English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebylo konce.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Setkání s duchy a jejich zmodrání

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Setkání s duchy a jejich zmodrání

Matys
17.07.19
00:09
Nereg.

IP: 79.110.44.*
Ahoj,
dnes jsem měl takový zajímavý sen, chci se o něj podělit. Předně uvedu, že jsem se někdy uprosřed snu probudil a po návštěvě wc jsem usnul a sen pokračoval, tam kde jsem se vzbudil.

Sen:
Poměrně velmi přesně vykreslený reálný prostor, ve kterém se pohybuji - pro mne neznámé sídliště ve výstavbě s bytem, který ale znám (uspořádání jako u rodičů). Vybavení bytu se nicméně lišilo - bylo hodně omezené jen na několik věcí uvnitř vstupu do pokoje, kde jsem vyrostl s bratry. Část stěny pokoje (kde je okno) je bez zdiva, pokoj je příjemně světlý a celkově se v něm cítím i ve snu příjemně. Mám vedle sebe osobu (průvodce?), vím že do toho pokoje během našeho hovoru postupně jdeme. Po vstupu do pokoje se začínají dít nevysvětlitelné věci - lžíce z kuchyně proletí okolo mne a zabodne se do zdi, následně se z ní vypáčí a otočený opět letí směrem ke mne a zabodne se do zdi vedle, velká stará skříň (byla u rodičů) se otevírá a zavírá - ve snu nemám žádný strach (vůbec nic), pouze cítím takové zvláštní příjemné uspokojení. Uvědomuji si, že v pokoji se vyskytuje nějaká bytost kromě mne a průvodce (stojí celou dobu vedle mne a o něčem mi vykládá - to si vůbec nepamatuji o čem). Cítím, že ta bytost je nějak připravená ke komunikaci a upozorňovala na sebe tím létáním. Pokládám do prostoru otázku, zda je tam někdo přítomen a zdvihám hlavu k lustru (je to kombinace něčeho, co jsem viděl v dětství a něčeho co neznám), lustr se zahoupe a odpověď se zjevuje na jednom skleněném chrániči v podobě písma. Přítomnost bytosti se tím jako potvrzuje, říkám že je tam tedy (on - určuji jej jako ducha muže). Lustr zčerná a zahoupe se znovu. Pokládám otázku, zda je tam tedy ještě někdo a lustr zesvětlá a objeví se nové písmo potvrzující další bytost. Říkám, že se mohou zjevit. V tu chvíli se přede mnou objeví duch muže (neznám tvář) a duch asi ženy - oba mají tvář jako oloupanou a loupající se vrstvy, jsou poloprůhlední. Ptám se, zda jim mohu pomoci, přikyvují a lustr se houpe se souhlasnou odpovědí. Když se ptám s čím, tak se my v hlavě zjevuje obraz nějakého převrhlého kočáru nebo nákladního auta čehož se oba účastnili a následně ten muž, jak asi někomu platil nějaké peníze za mlčení. Říkám, že to je jejich soužení a proto jsou stále tady a taky, že je chápu. Nevím zda jsem jim tím odpustil, ale nějak jim to pomohlo a začínají přes ně běhat modré pruhy a tvář se jim vyhladila. Začínají se vytrácet (odchází do nicoty) a říkám, že jsem jim rád pomohl. V tu chvíli se opět otevírají a zavírají dvěře, ptám se, zda je tam ještě někdo a objevuje velmi mladý ale tělesně velký chlapeček. Ptám se ho, zda s nimi nějak souvisí. -- Tady odpověď nevím, ale pocitově to chápu tak, že tam byl nějak uvězněn s nimi a jejich přítomnost potlačovala jeho. Tím že oni odcházejí se on mohl zjevit a následně se i jeho tvář vyhladila a zmizel. - Pak jsem se probudil, skvěle odpočatý jako už dlouho ne, zároveň s dobrou náladou a jasným pocitem, že jsem jim nějak pomohl.

Ta realita prožitku byla tak intezivní, že probuzení mi přišlo jenom jako přechod z místnosti do místnosti. Z vědomí a paměti snu jsem ztratil velmi málo, přitom jsem po celou dobu věděl, že to je sen, ale né obyčejný...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)