English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vada vidění nebo nněco jiného??

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Vada vidění nebo nněco jiného??

CharlotteInk
22.04.11
16:20
Reg. před 2016

Zdravím... Stává se mi taková věc... Když jsem venku a soustředím se, tak za chvíli vidím takové malé, třpytivé částečky co poletují ve vzduchu a jsou všude kolem... Myslíte, že je to jen nějaká vada vidění?
 
Jitka K
26.04.11
18:47
Reg. před 2016

Také zdravím,vada vidění to určitě není protože já mám oči v pořádku a toto co vidíš ty vidím také.Také jsem si myslela že to je nějaká vada ale oční lékař mi řekl že oči mám v pořádku.Pokud udeš chtít tak mi napiš přes mail a rozeberem to.krizova-jitka@seznam.cz
 
oppity
21.08.11
00:02
Reg. před 2016

Je to tzv. aura, ale ne ta mystická, ale aura, co přichází třeba před migrénou.
 
Theodor
21.08.11
14:50
Reg. před 2016

sklivec.wz.cz
 
konik098
24.09.11
21:31
Nereg.

IP: 188.95.60.*
opravdu? mně se to stává také myslela jsem že je to protože se mi třeba zatočila hlava nebo tak, řekněte mi o tom prosím více
 
aloushek
21.12.11
17:51
Nereg.

IP: 188.75.144.*
Zdravím..tohle já vidím neustále, ví o tom někdo něco více? co znamená ´´aura, co přichází třeba před migrénou´´? Já to vidím asi přes půl roku pořád, každý den nestále a ne před tím než mi přijde migréna:)
 
Nike
21.12.11
18:29
Reg. před 2016

Pokud oční vadu nemáte, pak prostě vidíte stříbrnou pránu.
Je naprosto normální vidět pránu. To nás jen od dětství učili nevidět něco, co "neexistuje". V této době se lidi zase stávají citlivějšími...
 

aloushek
22.12.11
22:57
Nereg.

IP: 188.75.144.*
Ano, o práně jsem již slyšela, ale nebyla jsem si jistá, zda je to ono. Moje oči jsou teď jedna velká záhada. Otevírá se mi třetí oko, což s sebou v mém případě nese i zrakové problémy, tak doufám, že to třpitění je ta pozitivní část:)
 
Miška Piška
18.06.12
18:13
Nereg.

IP: 85.70.176.*
Jsem hodně skeptickej člověk vůči všemu tomuhle (a to i přesto, že mi připadá, že můj život je plný zázraků) ale pamatuju si, že přesně tohle jsem viděla, když jsem chodila do školky a říkala jsem si - co to je? A teď chodím s fenkou na procházky a vidím to každý den, venku když jsem kolem pole tak kouknu k nebi a je tam toho milijóny a milijóny. Připadadá mi to prostě zvláštní. Pořád si říkám, jak zjistím, že to není vada v mým oku. Buď zkouším pozorovat jednotlivou tu částečku a ta si vážně dělá co chce (když vidim něco co mam v oku, nebo stín nebo slunce,něco co mi chvíli udělalo vidinku, tak pak se to mění s tím, jakým směrem se podívám, tady ty částečky na to nereagujou a samy se pohybujou) anebo si říkám - vzít si nějaký velký kus skla a podívat se jestli poznám že je to 3D, kde létají před sklem a kde za sklem, protože kdyby to byla vada oka tak to prostě budu vnímat jinak, třeba jen před sklem.. je to tak? Asi budu muset uznat, že to vážně vidím.
 
anelie
19.06.12
01:02
Reg. před 2016

Ja to vidim taky, uz docela hodne let. Vetsinou tomu nevenuju pozornost, ale obcas se na to zamerim a je zajimave to pozorovat - prijde mi to jako takove jehlicky co se strasne rychle pohybuji nejruznejsimi smery a je to hezka podivana.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)