English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Hermit

lidvan
23.09.21
10:39
Reg.27.1.17

Dobrý den, paní Hermit. Jak jste psala, opravdu se objevil mladší muž, a dokonce dva. Zatím si jen píšeme, s jedním už mám domluvenou schůzku na příští týden, s druhým za 2 týdny, odjel do lázní. Prosím, který by byl vhodnější, Jan, 44 let, nebo Petr, 47 let? Ani do budoucna neplánuji společné bydlení, jen trvalý vztah. Já Ludmila, 11.9.1965. Přeji krásné podzimní dny, moc děkuji
 
Hermit
23.09.21
18:52
Reg.17.7.21

Milá Ludmilo,
to je dobře, se něco dalo do pohybu:)
První muž: Rytíř Pohárů - 5/Pentaklů - 2/Pohárů
Druhý chlapík: Eso Pohárů - Poslední Soud - Rytíř Holí... .
řekla bych, že síly jsou poměrně vyrovnané, chvilku to asi potrvá, že se rozhodnete, tak prostě budete mít dva, nemusí o sobě vědět:)
Ten první vás hodně zaujme, zasáhne citově, ale pozor, jestli to není "vyžírka" a netopí se v dluzích, nechce se nechat živit... .něco takového tam může být... ..ale vyjasní se to a známost bude min. do konce roku pokračovat.
Ten druhý muž, to je taky nabídka lásky a emocí, docela nálož, POslední Soud ukazuje, že to bude velmi intezivní, čekají vás příjemné časy, zřejmě budete testovat oba pány, ale nebojte se, určitě se to rozhodne.
Já bych trošku sázela na toho "lázeňáka".
Tak přeji hodně štěstí a užijte si to.
Hermit
 
lidvan
23.09.21
20:52
Reg.27.1.17

Milá paní Hermit, moc děkuji a přeji krásné podzimní dny
 
lidvan
15.10.21
10:51
Reg.27.1.17

Dobrý den,paní Hermit, tak opravdu jsem se začala scházet s Petrem, 47 let,lev, ale teď nějak ochladl a k plánování další schůzky se nemá. Uvidíme se ještě, bude vztah pokračovat? Děkuji, Ludmila, panna, 56 let. Přeji hezký víkend
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)