English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosím dračíženu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosím dračíženu

Janinda
31.08.11
21:24
Nereg.

IP: 95.140.249.*
Dračíženo, prosím, můžete mi vyložit na to, kdy by bylo pro mě nejlepší založit rodinu, jestli nyní nebo se mám soustředit na něco jiného? děkuji moc
 
dracizena
02.09.11
19:26
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Janindo, přemýšlej o tom, proč jsem si na Tebe vytáhla bílou kartu... Prostě si několik dnů o tom přemýšlej, co by ta bílá karta mohla znamenat a do té doby se snad vyladí naše propojení, pak napiš na meil, nechodím sem často... pááá
 
Janinda
02.09.11
23:43
Nereg.

IP: 95.140.249.*
Dračí ženo, já nevím co znamená bílá karta.. :)
 
DRACIZENA
04.09.11
15:10
Nereg.

IP: 88.208.100.*
BÍLÁ KARTA ZNAMENÁ, ŽE SE MÁŠ PONOŘIT DO SVÝCH MYŠLENEK... vždyť si odpovídáš sama... jestli se nemáš náhodou soustředit na něco jiného... a to byl ve Tvém nitru hlas Tvého Anděla. Touto větou Ti mění myšlení,že máš počkat a soustředit se na něco jiného... a protože učím lidi samouzdravování, tak se směruj na tyto uzdravovací vize, které člověka pak posouvají do jasnozřivosti... ale stačí, že dnes si o Tvých změnách zatím přemýšlej... Tvoř změny zatím ty jednoduché, sprchuj se i studenou, i třeba jen vteřinku, venku se po trávě projdi bosa a tam, kde bys to nikdy neudělala. Cvič dechová cvičení, tleskej si kolem těla a tím rozháníš duchovní černé mráčky, které ve stáří dělají oslabení organismu, skákej se švihadlem a tím si díky šňůře dáváš do pohybu svou auru atd...
 
Janinda
04.09.11
20:12
Nereg.

IP: 95.140.249.*
MOC Vám děkuji :)
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)