English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 9.5.2024
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 9.5.2024
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



N1kka
14.02.24
22:03
Reg. před 2016

Prajem krasny, dobrý deň. Veľmi by som Vás chcela poprosiť o nahliadnutie do kartičiek. Pred cca mesiacom ma seklo v krizoch.Potom mi to za par dni prešlo ale potom sa mi toznovu vratilo, v podobe uz nie seknutia ale citim bolest vystrelujucu do sedacieho svalu na lavej strane a ide mi to po bocnej a zadnej strane nohy-stehna.
Neviem ci ma nahodou aj neofuklo. Prosim Vas viete mi pozriet ci to je alebo nieje zapricinene platničkoh? Velmi sa bonim lebo pracujem ako ajurvedska maserka a tetapeutka, bola by to pre mna katastrofa.

Dakujem pekne. Monika 30.12.1983.
 
Bílá vrána
15.02.24
22:23
Reg.16.6.16

Dobrý večer paní Moniko,

Velice ráda bych Vám pomohla, protože v kartičkách vidím, že Vás bolest moc trápí a docela už dost dlouho. Ta bolest je vážně moc nepříjemná. Rychle může odeznít, ale zároveň muže se i rychle vracet, což jste sama na svém těle poznala. Je velice důležité, poslouchat/prociťovat celé svoje tělo.

Bohužel na otázku čím je to zapříčiněné, vám odpovědět nemohu - nejsem léčitelka, ani doktorka. Proto bych Vám doporučila spíše navštívit odborníka - pravděpodobně doktora/fyzioterapeuta, který diagnostikuje a doporučí Vám, případnou léčbu. Léky na bolest moc nejsou dobrým řešením a koledujete si tak možná o to, že se Vám bolest vrátí a bude ještě horší. I kdyby se jednalo o nějaký malý problém... nebojte se a za tím doktorem si radši zajděte. Třeba vám navrhne jaké dělat cviky, aby se vám ulevilo od bolesti.

Snad jsem vám aspoň trochu pomohla. Přeji vám hodně sil...

Vaše Bílá Vrána
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)