English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pro pana Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro pana Koníka

kejtlyn
04.07.18
16:11
Reg.4.7.18

Dobrý den, ráda bych věděla, jak se bude bude vyvíjet vztah mezi mnou (1.3.1996) a jedním mužem (23.4.1991). Máme teď složitější období, tak by mě zajímalo, jestli máme šanci na "přežití". Moc předem děkuji. K.
 
Koník
05.07.18
09:51
Reg.7.6.18

Dobrý den, šance tam je, ale ve hře je Uran a to dost, hrozí šok, napětí a rozchod, asi určitě víte že to u vás občas vybuchne, jen tam mnoho pěkného, proto pozor na situace které mohou zapříčinit takový stav.
 
bc1900
07.07.18
00:36
Reg.1.4.18

Děkuji za odpověď. Ještě bych měla jeden dotaz..Naskytla se mi teď příležitost odjet pracovat zahraničí. Na jednu stranu si říkám, že je to změna a šance na kterou jsem čekala, ale něco ve mě mi říká, že mě tam štěstí nečeká. Tak bych chtěla vědět, jak by se mi tam dařilo, pokud bych se rozhodla odjet.
 
Koník
07.07.18
08:25
Reg.7.6.18

Dobrý den Uran vás nutí ke změně, ale je v kvadratuře čiže napětí jako trám, proběhla li by taková změna u vás, nejspíš by napětí neustoupilo, doporučuji příští rok.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)