English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosba pre Eli

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosba pre Eli

Zinka
01.07.18
21:33
Reg.28.10.16

Pekný večer, môžem Vás poprosiť o pohľad na možný vzťah v budúcnosti s mužom 15.9.1979, ja 23.8.1970, mám len čakať na jeho iniciatívu, alebo ho mám kontaktovať ja? úprimne ďakujem.
 
Eli_tarot
01.07.18
21:47
Reg.1.7.18

Hezký večer,
tady je jasná odpověď. Vztah může být dobrý, ale musíte udělat první krok vy, on ho neudělá. Patrně si myslí, že jste tzv. mimo jeho ligu. Nebuďte nijak extrémně invazivní, jděte na to postupně a vsaďte na humor.
 
Zinka
01.07.18
21:55
Reg.28.10.16

ďakujem pekne, mám ho teda občas kontaktovať, on nechce komunikovať aj keď viem, že ma má rád, nechce aby sme sa videli, čo mám robiť, pred 2 rokmi som aj bola za ním a tak sa vrátil, nie je mi to príjemne aby som za ním ja šla, ako to mám urobiť prosím, viem, že chce šťastie pre svoje deti a vlastne sa vzdal nášho vzťahu, je to o to ťažšie pre mňa, že sa máme radi a už 2 roky nie sme spolu. úprimne ďakujem.
 
Eli_tarot
01.07.18
22:09
Reg.1.7.18

On je zásadový a jestli svoje stanovisko zaujímá kvůli dětem, tak ho nezmění. Zkuste nejdřív začít nějak komunikovat, nenuceně, na přátelské úrovni, a postupem času uvidíte, jak se na to bude tvářit.
 
Zinka
01.07.18
22:21
Reg.28.10.16

vďaka, teda nedá sa z kariet povedať, či sa ku mne vráti prosím?

Ak môžem skúsim sa spýtať, kedy by som možno stretla niekoho iného, komu by na mne v živote záležalo a bol mi oporou?
 
Eli_tarot
03.07.18
19:27
Reg.1.7.18

Z jeho strany je náklonnost k Vám patrná, ale i tak to nevypadá, že byste měli být v budoucnu spolu. Ohledně budoucích vztahů - Je tu někdo, takový všeuměl, nebo někdo, kdo se aspoň jako všeuměl tváří. Bohužel jeho slabinou je, že má na všechno dost času a když má problémy, nechává jejich řešení na poslední chvíli, čímž si může nepěkně zavařit. Jestli potkáte někoho, u koho budete mít pocit, že ho musíte zachránit, tak okamžitě červená kontrolka a zbystřit. Jeho lichotky se budou asi moc dobře poslouchat, ale prověřte ho, aby mu nešlo nakonec jenom o to, abyste mu pomohla.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)