English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím pana Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pana Koníka

Cari
23.06.18
21:29
Reg.18.11.17

Dobrý večer,

mám krátký dotaz. Zajímalo by mě, jestli se v brzké době konečně dočkám nějakého pozitivního vyjádření od nakladatelství ohledně mé knihy. Už se to táhne strašně dlouho... (16.3.1987) Předem velice děkuji, Lenka
 
Koník
24.06.18
09:03
Reg.7.6.18

Dobrý den, počítejte od poloviny Září a postupné se to začne zlepšovat, Uran začne dělat sextil na Merkur, a hlavně Saturn uvolní váš Neptun, který přestane blokovat sny , přijde také Jupiter trigon Slunce a ta radost bude znát.
 
Cari
24.06.18
09:26
Reg.18.11.17

Děkuji za odpověď. Achjo, já tušila, že mi to něco blokuje... A můžu se zeptat na důvod, proč mi Uran blokuje sny? :) Jinak pokud by to šlo, mohl byste se ještě podívat, jak se mé knize po vydání povede? Teda z výkladu si nejsem jistá, jestli ano, ale chápu to tak z vaší odpovědi. Ještě jednou velice děkuji!
 
Cari
24.06.18
09:28
Reg.18.11.17

* pardon, proč mi sny blokuje Saturn...
 
Koník
24.06.18
09:49
Reg.7.6.18

Dobrý den, když je Saturn na Neptunu, přichází mimo jiné k bloku ohledně snů, při kterých se očekává reálné naplnění, Neptun je umělec největšího kalibru a kdyz se na něj posadí Saturn, nepřichází pak kýžená odezva. Knize se povede, Jupiter se Sluncem mu dají do vínku velkou energii. Důležité že se uvolní Neptun.
 
Cari
24.06.18
10:40
Reg.18.11.17

No, moc mě to nepotěšilo, po vší té dřině další nekonečné čekáni... Ale moc děkuji za osvětlení situace.:) Přeji hezký den!
Lenka
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)