English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o radu paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o radu paní Hermit

aneta.b
24.10.21
22:19
Reg.24.10.21

Dobrý den,

Před 6ti lety se ukončil vztah s mužem, co pro mně hodně znamenal. Poslední roky jsem zůstali v kontaktu, ale byla jsem v 4letém vztahu. Když jsem teď svobodná, pokusila jsem se znovu kontaktovat ale mám pocit, že již nemá zájem. To by bylo v pořádku, ale nejsem schopna zapomenout at dělám co dělám a mám pocit, že se mi pořád připomíná. Něco uvnitř mi říká, že jsme neskončili a že k sobě vrátíme. Ale nevím jestli to je jenom v mé hlavě. Bylo mi doporučeno si s ním promluvit
o našem rozchodu,jelikož tam je hodně nevysvětleneho ale myslím, že to nemá smysl.



Jakákoliv rada by byla moc oceněna. Nevím si absolutně rady. Moje datum narození je 28.09.1988. Jeho bohužel neznám, on je 5 let mladší než jsem já.

Předem mnohorkrát děkuji.

S pozdravem,
Aneta

 
Hermit
28.10.21
18:01
Reg.17.7.21

Milá Aneto,
nemá zájem, tak nemá, těžko ho přinutíte. A jestli si ty pocity tak trošku uvnitř sebe nepěstujete, v takové smuteční komůrce... A vracet se k rozchodu, co proběhl před X lety, tak to mi přijde jako nejskutečná blbost... ..co jako řekl, co udělal, neudělal... ..Vzpomínky na minulost se mohou totiž lišit, podle toho, kdo se na to dívá. A navíc obecně - obnovené vztahy stejně nemají dlouhého trvání.
Karty máte:
Rytíř Disků - 7/Disků - 10/Kolo Štěstí... .
Jako radu od karet bych to napsala asi takto: zaměřte se na to, co máte tady a teď, protože je hodnotné a můžete to dále zvelebovat. To můhou být jednak zcela "přízemní" hodnoty jako je majetek, příjem, ale i rodina, okolí, co mě obklopuje, moji bližní... ..asi na ně trošku zapomínáte.
Kolo Štěstí pak naznačuje, že jestli to bude potřebné pro vás oba, tak se s tím pánem setkáte třeba za dvacet let... ..
Zdraví Hermit

 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)