English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Poustevnici

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Poustevnici

Koli
16.10.20
21:08
Reg.16.10.20

Dobrý den zajímala by mě otázka na vztah S mým přítelem lukáš 16.2.1994.Přijde mi že vztah začíná chřadnout a bohužel jsem se zakoukala ještě někde jinde🙁Vidíte v kartach ze bych mohla mít nového muže?nebo to s přítelem nějak zvládneme děkuji Jana 24.7.1990
 
Poustevnice
16.10.20
21:39
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Jano,
vás karty zobrazují, že už jste "jinde", v jiné společnosti... ..v podvědomí jste tu známost už ukončila, neboť vás zaujal jiný muž... .jenom si to ještě tak natvrdo nepřiznáte... .Je vám 30 a myslíte na děti, což je logické. Kolem třicítky se dostavuje první životní bilancování, každý si tím projde.
Současného partnera karty popisují jako ještě nezralého, trošku dětinský, co vám už přestává vyhovovat. Také on cítí rozchod ve vzduchu a uzavírá se před vámi... .
Je lepší si přiznat, že máte jiný zájem, podle karet se vaše životní plány momentálně neshodují. Lepší teď, než řešit pak případný rozvod.
Dejte si sama sobě lhůtu na rozmyšlenou, klid "od obou" a prozkoumejte své nitro, co chcete od vztahu - zda se posunout - děti, svatba... ..atd. Nebo jen někoho na flirt.
To, že vztah začíná chřadnout může prostě znamenat, že je přechozený, že už vyprchala ta milostná poblázněnost a chemie.
Zdraví P.
 
Koli
16.10.20
21:43
Reg.16.10.20

Dekuji za odpověď.Prominte,zapomněla jsem napsat,ze máme dvou letou dcerku a jsme spolu 4 roky,ale nejspíš to na odpovědi nic nemění,spis jestli tam jsou u nás ještě příznivé vyhlídky to nejak zvládnout a to ze je nezralá,jste vystihla naprosto presne,hodně členů jeho rodiny to taky tvrdí.Dekuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)