English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Lespinasse

Státi se přítelem ženy, kterou jsme milovali, je slušná forma, jak na ni zapomenout.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosím dračíženu

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

prosím dračíženu

Janinda
31.08.11
21:24
Nereg.

IP: 95.140.249.*
Dračíženo, prosím, můžete mi vyložit na to, kdy by bylo pro mě nejlepší založit rodinu, jestli nyní nebo se mám soustředit na něco jiného? děkuji moc
 
dracizena
02.09.11
19:26
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Janindo, přemýšlej o tom, proč jsem si na Tebe vytáhla bílou kartu... Prostě si několik dnů o tom přemýšlej, co by ta bílá karta mohla znamenat a do té doby se snad vyladí naše propojení, pak napiš na meil, nechodím sem často... pááá
 
Janinda
02.09.11
23:43
Nereg.

IP: 95.140.249.*
Dračí ženo, já nevím co znamená bílá karta.. :)
 
DRACIZENA
04.09.11
15:10
Nereg.

IP: 88.208.100.*
BÍLÁ KARTA ZNAMENÁ, ŽE SE MÁŠ PONOŘIT DO SVÝCH MYŠLENEK... vždyť si odpovídáš sama... jestli se nemáš náhodou soustředit na něco jiného... a to byl ve Tvém nitru hlas Tvého Anděla. Touto větou Ti mění myšlení,že máš počkat a soustředit se na něco jiného... a protože učím lidi samouzdravování, tak se směruj na tyto uzdravovací vize, které člověka pak posouvají do jasnozřivosti... ale stačí, že dnes si o Tvých změnách zatím přemýšlej... Tvoř změny zatím ty jednoduché, sprchuj se i studenou, i třeba jen vteřinku, venku se po trávě projdi bosa a tam, kde bys to nikdy neudělala. Cvič dechová cvičení, tleskej si kolem těla a tím rozháníš duchovní černé mráčky, které ve stáří dělají oslabení organismu, skákej se švihadlem a tím si díky šňůře dáváš do pohybu svou auru atd...
 
Janinda
04.09.11
20:12
Nereg.

IP: 95.140.249.*
MOC Vám děkuji :)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)