English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o radu.....

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o radu.....

sovička
09.02.10
19:43
Reg. před 2016

Potřebovala bych od vás poradit, jestli byste se mi někdo nepodíval do kartiček... . Jsem narozena 20.5.1981 a scházím se s jedním mužem, se kterým jsem už dříve měla vztah. Poradil by mi někdo, co karty říkají do budoucna? Mám v tomto setkávání setrvat nebo je to jenom zbytečné vyčkávání? Už mě to drásá nervy... .Ráda bych si nechala poradit, jakou cestou jít... .Ten muž je narozen 6.6.1980.Děkuji dobré dušičce... .
 
dracizena
09.02.10
23:10
Nereg.

IP: .*
Sovičko zůstaň s ním co nejdéle to půjde. Každé spojení s každým se děje mezi lidmi úplně něco jiného jak si člověk běžně myslí. Vždy se dva setkají protože naši andělé si vyměňují energie. Anděl /vidím i Ducha/ přítele Ti léčí potíže které bys měla ve stáří. Jeho Duch z Tebe tahá přebytečné energie jako kusy shnilých hadrů a proto se lidé štvou až to bolí u srdíčka. Když hledáš pomoc u druhých je jasně vidět, že Tvůj Anděl Ti radí vydržet, nemáte svůj přesuv vibrační ještě dořešený. Jsi na cestě k poznání a pak k vědění jasnozřivému a dnes se jen s druhý o sebe čistíte. Držte se vizuálně v barvách červená a žlutá a bude zase dobře. Neklape to, protože v růžové aurické máte oba zamotané černou a šedou. Proto jsi z něj nadoraz.
 
sovička
10.02.10
18:33
Reg. před 2016

Děkuji Moooooc za odpověď, ještě jsem snad zapomněla připsat poměrně důležitou věc a sice, že to scházení je tajné... ..Jsme oba zadaní... .Díky
 
svetlo5655
13.02.10
20:31
Nereg.

IP: .*
Jsem narozena 6.5.1955, jiz 20let vdova, potom nekolik let pritel, ktery pred 3 lety odesel. Nemohu na neho zapomenout, mam strach navazat novy vztah.Bylo by mozne mrknout do karticek,jestli je moznost obnoveni tohoto vztahu (byvaly pritel ale zije v zahranici) nebo jestli budu schopna treba i casem navazat vztah novy. Byvaly pritel je narozen 15.1.1948.Dekuji...
 
dracizena
13.02.10
23:16
Nereg.

IP: .*
Nevadí že se tajíte, není to ten biblicky hrůzostrašný hřích. Prostě my lidé se opylováváme jako včelka s kytičkou. Většinou tou kytičkou bývá muž a žena tou včelkou. Proto jsou ženy čilejší a muži často jen přešlapují na místě. A to bude myslím Tvůj případ.
 
dracizena
13.02.10
23:35
Nereg.

IP: .*
Když dva se rozejdou a nebo se manželství otráví, to znamená, že se opylili dostatečně a nemají už žádné vibrace /pyl/ k předání. Žena která zůstává pak sama, je to tím, že si vizí nehmotní barevnost v auře a vizí si nevolá skrze hvězdy nového přítele. Vize je hmota kterou slyší Tvůj Anděl hvězdný, tak si ho volej k pomoci. Anděl hvězdný přijde do Tvé blízkosti /i do snu/ jen když budeš pomyslně stát v barvách.Nebo i v bílé a proto lidstvu napovídá biblický jev Panny Marie která všem napovídá, že máme svítit bělostí i bílého světla které je bělejší jak bílá. Zvěř v přírodě se nepotkává, ale ona se vábí svými zvuky a člověk si má vábit partnera barevnou aurou kterou cítí Tvůj Anděl který druha nebo družku umí k osamělému člověku prostě dostrkat tou náhodou která náhodou není...
 
svetlo5655
14.02.10
14:15
Nereg.

IP: .*
dekuji, uvidim...
 
myska-ryska
15.02.10
11:40
Nereg.

IP: .*
Ahoj poradi mi niekto?Lubim muza,mozno az privelmi mu ukazujem lasku,nie som si ista jeho citmi,niekedy je mily ,laskavy,a niekedy mi pripada dost chladny.Vydrzi nas vztah?Moj datum narodenia je 5.8.1969 a jeho datum narodenia je 31.3.1972
 

Tom
18.02.10
14:00
Reg. před 2016

Dobrý den , mám problém ve vstahu , a to když se máme sejít tak mě vždy napíše sms že nemůže nebo že jí něco do toho vlezlo a to už mě udělala aspon po 4 , myslíte že si semnou jenom hraje a nebo se stidí .děkuji já sem narozen 27.4.1989 / ona 20.10.1990.
 
Maty
21.02.10
11:17
Nereg.

IP: .*
Ahoj Tome: vezmi věc do svých rukou.. Ty přece, když se pro něco nebo někoho rozhodneš, tak to máš vnitřně srovnané. Tvoje dívka buď není rozhodnutá, jestli má nebo nemá, ale když se to stalo už počtvrté, tak to může být i výmluva. Zeptej se jí přímo a vyjádři se, co si o tom myslíš. Když máte spolu něco domluveného, tak ona by ostatní věci měla plánovat s tím vědomím, že v určitém čase už má schůzku s Tebou. Tak to mezi slušnými lidmi chodí a Ty se přece nebudeš nechávat odsunovat na druhou kolej. Hodně štěstí..
 
Tom
21.02.10
11:57
Reg. před 2016

Dobrý den , mockrát děkuji já to tedy skusím a dám vědět jestli se to zadařilo , jěště jednou děkuji.s pozdravem Tom.
 
Tom
06.03.10
17:01
Reg. před 2016

Dobrý den , tak sem skoušel jednat tak jak ste mi poradili a neuspěl sem , stále mi nebere telefony , a na nic neodpovídá , chtěl sem se sní tento výkend sejít a opět to nedopadlo , myslíte že to mám sní ukončit, prosím poradte co mám dělat , už sem zoufalý . Mockrát děkuji s pozdravem Tom.
 
Tom
07.03.10
15:47
Reg. před 2016

Dobrý den , tak sem se sní rozešel a kdyby chtěla druhou šanci tak u mě neuspěje to co mě provedla to jí nikdy nezapomenu SEM SKLAMANEJ.
 
neboj
08.03.10
21:33
Nereg.

IP: .*
Tome, neboj přijde jiná a lepší
 
ružena
09.03.10
12:06
Reg. před 2016

PRO TOMA. UDĚLAL SI MOC DOBŘE.
 
ružena
09.03.10
12:11
Reg. před 2016

SOVIČKO STE OBA ZADANÍ... . CO AŽ SE NATO PŘIJDE CO PAK.
 
Tom
09.03.10
17:08
Reg. před 2016

Děkuju za podporu , je to sice těžký ale už se začínám stím vyrovnávat , měl sem jí rád ale když mě takhle sklamala tak sem neměl na vybranou , nevím co mě čeká v budoucnu ale doufám že něco příjemnýho , no nechám to osudu bud a nebo , jinak ještě jednoui děkuju . S pozdravem Tom
 
božena
09.03.10
22:34
Nereg.

IP: .*
Poprosím Vás o radu, mám pokračovať v podnikaní, alebo nie, nar. 17.6.1965 Ďakujem Božka
 
kavicka
17.03.10
20:01
Nereg.

IP: .*
Chcem poprosit , či by niekto nevyveštil mojej dcere,kedy už nájde prácu.
dátum nar. 27.1.1985
ďakujem
 
dracizena
17.03.10
21:24
Nereg.

IP: .*

Kávička, moc ráda bych děvčátka pomohla hodně rychle i s prací, ale já vím, že i nezaměstnanost je program který si neseme z minulých životů a tak nějak si člověk něco drtí když se trápí i nezaměstnaností.
Když se podívám do karmy kdy, tak dcera si nebude duchovně uzdravovat svou zónu která ji svírá a den nástupu když bude znát tak ho jen odtlačí o kus dál a to nechceme.
NECHTĚJME VIDĚT DOPŘEDU, KDYŽ SE NÁM PAK PŘEDEK VZDALUJE, ale tvořme kolem sebe vizí barvičky a tím své přání přiblížíme. Dcera má životní číslo 6 a šestka před sebou valí tvrdou materii a proto hůře bude hledat. Pomůžeš ji maminko když se o ní budeš starat jako léčivá forma a tím ji vyloupneš ze zóny o kterou by stále ve všech směrech zakopávala. Více na meilu dracizena@seznam.cz

Božena, nenech si radit v těchto směrech, to si Tvůj anděl nepřeje. Andělé se vzdávají v boji kde teče krev, ale ne ve směru uzdravovacím nebo i v podnikání.
Když půjdeš dál určitě projdeš obdobím velice zúženým, jako když máš projít přesýpací hodiny na druhou stranu a soukáš se tou skulinou silou vůle, ale pak asi za dva a půl roku vyjde sluníčko.A je na Tobě jestli ano, nebo ne.

Přeji a modlím se za vás Kávičku a Boženku a budu pomáhat jak mi andělé dovolí a dovolí mi hodně když vy je budete žádat o pomoc.A to je koloběh slova které vezme Anděl a dá je určitým lidem ke zhmotnění a lidská přání jsou zase jen zhmotňovaná člověkem, ale za asistence světelného bytí které stvořilo člověka...
Ať se zdaří ... Ámen+Ámen+Ámen... ***
 
Katarína
17.03.10
22:48
Reg. před 2016

Při čtení tohoto tématu a odpovědi Dračí jsem se musela zamyslet nad příměrem "přesýpací hodiny" a též nad tím, k čemu je dobré chtít znát svou budoucnost. Hledání v budoucnosti může být možná pátráním po naději, kdy jí člověk asi marně hledá v sobě anebo potřebuje dodat síly na překonávání zúženého hrdla v přesýpacích hodinách života. Možná ta naděje ve věštění lepších časů je někdy opravdu potřebná a užitečná. V konečném důsledku je to ale opravdu tak, jak píše Dračí - světýlka naděje si nejlépe umíme vytvářet sami - každý to dokáže, jen je třeba se k tomuto "umění" dopídit - často je to hodně těžké. Přitom každé prolézání zúženým hrdlem přesýpaček /což není pouze jednou za život... ./ je požehnaná příležitost k obohacení: sebepoznání, srovnávání a třídění hodnot, které jsou skutečně hodnotami, možnost vnímat svět na různých frekvencích, schopnost vidět souvislosti, které mimo zúžené hrdlo není možné získat, atd. Tyto "zisky" jsou ale vidět, až člověk několika "hrdly" proleze a ohlédne se zpět. Je to skutečně jako v pohádce /na pohádky Dračí též často upozorňuje/ = úspěšné splnění úkolů za cenu různých útrap a obětí přinese svou odměnu. Rozdíl je v tom, že odměna má v pohádkách podobu pravé odměny, ve skutečném životě se učíme objevit odměnu tam, kde bychom jí bez mordování se přes různá životní "hrdla" možná nedokázali uvidět, rozeznat a ocenit. Pokud se dostanu na neobydlený ostrov, kde jsem odkázaná jen na sebe, zmobilizuji všechno v sobě, abych přežila - zjistím, že dokážu dělat spoustu činností, o kterých se mi dříve ani nezdálo = zjistím, kým vším umím být, jakou mám sílu, vůli, co všechno v sobě mám. Ovšem pouze tehdy, když budu neustále křísit naději - třeba v podobě Anděla.
 
dracizena
18.03.10
12:21
Nereg.

IP: .*
Katarín, je to tak, v životě těch zúžených hrdel SVÝCH přesýpacích hodin je dvanáct a když jimi projdeme jak se říká v pokoře, tak přec na druhé straně je světlo. Kdo neproleze a svět se mu bortí je na vahách pohádky kde čerti váží hříšníka, je jakoby těžký a tou tíží jsou to jeho těžké myšlenky. Také jsem dříve netušila jaký je rozdíl mezi poznámkou " a nějak bude " a poznámkou " je to v prdeli". Té první se chytne energie která dokáže člověka nasměrovat ke světlu a ta druhá do nic nedělání, čekání až ujede poslední vlak a člověk je na dně jak finančně tak psychicky. Slova a myšlenky řídí náš směr. Já jsem dnes na tom tak, že se z úspěchů moc neraduji, raději vše beru, že to teče a nesmím to nechat samou radostí přetéci.Nebo řečeno jinak, jsme na houpačce a veliká radost přináší velikou zlobu a pak se zase potápíme neshodami nebo v nezdraví.Někdo si řekne, když nemám peníze jak mohu být v klidu, ale kdo z těchto lidí si volá shůry na pomoc svou bytost? Tito lidé řeknou jen blbost a proto stojí ve svém důlku který sami hloubí. Andělé mi lidi na ulici ukazují jak na tom jsou třeba tak, že je vidím i při chůzi jak moc jsou vsunuti v zemi, někdo jde kolem mě a kouká mu jen hlava a já vím že se cítí v koncích.Každý svůj chodník má jinak hluboko. Jsme svět který je zatím pod úrovní chodníků, proto nikdo na světě nechodí nad úrovní ani indičtí gurové a jiní. Všichni žijeme v pohádkovém pekle a až dnes kde se dimenzně přesouváme se komunikací s anděly budou lidé vysouvt do výšin. Ale mnozí padají protože se povyšují a drží pod pokličkou informace shůry a když, tak je prodávají.
Dokud se člověk nenapojí z hvězd jako kůň z řeky nekonečné, neutáhne svou lunární soustavu která je jinou formou jeho orgánů. Není jen 9 lun. Andělé pomohou tomu, kdo pomáhá andělům a to je komunikovat s nimi, hledat je v těle i v lidech kolen sebe, hledat je v přírodě i hmyzu i ve svých slovech.Tak málo stačí aby Vyšší Vůle člověku otočila ty jeho přesýpací hodiny a změnila mu zítřky do vidiny světla před sebou. A to je naděje která je živá a proto se umí ke svému člověku přiblížit jako jeho Duch v andělském rouše…Lidé si nevolají ve svém jménu svého Ducha+Duši, aby mu pomohly se svým fyzičnem…***
 
dracizena
18.03.10
12:33
Nereg.

IP: .*
Jo a ještě chci říci, že málo kdo pochopí, že jeho Anděl ho vrhne do trápení a stavu úplného zoufalství, protože tímto nervovým člověčím stavem/šokem/ andělé pak v jeho těle umí uzdravovat i zhoubnost která by vykvetla třeba až ve stáří. Ale lidé často ve zlobě řeknou " ať raději chcípnu než se takto trápit" a hmotní si co je pak i dědičné, tak pozor na slova a na lehkovážnost to je ta váha na vahách v pekelném světě o kterém je i česká pohádka...
 
Isabel
24.03.10
23:10
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, jsem Isabel Černá a vykládám z tarotových karet. Zkušeností mám mnoho a tak jsem se rozhodla podnikat v tomto oboru a tak hledám nové zájemkyně! Mám stránku na Facebooku, kde si můžete nechat vyložit buď přes vzkazník, nebo po dohodě na icq, nebo emailem. Kontaktujte mne prosím na email- slecna.isabel@seznam.cz a po domluvě vám ráda vyložím, podle vašich potřeb. Prvních 20 minut je zdarma. Přeji hezký den...
 
bobo750
19.04.10
16:41
Nereg.

IP: .*
taky se pridavam, momentalne silne nerozhodna, touzici najit "tu spravnou cestu"...
Narozena 23.11.1979, vdana, bohuzel pouze spokojena (nebo tolik narocna???), zamestnani vyborne, i kdyz zmena je laka, jsem holt takova od povahy... .
Ta nerozhodnost me nici. Mam zit spokojenym zivotem ve spokojenem manzelstvi i kdyz ma kazdy clovek pravo byt stastny?
Diky za radu!
 
sannynka
19.04.10
17:36
Nereg.

IP: .*
Bobo, radsi ten pokoj.
A co záliby, koníčky?
 
bobo750
19.04.10
20:12
Nereg.

IP: .*
konicky? ve svycarsku se dela minimalne do 18h...
v sobotu chodim do skoly a v nedeli se snazim zpacifikovat domacnost
kdyz zbyde cas, tak kolo, tenis, brusle, prochazky v horach a vinarna s kamoskama... .
 
sannynka
19.04.10
22:22
Nereg.

IP: .*
A kde je potom ten stereotyp a nuda vo vzťahu? J atu vzťah nevidím... .
a si hakliva na slovičko koníček... .
a chceš veštbu a potom že švajčiar, to nie je také samozrejmé, ak máš český nick BOBO.
Na moje slová príde, hoci už dávno nebue cesty späť, spomenieš si... ..
 
bobo750
20.04.10
09:13
Nereg.

IP: .*
@sannynnka
Vztah je i tam, kde ho jini nevidi, ale diky za nazor...
jsem Ceska, ale ziju ve Svycarsku se Svycarem, co je na tom spatneho?
A asi mas pravdu, ze jsem hakliva na slovickareni, napr. konicky, ale nejsem ten typ co travi hodiny u jedne zaliby.
zrejme jsem si z povinnosti vytvorila zaliby, takze me bavi uklizet
muzes mi vysvetlit co myslis tou "cestou zpet?"
 
Majjenka999
20.04.10
11:30
Reg. před 2016

Dobry den, aj ja poprosim o radu, som 24 rokov vydata, nar. 9.6.1965 manzelstvo bolo dlhe roky dost zle, neskor sa to ako tak utriaslo,ale aspon som mala pocit, ze muz napriek jeho psychickemu tyraniu rodiny ma mal rad. Uz ten pocit posledne roky nemam, nieco sa stalo, niekto ma na neho vplyv alebo je medzi nami niekto, kto vela veci "naprava" inym smerom, neviem. Robi mi zlomyslene veci, ktore vie, ze mi ublizia, je nevsimavy, lahostajny k veciam na ktorych mu dakedy zalezalo, potom naopak ma zahrna az prehnane pozornostou, i ked len chvilkovo. Je velmi casto s kamaratmi a venuje sa sebe a konickom. On ma datum narodenia 23.10.1959. Akym smerom pojde nas vztah?
 
sannynka
20.04.10
17:09
Nereg.

IP: .*
Bobo750

Ty si sa pýtala, ja som odpovedala. Je to forum.
Žiadne ďalšie slovíčko do tvojej ješitnej slovnej hry už nepridávam. Ak som Ti odpovedala, asi viem prečo a ak som ti napísala, asi viem prečo a ak s tým nesúhlasíš, tvoja vec. Mám dlhoročnú skúsenosť: ten, kto mi najviac v živote oponoval, veštbu neprijal, práve ten ju MAL. A často oveľa skôr, než sa čakalo. Bolo všetkým nad slnko totiž jasné,že žiadal so svojim egom jednanie v rukavičkách a prečo???? Ak on sám v rukavičkách nejednal... .Smiešne. Nič mi nemusíš vysvetľovať, ani nick BOB, ani Švajčiarsko, ani súrnu potrebu mať kartárku z Liberca... ..nič.
Bola tu otázka, dala som odpoveď. Časom sa k tomu možno vrátime, ale to sa tu už dávno bude rozoberať niečo iné.
To je všetko a vidím to aj teraz.
Otázka, odpoveď. Prosím, ďakujem. Koniec.Fórum.
 
justinaj
20.04.10
23:56
Nereg.

IP: .*
sannynka môžem sa spýtať, ty si veštkyňa alebo jasnovidka?
 
bobo750
21.04.10
13:54
Nereg.

IP: .*
@ sannynka
mas pravdu, nechavam to plavat...
jen me mrzi, jak jeden ci dva komentare ve foru mohou osobnost cloveka ukazat v uplne jinem (nepravdivem) svetle
ocenuji tvuj komentar a vdecim si toho.
Bobo
 
sannynka
21.04.10
17:15
Nereg.

IP: .*
Bobo

po čom túži tvoje srdiečko sa čoskoro naplní, ale v tento moment a asi tak tri-4 mesiace, nie je na to vhodný čas, takže zatiaľ je dobrá spiatočka. Príde to samé a nebudeš sa s nikým radiť, viem, že si múdra žena a bude to tak, že tým ani nikomu neublížiš. Buď zatiaľ v pohode a prepáč, ak sme si hneď nesadli, asi to pre niečo bolo. Papá a uži si to.
 
sannynka
21.04.10
18:15
Nereg.

IP: .*
Bobo

Nie som z Liberca, ale ak budeš cítiť, že ti postačím svojou veštbou, som tu. A ďakujem ti za pokec a prepáč, ak som sa ťa v niečom dotkla.
 
liloli
21.04.10
23:00
Nereg.

IP: .*
sany, věštíš i tak po imailu? Děkuji
 
liloli
21.04.10
23:00
Nereg.

IP: .*
sany, věštíš i tak po imailu? Děkuji
 
sannynka
22.04.10
09:09
Nereg.

IP: .*
i po mailu, liloli .
Ak by si potrebovala:
sannynka@centrum.sk
Maj sa pekne.
 
liloli
22.04.10
23:30
Nereg.

IP: .*
Děkuji
 
bobo750
11.05.10
16:26
Nereg.

IP: .*
@sannynka: dekuju moc za uprimnost.
Je videt, ze i male nakopnuti zpusobi velke ciny...
Dekuju za nabidku, rada se k tobe vratim.
Najdu te online?
PS:nemas se vubec za nic neomlouvat, jak jsi sama zminila, ve foru neni okamzite pratelstvi a sympatie 100% zajistena. Jsem ale rada, ze mame jasno
 
sannynka
11.05.10
21:34
Nereg.

IP: .*
Dík že si sa ozvala, ak budeš čokoľvek potrebovať, moja mailová adresa tu je a ozvi sa. Cítim, že veľmi hľadala veštca, možno ti v niečom dokážem pomôcť tiež.
 
sannynka
12.05.10
12:17
Nereg.

IP: .*
Bobo750

a možno to už bolo aj všetko, čo malo byť, takže sa lúčim... .
 
Aknéa
12.05.10
16:21
Nereg.

IP: .*
sannynka prosím podívej se mi do karet a jen jednou větou mi řekni, jak karty vidí mou budoucnost.děkuji mnohokrát
Já vím že tato kytička je málo, ale kdo ví?
 
sannynka
12.05.10
17:23
Nereg.

IP: .*
Aknéa

Dík za kytičku, jednu posielam aj Tebe. Verím, že tvoja prosba o budúnosť bol malý, trochu nepodarený žart. Maj sa krásne.
 
sannynka
12.05.10
17:30
Nereg.

IP: .*
Aknéa

Želám ti všetko dobré a tú kytičku ti vraciam a pošli ju niekomu, kto ti bude ochotný veštiť , u mňa si nepochodila.
 
Aknea
13.05.10
12:23
Nereg.

IP: .*
Děkuju ti za ochotu asi jsem přelud když pro mě nemáš kartu.
A kytky se nevracej, co je s tebou? Jsi v pořádku? Jaký máš se sebou problém?tak ti pošlu berušku pro štěstí
 
Aknea
13.05.10
12:28
Nereg.

IP: .*
To znamená že moji budoucnost nevidíš? Když je to žert? můj život je žert? Asi ti nerozumím a proto se ptám.
 
sannynka
13.05.10
19:09
Nereg.

IP: .*
Aknea

... Jsi v pořádku? Jaký máš se sebou problém?tak ti pošlu berušku pro štěstí
 
sannynka.
13.05.10
20:38
Nereg.

IP: .*
Aknea

Ak sa znormálniš a budeš potrebovať seriózne veštbu, predstav sa slušne, napíš svoje meno, dátum narodenia a čo ťa trápi a ohľadne čoho potrebuješ vedieť buducnosť a ktorý časový úsek tvojej budúcnosti ťa zaujíma. Anonymom skutočne kartu neťahám, veď to ani nie je možné. Nerobím to už vôbec len tak zo žartu.
 
Aknea
14.05.10
00:17
Nereg.

IP: .*
Ale sannynka tos mohla říci hnedka a ne mnou pohrdat.Já nevím co k tomu ty potřebuješ, každá kartářka chce vědět něco jiného já vlastně ani nemám s nimi zkušenosti.
Ale děkuji ti, zachovala ses jako čertisko a já čertu peníze raději dávat nebudu.
 
sannynka
14.05.10
20:19
Nereg.

IP: .*
Aknea

Kto čo chce, to aj vidí a to aj kričí, takže unáhlené súdy si nechaj. V mojej ponuke pre Teba nebola žiadna zmienka o peniazoch, akurát moja ponuka už medzitým nie je aktuálna... . Hľadaj u iného...
 
Aknea
14.05.10
21:20
Nereg.

IP: .*
není proč dlouze se rozepisovat, prostě jsi mě odmítla a natřelas mi to že jsem u tebe nepochodila za kytičku. Kdyby to byla pětistovka tak bys mi ji jako tu kytičku nevracela co?
No nic, peněz mám málo tak nebude ani žádný karetní výklad.
Nic se neděje, život jde dál. měj se sluníčkově krásně
 
sannynka
15.05.10
18:17
Nereg.

IP: .*
Aknea

Dík, že sme sa tu stretli a že sme tu jedna druhú našli, určite sme si MALI čo povedať, ďakujem ti za to. Takže tá jedna veta:
Ty máš pred sebou nádhernú budúcnosť, okolo teba sa motá vážny nápadník, je tu požiadanie o ruku, priprav sa na hostí do domu a s tým súvisiace veľké zmeny - vo všetkom.
 
Aknea
16.05.10
13:19
Nereg.

IP: .*
Sannynka také vím že dva si něco dluží když se sebe všimnou.Ano táhlo mě to se tě zeptat a také mám ve vizi že budou u mě velké změny, ale hodně velké.
Děkuju ti moc a moc a ten pugét ti stejně posílám .měj se dobře
 
Aknea
16.05.10
13:21
Nereg.

IP: .*
A nebudu se stydět říci že jsem se za tebe modlila a asi proto ti šla karta na mě, vím že to funguje.ještě jednou děkuji
 
sannynka
16.05.10
13:42
Nereg.

IP: .*
Aknea

Tiež som sa za nás obe pomodlila a oplatilo sa.

Dík za nádherný pugét.
Ak budeš cítiť, že potrebuješ radu kariet cezo mňa, napíš a rada ti to pozriem a samozrejme, ako ináč, za pugét, ktorý je od teba prenádherný.!!!

 
Jaromíra
07.08.10
11:19
Nereg.

IP: .*
Ahoj, je tady někdo kdo by mo odpověděl na otazku ohledně práce a vztahu z manželem. Jsem narozena 17.2.1965. Předem děkuji a všem přeji pěkný den. jaromíra
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)