English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Bílou Vránu-noha.

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Bílou Vránu-noha.

N1kka
14.02.24
22:03
Reg. před 2016

Prajem krasny, dobrý deň. Veľmi by som Vás chcela poprosiť o nahliadnutie do kartičiek. Pred cca mesiacom ma seklo v krizoch.Potom mi to za par dni prešlo ale potom sa mi toznovu vratilo, v podobe uz nie seknutia ale citim bolest vystrelujucu do sedacieho svalu na lavej strane a ide mi to po bocnej a zadnej strane nohy-stehna.
Neviem ci ma nahodou aj neofuklo. Prosim Vas viete mi pozriet ci to je alebo nieje zapricinene platničkoh? Velmi sa bonim lebo pracujem ako ajurvedska maserka a tetapeutka, bola by to pre mna katastrofa.

Dakujem pekne. Monika 30.12.1983.
 
Bílá vrána
15.02.24
22:23
Reg.16.6.16

Dobrý večer paní Moniko,

Velice ráda bych Vám pomohla, protože v kartičkách vidím, že Vás bolest moc trápí a docela už dost dlouho. Ta bolest je vážně moc nepříjemná. Rychle může odeznít, ale zároveň muže se i rychle vracet, což jste sama na svém těle poznala. Je velice důležité, poslouchat/prociťovat celé svoje tělo.

Bohužel na otázku čím je to zapříčiněné, vám odpovědět nemohu - nejsem léčitelka, ani doktorka. Proto bych Vám doporučila spíše navštívit odborníka - pravděpodobně doktora/fyzioterapeuta, který diagnostikuje a doporučí Vám, případnou léčbu. Léky na bolest moc nejsou dobrým řešením a koledujete si tak možná o to, že se Vám bolest vrátí a bude ještě horší. I kdyby se jednalo o nějaký malý problém... nebojte se a za tím doktorem si radši zajděte. Třeba vám navrhne jaké dělat cviky, aby se vám ulevilo od bolesti.

Snad jsem vám aspoň trochu pomohla. Přeji vám hodně sil...

Vaše Bílá Vrána
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)