1981

Predem strasne moc dekuji. Milan
 
bramburka
17.01.14
13:40
Reg. před 2016

prosím o výklad karet na vstah pokud ho někdo dělá zdarma :(
 
Dracizena
19.01.14
22:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MILANE... platí to i pro Tebe... patříš mezi duchovně zralejší lidi
a náš smysl života je trochu jiný, než mají ti adrenalinoví...
Jsme druh lidského STROMU kterému musí dozrát jeho plody, aby lidský svět přežil Konec Světa... a to se děje a proto se roztrhl pytel
s lidmi se zájmem o duchovno, ale ne pobožné... o duchovno vystupněné...

Lidem se postupně probouzí Duch a Duch je jedna polarita, která žije v hloubce lidských buněk a druhá žije v hloubce hvězdně dimenzních buněk.A DNES PRO MNOHÉ NASTAL ČAS, ABY TYTO SVÉ POLARITY PROPOJILI POMYSLNÝM TUNELE, KTERÝ JE KMENEM TOHO POMYSLNÉHO STROMU...
Takže, každý vizuálně musí propojit-přemostit své tělo s hvězdami
a uzemnit je s lávou, protože do hloubek buněk rozum neumí vejít.Vlastně, hloubka buněk, je i hloubkou Země... Jsme přec ze země, z ní...
Tělesné buňky netrpělivě čekají, až lidé nasypou vizuálně hvězdy
do svého těla a každá hvězdička si najde svou buňku a jen takto
LIDSKÉ TĚLO MŮŽE VYKLÍČIT A RŮST DO SVÉHO TVARU, ČEMU SE ŘÍKÁ STROM TVÉHO ŽIVOTA...
Proto se i Tobě nedaří, nejsi propojen, ani uzemněn a auricky jsi jako povadlá rostlinka...
nečekej, že Ti Tvá světelná bytost, chceš-li Anděl, pošle do tohoto vibračního pole ženu plnou lásky. Ne, nepošle, protože láska která
se běžně žije,je klam. Ty si ještě chvilku počkáš a je třeba, abys vědomě dával do trojúhelníku svůj Rozum+Duši+Ducha... .
Rozumem je ten kmen toho pomyslného Stromu... Duše je jeho koruna
a tu symbolizují hvězdy a Ducha symbolizuje žhavé zemské jádro
a to je kořen toho pomyslného Stromu Života...
Dnes vejdi do této představy a zhmotňuj, aby láva tekla skrze kmen
do koruny a v tělo dá do pohybu tělesné energie, i s vesmírnýma a musí dojít k vibrační výměně...
Píši to složitě, ale časem tuto cestu vycítíš a rozum ji pochopí...
Až okysličíš své vnitřní i vnější tělo, budeš v zóně léčivé do které Ti andělé budou posílat lidi, kterým budeš schopný pomáhat svou aurou, svou silou vůle a pak přijde i žena, která Tě bude nosit
na rukách...
Ale bude to trvat, než své tělo dáš do pořádku...
Budeš mít mnoho otázek, tak na meil... .
Nevěříš svým očím co ode mne čteš?
Já také tenkrát nevěřila, co mi vnitřní hlas říkal, že budu lidi učit svítit auru... A je to tady... Trochu Tě brzdí ufouni, ale to dáme
do pořádku... Sleduj zatím své myšlenky, sny a vize... .zdravím...
Čísla v datumu máš kouzelná, která Tě nezklamou...
10+7+1981 = desítka je stvoření+ deset prstů a to jsou antény...
1981= 10= další desítka a to jsou prsty u nohou a proto své polaritní políčka budeš snadno čistit...
7= Ti bude měřit čas a stupně uvědomování si toho podstatného...
A tento rok, jestli počítám dobře, máš Kristovy roky a proto se Ti otočí pomyslné přesýpací hodiny a to je to, co Ti radím... sypej pomyslně hvězdy do těla, aby ses opět probudil do vědění jasnozřivého... byl jsi v minulých životech jasnozřivý...
 
ivetoy
19.01.14
23:27
Reg. před 2016

Mila Dracizena,poprosila by som radu vztah 1.9.1983 a 18.2.1968---je to karmicky vztah??,,kde je problem v intimite??mame aj dietatko .dakujem vam za par viet,stalw mi totiz vyria otazky v hlave ci to je spravny vztah...
 
LucieK85
20.01.14
08:51
Reg. před 2016

Dobrý den Dracizeno, chtěla bych Vás poprosit o výklad mého vztahu já Lucie 6.5.1985 manžel Pavel 19.6.1985. Máme spolu dvě krásné děti stále ho miluji,ale stále se hádáme..A ráda bych ještě poprosila,hledam si práci dcera jde od září do školky,tak jestli na mne čeká někde nějaká. Předem moooc děkuji za odpověď přeji Vám krásný sluníčkový den
 
Syndy119
20.01.14
17:10
Reg. před 2016

Ahoj Dracizeno ;) mohla bych tě taky poprosit o výklad? Nechci vědět zdraví, s tím mi pomáhá kyvadlo, ale potřebovala bych poradit ohledně lásky. Mám tedy na tebe tři menší otázečky :)
1. Chtěla jsem se tě zeptat nebo spíš karet jak to bude vypadat letos s jedním klukem a se mnou. moc tě prosím řekni mi dáme se spolu letos dohromady? On se narodil 14.8. 1992 A já 11.9. 1993. Potřebuji vědět jestli je tady nějaká neděje, že spolu letos budeme chodit.
2. Další moje otázka se týka toho jestli ten kluk bude 15.2. 2014 na plese ;) děkuji moc
3. Moc si přeji vědět jestli si letos do konce roku 2014 najdu nějakou stálou práci. Předem ti moc děkuji za odpovědi.

Tady je můj E-mail: syndy.dana@seznam.cz
 
amalka
22.01.14
00:07
Nereg.

IP: 188.77.50.*
Ahoj draci zeno,vim ze budounost zalezi jen na nas,ale rada bych vedela jakym smerem se bude vyvijet muj vztah s pritelem,jestli mame nadeji na spolecnou stastnou budoucnost... a jestli se muj exmanzel uklidni a prestane byt mnou posedly... jsem narozena 8.5.1980-pritel-1.9.1975... muj email-abcdiklmn@gmail.com-dekuji
 
Regi
22.01.14
09:45
Reg. před 2016

Milá dracizeno, mám otázku. Jak se mám očistit od mrtvých dušiček? Děkuji Hanka
 
budkinova
22.01.14
10:36
Reg. před 2016

Mohu poprosit o výklad dracizenu,předem moc děkuji.email-legolida@email.cz
 
Dracizena
23.01.14
17:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
VAŠE VZTAHY... Opakovaně se ptáte na vaše vztahy a já opakovaně mohu jen poradit...

KDYŽ NEZAČNEŠ KOMUNIKOVAT SE SVÝM DRUHÝM -JÁ-,
VŠE SE BUDE JEN OPAKOVAT A OPAKOVAT...

Opakováním děje který se ti nelíbí, se čistí Tvá karma, ale každý můžete pomáhat svému Andělu čistit karmu a uspíšit to trápeníčko...

NEPTEJ SE MĚ, ANI JINÝCH KARET NA VZTAH,
O KTERÉM POCHYBUJEŠ...
KDYŽ DNES POCHYBUJEŠ, ZA 10 LET TO BUDE KATASTROFA...

TVŮJ VZTAH NENÍ PEVNÝ, JINAK BY SES ZDE NA NĚJ NEPTAL-A...

Syndy...
VAŽ SI DUCHOVNA JAKO SI HO VÁŽÍM JÁ.
A PROTO SE HO NEBUDU PTÁT NA POVRCHNOSTI,
KTERÝCH SI ODE MNE ŽÁDÁŠ...
DUCHOVNO NENÍ HRAČKA, JE TO BYTOSTNÍ ELEKTŘINA,
KTERÁ I ZABÍJÍ, KDYŽ SE VYUŽÍVÁ PRO HLOUPOSTI...
O ČEM SE V KRÁTKÉ DOBĚ DOZVÍŠ, NEOBTĚŽUJ TÍM SVÉHO DUHA.
ON UMÍ I KOPAT...

Ivet...
Žádný vztah není mimo osudový a nebo mimo karmický. Ten neexistuje.
Do cesty nám shůry vždy pošlou toho člověka, s kterým jsme prožili více životů v minulosti, ale i v pravěku a dnes si musíte vracet přesunuté energie... A proto si vezmeš někoho s kým se trápíš, ale stav trápení je ten stav, kdy zamotané duševní energie, i aurické se rozmotávají... TO ABY JTE MĚLI STÁŘÍ NEBOLAVÉ...
Myslíš, že Stvořitel nás naprogramoval do hádek jen pro svou zábavu? Ne, má to vysoce duchovní účel a proto vydrž co nejdéle s tím prvním a obzvlášť, když s ním máš dítě.
Oba pak dobře vyčistíte to, čím nesmíte nakazit děti.
Pak z dětí nevyrostou lotři, ale spořádaní lidé...
Proto se dnes lidé musí vracet k modlitbám.
Má modlitba je...

ÁMENUJ DO NEKONEČNA
A ZÍTŘKY SE TI UZDRAVÍ A VYJASNÍ...
 
Pavča72
24.01.14
04:09
Nereg.

IP: 91.224.49.*
Milá Dračí Ženo, prosila bych o výklad, ale více info na h@nuskova.cz, odepíšu podrobnosti. Už delší dobu bojuju s životní nepohodou, přišla jsem úplně o všechno, přesto cítím, že to tak má být. Ale už to fakticky trvá dlouho a já už nemůžu. Občas mám pocit, že by bylo lepší radši nebýt. Budu moc ráda, když se mi ozveš, děkuji Pavlína
 
jajato
24.01.14
14:14
Reg. před 2016

Dobrý den dracizena,
mohla bych po prosít o výklad,můj email: Andrejina.n@seznam.cz
Děkuji
 
Macetka
24.01.14
14:50
Reg. před 2016

Pro Dracizenu - mohla bych Vás i já požádat o výklad na níže uvedenou otázku?

Již několik let (od r. 2007) jezdím na letní stáže do Řecka, většinou na 4 měsíce. Někoho jsem tam potkala a zamilovala se - vzhledem k tomu, že dotyčný to dle mého bral jako románek a zpestření jsem mu nikdy nedala najevo, jaký o něj mám zájem a že ho mám ráda, protože si za to připadám trapně. Možná tomu přikládám důležitost, protože to byl druhý muž v mém životě, ale já si nemohu pomoci a myslím stále na něj a nikdo jiný mě nezajímá. Je to Ital a poprvé jsem ho poznala v létě 2012, minulé léto jsem letě do Řecka opět a on tam byl. Zajímá mě zda tam bude i toto léto, nebo zda ho ještě někdy uvidím a hlavně by mě zajímal jeho pohled na mě. Předem děkuji za Váš čas.

Já - Markéta 21.3.1989 v Mostě, 23:10
On - Francesco 1.4.1990
 
Simona Hrabe
24.01.14
16:12
Nereg.

IP: 82.145.210.*
Dobry den,muzete i me nekdo poradit kde se da zdarma vylozit z karet?Jsem ted ve slozite situaci a zajima me jak to dopadne,na druhou stranu mam trochu obavy ze kdyz se neco dozvim tak se to tim zmeni,poradte prosim,pokud mozno na email simuska19@seznam.cz budu moc rada za cokoliv... ... ... ... dekuji
 
amalka
24.01.14
21:04
Nereg.

IP: 188.77.50.*
mila draci zeno,to jsi rekla hezky-tvuj vztah neni pevny jinak by ses na nej neptala... ja si myslim ze muj vztah je moc hezky a tak premyslim proc se na neho vlastne ptam,dulezite je uzivat si pritomnost a ta je pro me momentalne krasna ackoliv bych byla rada ujistena ze to tak bude stale me taky pripada ze jsme se potkali,protoze zhury nekdo vedl nase kroky abychom si pomahali... ale opravdu veris ze kdyz budu hodna a mila a amenovat kazdy den,ze to pomuze?a ze kazdy mame nahore andelicka straznicka?je to docela hezka predstava,me zatim zivot naucil,ze to vzdycky tak jednoduchy neni... .
 
Dracizena
26.01.14
13:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Amálko, určitě pracuj s myšlenkou a posiluj myšlenkově váš vztah... ale neznamená, že to, co je hezké, musí být pevné... zdravotně pevné... .sleduj dědičné potíže v jeho rodovém větvení... to je důležité...
 
Dracizena
26.01.14
13:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Amálko... MYŠLENKA LÉČÍ... máš silnou myšlenku, proto ji dobře uchop a buď pro svůj rod léčivou formou... máš na to...
 
Dracizena
26.01.14
13:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavčo... nejsi okysličená hvězdným světlem...
Spočítej si, kolik lidí se za Tvůj život za Tebe pomodlilo a Ty za druhé lidi... Vidím síť tak řídkou, že skrze ni projdeme, že?
My lidé jsme si pilířem a podpíráme se a já Tě podepřu dimenzí, jménem
ÁMEN... není to blud, začni ámenovat a vytrvej a budou změny...
 
Dracizena
26.01.14
13:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Marcetko... no jejej, Italové, okatí nádherní chlapáci... i já za mlada jezdila do Itálie a do dnes mám fotku jednoho... mňam, mňam...
Ženy nosí v mysli své milostné prožitky mnohem déle jak muži a procítěněji.
Jsi jen jedna z mnoha a to si uvědom...
Ale je to někdo, s kým si prožila vztah v minulých životech, ale i rodinné pouto a proto ho máš v myšlenkách a také proto, že prožitek s ním, jsi nezalepila s jiným...
A nechtěj vědět od duchovna, když se dozvíš, až tam pojedeš.
pro mě je to zbytečné plýtvání mé drahocenné duchovní energie...
 
Dracizena
26.01.14
14:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
REGI...
Očista od duší zemřelých je prvořadý krok, kdo hledá zájem o duchovno... Já vidím každého, jak je obalený jakými si živými kuličkami, které se dají přirovnat ke klíšťatům různých velikostí.
Každý člověk je nosič energií zemřelých lidí a každý člověk žije mnoho životů a ty Tvé životy si předávají duševní náklad, protože ho musíme donést do dnešního časoprostoru. kterému se říká KONEC SVĚTA...

A proto, téměř každý cítí prapodivnou zátěž v těle, cítí náklad duší zemřelých... V minulých životech jsme chodili po bitevních polích a modlili se za umírající a jejich duše se nás chytaly, aby nevyschly jako to klíště... Ale není to nic proti, řeknu to pobožně, nic proti Boží Vůli... je to duchovní plán, že neseme lidské programy až z pravěků, jenou jsou bez těla...
A co se dnes od každého shůry žádá?

Volej si Anděla Hvězdného ámenováním a poruč mu, aby z Tebe sundal to břemeno... Kdo tak neučiní, bude cítit v těle prapodivnou únavu,ospalost, osamocení, skleslost, bolení kříže, kloubů, hlavy, deprese a jiné potíže... bude nervní, zuřivý a stále naštvaný...
A jak dál?
Vyámenuj si kolem těla lepší zónu, do které přijde Tvůj Anděl z hvězdné dimenze a odebere část dušiček, ne vše.Duše se odsouvají pozvolna a je třeba vyhmotnit pomyslně KMENOVOU CESTU...
Vizuálně postav z duhy komín, který vede, až do hvězd... Je to ve skutečnosti KMEN Tvého Stromu Života a tím středem, tou cestou kde je míza, tudy přicházejí k lidem andělé, bytosti světla a tudy dušičky budou stoupat do své dimenze vzniku, toho všeho lidského...

Až odvedeš určitou část dušiček ze svého těla, pak se každému o to rychleji bude otvírat vědění 6. smyslu.
A nechtěj vědět, co vím já... byl by každý proti sobě...
Chceš být jasnozřivým člověkem? Odve´d duše mrtvých, které se Tě drží věky... .je rada od mého mimozemského, Anděla Hvězdného...
 
amalka
26.01.14
22:11
Nereg.

IP: 188.77.50.*
Draci zeno,dekuji moc za odpoved,budu se ridit podle tvych rad.jen skoda ze se nemohu dostat na tvoji stranku,hezky vecer
 
Pavca72
27.01.14
18:07
Nereg.

IP: 91.224.49.*
Milá Dračí Ženo, děkuji moc za odpověď. Je pravda, že jsem hodně sama :-( Budu se řídit Tvými radami, jen bych ještě poprosila o popis ámenování. Určitě jsem to zde četla, teď to nemůžu najít. Modlím se často, snažím se mluvit se svým andělem strážným, ale tohle je ještě něco jiného. Díky P.
 
Dracizena
28.01.14
17:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavča72... Tady vysvětluji, ne tak do hloubky... Pošlu tě jinam... napiš mi na meil, jsem @seznam,cz
 
lusssy
28.01.14
20:55
Reg. před 2016

Dobrý den,četla jsem si tady hodně příspěvků a chtěla bych poprosit zda se můžete podívat i na mě..Zdá se mi,že neutála se motám v jednom kruhu co se týká lásky a vztahů :-( chtěla bych se zeptat zda u mě je nějakej dlouholetej vzta viděn... Jestli budu mít rodinu a lepší život..moc děkuji 22.4.1988
 
Venušanka
28.01.14
23:14
Reg. před 2016

Lusssy

Máte velmi zajímavé datum narození, písněte mi na soigra@seznam.cz
 
jancad
30.01.14
13:15
Nereg.

IP: 109.107.215.*
Prosím dracizenu o výklad z karet na otázku, zda mám začít podnikat, nebo zůstat zatím v zaměstnání.
Ráda bych se osamostatnila, ale mám obavy... Pro rozjezd je potřeba vynaložit nemalé finanční prostředky. Možná proto ty obavy, aby byla návratnost.
Děkuji moc za Vaše schopnosti
můj email: jancad1@seznam.cz
 
Dracizena
30.01.14
21:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jancad... Neptám se svého duchovna na pracovní a milenecké směry...
Duchovno nám je mnohem více nakloněno, když vezmeme svůj selký rozum do dlaní a čteme z dlaně, jako ze studánky... A co ty tam čteš?
Máš obavy a ta obava je Tvým Andělem Strážným...
Když budu mluvit za sebe, zůstaň v zaměstnání a do podnikání se vrhni, až nebudeš zaměstnaná, ale nezadlužuj se ani omylem...

DRŽ SVÉ OPRATĚ PEVNĚ, SEDÍŠ NA DIVOKÉM KONI.
AŽ SVÉHO KONĚ ZKROTÍŠ, AŽ PAK BYS VIDĚLA SVŮJ PROPAD.
VYDRŽ VE STARÁM, PROTOŽE TO NOVÉ NEMÁ ZÁKLADY...
DO TŘECH LET SE TI OTEVŘOU NOVÉ ZÍTŘKY...
mi říká Tvůj Anděl Hvězdný***
 
alexia
30.01.14
22:28
Reg. před 2016

Poprosim dracizenu o výklad. Ako sa bude vyvijat moje manželstvo. Chcela som už dva krat podat o rozvod. Budem to chciet spravit aj tento rok? alebo sa všetko medzi mnou a manželom da do poriadku. ALENA 10.09.1974 a manžel JOZEF 25.03.1976. Dakujem.
 
JancaS
31.01.14
13:11
Nereg.

IP: 194.228.13.*
pro dracizenu: prosim o vyklad na lasku do emailu jana.slepankova@seznam.cz
 
JancaS
31.01.14
13:16
Nereg.

IP: 194.228.13.*
pro dracizenu: prosim o vyklad na lasku do emailu jana.slepankova@seznam.cz, datum nar 19.2.1982 dekuji
 
ikke
06.02.14
11:20
Nereg.

IP: 193.85.242.*
Dobry den Dracizeno , prosim mohl bych Vas požádat o výklad na vztah a lasku , ja to citim osudove ale ... na mejl : ikkebara@volny.cz dekuji moc a krasny den j.
 
skorpionok235
07.02.14
15:51
Nereg.

IP: 195.28.85.*
dobrý deň DRACIZENA . Ani neviem ako mám začať :) Pred 5 rokmi nastal u mna zlom , prevrat . Po chorobe som prestala fajčiť, piť alkohol a kávu . A nejakým spôsobom ma to začalo ťahať a smerovať k duchovnu. Viac sa to prehlbilo v roku 2011 po operácii (maternica musela von), kedy som mala pocit , že som sa zbavila niečoho ťažkého. Odvtedy čítam rôzne knihy pre pozitívne myslenie, o anjeloch, o alternatívnej medicíne, kameňoch, a na internete sledujem niektoré blogy, ktoré sa zaoberajú takýmito témami. Myslím , že aj toto všetko dopomohlo k tomu, že som po 23 rokoch našla v sebe odvahu a silu odísť od muža , ktorý ma urážal a aj neraz udrel. Všetko okolo rozvodu a po nom (nový domov) šlo neskutočne rýchlo a bez väčších problémov. Teraz mám však pocit , že som zastala a stagnujem.ešte sa máme s ex manželom majetkovo vyrovnať predajom bytu. K tomu mi do života vošiel jeden muž ( mladý muž)je mi s ním pekne, ale je to len na baze mileneckého vzťahu. Začala som premýšľať čo mi to má do budúcna doniesť, tak som tiež tak ako viacerí siahla po pomoci výkladu z kariet, hoci pravdu povediac z takýchto výkladov mám divný pocit. a tak som naďabila na Vás a prečítala si niektoré Vaše odpovede. Veľmi ma dojali. tak krásne píšete (aj teraz mi tečú slzy). Ja len dúfam , že aj ja napredujem správnym smerom . Potešila by som sa veľmi ak by som dostala od Vás odpoveď či to cítim je tá správna cesta . ďakujem a prajem pekný deň. ( Gabriela, 16.11.1968, skorpionik235@azet.sk)
 
Dracizena
08.02.14
15:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
VZTAHY... NEODPOVÍDÁM NA VZTAHY...
PROČ VZTAHY JSOU TAKOVÉ A MAKOVÉ, JSEM ZDE NA VĚŠTÍRNĚ NĚKDE DOSTATEČNĚ VYPSALA... NEMOHU VÁM VŠEM VYPISOVAT NA MEILÍKY JEDNO A TO SAMÉ... PRACUJ DUCHOVNĚ NA SOBĚ...
TVŮJ ANDĚL BY TĚ SEM NEVEDL, PTÁT SE NA VZTAH, KDYBY JEHO BUDOUCNOST BYLA TRVALÁ...
ZAJÍMEJ SE O UZDRAVENÍ SVÉ ZÓNY A NAJDEŠ VZTAH KTERÉMU BUDEŠ ROZUMĚT
A NEBUDEŠ SE NA NĚJ PTÁT...
KAŽDÝ MÁTE ŠTĚSTÍ, ALE MNOZÍ HO JEN V SOBĚ SVÍRÁTE A DUSÍTE... PROTOŽE
DUCHOVNĚ NA SOBĚ NEPRACUJETE... PROČTI SI MÉ PŘÍSPĚVKY A PAK POROZUMÍŠ, CO JE DUCHOVNÍM NASAZENÍM...
 
Dracizena
08.02.14
16:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ŠKORPIONKO-GÁBINKO... pro tyto lidi jako jsi Ty, si sem na věštírnu chodím...
Ano, musela jsi projít vším možným, abys došla až sem na Věštírnu...
Tvá Dušička je z větvení mé Dušičky a proto Tě postavím na nohy...
Já neslibuji, ale vím, že to tak bude...
Mám i pro Tebe dostatek hvězdné mízy a o tom je má pozice mezi lidmi...
No ano, Tvůj tělesný Anděl, ale ON je to ve skutečnosti Anděl temna
a pohádkově se mu říká Ďábel... tak ON Ti vedl mysl a vypnul chutě
ke kouření atd. Ale abys ho uposlechla, tak Ti vyhmotnil v tělíčku potíže...
Na někoho se musí vzít prostě metlička a Tys čertovu metličku poslechla a to je dobře a drogovou závislost si odsunula...

Rozvod... Gábinko, muže kterého si vezmeme, je v našem těle nemocí
a Ty máš vlastně vedle sebe svou potíž, která narostla v těl/to je ten nepřekonatelný odpor/, ale čím déle pak žijeme s tou svou
potíží-mužem ve vztahu, tím lépe se mužova buňka ve Tvém těle pak uzdravuje a pak nezakoření v podobě zhoubnosti a jiných vážných nemocí...
Lidský svět je postavený na hlavu a proto Tě otočím, abys všemu rozuměla...
Byla jsi s ním dost dlouho a jeho facky Tě od něj vzdalovaly, ale nevzdaluj se zase tak moc daleko.Máš v jeho těle spousty své energie, kterou z něj musíš vysunout, ale o tom až na mých stránkách a meilu...
Ale nadarmo se neříká, že škoda rány, která padne vedle. Muž tě bouchnul, ale jeho Anděl z Tebe zároveň vytlačoval stagnující energie.
Takže, vůbec nelituj, že Tě někdy vyprášil, jako zaprášenou deku.
Já lidi uzdravuji i způsobem, že do nich bouchám, jako do bubínku
a tím jim vysouvám nahnilé energie... Takže, vzhlížej na bývalého, jako na někoho, kdo Tě vlastně posouval do uzdravení... Kdybys měla hodného muže, tak bys tady ale už dávno nebyla... Všechno má dvě polarity a to dobré nemusí být zdravé...
Kdo je dobře uzemněný, rozumí mi, kdo si stojí na hlavě, ťuká si
na čelo, ale to je jeho problém...
Dnes a zítra v 18.00 si sedni do klidu, do tureckého sedu, spoj ruce a začni opakovat dokola slovo ÁMEN a vydrž jak to půjde...
Budu se na Tebe soustředit se svým Andělem Hvězdným a svým rituálem Ti roztočím určité stagnující energie. Ty když se pozastaví, tak člověk se vzdává svým jasných zítřků a v této zóně si dnes stojíš... Může se přidat každý, kdo nás čte... Vím, že v tom kruhu bude sedět více lidí, vnímám vás...
Nového přítele si vychutnej, jeho Duch Ti vrací aurické kousíčky, Tvé poztrácené dušičky v minulých životech. Až se vše přesune, vzdálíte se... ale Ty už budeš všemu potřebnému v této duchovní cestě rozumět...
Na meil mi napiš celé jméno, i svobodné, protože v něm bude nějaký karmický zádrhel, který se dá odstranit, jako kaz v zoubečku...
Jsem pod tímto jménem, zavináč, seznam.cz
 
ivetoy
08.02.14
20:44
Reg. před 2016

Mam jednu poslednu otazku .Moja mama narodena.14.5.1964 je na tom zdravotne dusevne zle,modlim sa za nu.Ona potrebuje pomoc ,ale nevie zacat ,lebo chyba je v nej.Trpi depresiami a zalieva ich alkoholom,lieky nezaberaju,Trapy sa minulostou a nedokaze sa pohnut,strasne stagnuje a vsetko na nej chabne,chradne,nevie si rady sama zo sebou. CO BY MALA ROBIT PORADTE..pokusala sa aj o samovrazdu a nie raz..ma problem z detstva matka ju nemala rada a to jej zrejme uskodilo,ale vsetko sa v nej obratilo a zlomilo ju ked mala 36 rokovadte kde zacat... dakujem Vam
 
ivetoy
08.02.14
20:48
Reg. před 2016

Prve vety textu chybali tam som VAM VYJADROVALA VDAKU ZA RADU A SLOVA KTORE MA POVZBUDULI A VDAKA NIM MAM INY POHLAD NA SUDRZNOST VO VZTAHU,TOTO SOM POTREBOVALA POCUT,ESTE RAZ VRELA VDAKA
 
ivetoy
08.02.14
20:49
Reg. před 2016

MOJE KOMENTARE PATRILI VAM ---->>DRACIZENA<<<
 
Dracizena
09.02.14
14:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*

ZÁVISLOSTI JSOU PŘEDÁTOŘI, KTEŘÍ CHTĚJÍ POHLTIT LIDSKOU ENERGI, PROTOŽE SE Z NÍ ŽIVÍ A MNOŽÍ...

IVETKO...
Lidská těla jsou nakažena cizími energiemi a těm se říká predátoři.
Scifi film není daleko od pravdy, konec konců, proto jsou lidem shůry přeposílány scenáristou. Nápad si člověk sám nevymyslí, nápady nám jsou do rozumu shůry posílány.
Jsou nám posílány do rozumu bytostmi smyslovými z mimo smyslových dimenzí... Patří do lidského plus a predátorské energie, jsou minus polarity...
Ty minusové jsou také velmi inteligentní, mimozemské energie, ale ty zbloudilé /nečisté/ se vkrádají do lidských těl pomalými krůčky a když se v lidském těle rozrostou a zadomují-zakoření, pak ukáží svou pravou tvář.
Ve skutečnosti patří do jiných těl, ne lidských, do mimosmyslových. Mají schopnost dokonala člověku ovládat nervová centra, smysl cítění, myšlení, i vidění. Prostě, tyto hostující živé energie si člověka zhypnotizují a člověk pak necítí, že svému tělo škodí a to jsou kuřáci, alkoholici, feťáci a jiní závisláci, depresivně nemocní atd... .kteří se nechají řídit těmi predátorskými energiemi ve svém těle.Jsou to parazitující energie, něco jako tasemnice a podobní červotoči v lidských tělech.
Rozum nám jasně velí, když budeme mít tasemnici, že nebudeme chtít být kočírováni tasemnicí, ale my s rozumem, musíme tu tasemnici kočírovat tak, abychom ji vyvedli na světlo, neboli ven z těla.
Ale závisláci jak jsou ochromeni svým predátorem, tak nemají chuť svého predátora vytlačit z těla ven, protože predátor mu ovládá
už smysly.
Např. kuřák by si měl v hlavě zhmotnit program, že...
" MUSÍM CHTÍT CIGARETU JÁ, ALE NESMÍ CHTÍT CIGARETA MĚ" a časem
ho chutě po kouření budou unavovat, až přestane... Pokud droga člověka posiluje, člověk je v té nejvyšší hypnose, v jejím vrcholu a neslyší, nevidí.Ale přijde den, až droga/predátor/ si člověka obmotá jako dobře chycenou mouchu, pak se ukáže nádor, rakovina atd. který je semeništěm toho predátora a závislost se vesele rozmnožuje z člověka na člověka.
Doktor vyoperuje nádor, ale když se za nakaženého aspoň nepomodlí světelnou modlitbou, stává se i on nákazou závislosti, depresí atd. Je to duchovní nákaza, která se čistí jmenováním, a toto slovo-jméno, je tím světelným léčivým tokem... Vyber si, buď jmenuj a nebudeš mít predátora a ani rakovinu a nebo se jen chechtej a kritizuj
a predátora v sobě hýčkáš...
Jde o neviditelný přesun nelidských energií, které chtějí lidstvo zničit. Chtějí lidský program přesunout do svých dimenzí a úplně jiných těl... Lidstvo žije pohádku, ale netuší, že pohádky ho varují andělským hlasem...

Ivet, stručněji jsem nedokázala popsat, co se zakořenilo ve Tvé mamině.Dej ji to přečíst, ale nejspíš ji už nic nezajímá. Ale řekni ji, že ty deprese se budou stupňovat. Depresemi jde Anděl Hvězdný tělo zachraňovat a proto nutí člověka ke změnám v myšlení, i ve fyzickém pohybu. Ke změnám přátel, přírody, ale i jídla a pití...
Nemá ještě ztracený život...

Budeš pro ni odedneška léčivou formou... nemusíš u ní stát ve skutečnosti, stačí ve vizi a zatím hmotni tuto terapii...
Ona sedí a Ty si stoupni ze zadu, dej ji dlaně na ramena a začni ámenovat a tvoř tento rituálem v 18. hod. denně a já si mamču vysunu do jiné sféry a myšlenkou a svými vibracemi ji z toho nejhoršího
budu čistit...
V 18. hod. se soustředím na lidi a zařadím si mezi ně i mamču, ale
ty denně ámenuj a naučím Tě pracovat s duhou... proto mi napiš
na meil...
Budeš uzdravovat nejprve zónu sobě, mamče, ale i celému vašemu rodovému toku...
Vizuálně sebe obaluj do duhy která má barvy české vlajky a mamču obaluj do zářivě červené a zelené a zlaté a já v ní budu pracovat
s jejími polaritami, černou a bílou, které má zoufale promíchané
a potrhané a proto ji už nebaví život...

Nevysvětluji jen Tobě Ivetko, ale každému, kdo nás zde čte...
Vede mě mimozemská bytost která si prohlíží každého, kdo si mě všímá a pak se nedivte, že začnete vidět, co jste dříve neviděli a hlavně, že se vám v hlavě rozsvítí. A kde je světlo mimozemské, tam vejde Anděl jménem Moudrý, který zachraňuje lidská těla, asi jako sadař své ovocné stromy...

BUĎ STROMEM A NE PAHÝLEM...
BUĎ SVĚTLEM A NE TEMNÝM TRDLEM...
BUĎ SVŮJ A SVÁ A NAJDEŠ SVÉ LIDI...
BUĎ ÚSTUPNÝ-Á A ANDĚL SVĚTLA K TOBE PŘISTOUPÍ...
BUĎ ROZUMNÝ-Á, PAK ROZUM TĚ VYROZUMÍ O VŠEM POTŘEBNÉM.
ROZUM JE ŽIVÝ ORGÁN, TAK HO ČTI, JAKO SVOU KNIHU
A POZNÁŠ KTERÉ LISTY DO NÍ NEPATŘÍ...
ROZUM JE BIBLICKOU KNIHOU, KDE JE TAKÉ
MNOHO LIDSTŮ NEBIBLICKÝCH...
JSI TO TY, ČLOVĚK DNEŠNÍ, KTERÝ MUSÍ TŘÍDIT SVŮJ ROZUM,
JAKO TŘÍDILA POPELKA ZRNO PROMÍCHANÉ...
AŽ PAK NAJDE TVŮJ PRINC /Anděl Hvězdný/ TVŮJ
STŘEVÍČEK A DÁ TĚ DO SVÉHO ZDRAVÍ...
ANDĚL HVĚZDNÝ JE TVŮJ STVOŘITEL A JMENUJE SE ÁMENA***
CELÝ LIDSKÝ SVĚT TOTO JMÉNO DRŽÍ V HRDLE, ALE NEUMÍ
HO VOLAT A PROTO SE LID POTÁPÍ A ZÁROVEŇ HOŘÍ...
Vyber si, naslouchej a nebo zůstaň hluchá a hluchý
a pak se ale nediv, že budou bolet klouby a buš i chromý-á
a skrze oči neuvidíš skutečnost...
ONI shůry, skrze mou maličkost, Alena–AKS-***
Držím každému své palce...
sviť, ať každý dojdeš včas...
Je doba Konce Světa a ZAČÁTEK nás čeká, už jen JEDEN... .
Žila jsem mayský život a proto vím...
 
Dracizena
09.02.14
14:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
OPRAVUJI TENTO ODSTAVEČEK... .
Protože má klávesnice mi často dělá z písmene A, písmeno J a proto ve slově, ámenuj, mi naskočilo jmenuj... i když to má také duchovní význam, chyba vlastně není chybou, jen směrem který opravujeme...
JMENUJ SVOU DOMOVSKOU DIMENZI JEJÍM JMÉNEM
A TO JE TROJÍ ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN... ***

Doktor vyoperuje nádor, ale když se za nakaženého aspoň nepomodlí světelnou modlitbou, stává se i on nákazou závislosti, depresí atd. Je to duchovní nákaza, která se čistí ÁMENOVÁNÍM /jmenováním/, a toto slovo-jméno, je tím světelným léčivým tokem... Vyber si, buď ÁMENJ /jmenuj/ a nebudeš mít predátora a ani rakovinu a nebo se jen chechtej a kritizuj a predátora v sobě hýčkej...
 
ivetoy
11.02.14
21:37
Reg. před 2016

Dracizena--VELMI VAM DAKUJEM ZA VYCERPAVAJUCU ODPOVED ,JA SA VELMI TESIM,ZE STE MALI ZAUJEM,JA SOM TOTIZ Z MAMI DOST NESTASTNA A NECHAPEM ,ZE SA NEDOKAZE VYMOTAT..A PRETO UZ SAMA OD SEBA ROBIM KAZDY VECER NA NEJ VIZUALNE LIECENIE KDE SI JU PREDSTAVUJE AKO LEZI NA LEHATKU A OZIARUJE JU BIELE SVETLO BOHA KTORE JU LIECI ,SKUSAM VSETKO MOZNE ABY SOM JEJ POMOHLA... A BUDE VELMI RADA AK SA SPOLU POSNAZIME TO DAT DOKOPY A ,ZE PENIAZE NEHRAJU TAKU ROLU ALE DOBROTA VITAZI... NAPRIEK TOMU ,ZE MAM MALE BABO KAZDY DEN O SIESTE SA VYSKUSAM NAPOJIT... AKURAT ESTE POTREBUJEM VYSVETLIT CO JE TO TO >>>AMENOVANIE... DOOKOLA MAM OPAKOVAT AMEN???..
 
ivetoy
11.02.14
21:41
Reg. před 2016

Mila Dracizena--este som chcela ,moja mama by aj mala zaujem o seba liecenie moze sa aj ona sama nejako pridat k nasej vizualnej ceremonii o 18tej a co si ma predstavovat? Mna ,ze ju drzim za ramena?
 
ivetoy
11.02.14
21:43
Reg. před 2016

Ste chcela moj email..ivetoy@yahoo.com
 
Dracizena
12.02.14
15:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ivetko, pokud mamka cítí zájem, znamená to, že už také duchovně dozrála a ať si udělá představu, že sedí ve kmeni pomyslného stromu a že jí tělem protéká míza z kořenů toho svého stromu a shůry, že teče míza z koruny ... Z kořene teče síla zemitá a z koruny síla sluneční.
Jsou to dvě polarity-Slunce+planeta, které ji budou vyrovnávat polaritu jejího těla... a tím se začíná, vyrovnávat si polarity ve svém těle.
Ano, každý den v 18:00 se může přidat každý, ale se mnou se vyladí ámenováním, aspoň 5-10 minut... A pak každý ucítí sílu mého Ducha jemným brněním po kůži...
 
JancaS
12.02.14
16:10
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Dobry den Dracizeno mohla bych poprosit o vyklad na moji praci? podnikam, praci delam doma kde jsem v najmu plus jednu provozovnu mam a chtěla bych vedet zda budu v naší vesnici praci delat dal nebo me ceka nejaka změna bydliste a tim padem i práce nebo bude moje práce nejak prerusena napr tehotenstvim nebo zda se mi v budoucnu povede lip nez doposud..19.2.1982 dekuji
 
Dracizena
12.02.14
16:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ÁMENOVÁNÍ JE... .
Ivet, když si mě tenkrát mimozemské bytosti vytáhly někam nahoru,
do kruhového prostoru s nemocničním úzkým lůžkem uprostřed
a prohlížely a zvášním hlasem mi řekli, že budu lidem předávat
jejich léčivé světlo a psát zvěsti, tak jsem to brala, že se se mnou jen něco jinak děje, ale cítila jsem klid a že mi neublíží.
Měsíc mě čistily, asi jako prádlo v pračce. A měsíc jsem nespala
ve dne v noci. kdo by věřil, ale to není důležité a pak mi poslaly
do hlavy slovo ÁMEN a vysvětlily jeho duchovní sílu.
Nejsem pobožná a proto jsem měla zprvu k tomuto slovu odpor,
ale pak se vše změnilo, protože jsem viděla, že se měním i já...
Čti po zpátku ÁMEN = NE+MÁ = a to znamená NE=ČERNÁ a MÁ =BÍLÁ polarita
lidského těla... Amen je KONEC a když toto slovo opakujeme, duchovno nás vede z konce a na začátek a opět do konce a opět na začátek
a v tomto běhu dýchá lidské tělo... je to výdech + nádech a den + noc, nebo-li černá + bílá energie stvoření lidského atd...
Slovo opakované do toku hadovitého je světelný Duch/energie/živější jak sám člověk... Anděl Hvězdný mi řekl, že světelný slovo které vyslovuje stejnými písmeny celý lidský svět, je jméno BOHA všech lidí na Zemi a to je boží jméno ÁMENA***
Náboženství vůbec netuší, co jim věky protéká mezi prsty...

Ivetko, ty si vizualizuj to bílé světlo a já zase budu pracovat
s černým světlem a postupně v mamče probudíme její barevná světla
a to jsou její andělé...
Víme, že bílá je nemoc... nadarmo zde nemáme román Bílá nemoc.
A černý je vesmír, černá je lékem a spektrální barevnost
je stabilitou.
 
ivetoy
12.02.14
20:55
Reg. před 2016

Som Vam vdacna,ze tu pre mamku je nejaka sanca ,aspon sa snazime.Musim Vam povedat,ze kedze sme nevedeli ako sa moze mamka pridat tak som jej povedala nech si lahne na 15 -20 minut s neprelozenymi koncarinami a opakuje amen a vizualizuje ako ju drzim za ramena... Potom som jej volala a prve co povedala bolo,ze citila brnenie ktore zacinalo od noh az po kolena ... .takze fungovalo to... kazdy den si ju budem o 18 vizualizovat ako ju drzim za ramena a nejak tam zakomponuje to biele svetlo... A ako dlho trva take naladenie polarit?
 
ivetoy
12.02.14
20:56
Reg. před 2016

Prispevok patril opat vam Dracizena.
 
alexia
13.02.14
10:41
Reg. před 2016

Pro Dracizenu. Chcem Vás poprosit ako to bude so mnou v praci. Bude sa mi darit? alebo nie. Dakujem.Alena.10.09.1974
 
ivetoy
16.03.14
21:18
Reg. před 2016

no vidim,ze to tu uz nejako zamrzlo
 
DomcoSVK
23.03.14
09:04
Reg. před 2016

Ahojťe poprosil by som o výklad na moj gmail anakondavelka@gmail.com ďakujem ak sa ozveťe .
 
jasmina32
26.03.14
16:43
Reg. před 2016

Milá dracizena také bych strašně moc prosila o výklad jak se mám rozhodnout do budoucnosti.už jednou jsi mi napsala kůli tomu smolnému baráčku a číslo je 183.zda ho máme koupit či jít jinam děkuji velice za odpověd.máme ted doma dost velké komunikativní problémy s rodinou bohužel.
 
jasmina32
26.03.14
16:46
Reg. před 2016

dracizena omlouvám se tady je můj email jasmina32@seznam.cz ještě jednou děkuji
 
Eva Liška
26.03.14
20:01
Nereg.

IP: 78.45.200.*
Přeji hezký večer... .chtěla bych vyložit na lásku.Děkuji... ewiku01@seznam.cz ..
 
lusssy
26.03.14
20:18
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla bych,jestli se může nějaká dobrá kartářka mrknout na mě 22.4.1988 a na tohodle kluka 25.6.1984..jaké budepokračování,zda to mám vzdát nebo to bude ž ten dlouhodob.partner? lusssyzsemberiovaaa@sznam.cz
 
Andris22
02.04.14
23:30
Reg. před 2016

Dobrý den, mohl by mi zde prosím někdo vyložit můj současný partnerský vztah? Zda budeme mít s partnerem v blízkém období miminko? :)(já 13.3.1992,on 4.4.1991).
Prosím odpovídejte mi na moji emailovou adresu: andrea.dvorakova92@seznam.cz
A pokud by jste byli tak hodní zajímala by mne i oblast práce a zdraví.
Předem Vám moc Děkuji za odpovědi.
 
Macetka
04.04.14
21:31
Reg. před 2016

BUDI MÍT DĚTI?
 
Macetka
04.04.14
21:32
Reg. před 2016

Budu mít děti?

Můžete se mi prosím někdo podívat na něco, co mě už odjakživa zajímá a to jestli budu mít děti a kolik jich bude:)? Momentálně jsem sama i když 2 roky zamilovaná do jednoho člověka (je to cizinec), v létě se budeme asi 6 měsíců setkávat, ale vím, že toto je bez budoucnosti. Vím, že děti jednou chci a zajímá mě kdy a jestli to přijde? Má nejlepší kamarádka a spousta lidí kolem mě najednou zakládá rodinu. Já se na to zatím moc necítím a ani k tomu zatím nemám vhodné podmínky, ale moc mě zajímá jestli děti přijdou a případně kolik.Předem moc děkuji za odpověď.
Markéta 21.3.1989 ve 23:10 v Mostě
 
janina
29.04.14
16:32
Reg. před 2016

Chci se zeptat kdy budu těhotná a kolik budu MIT děti jedno už mam Jana 31.10.1978 Jana.krpacova@seznam.cz dekuji
 
Pavča
30.04.14
21:39
Nereg.

IP: 217.77.165.*
Dobrý den prosím vás také o vyložení karet muj e-mail Dvorakova.PD@seznam.cz děkuji mockrat
 
sylvavesteni
27.06.14
23:51
Nereg.

IP: 89.103.9.*
Věštím zdarma, můžete napsat také mě. Věštím z karet a s použitím numerologie. Potřebuji jen data a rok narození, to samé na osobu na kterou se chcete zeptat a jednu konkrétní otázku. napište jen jméno, které vidíte nahoře a pošlete na seznam. Nemohu napsat svůj mail, protože mi ho ruší, tak takhle. Sylva
 
kamilka
29.06.14
16:32
Nereg.

IP: 80.202.16.*
Chcela by som poprosit o vestenie,prechadzam tazkym obdobim a snazim sa zmenit svoj zivot.Ak mozem poprosit tak moj meil je... ..kamilka11@azet.sk
 
kamilka
29.06.14
16:33
Nereg.

IP: 80.202.16.*
Chcela by som poprosit o vestenie,prechadzam tazkym obdobim a snazim sa zmenit svoj zivot.Ak mozem poprosit tak moj meil je... ..kamilka11@azet.sk
 
kamilka
29.06.14
16:34
Nereg.

IP: 80.202.16.*
Chcela by som poprosit o vestenie,prechadzam tazkym obdobim a snazim sa zmenit svoj zivot.Ak mozem poprosit tak moj meil je... ..kamilka11@azet.sk
 
lelilu
11.07.14
14:35
Reg. před 2016

Prosím o věštbu vztah,láska,dítě 31.3.1976
 
an
18.07.14
14:52
Nereg.

IP: 37.48.41.*
Pro Dracizenu
Dobry den, chci se Vas prosim zeptat na muj vztah,jestli jeste ma nejakou budoucnost, je to muj osudovy partner s kterym uz zustanu?nebo je to jen chvilkove,prosim poradte,posledni dobou mam s nim jn same trapeni on 13.7.93 ja 12.6.94 dekuji Vam moc 
   
 
Dracizena
29.07.14
22:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
An... jdi na to selským rozumem a ve Tvém případě duchovní dveře se mi neotevřou, protože je to jasné i Tvému rozumu...
Vždyť si odpovídáš, že máš s ním v poslední době samé trápení...
Trápí tě a jste mladí a myslíš, že bys měla láskyplný vztah ze 10 let?
Chceš dopadnou jako rozvedená s dítětem?
Dnes si to může málo která dovolit...
Když to skřípe, nech to ještě nějaký čas skřípat, ale pak mu zavřeš dveře a už otevřít nepůjdou... Přesvědčí Tě o své neschopnosti partnerské, sám on... a zapomeň na to, že ho máš ráda a že bez něj být nemůžeš. Můžeš a budeš ještě milovat jinde, ale s rozumem, ne bezhlavě..
Životní číslo máte oba šestku a to byste stále řešili neřešitelné a dokola, až by to bylo pro oba unavující...
Jestli jsem dobře četla, ty jsi vzdušné znamení a on vodní a Ty, v podobě větru bys mu stále čeřila vodní hladinu a nedej Bože, že bys mu na ni zvedla vlny a byla by hádka, až brrr jako bouře na moři...
Jemu bys nejspíš stále musela vytýkat chyby a dokola a do nekonečna...
Ale člověk má dělat zázraky a čistit sebe, i partnera od těch hnusných nálad... pro začátek se začni modlit a zkus mou modlitbu. je originální a jen dokola ámenuj... Časem uvidíš, jestli změna Tvé zóny změní, i jeho nálady a pohodlnost...
 
Kikush
26.08.14
15:51
Nereg.

IP: 95.105.167.*
Dobry den, potrebovala by som pomoc. V zivote mam teraz strasny chaos a ja neviem, co a ako.. potrebvala by som vediet, ci ma i nieco lepsie caka. DAKUJEM ZA POMOC
 
Hasi
08.09.14
15:41
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Pro Dracizenu:
Dobrý den, ráda bych vás poprosila o výklad, je-li to možné. S přítelem jsme se rozešli, bude to již skoro rok, a nevím, co bude dál - ukazují karty jeho postoj vůči mně (stojí o mně ještě nebo už jsem mu úplně ukradená), případně další, budoucí vývoj vztahu mezi námi? Děkuji a přeji hezký den.
 
Dracizena
09.09.14
13:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hasi... nahlédni co píši zde výše An...
Ne se vším je zdravé zatěžovat duchovní polaritu, když polarita rozumová nám jasně odpověděla...
Materiální úhel pohledu...
Rozešli jste se... SPLNILI jste si to, co si měla vaše aurická pole VYPLNIT...
Jinak řečeno, váš džbán se naplnil, pak by už jen přetékal setrvačností vašeho vztahu a to by nedělalo dobře vaší psychice.Neklapal by váš vztah a odnášelo by to i vaše okolí.Budete jen přátelé, i když Tě to bolí...
Rozumově vzato se ví, že to zalepované dlouho nevydrží...
Neupínej se myšlenkově na něj, protože si zavíráš své čakry touhy a pak bys nepotkala toho správného... Přej si potkat jiného chlapáka s jinou povahou a vizuálně se obaluj žlutým a hnědým závojem... .
Budeš si takto opravovat své energetické pole, svou přitažlivost tělesnou a tam je, jak se říká Tvůj Anděl barev, který vezme za ruku jiného a přivede Ti ho...
Pamatuj si, že nemusí být vždy zdravé to, co Ti chutná.
Tento chlapák by Tě vysával a stále i vysává a proto na něj nemůžeš zapomenout. On se cítí skvěle a Ty bys byla stále usoužená...
Nejsi v té myšlenkové magické síle, aby sis dokázala uzdravit aurické pole a on se mohl do něj opět vrátit.Dnes on by stále vládl Tvými city a ne ty jeho city.Ona tato hladina musí být vyrovnaná a když není, jeden je nahoře a druhý dole.
Trvalo by Ti to dlouho, než bys svou auru opravila,aby váš vtah se neplnil do rovnováhy a čas utíká a čas i jeho vede do jiných míst aby potkal a a a...
Duchovní pohled...
A jestli se ho nechceš vzdát, tak dělej změny a začni se modlit do hvězd a zkus mou modlitbu.Je jednoduchá, kdy si voláš svého Anděla hvězdného pouhým ámenováním... Ucítíš ho a přej si, aby Tě vyslyšel a mluv do hvězd, postěžuj si té živé bytosti.Ale musíš tuto svou bytost ve hvězdách vnímat, zhmotňovat ji...
Anděl hvězdný není přelud, je to mimozemská bytost která čeká na své plody /lidi/, kdy se s ním propojí prosbou a myšlenkou správně nasměrovanou.
Anděl hvězdný je náš stvořitel, tak to zkus, volej do hvězd.
A jestli je to jeho vůle, bývalý se Ti vrátí... to sama poznáš, jak bude...
Ty jsi tak trochu tvrdá hlava a nechceš se vzdát... jdi si za svou cestou... Anděl hvězdný Ti dá vědět, jestli je to TVÁ cesta a ne bývalého... Vždy musíme jít po své cestě a procházet svým osudovým tunelem, pak se daří... Ale Ty se v představách tlačíš do jeho osudového tunelu a něco jako, jsi tam uvízla... Couvej a vycouváš opět na světlo... kde dostaneš opět svůj rozum...
Jsi bývalým jen trochu zhypnotizovaná, ale to se dá očistit...
Lidé netuší, že je v mnohých i silná hypnóza s kterou vládnou, i šikanují a netuší, že zneužívají svou silovou energii...
Držím palce...
 
Dracizena
09.09.14
13:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kikush... bez změn se nehneš z místa...
pročti si, co doporučuji i jiným a nebo zde výše hasi...
Změny+změny+změny... ámenuj... ámen+ámen+ámen a ledy se pohnou...
Pomohu Ti... pro mého Ducha dálka není překážkou... sleduj sny, můj Duch Ti snem napoví...
Ty potřebuješ vizuálně do své aury přidat barvičku řervenou a zelenou, ale lahvovou, tu sytou... světle zelené máš až moc, ale sytě temně zelené maloučko... Vyrovnávej si vizuálně aurické barvy a život se Ti konečně otočí, jako přesýpací hodiny které netikají, ale tečou, jako čas...
Jsi slušný človíček a nenápadný, ale o tom to je... ten nenápadný musí více vydržet, protože nás duchovno posouvá skrze ty nápadné...
A to Tě sužuje a cítíš se, a víš, že se z něčeho musíš prostě vyloupnout... jako motýlek ze své larvy... nebude to u Tebe ale dlouho trvat... budeš mít hodně otázek na které odpovím... dracizena@seznam.cz
Snoubíš se se svou Duší a to je hra o zdravý život... a to je štěstí, i když se v tom dnes ještě motáš, ale vymotáš... pomáhám i Tobě... ahoj...
 
Andris22
14.09.14
14:23
Reg. před 2016

Prosím Dracizenu :-)

Pěkný den Vám přeji,
prosím Vás o výklad partnerského vztahu.

Jmenuji se Andrea narozena: 13. 3. 1992 a Lukáš, narozen: 20. 9. 1986

Sice spolu ještě oficiálně nechodíme, ale již se delší dobu scházíme a trávíme spolu většinu času a tak by mne zajímalo, zda z toho může být časem pevný partnerský vztah, jelikož on je hodně zdrženlivý a nedává své city tolik najevo, ale na druhou stranu se o mne bojí, že mne ztratí. Mrzí mne, že si neumíme pravé city dát najevo a oba dva se bojíme. Já jej mám moc ráda, ale nechci na něj tlačit, tak nevím jak mu to říci, jestli i ted vůbec o mne stojí :-(. My si spolu nejvíce rozumíme, když máme oba trošku napito, ale když jsme střízlivý je strašně uzavřený i když se jej snažím rozpovídat, ale nejspíše jdu na to špatně. Tak by mne zajímalo jak se to bude u nás dále vyvíjet/rozvíjet. prožila jsem s ním spoutyy krásných chvil a věřím, že i on to tak cítí, ale pokud by to mělo vše skončit, tak by mne to hodně zranilo.

Předem moc děkuji za Vaši odpověď :-).

S přáním pěkného dne,
Andrea
 
Dracizena
14.09.14
23:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Andrejko... Tvůj popis je nádherným karetním výkladem...
Scházíte se pravidelně? On o Tebe nechce přijít a oba víte, že něco k sobě cítíte... to znamená, že spolu chodíte, i když Lukáš na tebe milenecky neútočí, netlačí.
No, žádný bojovník ženských srdcí on není, to je jasné, ale bude to chlapák a když, tak napořád...
Někdo se seznamuje rychlostí divoké řeky a jiný je jakoby na rybníce a proto pomaleji pádluje, protože ví, že mu na tom pomyslném rybníčku nikam neodpluješ...
On má obavy aby Tě nezklamal, aby Tě uměl ve všem uspokojit a tak to nechává na Tobě... nemá cenu tento, jakoby vztah prodlužovat, když Tě to trápí. Zeptej se ho, jestli jsi pro něj ta pravá kamarádka a nebo i něco více. Popostrč ho...
Karta štěstí je vám nakloněna, ale zjisti, proč on se neprojevuje jasněji... něco Ti musí na sebe prozradit...
Byl by dobrý do života, i když bys ty opratě držela nejspíše Ty... ale proč ne... držím palce... a napiš mi na meil, budu čekat
13.3.1992 = 13 = je štěstěna a trojka je světelná trojice, nebo-li svatá trojice... symbolizuje věrnost a Ty budeš věrnou ženou.
1992=21=3 opět trojka... tři trojky, tito lidé dosáhnou dál, jak si myslí...
Životní číslo máš DESÍTKU a desítka Ti dělá nad hlavou jasno.
Vede Tě k vyřešení problémů, nerada si budeš starosti v sobě ukrývat. Ne, neukrývej a jdi se vším ven... doporučuji... nic v sobě nezadržuj...
Lukáš... 20.9.1986 = 20= opakuje své chyby a proto ho popostrč...
Životní číslo 35=8 = ano, houpe se stále ve stejné hladině a ty mu trochu strč do té pomyslné houpačky, ať se trochu rozhýbe, rozhoupe...
On nebude pro změny a proto se hledají lidé s povahami, aby se postrkovali.
Ty jsi v desítce a Lukáš v osmičce a od něj k Tobě jsou jen dva kroky a to je ta dvojka s nulou v jeho narození. Nula ho brzdí, on, jakoby nedokázal ten nulový balvan překročit a proč? To Ti řekne on sám...
Jinak, osmička a desítka se k sobě hodí...
Ty jsi ryba a on je na opačné straně, váha... jsi mrštnější a on vyvažuje, aby neprovážil...
Jsi v rybách které ukončují zvěrokruh a je to na Tobě, abys zvěrokružní KONEC navázala na ZAČÁTEK a pak se vše pohne a zítřek Ti ukáže skutečnost.
Ryby obyčejně musí udělat ten první krok, aby nebyl konec, když jsou na konci zvěrokruhu... A každý kruh na nás působí, i zvěrokružní...
měj se dobře...
 
vaka
15.09.14
11:12
Nereg.

IP: 90.179.161.*
Dobrý den Dracizena, ani nevim jak zacit, ale mam pocit ze jsem v nejakym zacarovanym kruhu a nemohu se dostat z neho ven. Verim na to ze co se ma stat, to se stane, ale pochybnosti nekdy nahlodaji rozuma pak casto premyslim nad vecima, nad kteryma bych mela davno mavnout rukou. S manzelem jsme jiz spolu 23 let. Vim ze jsou veci ktere jsem mela udelat jinak ale nemam potrebu se furt hrabat nekde do zadu, co se stalo stalo se a vratit spatky to nejde, vzdy jsme si to s muzem vyrikali, ale mam pocit ze me v posledni dobe tresta za neco , co je davno pryc. Mozna je to jenom muj subjektivni pocit mozna ze on zmenil pohled na vec. Ja narozena 19.11.1971, manzel 22.10.1966. nekdy mame jiny pohled na vychovu deti, ale to beru jsme jsme dve bytosti ne vzdy se stejnymi nazory,me spis vadi, ze to dava za vinu me, přitom jsem se snazila deti vychovavat stejne, no holt nekde jsem asi udelala chybu, ale myslim si ze vzdy neni vse jen cerne nebo bile a tady se nekdy fakt neshodneme.Necekam zadny vyklad, ani radu spis jsem to potrebovala dostat nejak ze sebe ven a narazila jsem tady na tuto stranku.Snad nejsem na tom tak zle, podle pribehu nekterych na techto strankach, ale nekdy to sjou malickosti ktere se nabaluji a nabaluji. S pzdravem pekneho dne vaka
 
šmoulinkaJ
20.09.14
18:32
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Dobry vecer Dracizeno, prosim chtěla bych se zeptat zda budu mit nekdy v budoucnu deti... Jana 19.2.1982 , dekuji moc
 
Dracizena
22.09.14
13:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janičko, nevím jestli budeš mít děti. A nemyslím, že Ti karty řeknou pravdu. Budou tě vždy, jakby houpat...
Máš životní číslo PĚT a tato číslice k Tobě mluví nejistotou z budoucna...
Zamysli se, proč ještě nemáš děti, když si je přeješ?
Jsou to jenom zóny do kterých se lidé motají a co dnes si od Tebe Tvá Duše/Tvé nitro/ žádá?
Nauč se čistit aurickou zónu, dělohu, prsa, i mužské orgány, ale to je na delší popis... Je třeba abys změnila své kroky, i přátelé, aspoň na určitou dobu atd.jestli-že oni Ti pepří Tvé myšlenky, pak Ti i hmotní zónu která je planá a to je Tvůj problém... Vše se dá ale změnit.

Když si Tebe otevřu, jako dvířka u kamen, vysype se z nich mnoho mouru
a proto musím ustoupit a mohla bych, ale nechci se zašpinit. Pak bych dlouho tento mour ze sebe čistila... Skrze něj nevidím do Tvé budoucnosti... Zatím ne... Jsem ta která vnímá, do jaké oprátky může strčit hlavu... kolik mouru se na mou hlavu vysype...
Co ti tímto příkladem chci nastínit? Začni si čistit pomyslné propojení do své dimenze a to je ten komín u těch pomyslných kamen...
Každý komín se čas od času musí vymetat. Zní to úsměvně, ale je to tak a každému vede duchovní pupeční šňůra do jeho dimenzní placenty a tomu se říká ten komín, sloup, kmen Tvého Stromu...
Začni na sobě duchovně pracovat, vykresluj svá přání, nauč se modlit a přání směruj do hvězdiček... něco se časem uvolní... pomyslné saze se z komínu vysypou a ledy se pohnou...
Nejspíš jsi sama, ale dlouho to trvat nebude...
Kdo je duchovně zralý, duchovno mu nedá potomka, když by se rodil v zóně, ne zrovna jasné... Dnes se musí v dělohách maminek ujímat indigové děti a proto, i nouze člověka nutí dělat se sebou změny...
Změny to chce Janičko, změny. Použij mou modlitbu a začni ámenovat a zóny které Tě blokují se hnou z místa, jako tvrdé ledy, když začnou povolovat... je má rada a Ty si ji vezmi a nebo zahoď...
ale každopádně, mé rady pomáhají mnohým, i kolem jdoucím... nadarmo má energie zde vyset nebude, jestli ji nepoužiješ.
 
šmoulinkaJ
23.09.14
02:09
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Draci zeno dekuji moc za ten cas straveny nad timto odstavcem pro me, vazim si toho casu. Ten mour asi chápu, ale nebudu to tu pitvat..je fakt , ze jsu nejak v zacarovanem kruhu, nemuzu se z nej vymotat, nevim jake kroky delat dal..ted pomyslim na ztehovani do jiného bytu ve stejny vesnici ale také si nejsu jista zda to zvladnu financne nebo tak a zda to bude spravna volba..mam toho vseho moc... .staram se o babicku po tatove smrti, kolem práce bych brala vic kseftu... jak jste rikala dlouho sama nebudu..dostane se mi vhodného partnera uz? stále se ke me vraci jeden muz Roman 22.lo.l975 , myslite ze tu by mohla byt ta nadeje? vas odstavec jsem cetla ne jednou snad pochopim vse co mi chcete sdelit..dekuji moc
 
Evčaružik
23.09.14
13:13
Nereg.

IP: 82.113.40.*
Přeji hezký den,

taky bych Vás chtěla moc poprosit o pomoc, nevim co dělat,s rodiči si vůbec nerozumím, když seženu práci tak většinou se něco stane a po roce a po roce a půl, skončím. Teď jsem zrovna na UP a nemůžu nic sehnat. Celý život dělam sekretářku, asistentku atd.. ale něco mi říká, že tam nepatřím, že bych měla dělat něco jiného, ale nevím co. Do toho mi v sobotu zemřel spolužák, dobrý kamarád a najedou na jeho datum pohřbu nemam hlídání, rodiče jedou na dovolenou, moji rodiče jsou oba v práci, dcerka jde do divadla, sousedi maj oslavu dcerky, kam se moje dětičky moc těší a manžel má auto v servisu a bude hotový až po pohřbu,takže máme doma jen jedno auto a pohřeb je 90 km do nás, jako kdybych na ten pohřeb neměla chodit. A to jse mi před rokem stalo, že jsem byla asi v astrálním světě, nebo co to bylo, překonala jsem tam svůj vlastní strach a když jsem se probudila, tak jsem měla horzně moc šťasná, plná pozitivní euforie. Vzala jsem do ruky věštecké karty magic, co jsem dostala od švagrové, ani nevím proč a tam jsem viděla svou budoucnost do porodu první dcery a najedou tam svou budousnost nevidím. Přežila jsem porod syna, kde mi bylo řečeno, že zázrakem jsem přežila, prostě nevim co ten nahoře mi chce říct a proč se to všechno tak bortí. Asi jsem blázen :). Poraďte prosím co mam dělat a do jaké oblasti se mam vrhnou co se týče povolání. Moc děkuji Evča narozena 21.08. 1981 můj email. xze@seznam.cz Moc děkuji.
 
Dracizena
23.09.14
15:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Šmoulinko zdravím a vím, že si mé odstavečky lidé musí číst, i vícekrát.
Mé aurické pole do nich vkládá léčivé vibrace-zónu a ta se do čtenáře stěhuje, když se více a více soustředí na mé odstavečky.Pak, má zóna/která je živým Andělem/, může v hlavě poradit, tělo popostrčit, zastavit když je třeba atd. Mám svou duchovní cestu trochu jinak stavěnou, jak jiní... a proto nevysvětluji hladce, ale tak, aby se info v rozumu udrželo, jako léčivá energie které nevyprchá...

A k Tobě samé... cítila jsem ve Tvé blízkosti chlapáka. Nečekej hluboké zamilování, to je klam, ono po čase stejně pomine. Važ si toho, že Tě chce a pokud Ti nebudou vadit jeho závislosti /do něčeho je hodně vnořen/, pak bych to neřešila...
On je celkem tvárný a dá se s ním rozumě mluvit. I toho si on váží i u Tebe.Říká, že mu připadáš, jako normální a ne jako nějaká nafrfňaná...
Ano, finance jsou dnes prvořadé a je třeba do předu prokouknout chlapa, jestli je tím správným lovcem a podílí se i na nájmu a ne, aby se jen dělil a zadarmo o postel...
Je jiná doba a nouze tlačí ženy, aby byly na muže tvrdší, jak před 20 lety... Ale do tohoto hrnce si sama vidíš, když pokličku nadzvedneš...
Stěhování... změna je život, ale pozor, aby ve starém bytě jsi nenechala své vzpomínky a svou energii. Toto vše musíš vzít sebou do nového, když se chceš stěhovat.Kdo nebere, pak mu energie chybí a ukazují se zase jiné potíže.Vše máme v myšlenkách, i tu svou neskutečnou sílu svého Ducha a Ty ji máš... Nerozumíš, nevadí... čakej a své myšlenky a dotazy si zapisuj a pak mi napiš na meil...
když budu mít čas, odpovím, co možná nejrychleji...
Poradím co máš udělat za rituálek, jestli se rozhodneš ke stěhování...
 
šmoulinkaJ
23.09.14
16:32
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Dračí zeno dekuji za vase rady, ja doufam ze ztehovani zvladnu , ono ve starem byt je spousta ne jen dobrych vzpomínek ale i zlych a asi pokud se neodztehuju tak se nikdy nebudu mit psychicky dobře ani jinak ... doufam ze to zvladnu... myslite ze to do ceho je ten muz tak ponoren jak rikate ze je to jeho práce? to si myslim ja , kdyby ano da se to zvladnout hlavne jestli me ma rad jako ja jeho... ono vlastne nevim na cem jsem u nej... jen vždy doufam ze v tom není jina zena , pokud ne tak práce mi nevadi... jen at vim zda verit v jeho lasku ke me... pokud teda nemá prijit ještě někdo další... zalezi jaky je muj osud nebo jak to rict... ono ty dnesni vztahy mají nejak jinej podklad nez dřív a clovek musí davat pozor a byt opatrny uz jinak se k tem detem opravdu nedopracuju... pokud nechcete tu zverejnovat vas email poslu vam svůj kde mi jej můžete sdelit a ja vam pak napsat jak se mam ... ja si vazim moc práce lidi jako delate vy hodne to pomaha ..dekuji Jana
 
Dracizena
23.09.14
21:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janí, svůj meil zde zveřejňuji, ne vše je dobré rozepisovat před širokou veřejností... dracizena@seznam.cz
 
nezabudka
23.09.14
23:45
Reg. před 2016

Krasny vecer,Drači... ,vobec to nenadvazuje,asi... ,teraz mna hodne mrzi,ze som Ta nepoziadala o stretnutie,si skratka uzasna ,ty by si urcite vedela ,co so mnou... ... ... ... KRASNY VECER TI PRAJEM JANICKA
 
šmoulinkaJ
24.09.14
13:24
Nereg.

IP: 109.81.209.*
Dobry den Dračí ženo dekuji za email ještě v noci jak jsem ho nasla jsem Vam napsala, moc si preju poradit a pomoc... .hezky den Jana
 
Danča333
09.06.15
20:21
Nereg.

IP: 31.30.31.*
Dobrý den, jsem odhodlaná změnit směr a zapracovat na sobě, bohužel stále tápu. Zdraví se mi propadá hlouběji a hlouběji a sama si s tím nevím rady. Mohla bych Vás požádat o pomoc a radu? Děkuji Daniela
Můj mail:krokant@seznam.cz
 
pro Dracizenu
05.08.15
10:49
Nereg.

IP: 37.48.39.*
111lgo@post.cz
Prosim o vyložení budoucnosti,
Neustále se utápím v hloupé lítosti na tozchodem s podivným partnerem.
Nevim,co k tomuto výkladu je potřebné.
 
pro Dracizenu
05.08.15
10:50
Nereg.

IP: 37.48.39.*
111lgo@post.cz
Prosim o vyložení budoucnosti,
Neustále se utápím v hloupé lítosti na tozchodem s podivným partnerem.
Nevim,co k tomuto výkladu je potřebné.
 
pro Dracizenu
07.08.15
17:26
Nereg.

IP: 37.48.39.*
Ráda bych Vás poprosila a věštbu do velmi blízké budoucnosti,týkající se vztahu mezi mnou a mym přítelem.Nevím,co vše je k tomu potřeba.Můj email
bo-vera43@email.cz
 
Dracizena
11.08.15
18:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sto jedenáctko... prostě, rozchod musí vybolet. A čím více trpíš rozchodem, tím ses do něj vsákla svým aurickým světlem a tím, že trpíš, se Tvé anténky z něj zase vysouvají... když se v bývalém partnerovi Tvé aurické anténky zlomí, tak ano, ihned na něj zapomeneš, ale nenajdeš si lepšího, ale našla bys ještě většího nespolehlivce, jak byl tento... Jo, ono bezhlavě se zamilovat a spadnou se svým aurickým polem do partnera, to nemusí být vždy vítězství, když nevíš, který partner Tě hodí do své žumpy.Ne každý partnerce dá napít ze své studny, která se jmenuje živá, léčivá voda...
NE KAŽDÁ LÁSKA JE LÁSKOU...
Musíš vydržet a buď ráda, že trpíš... tělo se čistí, aby se k Tobě mohl přiblížit lepší muž... někdy to trvá i 3 roky...
 
Dracizena
11.08.15
18:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
BO VERA... myslíš, že dokážeš dělat změny? Váš vztah bude stejný a jestliže on se nechová k obrazu Tvému, věř, že ten jeho obraz se bude do budoucna zvětšovat a Tvá víra v něj, se bude zmenšovat... Máš před sebou jiný rozměr... ne jeho rozměr, ale svůj a on ten Tvůj rozměr nebude následovat... Dnes ne, ale jednou mi dáš za pravdu a vzpomeneš si na má slova a až pak, porozumíš...
 
Kikush
11.08.15
21:30
Nereg.

IP: 178.143.97.*
Dobry den, my sme si uz volakedy davnejsie pisali :) mozem Vas opatovne poziadat o pomoc? S pozdravom
 
Evi13inka
20.09.15
11:11
Nereg.

IP: 37.221.250.*
já bych asi taky potřebovala pomoc, děkuji
 
ogiana
24.09.15
20:37
Reg. před 2016

Někdo věří,někdo hledá pomoc,ale spíš psychickou tu i já dracizena
líbí se mi odpovědi,mohu také požádat děkuji
 
Dracizena
24.09.15
23:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím vás... pište...
 
evi13inka
26.09.15
19:21
Reg. před 2016

Dracieno, mohla bych vás taky poprosit, tak nějak nevím, jak dál
 
Elfiška
27.09.15
00:56
Nereg.

IP: 212.158.158.*
Je tady nějaká dobrá dušička, která by mi zdarma vyvěštila? chtěla bych hlavě vědět jak to je u mě s láskou, psychyku a školou, děkuji :) můj e-mail barkova.elis@seznam.cz
 
evi13inka
27.09.15
13:49
Reg. před 2016

jo a můj e-mail je ev13inka@seznam.cz, moc prosím a předem děkuji
 
Miri233
01.10.15
20:20
Reg. před 2016

Dobry den,
Chcela by som Vás poprosit aby ste sa vyjadrili k mojmu vesteniu, co sa týka partnera. Neviem ako ďalej je to na dobrej ceste alebo nie ?

Dakujem.
 
Soara
04.10.15
12:56
Nereg.

IP: 62.129.34.*
Zdravím
Chtěla bych vás strašně moc poprosit o výklad zdarma ohledně mého přítele (Petr,nar.15.4.1985) a mne (Zuzana,nar.28.5.1983).Hrozně ráda bych věděla,jak to s námi vypadá do budoucna?Jsme už spolu hodně dlouho a tak bych chtěla vědět,zda mě můj přítel někdy požádá o ruku,nebo jestli budou i nějaké ty děti,apod.Můj email je soara01@gmail.com
Pokud by to bylo tedy možné,byla bych hrozně moc ráda.
Předem Vám Mockrát Děkuji.
S Pozdravem
Zuzka
 
evi13inka
07.10.15
21:32
Reg. před 2016

shledávám, že i když je člověk v totálních sr... ch, tak mu stejně nikdo neporadí a nepomůže, takže je to vlastně úplně zbytečný, se tady prosit pomoci
 
Womperry
28.10.15
17:20
Nereg.

IP: 213.168.187.*
Kdysi mi jedna znama, pomáhala radit pomoci kyvadla, ale citila jsem spatnou energii a nejistotu, bala jsem se, ze je zmanipulovana... kyvadlu se zlomil hrot... co to prosim znamena?? poslední dobou na to moc myslim, jelikož ji i jeji kamarádce, se nikdy poradne vyklad nepovedl, veskere informace měli sehnane a co rekli navic se nikdy nenaplnilo a byli lzi, ba naopak prijde mi, ze se jim to vraci... citila jsem z nich něco spatne ... Tak co si myslite o kyvadlu, kteremu se zlomi hrot?? Vsem moc dekuji za odpovedi :)
 
Marcselita
06.11.15
13:59
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Dobry den.Ja som uz zufala z toho hladania.A ak vas mozem poprosit velmi pekne naozaj potrebujem pomoc mam to v zivote tazke.Prosim vas odpiste my na email JanMar31@centrum.sk.Dakujem.velmi pekne
 
zuma24
01.12.15
18:57
Reg. před 2016

Dobry vecer
ak by mal niekto cas pozret na moje sukromie, ci ma caka konecne zmena?
velmi pekne dakujem,
micha@centrum.sk
Michaela, 27.03.1982
 
Dracizena
01.12.15
22:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuma... Michaelko, tu změnu musíš udělat Ty sama... ode mne je zde spoustu návodů, nemohu se zde stále dokola opakovat...
Já, bezbožná jsem začala ámenovat a stále dokola, vedl mě k tomu vnitřní hlas a dovedl mě k jasnozřivosti a nic mi v životě nechybí... komu vám něco a nebo někdo chybí, je třeba dělat změny... proto začni ámenovat jako já a obracej oči do hvězd, jako indián... dotkni se stromu, větve, pařezu, dotni se toho, čeho by ses nedotkl-a a 3x zaámenuj s tím, aby Tě slyšely bytosti hvězdné... takto své tělo budeš propojovat a díky kořenům, i ze starého pařezu, se budeš uzemňovat... Dovol, aby Tvé smysly začaly se všímat toho, co dříve díky Tobě neviděly a proto Tvůj život není naplněn...
Znám budoucnost každého, ale proč vám ji budu říkat, když změny nebudeš dělat a proto nebudu říkat to, co žiješ teď, když to znáš... když neděláš změny, tak dnešek se s Tebou potáhne hodně dlouho a samota také... Můžeš někoho najít, ale když vidím, že s ním budeš sotva 2 roky, tak Tě nebudu utěšovat, když budeš zase zklamaná a zklamaný...
Projeďte si, co zde všude možně radím a následuj mě, pokud cítíš, že máš... Můj Duch si všimne každého, kdo ho volá pouhým ámenováním... je to silná mantra, světelná modlitba, která Ti ukáže směr... držím všem palce... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S VÁMI, SE VŠEMI***
 
zuma24
01.12.15
22:51
Reg. před 2016

Ahoj Dracizena
Dakujem za tvoju odpoved. V com konkretnom sa mam zmenit? Pred 8-imi rokmi mi strasne ublizil jeden clovek. Tym dnom som prisla o zdravie, peniaze a aj v doveru k chlapom. To co sa mi stalo, nevedia ani moji najbližší, aj tak by im to len ublizilo. Pred rokom ma opat sklamal dalsi muz, kolega-kamarat, ako sa hovori za dobrotu na zobrotu. Ja som pomohla jeho teraz uz exkamaratovi a ešte sa to obratilo voci mne. Od vtedy nepomaham cudzim, nie pokym sa to dotyka mojho sukromia. S týmto kolegom sme nedavno ukoncili nase "priatelstvo", z jeho strany slo v podstate len o vyuzivanie, davanie si podmienok. Sama nerozumiem, preco som sa s nim bavila, nakolko mi nikdy nepodakoval, nezablahozelal, ked sa mi podarilo najst nove zamestnanie, vlastne mi na vsetko tvrdil, ze to a to nezvladnem a to sa mi nepodari. Povedala som si, ze charitu uz robit nebudem, nie pre chlapov.
Nechce sa mi chodit medzi ludi, uzatvaram sa do seba. Viem, ze by mi aspon sport pomohol k inym myslienkam.
Tos tym stromom alebo konarom, casto som chodila na hriby a mam rada ten klud, to ticho, tusim 2x som objala strom, nakolko by mal dodavat energiu
M.
 
Dracizena
03.12.15
19:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuma M... takto to bývá, když se člověku otvírá vnímání, tak se vztahy kolem něh doslova hroutí... to aby jsi zůstala nějaký čas sama se svými myšlenkami... ale do té tělocvičny začni chodit a tím si musíš udržovat myšlení ve správném okysličování... duchovně se otvíráš a proto nevěš hlavu z toho, co jsi prožila... Pokud nebudeš dělat změny, přijde třetí muž, s kterým to dopadne podobně, jako s předešlými... Čti si mé sloupky a pochopíš, co a jak bys na sobě měla pracovat...
 
zuma24
03.12.15
20:27
Reg. před 2016

Dracizena
ja viem ze to so mnou myslis dobre :) , uz som fakt unavena z niektorych ludi a ich zneuzivania, preto som si povedala, ze to skoncilo a rovnako aj charita. Chodit cvicit chcem uz davno, len sa akosi k tomu neviem odhodlat, ale v blizkej dobe tam uz vazne pojdem, aby som vhodne vyplnila volny cas. Tento rok bol pre mna prelomovy aj v tom, ze som az 2x zmenila zamestnanie, sice prvykrat to bola cista katastrofa, zase sa mi zacali problemy so stitnou zlazou a bolo to zrejme aj znamenie, ze mam spomalit v zivote. V novej praci mam uz po skusobnej dobe, nadriadena je so mnou spokojna, mam to len 3km od byvania a je aj celkom dobre platena. O tych vztahoch tento rok, vlastne sa mi ukoncili 3 " kontakty " s muzmi a aj viem, ze nestali za vela.
M.
 
vidimesa
06.12.15
13:44
Reg. před 2016

Pre Dracizenu:Velmi pekne prosim o vyklad z kariet,,,hlavne co sa tyka prace a financii,co ma velmi trapi uz dlho.Vopred pekne dakujem.Spozdravom p.Mária 23.2.1966
 
vidimesa
06.12.15
13:56
Reg. před 2016

Pre Dracizenu-Zabudla som: maja.23@azet.sk,,este raz dakujem
 
igorm
06.12.15
17:05
Nereg.

IP: 90.64.39.*
dracizena ak budete mat cas a chvilku ... som invalid a potrebujem posunut dalej zaoberal som sa zachranou dusi a chcel by som vedet ako bud pokracovat moj zivot dalej igor .15.6.74 mail exto@atlas.sk dakujem pekne.
 
Lucie R.
06.12.15
19:09
Nereg.

IP: 77.48.109.*
Dobrý večer, prosím Dracizeno... ..můžete se podívat na mou budoucnost?Jsem že všeho stále smutná. Nic mi nevychází, psychicky už jsem na dně. Snažím se před ostatními být v pořádku, ale nejsem. Prosím Vás kdy už se mi začne zase dařit?😔 Hlavně oblast peněz je velmi špatná.Z celého srdce Vám předem dekuji za odpověď. Lucie😢
 
Lucie R.
06.12.15
19:15
Nereg.

IP: 77.48.109.*
Ještě se omlouvam za ty čísla co se mi tam napsala. Zlobí mi klávesnice. Přidávám ještě datum narození. 31.8. 1982
Lucie😢
 
Xenie
06.12.15
21:35
Reg.6.12.15

prosba na Draci zenu
rýsuje se mi nový vztah, ale ráda bych znala, jestli je to konečně ten pravý
 
Nikola keselova
17.01.16
11:26
Nereg.

IP: 77.173.33.*
Do briden ci se zetat na pritele is bude mi ocaku is budeme mi svarbu. Prsim. Dekuj
 
Nikola keselova
17.01.16
11:27
Nereg.

IP: 77.173.33.*
Do briden ci se zetat na pritele is bude mi ocaku is budeme mi svarbu. Prsim. Dekuj
 
Nikola keselova
17.01.16
11:34
Nereg.

IP: 77.173.33.*
Do briden ci se zetat na pritele is bude mi ocaku is budeme mi svarbu. Prsim. Dekuj
 
Nika92
20.01.16
14:31
Reg. před 2016

Pro pí Dracizenu: Myslíte si, že i já bych mohla poprosit o dvě skromné otázky? :)
 
Icinko
20.01.16
18:35
Nereg.

IP: 91.148.41.*
Ahoj len by som sa chcel opytat ci by ste mi mohli povedat ci to bol sen alebo nie. Iked to uz bolo davno ale z casu na cas nad tym premyslam. Dakujem a prajem pekny den
 
Dracizena
21.01.16
13:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lcinko... nebyl to sen, ale mluvilo k Tobě Tvé nitro... Jsi na začátku svého duchovního poznání, které se bude rozvětvovat do jasné intuice, ale i dál... přeji štěstí a pevné zakotvení s Tvým Duchem... pááá
 
Dracizena
21.01.16
13:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lidičkové... NEJSEM KARTÁŘKA NA VZTAHY+PENÍZE+PRÁCI... Uzdravuji a směruji lidi s otvírajícím se vnímáním... Ne, že bych se vám neuměla podívat do budoucnosti, umím, ale k čemu to potřebujete vědět, když je to tam stejné... každý, kdo se trápíte se samotou, s financemi a pod... Bože Můj, dělejte změny. Když budete čekat na zázrak, nepřijde... Dávám zde a všude rady, kdy i já jsem se dostala z té stagnace... Vnitřní hlas mě naučil modlit, ale jinak, jak se modlí pobožní... Já jen ámenuji a opakuji toto slovo a směruji ho do hvězd a zpětně mi bytosti hvězdné jdou pomáhat... Jsme z opice? Tak se OPIČ a začni ámenovat kudy chodíš, až Tě Anděl hvězdný přivede na správné místo a ve správný čas... JÁ NIKOMU NEBUDU ŘÍKAT BUDOUCNOST, PROTOŽE, KDYŽ NEDĚLÁŠ ZMĚNY, BUDE STEJNÁ A NEBUDU VÁM ZHMOTŇOVAT TO, CO SAMI NECHCETE.A VY SI TO TAKÉ NEZHMOTŇUJTE A ZAČNĚTE CHODIT TAM, KAM NECHODÍŠ, ÁMENUJ A DOKOLA, I PŘED SPANÍM... JE TO SVĚTELNÁ MODLITBA A NE BLBOST... Blbost je u každého, kdo má trápení, tak tuto energii blbosti už za sebou netahej a vysvlékni se z ní...
Ámen+Ámen+Ámen za vás všechny, kdo hledáte...
 
market
21.01.16
16:14
Nereg.

IP: 83.240.103.*
mohla bych taky poprosit o výklad karet:dracizena. dekuji
 
Icinko
22.01.16
16:57
Nereg.

IP: 91.148.41.*
Dakujem za rychlu odpoved
 
Dracizena
23.01.16
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Market, nejsem kartářka...
 
Titi
26.01.16
21:20
Reg.24.1.16

Ahoj dracizeno chtela bYch se zeptat zda se mi narodi zdrave miminko a vse bude v poradku, vim ze je dost lidi kolem co mi to nepreji tak se obcas obavam. Dekuji pokud odpovis
 
N1kka
01.02.16
19:09
Reg. před 2016

Dobrý deň milá Dračia žena. Chcela by som sa spýtať na zdravotný stav dedka.POslednú dobu mu často býva zle, ťažko, sťažuje si na návaly horka, slabosť. Sám to nevie nejak definovať čo ma vlastne za problém. Taktiež mu ma vyšší tlak aj ked berie lieky.Opúchajú mu nohy. Súvisi to so psychikou, alebo to ma nejaký iný pôvod? Pred trištvrte rokom sme prišli o babku :-(Až do nedávna sa držal dobre,začalo mu to zhodou okolnosti na vianoce. Nikdy nemal nejaké vyrazné problémy. Dakujem Vám velmi pekne.Dedko: Adolf. 11.4.1933
S pozdravom Monika
 
snehulienka
01.02.16
22:53
Nereg.

IP: 95.90.226.*
stretnem lasku?
 
janatina
21.02.16
19:13
Reg.21.2.16

Chtěla bych vědět jestli je něco špatně.Protože většinu svého života jsem sama.Má to snad tak být?jana,26.4.1966
 
Kristína
22.02.16
19:19
Nereg.

IP: 95.105.167.*
Dobry den, prosim prosim o pomoc. Velmi by som chcela vediet, ci medzi mnou a mojim priatelom to ma cenu i nadalej udrziavat tento vztah. Kristina 5.9.1995 a Mario 12.7.1994
Dakujem za pomoc :)
 
brcko
23.02.16
11:12
Reg.4.2.16

dobry den chcem sa spytat na moj stach s priatelom s ktorim som pohadana mojou vinou a neviem ako to mam napravit mam ho stale rada aj mi uz nadal tak neviem ci to ma daky vyznam alebo to mam hodit za hlavu co bi som nerada poradte mi povedala som mu ze ho preklinam ale v zlosti aj on mi neprijemne povedal dakujem darina 6.12.1969 juraj 3.9.1962
 
brcko
23.02.16
11:15
Reg.4.2.16

dobry den chcem sa spytat na moj stach s priatelom s ktorim som pohadana mojou vinou a neviem ako to mam napravit mam ho stale rada aj mi uz nadal tak neviem ci to ma daky vyznam alebo to mam hodit za hlavu co bi som nerada poradte mi povedala som mu ze ho preklinam ale v zlosti aj on mi neprijemne povedal dakujem darina 6.12.1969 juraj 3.9.1962
 
Petr Kal
21.05.16
11:05
Nereg.

IP: 82.145.222.*
Ahoj,mam v zivote i ve vztahu problemy,mam pocit ze se mi borti uplne vsechno,hlavni otazka je zda budeme spolecne s moji polovickou i nadale nebo to uz mezi nama krachlo uplne.je toho hodne nevim co driv.kdybych stal za vyklad byl bych rad,dekuji petr:15.4.1976 a blanka:5.6.1964 nero868@atlas.cz
 
Dracizena
22.05.16
15:39
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Petře, spíše bych čekala Tvuu přítelkyni, která bude chtít povzbudit radou, než Tebe, značně mladšího... Počítej s tím, že ona se dostává do přechodového období a to je svým způsobem, taková, trochu jiná puberta... ženy bývají nevrlé, osočují, podrážděné a jen proto že cítí, že stárnou... Do 50 u ženy, je to dobré, ale po padesátce to jde z kopce a začne babkovatět... Mnohé ženy chtějí být i sami a dost možná, že je to její případ... odejdi od ní jen jako a uvidíš sám, jestli bez tebe chce být a nebo jsou to u ní jen ty vrtochy... držím palce, asi ji máš rád...
 
Misacek
18.08.16
13:22
Nereg.

IP: 46.135.32.*
Ahoj byla by možná rada jestli máme s manželem ještě šanci? Ja19.6.1979 on 12.2.1975. Dekuji
 
Dracizena
18.08.16
19:05
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Mišáček... šanci máte vždycky, když oba uberete na plynu... ale nečekej, že on se změní... bude dál ve své závislosti, ve svých průpovídkách, i drzosti... Jeho dvanáctka je celek a uzavřený kruh... to by musel kruh on sám rozevřít a vnitřek vyčistit... Pokud ho potíž neskolí, nepřestane... mi říká jeho Anděl... ale já nevím o co jde, víš to Ty a to stačí... Je v únoru a jeho kruh se NOŘÍ ... ÚNOR= NOR=NOŘÍ SE... měl by se ale vzpamatovat,
vyřiď mu tento vzkaz ode mne... pááá
 
Misacek
18.08.16
20:09
Nereg.

IP: 46.135.32.*
Dobrý vecer. Právě ze on se teď snaží z našeho manželství odejit. Ja ale cítím ze to tak být nemá. Poslechla jsem tvé rady a amenuju. Snažím se tím najít svůj vnitřní klid a silu bojovat. Moc děkuji.
 
Scheffauka
11.11.16
10:40
Reg. před 2016

Dobry den ja by som sa chcel spytat na financnu situaciu ako na tom budem v roku 2017 dakujem Peter 26.4 1978
 
Scheffauka
11.11.16
10:40
Reg. před 2016

Dobry den ja by som sa chcel spytat na financnu situaciu ako na tom budem v roku 2017 dakujem Peter 26.4 1978
 
dANIELA
11.11.16
22:06
Nereg.

IP: 93.190.63.*
Dobrý den, mohla bych Vás také poprosit o výklad, samozřejmě jen pokud se Vám to hodí. Trochu jsem se bála napsat ..bojím se co mě ještě potká špatného. Už jen doufám ..že jsem si už vše vybrala a to i s celou rodinou. Přála bych si aby jsme konečně dostali pevné zázemí, klid a aspoň trochu štěstí.Moc děkuji
 
dANIELA
11.11.16
22:06
Nereg.

IP: 93.190.63.*
Dobrý den, mohla bych Vás také poprosit o výklad, samozřejmě jen pokud se Vám to hodí. Trochu jsem se bála napsat ..bojím se co mě ještě potká špatného. Už jen doufám ..že jsem si už vše vybrala a to i s celou rodinou. Přála bych si aby jsme konečně dostali pevné zázemí, klid a aspoň trochu štěstí.Moc děkuji
 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)