Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 17.7.2019
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra.Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Vypadá to tak, že čím víc na něho myslíš, tím dříve na tebe zapomene.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”


Myšlenky moudrých

Neruda

Humor a satira jsou jako milenec a milenka; kde jednoho není, tam druhý smutně hledí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Prosím p.Koníka :)

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p.Koníka :)

trdulka
(08.04.19 / 20:25)
Dobrý den, mohla bych prosím poprosit o nějaký rozbor mojí osobnosti podle data narození? :) 25.10.1998. Michaela, popřípadě moc děkuji! :-)
 
Koník
(10.04.19 / 14:37)
Dobrý den, Slunce konjunkce Venuše Štír opozice Saturn, Merkur Štír. Hloubka, Emoce, city, specifická komunikace, schopnost proniknout do jádra věci, . Saturn v opozici dává bloky, překážky, starší muže,ovšem při překonání překážek, postup, posun a odměnu, častá konfrontace s nadřízenými, Venuše u Slunce dává vztah ke kráse a umění, módě, Mars v Panně vám dává analytické schopnosti, určitou ctižádost a logické myšlení, Neptun kvadratura Saturn zase rozpouštění, problem nastává při nerovnováze mezi praktičnosti a zábavou, kdy Saturn představuje nějaký řád a Neptun naopak vyhnout se mu, ztrácet se ve snech a iluzích, přináší to deprese, izolaci a bloky proto je potřeba dát obojímu stejně, jinak Saturn izoluje a Neptun rozpouští, může to mít vliv na materiální záležitosti, práci a kariéru. Jupiter v Rybách vám dává soucit, vyšší chápání lásky a pomoci. Luna přináší cestování, či alespoň smysl pro něj, filozofii, víru, duchovno.Ve vztazich na základě Venuše ve Štíru požadujete hloubku, věrnost, tajemství, záhadu, můžete žarlit, tomuhle postavení se říká, co nebolí to za nic nestojí. Ovšem opozice na Saturn dává potíže, partneři můžou přijít až později v životě, starší a mrzutější, pozitiva, praktičtí, materiálně schopni. Rozumní.
 
« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)