English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Poustevnici

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Poustevnici

Ambra
16.10.20
16:27
Reg.21.1.19

Prosím, vráti sa ku mne /ja 23.8.1970/, budeme v živote spolu? /on 15.9.1979/. Kedy nás znovu spojí osud, prizná si, čo cíti prosím a ozve sa mi sám? Už to trvá pár rokov, alebo mi príde do života iný partner? Prosím kedy, cítim sa dlho sama a veľakrát je to v živote ťažké. Veľmi pekne ďakujem
 
Poustevnice
16.10.20
20:52
Reg.17.7.21

Dobrý večer, Ambro,
připadáte mi jako ta "věčná Ambra" z toho románu:)
Víte, já na nějaký osud moc nehraju, to jen na okraj. Vy se trápíte a toužíte po jeho návratu, ale ten muž to může mít už dávno v sobě vyřešené a ani si na vás nevzpomene... .nevím, jestli máte spolu nějaké děti, ale i toto je možné. Ne každý to má jako vy... .
Vytáhla jsem 3 karty na možný vývoj toho vašeho trápení a máte tu, že obdržíte zprávu, myslím, že vám to "nedá" a zkusíte ho kontaktovat, těžko by se najednou mužský rozhoupal, když to trvá pár let... ..ale bude to konečná. To prosím berte jako vaše vysvobození a jasný signál: konec trápení, život jde dál. Však tu pak máte krásnou kartu uzdravení, obnovy, slunce v duši.
Tím, že se s tím vyrovnáte uvidíte, že na jaře budete šťastná.
Mějte se hezky.
P.
 
Ambra
16.10.20
20:56
Reg.21.1.19

Ďakujem veľmi pekne, môžem sa prosím spýtať, ako mi príde nový muž do života, cez internet? alebo ako, kde sa stretneme? ďakujem.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)