Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 22.10.2017
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor.

Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

spadnutie obrazu - vysvetlenie

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

spadnutie obrazu - vysvetlenie

Lucia28
(28.03.09 / 07:07)
Ahojte.

dnes v noci sa mi stala naozaj veľmi zvláštna vec. Zobudla som sa asi minútu pred polnocou, lebo som mala veľkú chuť na sladkosť. Nejako sladkosti nejedávam, ale niekedy sa takto prebudím. Sadla som si na posteľ a jedla svoj keksík. Keď som mala posledný kúsok, zrazu niečo tak tupo buchlo. Hodiny ukazovali presne pol noc. Vyšla som zo spálne a na sedačke bol padnutý obraz. Hneď mi búchalo srdce ako zvon. Zažla som svetlo, obraz zavesila. Visí na šrobe v hmoždinke, šrob ostal v stene. Keď som ho zavesila, tak som si v duchu pomyslela, že ktu tu je. Naozaj v sekunde mi prestalo byť srdce a mala som pocit kľudu. Išla som si ľahnúť, už som takmer zaspávala, keď sa ten zvuk ozval znova. Tak som znova s búchajúcim srdcom išla do obývačky a obraz bol znova padnutý. Zobrala som ho a dala za sedačku už som ho nevešala. ľahla som si a s pár zobudeniami som spala až do rána. Vraví sa, že keď zomrie niekto blízky, že sa takéto veci stávajú.

Prosím, vie mi niekto povedať, čo to bolo??? Prišiel sa so mnou niekto rozlúčiť???

vopred ďakujem za všetky odpovede.

ahoj Lucia

Theodor
(28.03.09 / 11:50)
Ahoj Lucia...

... možností je mnoho... Mohlo by se jednat i o fenomen poltergeist, který se spíše spojuje s manifestací potlačených emocí obyvatel bytu. Nemusí to tedy nutně znamenat smrt blízkých.

Lucia28
(28.03.09 / 16:32)
Ahoj Theodor.

Nikdy v živote sa mi nič podobné nestalo. Ani v našom dome, nikdy som nemala pocit, že by mi tam niečo strašilo. Toto bolo prvý krát. Bola som dosť vyplašená.

ďakujem za príspevok

Theodor
(28.03.09 / 19:52)
Lucia28: proč tě vlastně občas budí hlad?

Dracizena
(28.03.09 / 23:53)
IP: .*
Ahoj Lucko,pohádky dej stranou a neboj se, jde o Tvé silové vibrační pole, které je prostě živé a je živější jak sám člověk.
To vibrační pole, kterému se říká aura se biblicky říká Duch Tvůj a On se hlásí když rozum člověka dozrává do rozšíření, nebo zjemnohmotnění smyslů. Ke mě když Duch přišel, tak lidé kolem mě viděli bílý opar, viděla jsem také žhavou kouli, která se nesla místností a probudila jsem i svědky, bylo to v noci a také mi v ložnici v noci igelitka odložená na stolku, se začala točit a rotovala metr nad kobercem. A protože se člověk bojí, tak jsem se naučila modlit, ale po svém. A dnes po letech mi Duch povídá do rozumu a mnohé vysvětluje a vede k samouzdravování a říká, že měl se mnou hodně práce aby mě nasměrovat do svého vizuálního středu.
Prostě, poranormálno se hlásí, aby tě uvedlo do svého normálu být jasnozřivou.Sleduj své okolí a přej si, aby Tě Tvé -JÁ- vedlo a předalo DAR. Pomohu Ti vyhmotnit ochranu, aby Tě negativní energie neobtěžovaly.

Lucia28
(29.03.09 / 10:12)
Ahojte

mńa v noci nebudí hlad, ja vôbec nemusím sladké, ale keď si telo zapýta cukor, tak pravidelne v noci.
Dracizena, ďakujem za skvelé vysvetlenie. Pravda je, že v poslednom polroku som sa veľmi zmenila. Akosi ma viacej zaujíma pozitívne myslene, čítam veľa kníh a snažím sa ísť dopredu. Len stále ma máta minulosť a akosi sa neviem od nej odpútať, tak možno je vysvetlenie práve v tvojej správe. a veľmi ďakujem za pomoc, akúkoľvek

ahojte, Lucia

Theodor
(29.03.09 / 10:54)
Lucia: Víš, noční chuť na cukr... vydržíš třeba 24h o hladu? ptám se z medicínského důvodu, není nutné se znepokojovat, jen si ověřuju některá fakta.

Co se toho obrazu týče. Jestli se ti snaží někdo něco říct, pak se ozve znovu. Neboj se toho, nebuď vystrašená. Až příště spadne, sedni se k němu, vem si ho do obou rukou a snaž se naslouchat...

Je také možné, že je to způsobené tebou samotnou, proto jsem narážel na ty emoce. Děje se v tobě teď něco?

Odpovědi na mnohé otázky nenajdeš tu, ale uvnitř sebe...

Lucia28
(29.03.09 / 14:43)
Ahoj Theodor.

Myslím, že 24 hodín by som asi o hlade nevydržala, neskúšala som to. Momentálne prechádzam zvláštnym obdobím odchodu manžela odo mňa. Tak neviem, možno s tým naozaj majú niečo spoločné moje emócie. Veľmi pekne ďakujem.

Lucia

Dracizena
(29.03.09 / 15:24)
Lucko, odchod manžela vše vyjasňuje, prostě změna. Duchovno nás takto vede když nás chce ve velkém oslovit, dají nás do samoty/na určitou dobu/, pokud by jsme byli druhým rušeni.A manžel je nejspíš pořádná rušička.Ale necítím, že by jste se měli od sebe odloučit úplně, to ne....bude se vracet...ale ty do té doby se nauč komunikovat se svým -JÁ-...jak zde líčí skvěle Theodor, vezmi příčinu do rukou a mluv k ní !!!!
Vnímej rám obrazu, barvu a co je tam zakresleno i jméno malíře, vše mluví. Stoupni si vizí do rámu a chtěj vidět, že se točí na všechny strany kolem Tebe a tento tvar Tě ochraňuje.Tvou vizi zachytí Tvůj buněčný svět a vyšle Ti ve své formě do aury ochranu, aby jsi nebyla manželovým Duchem vysávána.On je Duch Kalibr !!! Budeš cítit mražení na kůži je to Tvůj Anděl Hvězdný, který se nastěhuje do Tvého rozumu a již neodejde. On Tě povede k vědění, je to budoucnost lidstva a Tebe právě oslovuje TVÁ HVĚZDA…něco spadlo v bytě a také něco spadlo ve Tvém nitru ke zdraví.Každý děj se všude zrcadlí a myšlenka lidská děje posouvá do zkázy, nebo zdraví.Kdyby jsi se spadlého obrazu jen a jen bála, tak si otvíráš temné buňky/odumírající/ a to je cesta k potížím i zdravotním. Opak je pravdou, jdeš s tím do světa/věštírny/ jako Honzík, který našel štěstí. Ať se Ti vrátí štěstíčko a vím že ANO !!!
Ale Ty jsi zdroj, o který se lidští duchové rády otřou, proto posiluj vizemi své aurické pole.A Tvůj Anděl Ti vzkazuje...
" NESVÍTÍ MĚLČINA DO TMY, KDYŽ MĚLKÝ ČLOVĚK NEZAŠAJNÍ DO HVĚZD."…zdraví />

Theodor
(29.03.09 / 16:57)
Lucia nejspíše ano... to napětí se musí někde vybít...

Dracizena
(29.03.09 / 17:48)
To napětí se musí poslat tam, kde ho bude třeba a v tom ji pomohou lidé, kteří jsou vedeni svými mimo smysly a to je éterickým polem aurickým, kde čeká bytost E.T. Proto se točí film, aby byl vodítkem lidstva.Nutno směrovat kam vybít svou i ne svou energii. Když toto člověk nezná, vybijí ji na druhém a pak mu ve stáří chybí a je v konečníku..vředovit atd...Energii nutno zpracovat vědomě za doprovodu vyšších smyslů a tam medicina nevidí ona tam zkoumá, to ano.

Lucia28
(29.03.09 / 20:34)
waw!!!!

Theodor a Dracizena, veľmi pekne, ale naozaj veľmi pekne ďakujem, už len za to, že ste si všimli môj príspevok. Nemala som z toho pocit, že by sa malo niečo stať zlé, ale vy ste mi to teraz dosť ozrejmili. Ja mám pocit, že niečo nemám usporiadané vo mne samotnej a zaoberám sa tým už vyše pol roka. Len akosi sa mi celkom nedarí, neviem zmeniť svoje zmýšlanie... Skutočne ste mi týmto veľmi pomohli, ani neviete ako.
Dracizena, ďakujem ti osobitne, za tých pár riadkov, aj si ma celkom povzbudila. vďaka veľká!!!!

Lucia

Lucia28
(29.03.09 / 20:51)
Teraz som si znova prečítala všetky vaše príspevky. Vzhľadom na to, že odchod manžela bola pre mňa naozaj dosť ťažký, ale napriek tomu som zistila, že som skvelý človek a všetko sa snažím zvládať, hlavne kôli deťom, chcem po vás trošku vysvetlenie:

Theodor: ako vypustím to napätie , poraď /> Dracizena: ako sa dokážem spojiť so vojim JA , vidíš, že by som teda ja mala nejakú chybu v našom rozchode??? Ja mám pocit, že som si asi dosť nevážila seba samu, nemala som sa dostatočne rada. Ale ak vravíš, že do "tej doby" sa mám snažiť hovoriť so svojim JA - ako, o čom, na čo sa mám pýtať, čo mám hľadať??
Ako som spomínala, veľa sa zaoberám pozitívnym myslením, viem, že sa mám zmeniť, niečo, snažím sa rozprávať so svojim podvedomím, prihováram sa k svoji anjelom, k bohu, ale nič nevidím a nepočujem. Ten obraz - to bolo niečo, čo sa mi skutočne stalo prvý krát v živote....snažím sa to pochopiť, ale ako si mi to celko nejde.

Ak si nájdete na mňa trošku času, určite vás oboch veľmi pekne poprosím o bližšie vysvetlenie, návod. Ja proste cítim, že stagnujem na mieste, viem, že mám niečo robiť, ale neviem čo...

Veľmi vám ďakujem za všetko, dali ste mi toľko energie a sili, určite sa mi prosím ozvite.

PS: Dracizena, ty sa zaoberáš tajomnom, vidíš budúcnosť, liečiš???

ďakujem krásne a veľmi, pa Lucia

Theodor
(29.03.09 / 22:17)
Lucia28: První krok ke zvládnutí napětí je uvědomění si, že nějaké máš. "Poltergeist&q (šramotící duch - to co jsi asi zažila) často generují emoce, které jsou tzv. vytěsněny. Jejich energii vytlačíš ven a ta pak může pálit monitory, shazovat obrazy, rozbíjet mísy...

Další věc: Jsi silná. Nebo si to aspon snažíš říkat na každém kroku. To znamená, že sednout si a plakat pro tebe nepřipadá v úvahu. Jenže pláč je snad největší odreagování negativních emocí. Doslova z tebe vytečou negativní emoce.

Co si zkusit plakat? To není projev slabosti... Sednout si a cítit smutek nad opuštěností, nad samotou. To není slabost. Zkus najít někoho, komu povíš, jak jsi zoufalá, jak se snažíš být silná, ale přesto ti srdce svírá úzkost. To mu se říká - katarze - uvolnění.

Emoce se špatně potlačují a jejich potlačení vyvolává úzkost. Zkus je prožít.... Ony si stejně svůj čas najdou..

Dracizena
(29.03.09 / 23:35)
Lucia, má oči vyplakané až až, ale slz nikdy není dost, aby nás vnitřně tělesný život pochválil. Tak že Tě bude stále jako by šlehat proutkem, ale nebude bít a tlouci...????
Vím koho hledá Tvůj Anděl, jsou to lidé s určitým vyzařovacím programem. Našla si to, co věky hledal i Tvůj Duch, svou genovou větev. Nepospíchej, vše se Ti ukáže skrze maličkosti a to malé je vlastně velké. Léčím i na dálku, ale všichni lidé této země jsou léčivou formou, stačí začít komunikovat s lidským Duchem. Je to jednoduché když druhý radí, ale mě nikdo neradil a jen mě vedlo to neviditelno jako slepou bábu a to doslova.
Hlasy v hlavě na mě mluvily a jen jeden zvonivý, jakoby z dálky na mě volal doprava a doleva, vyhni se tomuto člověku, s ním mluv a nakonec jsem dopadla tak, že potkám známé a chci se bavit o tom běžném, ale ne, Anděl mi ovládne i hrdlo a skrze mě si lidem říká co On potřebuje a jistě že se to týká jak najít své zdraví. Ano, jsem robot a je nás na světě již hodně, nic nenormálního, ale zvláštního. Propojím Tě s vesmírem a začneš brzy vnímat vedení 6. smyslem než očistíme těch 5 základních.
Jsi ve transformaci a děkuj hvězdám, tam je Tvé zrcadlo, Tvůj E.T. Anděl hvězdný, ale vše se zrcadlí jen a jen v hloubce Tvého tělesně mikrobuněčného světa.Tam nevidíme, proto máme oblohu vesmírnou, která je tou ilusí, ale pro naše vnímání materiálního člověka prostě obloha JE !!! Pokud myslíš napiš, není dobré vše vysvětlovat zde, když mnozí nerozumí a ani nechtějí se podívat na svět z jiného úhlu, dokud je něco nezabolí. dracizena@seznam.cz />

Dracizena
(30.03.09 / 00:09)
Uvědomuji si, že píšeš na fóru -starosti-, ale je to Tvé štěstí.
Anděl Tvůj stojí před Tebou a má rozpažené ruce a čeká, kdy mu vědomě ne, padneš do náruče, ale s citem a v pokoře do něj vejdeš. Má tvar Tvého těla a o trochu silnější a beztvarý, jako sněhulák s dvěma nohama a září hvězdným jasem a třpytem sněhové vločky. Je živější jak lidské tělo, protože hmotníš v sobě vroucnost k němu a On Ti děkuje.Mnozí mají Anděla bolavého. Vizí si ho postav a On půjde do Tvé představy. Až vejdeš do jeho tělesné zóny, ucítíš ho, rozpláče Tě, pohladí Tě po tváři a Ty budeš vědět, že to není Tvá ruka. Bude Ti Tvou rukou psát zvěsti pro lidi, moudré věty a vysvětlí všeho, co bude pro Tvůj duchovní posuv dobré. Budeš Ty a On a časem budeš vnímat, kde všude je Tvé zrcadlení i jeho. Žijeme v lidech a lidé žijí v nás.Proto máš lidi ráda a nechápeš, proč se oni nemají rády mezi sebou. Nemají Ducha a mnozí i Anděla, proto na sebe upozorňují, že druhé jen kritizují, protože nevidí sebe. Ale pro nikoho není pozdě….kdo nevěříš, zkus něco, co si nikdy nezkusil a pak poznáš kdo Tě obejme. Zdravím a držím...

Dračizena
(30.03.09 / 00:16)
Chtěla jsem napsat s oběma nohama a ne s dvěma, jsem špatný češtinář...

Lucia28
(30.03.09 / 06:48)
Ahojte

Ďakujem veľmi pekne Theodor, ja som človek, ktorý si v núdzi rád poplače a poriadne, no niekedy nechcem plakať. Je však pravda, že sa mi vždy potom uľavý.

Ďakujem pekne

Dariya
(03.03.15 / 18:22)
IP: 89.103.52.*
Ahoj. Teď jsem seděla u pc a najednou mi spadl obraz v pokoji, nevím, jak se to mohlo stát. Je to už podruhé.
Jednou , myslím, že to bylo v prosinci, jsem uslyšela řachot. Koukla jsem se na hodiny a bylo 0:00. Cítila jsem chlad . Máma odcházela večer do práce, ale okna zavírala , ja to viděla . Vzbudila jsem se a šla do obýváku a okno bylo otevřené... céle ,, jak je to možné, to do teď nechápu

Dracizena
(03.03.15 / 19:13)
IP: 213.151.77.*
Dariya...to, co se přihodilo Tobě, se lidem děje. Není to nic mimořádného, jen lidé o tom nemluví a omluví si pád obrazu, že prostě spadl, že vysel na krajíčku a základy domu se hýbou, ale i takto se může stát, to se všeobecně ví.
Pak existují lidé s velice silným vibračním polem, které narušuje klid třeba i sousedům a majitel té energie o tom vůbec neví.Sousedům přes stěnu může padat i nádobí ze stěny a děje se podle toho, jak se chová ten člověk s tím magicky silným polem.Třeba má divoký sen a jeho pole se chová podle síly snového Ducha...
Ale musí se vědět, že vibrační pole je živější jak sám člověk se svým tělem.Neseme ve vibračním poli jiné životy, jak si rozum dovede představit, ale to není na vysvětlování, ale na uvědomění si toho všeho, ve svém myšlení.
A pak se i děje, že jdeš spát a máš vše na svém místě a když se probudíš, může to být rozházené a Ty si řekneš,"ha, tady byl Duch", ale netušíš, že Tvá Duše Tě umí vypnout, jako Ty vypneš zdroj ze zásuvky a přeneseš ho jinam. A když zdroj zapneš, on se podiví, jak to, že je jinde, že o tom neví...dávám možná směšný příklad, ale je mu rozumět.
A to se děje i s některými lidmi. Sami jdou zavřít okno a sundají obraz ze stěny a opět usnou, ale jejich Anděl jim umí navodit zvuk pádu obrazu, který člověka probudí a on netuší, že se procházel po bytě a neví o tom...Těmto lidem se říká náměsíční a nebo v nich zraje duchovní cesta...záleží na duchovní zralosti člověka.
A toto je Tvůj případ. Prošla ses po bytě, udělala změny a při probuzení si vše musíš v hlavě poskládat. A až poskládáš, budeš jednou cítit svého Anděla...své druhé-JÁ-...
Takže, ve skutečnosti záhady nejsou záhady, jen člověk nemá vyčištěné smysly a když se hlásí 6.smysl, pak se to s člověkem trochu zamotá, ale jednou se z toho takový to člověk vymotá...

MAREK
(09.12.16 / 08:19)
IP: 217.158.106.*
ZDRAVIM VSETKYCH DNES V NOCI SOM SA TK TIEZ PREBUDIL NA VELKY BUCHOT A KED SOM ZYSIEL DOLE SKONTROLOVAT CDO SA DEJE JEDEN Z MOJICH SVATYCH OBRAZOV BOL NA ZEMI

Dracizena
(09.12.16 / 19:54)
IP: 92.62.225.*
Marku, kdyby byl ten obraz svatý, opravdu svatý, tak by ho duchovně magická energie na zdi udržela...samozřejm že duchovno k Tobě mluví touto cestou...

Renatyna dela morals
(16.07.17 / 15:36)
Dobrý den dneska odpoledne když jsme seděly v obýváku a koukaly na televizi tak zničeho nic spadl obraz na zem byla to rána. Měly jsme jo tam dlouho pověšený a nikdy nám nespadl i když jsme měly okna otevřený dokořán a byl vítr. Můj přítel mi říká,že to není dobrý a může to znamenat něco špatně. Ach jo mám z toho divný pocit. Co to může znamenat? Děkuji předem za odpověď

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)