Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 19.3.2019
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.

Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Vypadá to tak, že čím víc na něho myslíš, tím dříve na tebe zapomene.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Schulz

Jsou veliké a nesmírné lásky a přece nás nevyrvou z našeho osudu, ani nevysvobodí, vždy se vracíme zpět do svého života.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Pro paní Milu123

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro paní Milu123

Ani112
(11.02.19 / 10:01)
Dobrý den, paní Milo. Chtěla bych se zeptat, zda mi letos do života vstoupí láska? Muž pro hezký a stabilní partnerský vztah. Děkuji za odpověď. Mé datum narození je 12. 12. 1988.

Mila123
(12.02.19 / 19:39)
partnera karty neukazuji, ale sama nebudete, vysoka sance otehotneni v tomto roce a i celkem rok pro vas bude velice pozitivni

Ani1122
(12.02.19 / 20:25)
IP: 37.188.128.*
Děkuji za odpověď, ale moc to nechápu. Partnera nevidíte, ale těhotenství ano? Já dítě rozhodně nechci, a i kdybych měla nějakou známost (jakože do ničeho nezávazného bych nešla, to jsem radši sama), tak se dostatečně chráním. Ptala jsem se na vztah, nebo aspoň radu, jak někoho, kdo by byl vhodný, potkat, ne na možnost, jak se stát samozivitelkou.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)