English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím veštění o státní maturitu :-(

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím veštění o státní maturitu :-(

Angel87
13.04.11
23:45
Nereg.

IP: .*
Dobrý večer,
chtěla bych poprosit, jestli by byl,tak někdo hodný a juknul se do kartiček, jestli udělám tento rok státní maturitu. Jsem na dálkovém studium a je to fakt síla. Učitelé místo aby pomohli, tak nás ještě dusí a to že dost, přijde mi to už jako šikaná. A příští úterý už mě čeká první zkouška. Přijde mi to jako total nereálný to udělat. A opravdu mám pocit, že učitelé ani o to nestojí. Můj rok narození je 26.09.1987. Moc děkuji jsem z toho zoufalá. Budu moc ráda, když mi někdo odpoví. Moc děkuji a přeji krásný večer.
 
nina6
14.04.11
20:51
Reg. před 2016

V kartách mi vyšlo že zkoušku bys měla sice s "odřenýma ušima" udělat.Vyšlo mi tam i nějaké varování na zradu,někdo ti bude chtít uškodit,ale měla bys to ustát.
 
petomi
14.04.11
22:01
Reg. před 2016

Dobry večer, chcel by som porposit ninu6 o vykald kariet, sledujem to tu že radí a vykadá ludom no neviem sa dopatrat ako sa mám s Vami skontaktovat a porposiť Vás o výklad. Zaujímam sa hlavne o moju prácu, prácu nemám a už som z toho zúfalý a chcem sa preto opýtať čo ma čaká v najbližšej dobe, v akej oblasti sa mám pozeraž za prácou, či mi niekto pomože alebo si ju musim najsť sám a hlavne kedy už budem pracovať. Ostatné veci ako zdravie , partnerske vztahy ma az tak nezaujimaju ako ta praca. Moje udaje: Peter 25.5.1978.Prosím Vaá nina6 o pomoc a radu. Dakujem Peto
 
Angels87
15.04.11
01:41
Nereg.

IP: .*
Nina6 moc ti děkuji, vím že to bude těžké období, ale děkuji za tvůj čas.
 
nina6
15.04.11
13:56
Reg. před 2016

Petomi,práci by jsi měl najít do 6ti měsíců.Bude to práce kde budeš muset používat rozum,takže ne fyzická.V jakém oboru přesně to ti nepovím.V nejbližší budoucnosti tě čekají nějaké mrzutosti ohledně peněz,bylo tam varování na faleš,tak si dávej na to pozor Přeji ti hodně štěstí
 
petomi
17.04.11
23:09
Reg. před 2016

Nine6

Dakujem velmi pekne
 
klára
24.05.11
12:43
Nereg.

IP: 80.83.73.*
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, už zítra mě čeká maturita, a jsem docela nervozní a plná strachu. Chtěla jsem se vás zeptat jestli maturitu složím úspěšně nebo ne... Jsem opravdu zoufalá :( děkuji předem za odpověď. Narodila jsem se 04. 10. 1990

Moc moc děkuji... .
 
Lulu luca
23.05.12
20:21
Reg. před 2016

Dobrý večer,
vím že se ptám asi pozdě, ale zajímá mě jestli zítra udělám ústní maturitu? Učila jsem se na to a věnovala jsem tomu čas, ale mam to tedkom popletené a hlavně jsem snad skoro všechno zapomněla. Můj datum narození je 26.5.1992. Moc děkuji za odpověď snad to bude hnedka.
 

Belcony
31.05.12
21:44
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda najdu zaměstnání a jestli mě bude ta práce bavit apod. Předem moc děkuji za jakoukoli odpověď. Jmenuji se Petr a narodil jsem se 27.12.1982
 
Veverka007
03.10.12
14:45
Nereg.

IP: 213.220.197.*
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat jak dopadne má maturita (2013). Narozena 9.11.1992. Děkuji za odpověď.
 
Dracizena
03.10.12
16:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Angel a ostatní... kdo se zde ptáte duchovních lidí, nikdo si ale neuvědomujete, že vám jde ve skutečnosti pomáhat Anděl toho člověka, který Ti věští...
Nechoď do školy znechucena, ztrácíš pak mnoho energie, která Ti bude chybět při zkouškách. Pak bys měla prázdnou hlavu a divila by ses, že se učíš a nevíš pak nic...
Změň v sobě program, je to pohled na nucené školení ve škole...
Dávej si přáníčka, aby Tě učení bavilo a uvidíš, že časem nebudeš vnímat ani tu šikanu.
To co vyzařujete, vám učitelé vrací. Jde o energie, kterou málo kdo vnímá. A vaše nechuď, otrávenost, to je tou pomyslnou šikanou, která se odráží od učitele...
Máš na to, abys změnila úhel pohledu a jeho Anděl Tě dovede do cíle...
Ano a karty mi ukazují to samé... změň svou cestu, aby Tě vedlo Boží OKO a to je Tvé 3. OKO...
 
Dracizena
03.10.12
16:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tvořila jsem u Tebe dodatečně a vím, že to vyšlo...
 
Dracizena
03.10.12
17:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Veverka, i Ty si vezmi k srdci co zde píši... Děkuj andělům kteří Tě sledují skrze duchovní lidi/i neduchovní/a pak vše půjde lehčeji...
Tři jedničky Tě doslova popohánějí svým bičíkem-dostáváš často na frak, jak se říká, ale tři devítky Tě nenechají zlomit. Máš pevný kořen a když se do něčeho zakousneš, tak se nepustíš. Více si věř, uvnitř jsi pevná...
Tvé životní číslo PĚT=TEP, ano, zvedá Ti TEP, jsi trémistka, ale dojdeš ke své cílové čáře...
jen si pros do hvězd, aby energie jménem Strach se stále do Tebe neoblékala. Vizuálně ji ze sebe odstraňuj, jako nalepené bodláky...
Nestačí se ptát jak to dopadne, ale je třeba se i čistit od neviditelných těžkých energií, které mnohé strhnou na samotné dno...
 
Anet97
31.08.17
17:33
Reg.31.8.17

Dobry den. Prosim Vas pekne, delam maturitni zkousku na druhy pokus a moc by mi pomohlo jestli by se nekdo z Vas nepodival do karet a nerekl mi, jestli zkousky dopadnou dobre. Moc pekne prosim. Dekuji
 
David Antl
07.04.18
22:28
Nereg.

IP: 46.135.15.*
Dobrý den dne 11.4. mi začíná maturita a chtěl bych se zeptat jestli celou zvládnu
 
Katerina
09.04.18
06:20
Nereg.

IP: 86.61.200.*
Dobrý den,moc prosím o malý náhled do budoucna,peru se s něčím velmi těžkým,týká se to financí,které jsem už měla dávno mít a stále se nic neděje,mohou zachránit mojí rodinu,kéž bych mohla vědět,kdy už je konečně dostanu a budu moci být zase v klidu a štastná se svou rodinou,děkuji.
 
MM
18.05.18
09:54
Nereg.

IP: 185.69.69.*
Dobrý den,
chtěla bych poprosit, jestli by jste se nepodívali do karet, potřebovala bych vědět zda tento rok zvládnu maturitu. Maturuji za 13 dní a bojím se, že maturitu nezvládnu. Narodila jsem se 10.9.1998.
Děkuji
 
mon123
23.05.18
22:27
Reg.21.12.15

Dobrý den mám velmi nemocného syna který má epi záchvaty každý den.Uz nevím jak mu pomoci.Prosim o výklad a třeba i radu děkuji moc Oliver 19.9.2012
 
Nika90210
27.05.18
12:53
Nereg.

IP: 88.100.59.*
Mon123: Milá maminko, myslím si, že byste neměla hledat pomoc tady. Rozumím, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci, ale tohle je výkřik do tmy. Obraťte se na lékaře, pokud Vám nepomůže ten současný, hledejte jinde a nevzdávejte to. Nenechte se odradit, prostě jděte za svým. To je jediné nejlepší, co můžete pro svého syna udělat. Držím Vám palce.
 
sissi_1837
22.10.18
20:15
Nereg.

IP: 213.226.245.*
Chci se zeptat
Mám na státní maturitu z českého, anglického jazyka a co je nejdůležitější z matematiky
víte hodně se obávám, že to nezvládnu je pravda, že mě čeká maturita až za čtyři roky, ale bojím se už teď
 
Veronika Nika
03.11.18
21:59
Nereg.

IP: 185.32.222.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Zrzavá-Liška
04.11.18
09:18
Reg.27.10.18

Veronika Nika - už jste si zase změnila nick Vy chorá osobo? Je to už trapné,jak se zde neustále snažíte někoho očerňovat. Tolik zloby, zášti a závisti v jedné osobě jsem už dlouho neviděla. Jak jsem psala naposledy - vyřešte si svoje problémy a uvidíte, že na nějaké spamování zábavného webu pak už nebudete mít ani čas,chuť i náladu. A znovu podotýkám, že jsem naprosto jiná osoba než jste si vykonstruovala ve své choré mysli , tzn. správce a majitel tohoto webu. Je to už trapné a shazujete především sama sebe a všem ukazujete, jak nízký jste člověk.Což je docela smutné a je mi Vás taky tak trochu líto, i když jste taková jaká jste.A to znamená nedobrá, zlá a očerňující osoba s pytlem svých problémů,které nehodlá řešit,protože je pohodlnější se starat o cizí než o sebe... .Prostě chudák a mentální mrzák , který zde opravdu nemá co pohledávat.Na rovinu... já být majitel, tak Vám přístup z Vaší IP adresy zablokuju nadobro a neponechávám náhodě,zda se zde přestanete vyskytovat nebo ne.
 
Red
04.11.18
17:53
Reg. před 2016

Zrzavá liška: ona si paní pokaždé dává jinou anonymní IP adresu, přesně z důvodu, aby nešla blokovat. Nepochopila ani, že IP adresy jsou zobrazeny pouze u neregistrovaných uživatelů, proto si myslí, že všichni registrovaní bez IP jsou jedna osoba. Tady je veškerá snaha o argumentaci marná.

Vzhledem k tomu, že poslední její posty končili urážkami a vyhrožováním, čekám jen na zjištění její totožnosti a budu jednat. Jinak doporučuju paní neřešit, nestojí za to si tím špinit den.
 
2212
04.11.18
18:19
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Pán Red držím Vám palce ,lebo toto už naozaj presahuje všetky medze .Niektoré tie komentáre nemali obdobu a je naozaj smutné ,že ľudia na internete takto konajú,zrejme si myslia ,že to nieje právne postihnuteľné .Tento web mám veľmi rada a zarmucuje ma ,ak sa niekto neprávom naváža do slušného človeka .Prajem veľa síl a zároven Vám dakujem ,že takéto nevhodné príspevky riešite .Príjemný večer
 
meta
07.04.19
21:01
Nereg.

IP: 89.24.52.*
Dobrý večer,
chtěl bych poprosit zda by se někdo mohl podívat do karet, jestli tento rok udělám maturitu. Mé datum narození je 16.10.1999. Moc děkuji
 
Efine
08.04.19
12:52
Reg.8.4.19

Zdravím, i já mám prosbu o věštby. Prosím o věštbu, jestli zvládnu maturitu, dost se bojím, hlavně ekonomiky podniku.
Ještě prosím o věštbu, jsem dost zamilovaná, tak jestli mi vztah s tím člověkem někdy vyjde... Moc děkuji.
 
Terka
01.06.21
13:45
Nereg.

IP: 91.231.30.*
Dobrý den chtěla bych se zeptat, zdali udělám maturitu na první pokus. Učím se pravidelně ale všechno se mi mícha do sebe. Děkuji mockrát
 
Fifina
04.06.21
20:45
Nereg.

IP: 85.160.44.*
běž se radši učit a nevěšti si, nebo budeš nervní jak ratlík :)
 
Táňa
08.06.21
22:10
Nereg.

IP: 80.250.28.*
Dobrý večer prosím můžete mi vyložit jestli prodám barák a co mně čeká. 🙂
 
agaven
09.04.22
14:47
Reg.3.6.18

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Achjo
15.04.22
23:32
Nereg.

IP: 88.103.226.*
Agaven, chápu,že si chcete ulevit a psát všem samé špatné zprávy, ale tady paní psala skoro před rokem .. ani to ste si ve své jasnozřivosti nevšimla ..
U minulého dotazu na pracovní pohovor ste neváhala a hned, že to nevyjde. Dva dny na to paní píše, že ji přijali.
Nepíšete věštby, píšete blbosti.
 
Amey
19.05.22
22:29
Nereg.

IP: 94.142.238.*
Dobrý den, mám statnice za měsíc a jsem dost nervózní. Rada bych věděla zda je dam úspěšně :) díky moc
 
Vevinka
29.05.22
18:19
Reg.29.5.22

Ahoj, ve středu 1.6 mám státnice, jsem z toho nervózní,neboť nemám dobrou komisi. Zvládnu to udělat? Vyberu si otázky, které chci? Moc děkuji za odpověď
 
Kikina
30.05.22
09:47
Reg.30.5.22

Dobrý den, mám obavy zda zvládnu 3.6. 2022 státnice. Učení na 7 předmětů je dost, snažím se učit vše, ale stejně si vše nemůžu zapamatovat. Mám pocit že to bude o štěstí vzhledem k tomu, že otázky si netaháme.
Popřípadě zda se mě zepta někdo z docentů na systémové řízení jakosti. Datum narození: 7.4.2000

Děkuji za odpověď
 
Kikina
30.05.22
09:48
Reg.30.5.22

Dobrý den, mám obavy zda zvládnu 3.6. 2022 státnice. Učení na 7 předmětů je dost, snažím se učit vše, ale stejně si vše nemůžu zapamatovat. Mám pocit že to bude o štěstí vzhledem k tomu, že otázky si netaháme.
Popřípadě zda se mě zepta někdo z docentů na systémové řízení jakosti. Datum narození: 7.4.2000

Děkuji za odpověď
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)